Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Επαρχια ειναι πιο εύκολα.Πολλές γκόμενες ψάχνονται εκεί λογω της κρίσης.Στην Αθηνα στα κλαμπ είναι έτσι η κατάσταση που στα κλαμπ σε δυσκολεύουν να κάνεις καμακι(τραπέζια μέσα, μικροι χώροι,μπαρμεν κερβεροι κτλ).
Αν και δεν καταλαβαίνω που το έχεις δει αυτό, τι σχέση έχει η κρίση με το γεγονός ότι ψάχνονται;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ο κανονας ειναι ενας, γκομενα που φαινεται ξινισμενη, σου κανει και ξινισμενο γαμηση,γι αυτο μην προσπαθεις αδικα.
Ειναι γνωστη η παροιμια...παρακαλετο μουνι,ξινο γαμισι....
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Eισαι απο αυτους με τις ατακες και συ,και τα πικ απ λαινς,που παν στα κλαμπς και εχουν 500 ατακες,και λεω κατι μου θυμιζει αυτο που λεει για τον φιλο του :headbang: :headbang: :headbang:
O NITRO που δεν βλεπεται και εχει 500 γκομενες φιλος σου ειναι :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
Ειναι γνωστη η παροιμια...παρακαλετο μουνι,ξινο γαμισι....

σωστος αλλα,
εγω το λεω πριν καν παρακαλεσω.
για να γλιτωσουν και οι αλλοι απο το αχρηστο παρακαλητο. μην χανουν αδικα χρονο και σαλιο. ;)

προσωπικα εγω δεν παρακαλαω ποτε. μονο οταν ημουν 15χρονων το εκανα και το παραδεχομαι :2funny:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Eισαι απο αυτους με τις ατακες και συ,και τα πικ απ λαινς,που παν στα κλαμπς και εχουν 500 ατακες,και λεω κατι μου θυμιζει αυτο που λεει για τον φιλο του :headbang: :headbang: :headbang:

Ποτέ δεν είπα ατάκα στο πέσιμο. Είπα ότι είμαι ετοιμόλογος σε περίπτωση χειλόπιτας με άσχημο τρόπο. Ελληνικά γράφω να καταλαβαίνουμε τι διαβάζουμε  ;)
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ποτέ δεν είπα ατάκα στο πέσιμο. Είπα ότι είμαι ετοιμόλογος σε περίπτωση χειλόπιτας με άσχημο τρόπο. Ελληνικά γράφω να καταλαβαίνουμε τι διαβάζουμε  ;)
Καλα πανε πες τον κυβο και συ και ασε τα πολλα..πολλα :helpplea: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
O NITRO που δεν βλεπεται και εχει 500 γκομενες φιλος σου ειναι :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Καλά εσύ δεν μπορείς να καταλάβεις πότε τρολάρει και πότε όχι ο άλλος.. Κόλλησες με το φίλο μου.. Έκανα πλάκα όταν είπα για τον φίλο μου που γνωρίζει γκόμενες στο κλαμπ και τις πιπώνει στα σκοτεινά σοκάκια της γύρω περιοχής!  :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ποτέ δεν είπα ατάκα στο πέσιμο. Είπα ότι είμαι ετοιμόλογος σε περίπτωση χειλόπιτας με άσχημο τρόπο. Ελληνικά γράφω να καταλαβαίνουμε τι διαβάζουμε  ;)

μια φορα σου τυχε και το κανεις θεμα, αμφιβαλλω αν τρως εσυ χυλοπιττες..αλλα τεσπα
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
μια φορα σου τυχε και το κανεις θεμα, αμφιβαλλω αν τρως εσυ χυλοπιττες..αλλα τεσπα

Δεν τρώω χειλόπιτες πλέον γιατί έχει καιρό να κάνω καμάκι στο άσχετο. Τι έκανα θέμα δηλαδή? Απλά το ανέφερα..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Τωρα που...εναs στουs δυο  νεουs ειναι ανεργοs και ο αλλοs.....αμοιβεται με το ιλιγγιωδεs ποσο των 200/300 ευρω τον μηνα !!!!!! δεν θα περισσευει ουτε σεντσι για κερασμα πασατεμπου στο παγκακι......Λιποs τελοs !!!!
Πλεον ..."δεν θα τρεχει κατι με τιs ΅Eλληνιδεs"........"Δεν θα βαδιζει καν"
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Καλά εσύ δεν μπορείς να καταλάβεις πότε τρολάρει και πότε όχι ο άλλος.. Κόλλησες με το φίλο μου.. Έκανα πλάκα όταν είπα για τον φίλο μου που γνωρίζει γκόμενες στο κλαμπ και τις πιπώνει στα σκοτεινά σοκάκια της γύρω περιοχής!  :2funny:
Καλα μην ντρεπεσαι για τους συναδελφους σου,μια μεγαλη παρεα ειστε...απο νερτς :S :2funny: :2funny: :headbang: :headbang:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τωρα που...εναs στουs δυο  νεουs ειναι ανεργοs και ο αλλοs.....αμοιβεται με το ιλιγγιωδεs ποσο των 200/300 ευρω τον μηνα !!!!!! δεν θα περισσευει ουτε σεντσι για κερασμα πασατεμπου στο παγκακι......Λιποs τελοs !!!!
Πλεον ..."δεν θα τρεχει κατι με τιs ΅Eλληνιδεs"........"Δεν θα βαδιζει καν"
:thumbsup:

Και αστες να κουρευονται μονες τους  :cool2:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Τωρα που...εναs στουs δυο  νεουs ειναι ανεργοs και ο αλλοs.....αμοιβεται με το ιλιγγιωδεs ποσο των 200/300 ευρω τον μηνα !!!!!! δεν θα περισσευει ουτε σεντσι για κερασμα πασατεμπου στο παγκακι......Λιποs τελοs !!!!
Πλεον ..."δεν θα τρεχει κατι με τιs ΅Eλληνιδεs"........"Δεν θα βαδιζει καν"
+1...
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπον για να μην το κουραζουμε,αν δεν πατε να φτιαξετε λιγο την εμφανιση σας και μου τριγυρνατε σαν ρεταλια με τις κοιλαρες και τις μαγουλαρες μια ζωη κλασιμο θα τρωτε,εμεις δηλαδη που γαμιομαστε στα γυμναστηρια για να εχουμε επιλογες μαλακες ειμαστε και μας την πεφτουν οι  [sup][/sup]''πατσαβουρες) ''[sub][/sub] :2funny: :2funny: :2funny: και στο τελος παλι στις πουτανες θα τριγυρνατε  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom