Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
λοιπον οποιος δεν το εχει καταλαβει ας το καταλαβει τωρα οτι οι γυναικες γαμιουνται απο χομπι και ο αντρας απο αναγκη...τα κοινωνικα στερεοτυπα ειναι μικρος ανασταλτικος παραγοντας για τη συμπεριφορα της γυναικας σε σχεση με της ορμες της...η γυναικα σε κανενα απευλευθερωμενο συστημα απο κοινωνικα στερεοτυπα δεν εχει δειξει ακραια μορφη σεξουαλικοτητας

οι γυναίκες ποιο μικρής ηλικίας έχουν σχεδόν την λογική του άντρα.
δηλαδή στόχος καθαρά το ξεκαβλομα.
όσο μεγαλώνουν μετατρέπονται πνευματικά σε....θηλαστικά, αν υπάρχει ίχνος πνεύματος σε όλο αυτo
αλλα αν μια γυναικα είναι όντως πνευματώδεις και μορφωμένh δεν την κάνουν καλά όλοι άντρες του κόσμου.
βαλτa με το διάβολο καλλίτερα...ποιο πολλές ελπίδες θα έχεις!!! :2funny:
(spanio eidos omos auto)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
οι γυναίκες ποιο μικρής ηλικίας έχουν σχεδόν την λογική του άντρα.
δηλαδή στόχος καθαρά το ξεκαβλομα.
όσο μεγαλώνουν μετατρέπονται πνευματικά σε....θηλαστικά, αν υπάρχει ίχνος πνεύματος σε όλο αυτo
αλλα αν μια γυναικα είναι όντως πνευματώδεις και μορφωμένh δεν την κάνουν καλά όλοι άντρες του κόσμου.
βαλτa με το διάβολο καλλίτερα...ποιο πολλές ελπίδες θα έχεις!!! :2funny:
(spanio eidos omos auto)

αυτο εχει μια δοση αληθειας η μαλλον πλησιαζει καπως στην πραγματικοτητα με καποιες αλλαγες βεβαια..
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
τωρα που εβαλες τον νινο, ο νινο παντρευτηκε την βαρδινογιαννη;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
οι γυναίκες ποιο μικρής ηλικίας έχουν σχεδόν την λογική του άντρα.
δηλαδή στόχος καθαρά το ξεκαβλομα.
όσο μεγαλώνουν μετατρέπονται πνευματικά σε....θηλαστικά, αν υπάρχει ίχνος πνεύματος σε όλο αυτo
αλλα αν μια γυναικα είναι όντως πνευματώδεις και μορφωμένh δεν την κάνουν καλά όλοι άντρες του κόσμου.
βαλτa με το διάβολο καλλίτερα...ποιο πολλές ελπίδες θα έχεις!!! :2funny:
(spanio eidos omos auto)

Μια ειναι η αληθεια και πρεπει να την βαλετε καλα στο μυαλο σας....

το ιντερνετ μαζευει ολες τις ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΤΣΟ ΓΚΟΜΕΝΕΣ  :2funny: :2funny:

τελειως μπουτσο ομως... με κεφαλαια με μπολντ με τα παντα.

Απο το 09 και μετα το ιντερνετ χαλασε... παλια κατι εβγαζες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πρεπει να κοινωνικοποιηθει καποιος αμα θελει να βγαλει καλο γκομενακι (συνδυασμος εμφανισης και χαρακτηρα) .

Απο το ιντερνετ δουλεια δεν κανεις... αντε σητν καλυτερη να βρισκεις τιποτα απελπισμενα πουταναριά
να τα πηδας κ να φευγεις. Και αν.....

Αλλα βεβαια αμα δεν εχεις δουλεια... γαμησετα ουτε κοινωνικοποιηση ουτε τπτ.  :P

μεγαλη υποθεση η δουλεια κ τα φραγκα... ουτε εμφανιση μετραει ουτε τπτ... ΜΟΝΟ ΔΟΥΛΕΙΑ πλεον!
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Μια ειναι η αληθεια και πρεπει να την βαλετε καλα στο μυαλο σας....

το ιντερνετ μαζευει ολες τις ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΤΣΟ ΓΚΟΜΕΝΕΣ  :2funny: :2funny:

τελειως μπουτσο ομως... με κεφαλαια με μπολντ με τα παντα.

Απο το 09 και μετα το ιντερνετ χαλασε... παλια κατι εβγαζες.

και όμως type γνωστοί μου βγάζουν καλά κομμάτια από face....


 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
οχι γκουγκλαρα και ειδα οτι οντως ο νινο ξυπολητας θα γινει πατερας απο την χρυση βαρδινογιαννη

οχι ο νινο τον οικονομο γιαυτο πηρε το τρελοχαρτο απο το στρατο ε και τι εγινε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
και όμως type γνωστοί μου βγάζουν καλά κομμάτια από face....

Δεν τον πιστευω. Ουτε εσυ να το πιστεψεις αμα δεν δεις τι ακριβως παιζει...
ε θα τις πληρωνουν συνεχεια μαλλον... τι δουλεια κανουν οι φιλοι σου?????

αυτο ειναι το σημαντικοτερο!!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Πρεπει να κοινωνικοποιηθει καποιος αμα θελει να βγαλει καλο γκομενακι (συνδυασμος εμφανισης και χαρακτηρα) .

Απο το ιντερνετ δουλεια δεν κανεις... αντε σητν καλυτερη να βρισκεις τιποτα απελπισμενα πουταναριά
να τα πηδας κ να φευγεις. Και αν.....

Αλλα βεβαια αμα δεν εχεις δουλεια... γαμησετα ουτε κοινωνικοποιηση ουτε τπτ.  :P

μεγαλη υποθεση η δουλεια κ τα φραγκα... ουτε εμφανιση μετραει ουτε τπτ... ΜΟΝΟ ΔΟΥΛΕΙΑ πλεον!
αυτο που λες περι χρηματων φιλαρακι ισχυει παρα πολυ!!
εχω εγω φιλο-γνωστο που το παληκαρακι αυτη την στιγμη δεν εχει δουλεια (εισοδημα 0) !! απο εμφανιση και γαμω θα μπορουσα να πω! (αν και δεν ειμαι ο καταληλοτερος ή γυναικα για να το κρινω ) αλλα ειναι οικονιμικα εγλωβισμενος!!
δλδ περα απο 3 καφεδες την βδομαδα δεν δυναται για παραπανω! Ποτα? ουτε για αστειο , στην χαση και στην φεξη!!
Λογικο!
Η γκομενα δεν ειναι οτι θελει ΤΡΑΓΙΚΑ ΛΕΦΤΑ ΠΛΕΟΝ (μπουζουκια κλπ μπαρακια συνεχεια) αλλα εκτος απο την παρεα σου θα χρειαστει να πιεις και 3 καφεδακια με το γκομενακι! οποτε αν ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ τι γινεται?
εγω μπορω να το καταλαβω, μπορεις σαν αντρας με μια αξιοπρεπια να λες σε μια τυπισα (καινουρια) ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΝ ΕΧΩ !!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
μπορεις να βρεις γκομενακια απο μεγαλες παρεες που τις εχεις δει και σ'εχουν δει 1 το πολυ 2 φορες να τις κανεις αιτημα και να βγεις και να φας!!
Αλλιως αν το παρεις απο το 0 θελει μπιρι μπιρι και αν θα δεχτει στο τελος να βγειτε (και εχετε και 10 mutual friends ) ...........και παει λεγοντας!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αυτο που λες περι χρηματων φιλαρακι ισχυει παρα πολυ!!
εχω εγω φιλο-γνωστο που το παληκαρακι αυτη την στιγμη δεν εχει δουλεια (εισοδημα 0) !! απο εμφανιση και γαμω θα μπορουσα να πω! (αν και δεν ειμαι ο καταληλοτερος ή γυναικα για να το κρινω ) αλλα ειναι οικονιμικα εγλωβισμενος!!
δλδ περα απο 3 καφεδες την βδομαδα δεν δυναται για παραπανω! Ποτα? ουτε για αστειο , στην χαση και στην φεξη!!
Λογικο!
Η γκομενα δεν ειναι οτι θελει ΤΡΑΓΙΚΑ ΛΕΦΤΑ ΠΛΕΟΝ (μπουζουκια κλπ μπαρακια συνεχεια) αλλα εκτος απο την παρεα σου θα χρειαστει να πιεις και 3 καφεδακια με το γκομενακι! οποτε αν ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ τι γινεται?
εγω μπορω να το καταλαβω, μπορεις σαν αντρας με μια αξιοπρεπια να λες σε μια τυπισα (καινουρια) ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΝ ΕΧΩ !!!

Φιλε έχουμε πολλα να κάνουμε... και εμενα με παρατησε η γκομενα αλλα στα αρχιδια μου.
Της ειπα στα ισια οτι δεν μπορω να ανταπεξελθω. Εφυγε κ καλα εκανε... εγω φερθηκα μαλακισμενα
που ηθελα γκομενα απο την στιγμη που δεν εχω το background.

Οι γκομενες θελουν λεφτα.... μερικοι μπουρδελιαρηδες ειχαν δικιο οκ το αναγνωριζω αν κ γενικα
ορισμενοι ειναι υπερβολικοι σε γενικες γραμμες γιατι αν ειχα τον μισθο τους θα ειχα σιγουρα μια καλη γκομενα. Το θεμα ειναι για να εισαι ανεργος κ να χεις σχεση θα πρεπει την γκομενα να την ειχες απο πριν αρχισει η κριση οποτε να χει δεθει συναισθηματικα κ να μην της ειναι ευκολο να την κανει.

Χωρις δουλεια δεν εχει γκομενες. Τελος αυτο
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
εγω παντως εχω "υποκλεψει" διαλογους απο γκομενα κλασικης ξινης ελληνιδας με την παρεα της. Μου εφυγε ο πατος μ αυτα που ακουσα. Ψευτοπαρθενες του κωλου

Κι εγώ με keylogger. Γαμιούνται ασύστολα οι ευαίσθητες κ καλές κοπέλες.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66

εννοουσα νινο+οικονομο = λφε

ξυπνα

το ξερεις οτι ολες οι βιζιτες τρελενονται για τον οικονομοπουλο

στα κινητα τους οταν της επαιρνε ο οδηγος ακουγονταν ρινγκτον με τα τραγουδια του

ειδικα τα ρουμανακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom