Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ρε φιλε,εγινες φιλεναδας μπας και γαμησεις..οκ,παμε παρακατω υπαρχουν και χειροτερα(π.χ εμπορος ναρκωτικων..).δε σε κατηγορω,για μενα καθε μεσο που ενδεχεται να σε οδηγησει σε τρυπα ειναι αποδεκτο εφοσον δε χαλαει εσενα τον ιδιο..προσεχε τι λεω,δε σε σεβομαι,αλλα δε κατηγορω..απο κει και περα μην εισαι υποκριτης..παρουσιαζεις την κατασταση σαν μια οποιαδηποτε παρεα αλλα με τη μονη διαφορα οτι η συγκεκριμενη "εχει και γυναικες μεσα"..αν δεν ειχες απωτερο σκοπο να γαμησεις ουτε 5 δευτερα δε θα σπαταλαγες..δεν ζητας κοινωνικοποιηση,πουτσο θες να ριξεις..

εχω βρεθει σε πολλες "παρεες που εχουν και γυναικες μεσα" παλιοτερα και η κατασταση σηκωνει βαλιουμ..

** μιας και αναφερεις λακη,σε αυτο το θεμα εχει απολυτο δικιο!


η αληθεια ειναι οτι σε γυναικοπαρεας μια δυο ειναι τα μουνια που συνηθως εχουν γκομενο αρκετους μηνες η κ χρονια κ οι αλλες σημαδουρες μοσχαρακια γκαγκανιασμενες κλπ κλπ κλπ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Α νταξει μπηκε και ο μαστερ21....

παω να φάω . Και αν θελει κανεις να ακουσει μια σωστη αποψη
που θα εχει αποτελεσμα κ να μην ακουει τον καθε κομπλαρισμένο με ενα καρο στερεοτυπα πανω του....

να ανοιχθει κ να μπει κ σε παρεες που εχουν κ γυναικες μεσα... οι παρεες αυτες ειναι πολυ πιο υγιεις απο τις απλες παρεες που εχουν ΜΟΝΟ αντρες.

Ας μην μπει σε παρεα υπουλων και ατομων που δεν γουσταρει μονο κ μονο για τις γυναικες οκ ... αλλα σιγουρα η παρεα που θα επιλεξει πρεπει να εχει κ γυναικες μεσα. ΤΕΛΟΣ

Αυτο ειναι το υγιες. Ολα τα αλλα ειναι κλαουρες των περιεργων. Τα λεμε γατακια  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
η αληθεια ειναι οτι σε γυναικοπαρεας μια δυο ειναι τα μουνια που συνηθως εχουν γκομενο αρκετους μηνες η κ χρονια κ οι αλλες σημαδουρες μοσχαρακια γκαγκανιασμενες κλπ κλπ κλπ


Αστον να ακουσει τον Λακη αυτος που μπαινει εδω μεσα κ το παιζει καμακιας
και παιζει να μην εχει μιλησει ποτε σε γυναικα σε καμακι φαση στην ζωη του ή αν το εχει κανει
θα ηταν τοσο ωραιο που δεν θα θελει να το θυμαται.

Ανθρωπος που ειναι καμακιας.... και ανοιχτος και ευγενικος και επιτυχημενος δεν μπαινει εδω μεσα
να βριζει και να εκβιαζει τις γκομενες να του δειξουν φωτο για να μην τις λεει μπαζα ΕΛΕΟΣ... βαλτε λιγο το μυαλο σας να δουλεψει.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ποση πλακα θα κανεις με τους ψωλαιους ... εγω αυριο θα βγω με τετοιους
και ειχα να βγω μετα απο 6 μηνες να φανταστεις... με ψαχνανε... παρτο χαμπαρι
παρεα χωρις γυναικες = σουβλακια χωρις μπυρες.  :P

Δεν εχει νοημα η παρεα αν δεν εχεις και ενα θηλυκο μεσα να χαβαλεδιασετε κ να καυλαντισετε
και λεγε εσυ για φιληματα κωλων κτλπ.... βγες να κανεις καμακι να σε νομιζει η αλλη σαν ακυρο
και τα μουνια που βλεπεις εσυ και θεωρεις οτι δεν ειναι προσεγγισιμα μεσα σε μια παρεα θα κανουν σαν χαζοχαρουμενες κ θα τις γαμαει ο καθε μετριος.


Η γκομενα μεσα στην παρεα ανοιγεται και σταματαει να ειναι επιφυλακτικη.

Οπως γραφεις, ακουγεσαι και πολυ στερημενος...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Α νταξει μπηκε και ο μαστερ21....

παω να φάω . Και αν θελει κανεις να ακουσει μια σωστη αποψη
που θα εχει αποτελεσμα κ να μην ακουει τον καθε κομπλαρισμένο με ενα καρο στερεοτυπα πανω του....

να ανοιχθει κ να μπει κ σε παρεες που εχουν κ γυναικες μεσα... οι παρεες αυτες ειναι πολυ πιο υγιεις απο τις απλες παρεες που εχουν ΜΟΝΟ αντρες.

Ας μην μπει σε παρεα υπουλων και ατομων που δεν γουσταρει μονο κ μονο για τις γυναικες οκ ... αλλα σιγουρα η παρεα που θα επιλεξει πρεπει να εχει κ γυναικες μεσα. ΤΕΛΟΣ

Αυτο ειναι το υγιες. Ολα τα αλλα ειναι κλαουρες των περιεργων. Τα λεμε γατακια  :P

 Κόκκινο.... Δηλαδή οι παρέες που χουν μόνο άντρες μέσα είναι άρρωστες;   :jerking: :jerking:

 Κίτρινο. ....  Όταν δεν γουστάρεις μια παρέα δεν βγαίνεις μαζί τους. Έχει δεν έχει ωραίες γκόμενες. Απλά.

 Ροζ....    Κι αν λένε μαλακίες οι γυναίκες, θα κάνω σώνει και καλά παρέα μόνο και μόνο για να γαμήσω;   :think:


 Ρε Μπόλντι..... εσύ πρέπει αγόρι μου να πάρεις το πρώτο βραβείο της μαλακίας.


 Σου ανήκει 100% και δικαιωματικά.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
 Κόκκινο.... Δηλαδή οι παρέες που χουν μόνο άντρες μέσα είναι άρρωστες;   :jerking: :jerking:

 Κίτρινο. ....  Όταν δεν γουστάρεις μια παρέα δεν βγαίνεις μαζί τους. Έχει δεν έχει ωραίες γκόμενες. Απλά.

 Ροζ....    Κι αν λένε μαλακίες οι γυναίκες, θα κάνω σώνει και καλά παρέα μόνο και μόνο για να γαμήσω;   :think:


 Ρε Μπόλντι..... εσύ πρέπει αγόρι μου να πάρεις το πρώτο βραβείο της μαλακίας.


 Σου ανήκει 100% και δικαιωματικά.

Μπακουρια ειναι οσες παρεες εχουν μεσα μονο αντρες ναι. Αυτο πιστευω
και αν τα πηγαιναν καλα στην επικοινωνια με τις γυναικες θα ειχαν μεικτη παρεα.

Ενταξει τωρα δεν περιμενω να ερθει καποιος και να μου πει οτι εχω δικιο
ισα ισα μαλακας ειμαι που γραφω οσα γραφω σε αυτο το σαιτ ετσι?  :P

δεν περιμενω δικιο απο αυτο το σαιτ για αυτο και πειτε οτι θελετε στα αρχιδια μου  :grin:

Μαλακιες δεν λενε μονο οι γυναικες παντως... λες και εσυ. Ειδικα εδω μεσα που σε βλεπω
λες απειρες και εισαι και εγωκεντρικος. Τσατσοπουλο μου θυμιζεις.  ;)
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Μπακουρια ειναι οσες παρεες εχουν μεσα μονο αντρες ναι. Αυτο πιστευω
και αν τα πηγαιναν καλα στην επικοινωνια με τις γυναικες θα ειχαν μεικτη παρεα.

Μαλακιες δεν λενε μονο οι γυναικες... λες και εσυ. Ειδικα εδω μεσα που σε βλεπω
λες απειρες
και εισαι και εγωκεντρικος. Τσατσοπουλο μου θυμιζεις.


  Κόκκινο. Όταν γουστάρω να βγω με τα φιλαράκια μου, δεν θέλω μέσα γυναίκες. Μας γαμάνε τη συζήτηση.

  Κίτρινο... Όταν λέει μαλακίες στις γκόμενες ένας πλούσιος, είναι εκκεντρικός. Όταν λέει μαλακίες ένας φτωχός, τότε είναι μαλάκας. Να το θυμάσαι αυτό την επόμενη φορά που θα ξεστομίσεις μαλακίες χωρίς ένα ευρώ στην τσέπη.

 
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αν ελεγα τα αντιθετα απο οσα γραφω θα ειχα με την μια το μερος του Chevalier... του Βαγγου... γενικα πολλων... τοτε δεν θα τους εγλειφα... καταλαβες... τοτε θα ημουν αντικειμενικος.... επειδη λεω αυτα που θελουν χαχαχαχαχχαα


Παιδια μην αγχωνεστε... ειναι πολυ ευκολο σημερα να κανεις φιλους  :P
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
ρε φιλε,εγινες φιλεναδας μπας και γαμησεις..οκ,παμε παρακατω υπαρχουν και χειροτερα(π.χ εμπορος ναρκωτικων..).δε σε κατηγορω,για μενα καθε μεσο που ενδεχεται να σε οδηγησει σε τρυπα ειναι αποδεκτο εφοσον δε χαλαει εσενα τον ιδιο..προσεχε τι λεω,δε σε σεβομαι,αλλα δε κατηγορω..απο κει και περα μην εισαι υποκριτης..παρουσιαζεις την κατασταση σαν μια οποιαδηποτε παρεα αλλα με τη μονη διαφορα οτι η συγκεκριμενη "εχει και γυναικες μεσα"..αν δεν ειχες απωτερο σκοπο να γαμησεις ουτε 5 δευτερα δε θα σπαταλαγες..δεν ζητας κοινωνικοποιηση,πουτσο θες να ριξεις..

εχω βρεθει σε πολλες "παρεες που εχουν και γυναικες μεσα" παλιοτερα και η κατασταση σηκωνει βαλιουμ..

** μιας και αναφερεις λακη,σε αυτο το θεμα εχει απολυτο δικιο!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Αν ελεγα τα αντιθετα απο οσα γραφω θα ειχα με την μια το μερος του Chevalier... του Βαγγου... γενικα πολλων... τοτε δεν θα τους εγλειφα... καταλαβες... τοτε θα ημουν αντικειμενικος.... επειδη λεω αυτα που θελουν χαχαχαχαχχαα


Παιδια μην αγχωνεστε... ειναι πολυ ευκολο σημερα να κανεις φιλους  :P

Υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη ρε τυπε. Δε χρειαζεται οτι κανουμε να περιστρεφεται απο γυναικες ουτε οι παρεες εχουν σχεση με γυναικες. Αλλο το ενα και αλλο το αλλο.
Βεβαια αν δεν εχεις δει γυναικα ουτε με κυαλια , λογικο να σου χει γινει εμμονη :grin:
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Συνηθως αυτες που ειναι σε μια παρεα δε μαμιουνται και εξαφανιζονται οταν βρεθει παλαμαρι  η δε θες εσυ να τις μαμησεις γιατι δε σου αρεσουν εκτος του οτι ειναι ανυποφορες σε μια παρεα.Δεν ειναι τοσο απλο με τις παρεες ουτε και απολυτο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη ρε τυπε. Δε χρειαζεται οτι κανουμε να περιστρεφεται απο γυναικες ουτε οι παρεες εχουν σχεση με γυναικες. Αλλο το ενα και αλλο το αλλο.
Βεβαια αν δεν εχεις δει γυναικα ουτε με κυαλια , λογικο να σου χει γινει εμμονη :grin:

χεχεχε εχεις δικιο  :P

εμενα δεν μου εχει γινει εμμονη ομως αλλωστε εχω γκομενα.... απλα βγηκαν καποιοι δικοι σου
και απαντησαν και συνεχισα και εγω. Τωρα βεβαια δεν ξερω μηπως εννοεις
αν δεν εχει δει καποιος γυναικα χωρις πληρωμη ουτε με κυαλια .... αυτο πρεπει
να μου το διευκρινισεις λιγο.... ε?  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
  Κόκκινο. Όταν γουστάρω να βγω με τα φιλαράκια μου, δεν θέλω μέσα γυναίκες. Μας γαμάνε τη συζήτηση.

  Κίτρινο... Όταν λέει μαλακίες στις γκόμενες ένας πλούσιος, είναι εκκεντρικός. Όταν λέει μαλακίες ένας φτωχός, τότε είναι μαλάκας. Να το θυμάσαι αυτό την επόμενη φορά που θα ξεστομίσεις μαλακίες χωρίς ένα ευρώ στην τσέπη.

 

ΕΝταξει... εχεις δικιο  :P
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
 Κόκκινο.... Δηλαδή οι παρέες που χουν μόνο άντρες μέσα είναι άρρωστες;   :jerking: :jerking:

 Κίτρινο. ....  Όταν δεν γουστάρεις μια παρέα δεν βγαίνεις μαζί τους. Έχει δεν έχει ωραίες γκόμενες. Απλά.

 Ροζ....    Κι αν λένε μαλακίες οι γυναίκες, θα κάνω σώνει και καλά παρέα μόνο και μόνο για να γαμήσω;   :think:


 Ρε Μπόλντι..... εσύ πρέπει αγόρι μου να πάρεις το πρώτο βραβείο της μαλακίας.


 Σου ανήκει 100% και δικαιωματικά.

μεχρι τρεις αντρες ειναι οκ η παρεα αμα ειναι περισσοτεροι τοτε ο τρολμαστερ μπλαστερ εχει δικιο και ειναι οντως ψωλαρια και αγελη απελπισμενων...
στα αλλα εχεις δικιο  :sunglasses:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
ρε φιλε,εγινες φιλεναδας μπας και γαμησεις..οκ,παμε παρακατω υπαρχουν και χειροτερα(π.χ εμπορος ναρκωτικων..).δε σε κατηγορω,για μενα καθε μεσο που ενδεχεται να σε οδηγησει σε τρυπα ειναι αποδεκτο εφοσον δε χαλαει εσενα τον ιδιο..προσεχε τι λεω,δε σε σεβομαι,αλλα δε κατηγορω..απο κει και περα μην εισαι υποκριτης..παρουσιαζεις την κατασταση σαν μια οποιαδηποτε παρεα αλλα με τη μονη διαφορα οτι η συγκεκριμενη "εχει και γυναικες μεσα"..αν δεν ειχες απωτερο σκοπο να γαμησεις ουτε 5 δευτερα δε θα σπαταλαγες..δεν ζητας κοινωνικοποιηση,πουτσο θες να ριξεις..

εχω βρεθει σε πολλες "παρεες που εχουν και γυναικες μεσα" παλιοτερα και η κατασταση σηκωνει βαλιουμ..

** μιας και αναφερεις λακη,σε αυτο το θεμα εχει απολυτο δικιο!
Πολύ σωστός!
:thumbsup:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη ρε τυπε. Δε χρειαζεται οτι κανουμε να περιστρεφεται απο γυναικες ουτε οι παρεες εχουν σχεση με γυναικες. Αλλο το ενα και αλλο το αλλο.
Βεβαια αν δεν εχεις δει γυναικα ουτε με κυαλια , λογικο να σου χει γινει εμμονη :grin:

Αυτό ακριβώς. Κλασική περίπτωση βλαμένου που (μάλλον) από σπόντα μπήκε για πρώτη φορά από τότε που γεννήθηκε σε παρέα που βρίσκονται γυναίκες και κάνει το γύρο του θριάμβου και το λέει στους πάντες. Φαίνεται από τον τρόπο που το λέει και το επαναλαμβάνει συνεχώς, λες κι είναι ο μόνος!
Ασχέτως αν στο χαβαλέ της παρέας είναι... διακοσμητικός κι όταν (αν) του μιλάνε οι γυναίκες της παρέας τρέμουν τα γόνατα του απ' το τρακ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
μεχρι τρεις αντρες ειναι οκ η παρεα αμα ειναι περισσοτεροι τοτε ο τρολμαστερ μπλαστερ εχει δικιο και ειναι οντως ψωλαρια και αγελη απελπισμενων...
στα αλλα εχεις δικιο  :sunglasses:

Αν όμως είναι 4 ή περισσότερες γυναίκες είναι κινητή καυλοπαγίδα ε;
Μήπως δε φταίει ο αριθμός των ατόμων που απαρτίζουν την αντροπαρέα αλλά τα άτομα μεμονομένα και αυτό που βγάζουν;
Όταν περνάνε γυναίκες και κοιτάνε σαν ξελιγωμένοι τότε όσοι να 'ναι, όπως 'ναι πάλι σαν αγέλη ξελιγωμένων θα φαίνονται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom