Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ναι εχουν το συστημα που τους εχει κανει ρομποτακια
και εσυ ο πανεξυπνος και με την κριτικη ικανοτητα ανεβασες οικογενειες στην εξουσια
που σου γαμησαν τον γκώλο χαζοβιολαρε. Αι στο διαολο με τον καθε βλακα νευριαζω βραδιατικο.

Ρε μλκ αυτη τη στιγμη εισαι η χειροτερη οικονομια ολων των εποχων.... οταν θελουν να αποφυγουν μια κατασταση λενε "Μην γινετε ελλαδα" και εσυ ακομη να πας στο κρεβατακι και να πεσεις για υπνο?

ακομη καθεσαι και μπουρδολογεις εδω μεσα και λες πιπες.  
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
το να πεις σε ποια από τις 20 πιθανές χώρες έχεις ζήσει δε θα αποτελεί και στοιχείο ταυτοποίησης
ειδικά άμα έχει και καμιά 70 εκατομμύρια κόσμο, δε θα καταλάβουμε ποιος είσαι
τεσπα....καποιοι ξερουν και τεσπα για να μην λεω θα χω τους λογους μου :cheesy: !!!!
αλλο ειναι το θεμα! ας δουμε το δασος και οχι το δεντρο!!
 

wtfgtp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Κριτικές
11
Like
237
Πόντοι
291
Ονομασε μου εσυ ΜΙΑ χωρα που δεν εχει λαμογια!!!
Ολοι λαμογια ειναι φιλε μου, και μαλιστα πολυ χειροτεροι απο εμας!!!
Κ οχι μονο αυτο, αλλα ειναι και απιστευτα κομπλεξικοι και κωλορατσιστες!!
Απλα εχουν ενα συστημα που τους εχει κανει ρομποτακια, δε προλαβαινουν να σκεφτουν..

Πριν ομως πεις για ολες αυτες τις κατηγοριες, σκεψου ΠΟΙΟΙ μας εκαναν ετσι??
Εμεις μια χαρα γαματος λαος ειμαστε και εχουμε τα παντα. Ειμαστε αυταρκεις και δε ζηλευουμε κανεναν.
Κ ερχονται οι ξενοι να σπειρουν τη διχονοια, να μας κανουν μπουρδελο, για να τα παρουν ολα αυτοι.
Και στο τελος να γινει η Ελλαδα το εξοχικο του καθε μαλακα ευρωπαιου που δουλευει ασταματητα 11,5 μηνες το χρονο.
Αν εσυ θες να γινεις ετσι, με γουστο σου και καπελο σου.
Η πορτα ανοιχτη και τα σκυλια δεμενα, κανεις δεν κραταει με το ζορι τους ανθελληνες σ' αυτον τον τοπο.

ουδεμία σχέση με την πραγματικότητα...  :idiot:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
θανο αστο αγορι μου μας δουλευεις ψιλο γαζακι.

Παρε τον αλλον τον μαυρο και αντε να πατε για υπνο  :grin:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2012
Μηνύματα
157
Like
3
Πόντοι
1
Ονομασε μου εσυ ΜΙΑ χωρα που δεν εχει λαμογια!!!
Ολοι λαμογια ειναι φιλε μου, και μαλιστα πολυ χειροτεροι απο εμας!!!
Κ οχι μονο αυτο, αλλα ειναι και απιστευτα κομπλεξικοι και κωλορατσιστες!!
Απλα εχουν ενα συστημα που τους εχει κανει ρομποτακια, δε προλαβαινουν να σκεφτουν..

Πριν ομως πεις για ολες αυτες τις κατηγοριες, σκεψου ΠΟΙΟΙ μας εκαναν ετσι??
Εμεις μια χαρα γαματος λαος ειμαστε και εχουμε τα παντα. Ειμαστε αυταρκεις και δε ζηλευουμε κανεναν.
Κ ερχονται οι ξενοι να σπειρουν τη διχονοια, να μας κανουν μπουρδελο, για να τα παρουν ολα αυτοι.
Και στο τελος να γινει η Ελλαδα το εξοχικο του καθε μαλακα ευρωπαιου που δουλευει ασταματητα 11,5 μηνες το χρονο.
Αν εσυ θες να γινεις ετσι, με γουστο σου και καπελο σου.
Η πορτα ανοιχτη και τα σκυλια δεμενα, κανεις δεν κραταει με το ζορι τους ανθελληνες σ' αυτον τον τοπο.

σε ένα ποσοστό σίγουρα φταίει το οικονομικό, γιατί όταν ο άλλος πάει στη δουλειά για 500 ευρώ θα είναι πιο κατσούφης και στριφνός από το Βέλγο που πάει για 3.000 ευρώ και το χαμόγελο φτάνει ως στ αυτιά

αλλά δε φταίει μόνο αυτό.
αν η πάστα του ανθρώπου είναι καλή όπου και να τον βάλεις να δουλέψει θα το κάνει σωστά και με χαμόγελο, ακόμα και για 500 ευρώ.
Πέρασε εποχή στην Ελλάδα (1980-2009) που οι περισσότεροι υπάλληλοι ήταν υπεραμοιβόμενοι (δουλεύαν για 200 ευρώ και πληρωνόταν 2.500) και δούλευαν με τα μούτρα κάτω
ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Εγω προσωπικα αμα μπορουσα θα έφευγα αυριο κιολας.
Και σου εξηγησα τους λογους.... επειδη θεωρω πως αν μεινω εδω και δεν ειμαι τυχερος
θα ειναι ψυχοφθορο. Και σου ξαναλεω οποιος γκρινιαζει επειδη εχει λογο δεν ειναι μαλακας
ισα ισα εσυ μπορει να εισαι η περιεργη που τα βλεπεις ολα 3 λαλουν και 2 χορευουν.

Αυτο δεν λεγεται ρεαλισμος ξερεις... το να ειμαι γκρινιαρης απο ρεαλισμο δεν ειναι κακο.
Αυτη τη στιγμη ο ρεαλισμος ειναι ενας > εισαι γτπ. Τελος

το δειχνει και η οικονομια - κατασταση σου.

καλα θα κανεις ελπιζω να πας να τα καταφερεις και να ζησεις και οπως θες. να ξερεις ομως οτι η δουλεια ειναι δουλεια παντου. θα χει λαμογια, γλυφτες, αυτους που θα σε ριξουν αυτους που θα σου φανε την γυναικα που θα σε καθυστερησουν στην προσθεσμια τον κομπλεξικο κτλ. ολα αυτα που πιστευεις οτι ειναι προνομια των ελληνων δεν ειναι. απο κει και περα τα θεματα με την ανεργεια και την καταντια σημερα ειναι μια αλλη ιστορια και ο καθεις θελει δεν θελει μπορει να καταφυγει οπου ςβρει δουλεια.

Υ.γ οταν μιλας με καποιον ηρεμα μαθε να μην του επιτιθεσαι χωρις λογο. δεν εχει νοημα να μου την πεις νοημα εχει εσυ να μαθεις απο μενα και γω απο σενα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Ρε πεσε για υπνο μωρη μουχριτσα.
Μην σε κυνηγησω με το σκουποξυλο

γεμισαμε λαμογια εδω περα.... ακομη κ ο περιπτερας εκλεβε το κρατος
και θα μας πεις οι ξενοι ειναι λαμογια.
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
και που να δεις και τι αλλα κανω θα σε πιασει κολπος  :grin:

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

8 ωρες εργασιας + 1 ωρα στο πηγαινελα + 2 ωρες για στολισμα / μακιγιαρισμα / σκατιαρισμα + 1 ωρα μαγειρεμα / δουλειες σπιτιου + 2 ωρες μπου + 8 ωρες υπνο, σημαινει οτι σου μενουν μολις 2 ωρες για το διδακτορικο την μερα

αρα μας λες φιδια τοσο απλα

δεν βγαινουν τα κουκια

ουστττττττττττττττττττττττττ
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
θανο αστο αγορι μου μας δουλευεις ψιλο γαζακι.

Παρε τον αλλον τον μαυρο και αντε να πατε για υπνο  :grin:
ενταξει ρε Μπολντυ!! σε δουλευω!! αφου αυτο νομιζεις ΟΚ!!
ρωτας που ημουν χωρις να λες που ησουν! τεσπα!
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
Μαν αν κανει διδακτορικο, μπορει να παιρνει 1000 το μηνα..
Οπερ σημαινει οτι μπορει να καθεται να ξυνει το μουνι της μερα νυχτα και να χαβαλεδιαζει..

πας καλα?

ποιο διδακτορικο στην ελλαδα δινει 1000 το μηνα?
 
Εγγρ.
24 Νοε 2012
Μηνύματα
157
Like
3
Πόντοι
1
οχι απο το διδακτορικο...! αλλα απο κει που δουλευει επειδη κανει διδακτορικο!
αν καταλαβα καλα!

εγώ την erinal την κόβω να χει παράδες από πίσω και να σπάει πλάκα γενικώς
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
καλα θα κανεις ελπιζω να πας να τα καταφερεις και να ζησεις και οπως θες. να ξερεις ομως οτι η δουλεια ειναι δουλεια παντου. θα χει λαμογια, γλυφτες, αυτους που θα σε ριξουν αυτους που θα σου φανε την γυναικα που θα σε καθυστερησουν στην προσθεσμια τον κομπλεξικο κτλ. ολα αυτα που πιστευεις οτι ειναι προνομια των ελληνων δεν ειναι. απο κει και περα τα θεματα με την ανεργεια και την καταντια σημερα ειναι μια αλλη ιστορια και ο καθεις θελει δεν θελει μπορει να καταφυγει οπου ςβρει δουλεια.

Υ.γ οταν μιλας με καποιον ηρεμα μαθε να μην του επιτιθεσαι χωρις λογο. δεν εχει νοημα να μου την πεις νοημα εχει εσυ να μαθεις απο μενα και γω απο σενα.

Δεν επιτιθομαι.... μην εισαι ευαισθητη. Μου παρουσιαζεις μια ζοφερή πραγματικοτητα οτι ζεις στην δουλεια σου και σε πειραζει το ποσταρισμα απο το ιντερνετ? Υποτιθεται πως αυτα πρεπει να τα εχεις ξεπερασει ή κανω λαθος?

Και εγω δεν ειμαι ανθρωπος που φοβαται ολα αυτα που λες..... παιξε πουστικα δεν εχω προβλημα αλλα μετα να εισαι και εσυ προετοιμασμενη να σε κτυπησω οταν βρω ευκαιρια. Ετσι θα παιξουμε εφοσον ετσι το θελησες... εμενα αλλο με ενοχλει... να γραφεις το ΣΥΝΟΛΟ στα αρχιδια σου.... σαν μέρος και επισης να μην δινει η πατριδα ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ. Κατα τα αλλα αυτα που λες ναι συμφωνω παιζουν παντου .

@θανοςς τωρα αρχισες τις ελληνικες κουτοπονηριες "Δεν μου ειπες εσυ δεν σου λεω εγω". Εγω ειπα που ημουν πιο πανω... ημουν Ισραηλ αλλα εχω παει και Αμερικη και εχω μεινει για 6 μηνες.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
σε ένα ποσοστό σίγουρα φταίει το οικονομικό, γιατί όταν ο άλλος πάει στη δουλειά για 500 ευρώ θα είναι πιο κατσούφης και στριφνός από το Βέλγο που πάει για 3.000 ευρώ και το χαμόγελο φτάνει ως στ αυτιά

αλλά δε φταίει μόνο αυτό.
αν η πάστα του ανθρώπου είναι καλή όπου και να τον βάλεις να δουλέψει θα το κάνει σωστά και με χαμόγελο, ακόμα και για 500 ευρώ.
Πέρασε εποχή στην Ελλάδα (1980-2009) που οι περισσότεροι υπάλληλοι ήταν υπεραμοιβόμενοι (δουλεύαν για 200 ευρώ και πληρωνόταν 2.500) και δούλευαν με τα μούτρα κάτω
ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ;

Μαν, κανεις βελγος και κανεις ελβετος δεν παει με το χαμογελο στα χειλη!!!
Πιστεψε με, εχω γνωρισει αυτες τις χωρες και αυτους τους ανθρωπους στην καθημερινοτητα τους.
Το μονο χαμογελο που θα δεις θα ειναι εκεινο το ψυχρο επαγγελματικο χαμογελο, που απο μεσα του θα σε βριζει σα να του χεις γαμησει τη μανα.
Το μονο αληθινο χαμογελο θα ειναι το βραδακι, μετα τη δουλεια, οταν θα τον βλεπεις τυφλα να σερνεται στο πεζοδρομιο, με την ντελσει στο ενα χερι και το σακακι στο αλλο...
Αν γουσταρεις τοσο ελβετια, πηγαινε να ζησεις εκει μια βδομαδα εγω σου λεω..
Οταν δε θα μπορεις ουτε καζανακι να τραβηξεις το βραδυ, γιατι απαγορευεται απο τον κανονισμο της πολυκατοικιας..

Μα ειστε με τα καλα σας??
Ολοι οι ξενοι θελουν να ερθουν στην ελλαδα κ εσεις θελετε να πατε στη χωρα τους????

Και μη μου λετε για οικονομικα συστηματα, αυτα ειναι παπαρια μεντολες.
Οταν εκει εισαι 40 χρονων και σε απολυουν γιατι "δεν εισαι παραγωγικος", ελατε να μου πειτε για ανεργια στην ελλαδα..

Ολοι εσεις που τα λετε αυτα, ειστε απλα φερεφωνα του μεγκα και των υπολοιπων μεσων μαζικης παραπληροφορησης..
Οποιος ειναι νορμαλ ελληνας, δεν μπορει να ζησει εξωτερικο.-
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
οχι απο το διδακτορικο...! αλλα απο κει που δουλευει επειδη κανει διδακτορικο!
αν καταλαβα καλα!

τι να καταλαβεις ρε κακομοιρη κι εσυ

δουλευει καπου και την πληρωνουν για να κανει διδακτορικο

ρε τι αλλο θα ακουσουμε  :headbang:


εγώ την erinal την κόβω να χει παράδες από πίσω και να σπάει πλάκα γενικώς

πατσαδες ναι

παραδες οχι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom