Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Αυτό ακριβώς. Κλασική περίπτωση βλαμένου που (μάλλον) από σπόντα μπήκε για πρώτη φορά από τότε που γεννήθηκε σε παρέα που βρίσκονται γυναίκες και κάνει το γύρο του θριάμβου και το λέει στους πάντες. Φαίνεται από τον τρόπο που το λέει και το επαναλαμβάνει συνεχώς, λες κι είναι ο μόνος!
Ασχέτως αν στο χαβαλέ της παρέας είναι... διακοσμητικός κι όταν (αν) του μιλάνε οι γυναίκες της παρέας τρέμουν τα γόνατα του απ' το τρακ

εσενα οταν περνας απο τα εβερεστ στον ησαπ τρεμει κ το σαγωνακι σου μην σου πεταχτουμε πισω απο το ψυγειο με τις κοκακολες
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
χεχεχε εχεις δικιο  :P

εμενα δεν μου εχει γινει εμμονη ομως αλλωστε εχω γκομενα.... απλα βγηκαν καποιοι δικοι σου
και απαντησαν και συνεχισα και εγω. Τωρα βεβαια δεν ξερω μηπως εννοεις
αν δεν εχει δει καποιος γυναικα χωρις πληρωμη ουτε με κυαλια .... αυτο πρεπει
να μου το διευκρινισεις λιγο.... ε?  :P
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη ρε τυπε. Δε χρειαζεται οτι κανουμε να περιστρεφεται απο γυναικες ουτε οι παρεες εχουν σχεση με γυναικες. Αλλο το ενα και αλλο το αλλο.
Βεβαια αν δεν εχεις δει γυναικα ουτε με κυαλια , λογικο να σου χει γινει εμμονη :grin:
Αυτο που λες μου θυμιζει ενα τυπακο που ειχαμε Σαλλονικιο και οταν βγαιναμε για καφε 3 ατομα ειχαμε φτασει σε σημειο να τσακωθουμε απειρες φορες μαζι του γιατι η συζητηση επρεπε ή γυρω απ τα μουνια να περιστρεφεται ή να εχουμε ΣΥΝΕΧΕΙΑ μουνια στην παρεα, οποιοδηποτε αλλο θεμα συζητησης περι δουλειας χομπυ,αυτοκινητων-μηχανων....ΤΙΠΟΤΑ!! ολλα του ηταν παντελως αδιαφορα!
2 θεματα τον ενδιεφεραν ΜΟΝΟ!! Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ!!
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ !!!!!
αυτο ειναι ΚΑΤΑΝΤΙΑ!!!
ο συγκεκριμενος τυπας εκτος απο ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ ειναι και ΜΟΥΝΑΚΙΑΣ!!!!
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ο συγκεκριμενος τυπας εκτος απο ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ ειναι και ΜΟΥΝΑΚΙΑΣ!!!!

όπως έλεγε και ένας φίλος μου για την γκόμενα του.
αυτή είναι και πόρνη.... είναι και πουτάνα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εσενα οταν περνας απο τα εβερεστ στον ησαπ τρεμει κ το σαγωνακι σου μην σου πεταχτουμε πισω απο το ψυγειο με τις κοκακολες

xaxaxa μην τον παρεξηγεις τον ΛΙΟΝ

απλα θα βγει να σε κραξει και νομιζει μετα οτι ειναι ο βασιλιας του κοσμου
και εσυ ο μαλακας  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αυτο που λες μου θυμιζει ενα τυπακο που ειχαμε Σαλλονικιο και οταν βγαιναμε για καφε 3 ατομα ειχαμε φτασει σε σημειο να τσακωθουμε απειρες φορες μαζι του γιατι η συζητηση επρεπε ή γυρω απ τα μουνια να περιστρεφεται ή να εχουμε ΣΥΝΕΧΕΙΑ μουνια στην παρεα, οποιοδηποτε αλλο θεμα συζητησης περι δουλειας χομπυ,αυτοκινητων-μηχανων....ΤΙΠΟΤΑ!! ολλα του ηταν παντελως αδιαφορα!
2 θεματα τον ενδιεφεραν ΜΟΝΟ!! Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ!!
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ !!!!!
αυτο ειναι ΚΑΤΑΝΤΙΑ!!!
ο συγκεκριμενος τυπας εκτος απο ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ ειναι και ΜΟΥΝΑΚΙΑΣ!!!!

Ναι ρε σιγουρα. Αυτο φταιει που δεν συμφωνουν καποιοι μαζι μου
το οτι δεν ειναι μουνακηδες...  εδω εσυ την αλλη φορα ελεγες οτι εχεις χαλασει πολλα στα μπουζουκια για γκομενες... εγω δεν τα εχω κανει ποτε αυτα ομως φιλε και ας με θεωρεις και καλα εσυ μουνοδουλο επειδη λεω πραγματα που σε πειραζουν.... μολις βρεθει μια γκομενα που να σας αρεσει θα δουμε ποιος ειναι ο μουνοδουλος μην λετε πολλα :P

@ΛΙΟΝ7 εισαι τελειως ακυρος και λαθος φιλε εγω δεν εγραψα πουθενα
οτι μπηκα σε παρεα γυναικων... αυτα που γραφω τα ξερω χρονια αν οντως οι αποψεις σας ηταν σωστες
και δεν υπηρχε θεμα το συγκεκριμενο θρεντ δεν θα υπηρχε .... και 100 ατομα να ειστε εναντιον μου
και να ειμαι ενας δεν μπορεις να με κοροιδεψεις εισαι μικρουλης ακομη  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγω θα πιστεψω τυπο σαν αυτον που περιγραφει ο θανοςς οτι τον ενδιαφερουν κ αλλα πραγματα....

αλλα μονο αν τα μηνιαια εξοδα του στις πουτανες δεν ειναι πανω απο 40 ευρω (2 καταθεσεις μαξ)

αλλιως εγω δεν τον πιστευω με τιποτα... απλα μας κοροιδευει και παει να το παιξει και καλα μη μουνακιας για να καλυφθει οτι δεν εχει γυναικες φιλες.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ναι ρε σιγουρα. Αυτο φταιει που δεν συμφωνουν καποιοι μαζι μου
το οτι δεν ειναι μουνακηδες...  εδω εσυ την αλλη φορα ελεγες οτι εχεις χαλασει πολλα στα μπουζουκια για γκομενες... εγω δεν τα εχω κανει ποτε αυτα ομως φιλε και ας με θεωρεις και καλα εσυ μουνοδουλο επειδη λεω πραγματα που σε πειραζουν.... μολις βρεθει μια γκομενα που να σας αρεσει θα δουμε ποιος ειναι ο μουνοδουλος μην λετε πολλα :P

@ΛΙΟΝ7 εισαι τελειως ακυρος και λαθος φιλε εγω δεν εγραψα πουθενα
οτι μπηκα σε παρεα γυναικων... αυτα που γραφω τα ξερω χρονια αν οντως οι αποψεις σας ηταν σωστες
και δεν υπηρχε θεμα το συγκεκριμενο θρεντ δεν θα υπηρχε .... και 100 ατομα να ειστε εναντιον μου
και να ειμαι ενας δεν μπορεις να με κοροιδεψεις εισαι μικρουλης ακομη  :P

Μην περιμένεις να κάνω διάλογο μαζί σου, καλύτερα να πάω να βάλω το κεφάλι μου στην κάσα και να ανοιγοκλείνω την πόρτα
 

King Of East

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2012
Μηνύματα
705
Like
8
Πόντοι
6
Αγαπητέ Boldermort απ'τα λεγομενά σου έχω καταλάβει ότι πρέπει να  είσαι μόνιμος κάτοικος των μπουρδέλων και γενικά να σου λείπει πολύ η γυναικεία παρέα/συντροφιά.

Όπως έυστοχα παρατήρησε και κάποιος προηγούμενος,υπάρχουν και άλλα πράγματα στη ζωή σου απο το να ρίξεις μία γκόμενα, ή εκτός και αν είσαι κάποιος σπυριάρης έφηβος.!.!.!
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
πες τα ρε στοκεμορτ
καιρο ειχαμε να γελασουμε τοσο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μην περιμένεις να κάνω διάλογο μαζί σου, καλύτερα να πάω να βάλω το κεφάλι μου στην κάσα και να ανοιγοκλείνω την πόρτα


Δεν μπορεις να κανεις διαλογο ΛΙΟΝ γιατι δεν εχεις την ικανοτητα.
ΕΙσαι απλα ενας τυπος που επικρινει ολα οσα δεν του αρεσουν να ακουει...
δεν μπορεις να λες εσυ σε εμενα για μουνακηδες και στερημενους ενω εχεις φαει ενα καρο 50αρικα
στα στουντιο.  :P Και οχι μονο εσυ και αλλοι... ειναι γελοιο αυτο το πραγμα δεν το καταλαβαινεις?


τι διαλογο να κανεις? υποκριτακος εισαι.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
στερημενοι και μουνακηδες ειναι οι περισσοτεροι... μια καλη γκομενα να τους ριξεις ξεχνανε αμεσως τους καλους τροπους κ κανουν σαν τα σκυλακια  :P αυτη ειναι η φυση του αντρα.... και οσοι λενε το αντιθετο κοροιδευουν ειτε εμας ειτε τους εαυτους τους ειτε εχουν αλλες πλευρες που δεν τις εχουν ανακαλυψει ακομη

αλλα ενταξει για την βιτρινα σας.... αφηνω να λετε τα δικα σας !!!! Πειτε τα ... δεν εχω θεμα  :P
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Εγω θα πιστεψω τυπο σαν αυτον που περιγραφει ο θανοςς οτι τον ενδιαφερουν κ αλλα πραγματα....

αλλα μονο αν τα μηνιαια εξοδα του στις πουτανες δεν ειναι πανω απο 40 ευρω (2 καταθεσεις μαξ)

αλλιως εγω δεν τον πιστευω με τιποτα... απλα μας κοροιδευει και παει να το παιξει και καλα μη μουνακιας για να καλυφθει οτι δεν εχει γυναικες φιλες.

20-30 την φορα μου φευγουν μονο για τον πριαμο τυπε χωρις καν να δω μουνοτρυπα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
20-30 την φορα μου φευγουν μονο για τον πριαμο τυπε χωρις καν να δω μουνοτρυπα

Ρε και εγω εχω δωσει παλιοτερα και μπορει να ξαναδωσω (απλα εχω θεμα με την φοροδιαφυγη δεν γουσταρω να μου κλεβουν το κρατος  )  :P υπαρχουμε ακομη μερικοι που οντως δεν γραφουμε στα αρχιδια μας τους αλλους και κοιταμε μονο την δικη μας καυλα κ παρτη κ να πανε να γαμηθουνε οι αλλοι.

αλλα τωρα ενταξει το να λεει ενας αντρας εναν αλλον στερημενο μου φαινεται λιγο περιεργο.

Ειναι σαν να μου λεει "Μολις ερωτευτω ή καψουρευτω πολυ μια γκομενιτσα" ελα και πεθανε με στο δουλεμα και την επιθεση. Και οντως θα το κανω αμα υπηρξε προκλητικος. Σορρυ  :P
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Εγω θα πιστεψω τυπο σαν αυτον που περιγραφει ο θανοςς οτι τον ενδιαφερουν κ αλλα πραγματα....

αλλα μονο αν τα μηνιαια εξοδα του στις πουτανες δεν ειναι πανω απο 40 ευρω (2 καταθεσεις μαξ)

έλα ρε type εδώ μέσα υπάρχουν παντρεμένοι, αρραβωνιασμένοι, πρώην αρραβωνιασμένοι  :2funny: και τέτοια...
λες ο λόγος που πάει ένας παντρεμένος (η μόνιμα δεσμευμένος) stis πουτάνες να είναι η στέρηση από sex...?
το ξέρεις ότι η πλειοψηφία τον πελατών σε ντέλα είναι παντρεμένοι ?
δεν σημαίνει ότι οποιος πάει σε poutanes είναι στερημένος...
έχω φίλο που κάθε βdομαδα σχεδόν βγάζει και άλλη γκόμενα, αλλα το μπουρδέλο μπουρδέλο... ;)
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ναι ρε σιγουρα. Αυτο φταιει που δεν συμφωνουν καποιοι μαζι μου
το οτι δεν ειναι μουνακηδες...  εδω εσυ την αλλη φορα ελεγες οτι εχεις χαλασει πολλα στα μπουζουκια για γκομενες... εγω δεν τα εχω κανει ποτε αυτα ομως φιλε και ας με θεωρεις και καλα εσυ μουνοδουλο επειδη λεω πραγματα που σε πειραζουν.... μολις βρεθει μια γκομενα που να σας αρεσει θα δουμε ποιος ειναι ο μουνοδουλος μην λετε πολλα :P

@ΛΙΟΝ7 εισαι τελειως ακυρος και λαθος φιλε εγω δεν εγραψα πουθενα
οτι μπηκα σε παρεα γυναικων... αυτα που γραφω τα ξερω χρονια αν οντως οι αποψεις σας ηταν σωστες
και δεν υπηρχε θεμα το συγκεκριμενο θρεντ δεν θα υπηρχε .... και 100 ατομα να ειστε εναντιον μου
και να ειμαι ενας δεν μπορεις να με κοροιδεψεις εισαι μικρουλης ακομη  :P
καταρχας εγω σε καποια συμφωνω μαζι σου!
σε καποια οχι!
κατα 2ον δεν σε κραξα!
κατα 3ον εγω για τα μπουζουκια που ελεγα 1 θα σου πω!
πρωτα τα χαλαγα για την παρτη μου και ο τελευταιος λογος πανω στην γη ειναι οι γκομενες!
απλα εκεινο που λεγαμε για γκομενες - μπουουκια - παρεες- παρεξηγησεις ηταν αλλο θεμα αν θυμασαι καλα! ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom