Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
έλα ρε type εδώ μέσα υπάρχουν παντρεμένοι, αρραβωνιασμένοι, πρώην αρραβωνιασμένοι  :2funny: και τέτοια...
λες ο λόγος που πάει ένας παντρεμένος (η μόνιμα δεσμευμένος) stis πουτάνες να είναι η στέρηση από sex...?
το ξέρεις ότι η πλειοψηφία τον πελατών σε ντέλα είναι παντρεμένοι ?
δεν σημαίνει ότι οποιος πάει σε poutanes είναι στερημένος...
έχω φίλο που κάθε βdομαδα σχεδόν βγάζει και άλλη γκόμενα, αλλα το μπουρδέλο μπουρδέλο... ;)

Ε ναι ρε φιλε...μπορει ο παντρεμενος καταρχην να εχει βαρεθει τη γυναικα του και να θελει κ αλλα πραγματα αυτο τι δειχνει? καταρχην δειχνει εξαρτηση απο το σεξ... και μεγαλη μαλιστα. Ε τωρα αυτος δεν μπορει να βγει και να πει σε εσενα και σε καθε εσενα οτι εισαι στερημενος. Ειναι σαν να βγαινει να κλαιγεται (που κλαιγονται και με νευριαζουν) οι ΕΠΟΠ.

Σκασε ρε φιλε... εχεις δουλειτσα... τι κλαιγεσαι αλλοι πεινανε... ειναι προκλητικοι.

Ή και κατι αλλοι μαλακες που εχουμε στο στρατο... που παραπονιουνται στην υπηρεσια που ειναι ενω αλλος ειναι στον Εβρο τωρα.... δηλαδη σαν λαος ειμαστε μαλακες ετσι? προκλητικοι κ μαλακες η αληθεια να λεγεται.


 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
καταρχας εγω σε καποια συμφωνω μαζι σου!
σε καποια οχι!
κατα 2ον δεν σε κραξα!
κατα 3ον εγω για τα μπουζουκια που ελεγα 1 θα σου πω!
πρωτα τα χαλαγα για την παρτη μου και ο τελευταιος λογος πανω στην γη ειναι οι γκομενες!
απλα εκεινο που λεγαμε για γκομενες - μπουουκια - παρεες- παρεξηγησεις ηταν αλλο θεμα αν θυμασαι καλα! ;)

 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
γαμω τα κοματια!!
εγραψες!!!  :thumbsup:

Οι μπουζουκοβιοι κ οι μπουρδελιαρηδες τα βρισκουμε μεταξυ μας..

Ολοι οι αλλοι ειναι παιδακια που νομιζουν οτι το πουλακι τους το εχουν μονο για κατουρημα..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη ρε τυπε. Δε χρειαζεται οτι κανουμε να περιστρεφεται απο γυναικες ουτε οι παρεες εχουν σχεση με γυναικες.

αν εισαι 18-25 και υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη τοτε κατι δεν παει καλα. σε αυτο το φασμα μονο το μουνι υπαρχει στο μυαλο  :rockon:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
unless you're an engineer, trust me I'm an engineer :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αν εισαι 18-25 και υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη τοτε κατι δεν παει καλα. σε αυτο το φασμα μονο το μουνι υπαρχει στο μυαλο  :rockon:
στο ποστ που περιγραφα τον Σαλονικιο πριν μια δυο σελιδες....τον μουνακια-μουνοδουλο.....
εγω δεν πιστευω αν εχει να κανει με την ηλικια!
αλλα με την παιδεια-μορφωση-ενφιαφεροντα-χομπυ χαρακτηρα και αλλα πολλα...!
καπου κατανταει αρωστεια....!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
αν εισαι 18-25 και υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη τοτε κατι δεν παει καλα. σε αυτο το φασμα μονο το μουνι υπαρχει στο μυαλο  :rockon:

ναι αμα εισαι αργοσχολος

σε τετοια ηλικεια πρεπει να υπαρχει ο αθλητισμος
εκτος αν εισαι φυτο που τοτε υπαρχει η επιστημη

στην ελλαδα το εχουμε υπερεκτικησει το μουνι

οι δυτικοι ειναι πιο αγαμητου αλλα δες τι χωρες κ κοινωνιες εχουν
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
unless you're an engineer, trust me I'm an engineer :grin:

An architect, an artist and an engineer were discussing whether it was better to spend time with the wife or a mistress. The architect said he enjoyed time with his wife, building a solid foundation for an enduring relationship. The artist said he enjoyed time with his mistress, because of the passion and mystery he found there. The engineer said, “I like both.” “Both?” Engineer: “Yeah. If you have a wife and a mistress, they will each assume you are spending time with the other woman, and you can go to the lab and get some work done.”

Engineer-Jokes.jpg
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Και χαλαρα απο πισω θα σκεφτεστε μονο την παρτουλα σας και θα δουλευετε μονο για αυτην κ αν γνωρισετε καμια δεν θα την φερετε μην σας την φανε... και λετε εμενα μετα οτι ειμαι υποκριτης χαχαχα σαν τον Τσιπρα που βριζει τους αλλους ενω αυτος ειναι χειροτερος ΟΛΩΝ...
ρε φιλε διαβασε τι γραφεις..αν γνωρισω καμια,να στη φερω εσενα ή στον οποιονδηποτε αλλον;

δεν παριστανω την μητερα τερεζα των μουνιων..εννοειται πως αν γνωρισω μουνι απο 8/10 και ανω θελω να το φαω..
το ιδιο ισχυει για το 99,9% των ανδρων που κυκλοφορουν εξω..η μεθοδος της παρεας την οποια διατυμπανιζεις σαν να ανακαλυψες τον τροχο(σικ)σιγουρα ενδεχεται με λιγη τυχη και με αρκετο χαμαλικι να σε απαλλαξει απο την μαρια παλαμη,αλλα μην μου πεις πως υπαρχει περιπτωση να σου βγαλει μουνι δυνατο ετσι..ακομα και συ θα το χεις πιασει το νοημα πιστευω..

το παντεσπανι αν εισαι καλο παιδι μπορει και να το βγαλεις παντως!
το πα και πριν,δε σε κατηγορω...για να μη με λες φαταουλα,σου λεω μιας και μπηκες στο τριπακι,μιλα στις γκομενες αυτης της παρεας...ακομα και αν δεν ενδιαφερεσαι να τις γαμησεις,δε σου κανουν κλικ..εξοικειωσου με τη φαση,νιωσε ανετα..μην το μεγαλοποιεις και μην το υπεραναλυεις...στην κατινα απο τα πατησια απευθυνεις το λογο..μολις παρεις το κολαι,αρχισε να ανοιγεις κουβεντα σε αγνωστες..

σε λιγο καιρο θα καταλαβεις τι μαλακιες γραφεις τωρα,και θα με μνημονευεις..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αν εισαι 18-25 και υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη τοτε κατι δεν παει καλα. σε αυτο το φασμα μονο το μουνι υπαρχει στο μυαλο  :rockon:

Εδω σου βγαζω το καπελο λοπεζ.  :grin:

ελα μωρε τωρα που τους πιστευεις... εγω σου ειπα
αστους να λενε... και κανονισε να φερεις μια να την ριξουμε στο παιχνιδι
να δεις πως θα κανουνε μετα  :2funny: :2funny: :2funny:

απλα στο παιζει και καλα ο αλλος ανωτερος για να βγει απο πανω  :P
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ναι αμα εισαι αργοσχολος

σε τετοια ηλικεια πρεπει να υπαρχει ο αθλητισμος
εκτος αν εισαι φυτο που τοτε υπαρχει η επιστημη

στην ελλαδα το εχουμε υπερεκτικησει το μουνι

οι δυτικοι ειναι πιο αγαμητου αλλα δες τι χωρες κ κοινωνιες εχουν

ταρχιδια μου εχουν. μονο καλη διαχειριση εχουν, στα αλλα ειναι για τον πουτσο. κοινωνιες των μπεκρουληδων στις παμπ και των ψυχολογικων προβληματων.
για 18-25 σαν την ελλαδα δεν εχει. απο κει και μετα μπαινουν αλλοι παραγοντες στη ζωη
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εδω σου βγαζω το καπελο λοπεζ.  :grin:

ελα μωρε τωρα που τους πιστευεις... εγω σου ειπα
αστους να λενε... και κανονισε να φερεις μια να την ριξουμε στο παιχνιδι
να δεις πως θα κανουνε μετα  :2funny: :2funny: :2funny:

απλα στο παιζει και καλα ο αλλος ανωτερος για να βγει απο πανω  :P

μορτη ξεκινα να βγαζεις κανα φραγκο σιγα σιγα ομως γιατι το περασες το φασμα.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
An architect, an artist and an engineer were discussing whether it was better to spend time with the wife or a mistress. The architect said he enjoyed time with his wife, building a solid foundation for an enduring relationship. The artist said he enjoyed time with his mistress, because of the passion and mystery he found there. The engineer said, “I like both.” “Both?” Engineer: “Yeah. If you have a wife and a mistress, they will each assume you are spending time with the other woman, and you can go to the lab and get some work done.”

Engineer-Jokes.jpg
:2funny: κλαίω
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε φιλε διαβασε τι γραφεις..αν γνωρισω καμια,να στη φερω εσενα ή στον οποιονδηποτε αλλον;

δεν παριστανω την μητερα τερεζα των μουνιων..εννοειται πως αν γνωρισω μουνι απο 8/10 και ανω θελω να το φαω..
το ιδιο ισχυει για το 99,9% των ανδρων που κυκλοφορουν εξω..η μεθοδος της παρεας την οποια διατυμπανιζεις σαν να ανακαλυψες τον τροχο(σικ)σιγουρα ενδεχεται με λιγη τυχη και με αρκετο χαμαλικι να σε απαλλαξει απο την μαρια παλαμη,αλλα μην μου πεις πως υπαρχει περιπτωση να σου βγαλει μουνι δυνατο ετσι..ακομα και συ θα το χεις πιασει το νοημα πιστευω..

το παντεσπανι αν εισαι καλο παιδι μπορει και να το βγαλεις παντως!
το πα και πριν,δε σε κατηγορω...για να μη με λες φαταουλα,σου λεω μιας και μπηκες στο τριπακι,μιλα στις γκομενες αυτης της παρεας...ακομα και αν δεν ενδιαφερεσαι να τις γαμησεις,δε σου κανουν κλικ..εξοικειωσου με τη φαση,νιωσε ανετα..μην το μεγαλοποιεις και μην το υπεραναλυεις...στην κατινα απο τα πατησια απευθυνεις το λογο..μολις παρεις το κολαι,αρχισε να ανοιγεις κουβεντα σε αγνωστες..

σε λιγο καιρο θα καταλαβεις τι μαλακιες γραφεις τωρα,και θα με μνημονευεις..

Η διαφορα ειναι οτι οταν θα χεις φτασει εσυ στο σημειο να παρεις 2-3 κινητα μετα απο 300 πεσιματα... εγω θα εχω φτιαξει καμια 10αρια παρεες απο τις οποιες θα προκυψουν αλλες τοσες  :grin:

Αυτα.... κατα τα αλλα αυτα που λες με τα καμακια.... εγω τα εκανα 6-7 χρονια πριν . Τα ξερω. Γνωριζω το ποσοστο επιτυχιας και ποσο πρεπει να τρεξεις για να φας..... εκει και αν δεν υπαρχει χαμαλικι.... δινεις επιβεβαιωση στην καθεμια που παιζει να σε χεσει μετα μεσα στην μαπα (ΣΠΛΑΤΣ)

Το χαμαλικι της κοινης παρεας ειναι απλα μια δικια σου παρουσιαση επειδη ειναι ενα παιχνιδι που δεν επιλεγεις... με γεια σου με χαρα σου. Αλλα θα επρεπε να εισαι πιο αντικειμενικος.  ;)



 

King Of East

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2012
Μηνύματα
705
Like
8
Πόντοι
6
Να μας λυσει μια απορια ο φιλος μας ομως.
Boldemort, χωρις κακια η ειρωνια. Πες οτι ειμαι γυναικα. Δοσε μου ενα λογο να παω μαζι σου.

Θα σου απαντήσω εγώ εκ μέρους του: "Γιατι βγαίνω με γυναίκες" :grin:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ταρχιδια μου εχουν. μονο καλη διαχειριση εχουν, στα αλλα ειναι για τον πουτσο. κοινωνιες των μπεκρουληδων στις παμπ και των ψυχολογικων προβληματων.
για 18-25 σαν την ελλαδα δεν εχει. απο κει και μετα μπαινουν αλλοι παραγοντες στη ζωη

εξω πληρωμενο σεξ ειναι μονο για ειδικα γουστα
στραπονιασματα κατρουλια χεσιματα κλπ

στην ελλαδα ολοι οι 20αρηδες λιωνουν στα μπουρδελα στα κωλομπαρα η στην μαλακια κ καποιοι λιγοι η πρωτη π θα τους ανοιξει τα ποδια κανουν 7 χρονια σχεση κ μετα παντρευονται

εσυ εισαι στον κοσμο σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom