Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
μεχικο σιτυ ειναι το λενακι απλα η μαμα ηταν βολιβιανη ο μπαμπας περουβιανος κ ετυχε να γεννηθει 40 σαιντς επειδη ειχαν παει διακοπες το καλοκαιρι


Ααααα. Μεσα απο το μέξικο  η απο κανα χωριό εκει γυρω?
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306

Μύστης

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
εγώ από τύχη ξέρω τη σειρά, το μόνο που ξ΄ρω είναι ότι είναι επιτυχημένη

Για το Street Fighter λές;
Ήταν το πρώτο fighting game, που είχε τα λεγόμενα compos. Δεν ξέρω αν ασχολείσαι βέβαια.
Τρέλλο κόλλημα τότε και ατελείωτες ώρες στην TV. Θέε μου τι κάψιμο. :jerking: :S *P

Υ.Γ.Πώς και δε το σκέφτηκα :think: Πρέπει να ανοίξω κάποιο thread με τίτλο:"Παλιά Αγαπημένα Videogames" :sunglasses:
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Δεν σου την πεφτουν οι γκομενες σχεδον ποτε οσο ωραιος και να σαι,εντονο κοιταγμα για να πας και να την μιλησεις εσυ,μεχρι εκει, τα υπολοιπα που λεγονται ειναι παπαριες,φυσικα απο γνωστους και απο παρεα μπορει καλιστα να σου την πεσει γκομενα.
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω φίλε.Εαν πράγματι μετρας προσωπο και σωμα και ντυσιμο για αρχη και για αργότερα το υπόλοιπο πακέτο που θέλουν οι περισσότερες γκομενες (καλη δουλεια ,αμαξι κλπ κλπ...)Ας αφησω τις δικες μου εμπειριες στην ακρη γιατι μπορει να με χαρακτηρίσετε και ψωνιο.Εχω ενα συγγενή αρκετά εμφανισμο παλικάρι.Οταν ήταν κ ποιο μικρός-φοιτητής μεχρι και πρότασή για να γίνει μοντέλο του ειχαν κανει αλλα δεν πηγε γιατι θα του εκοβε τα ποδια ο πατέρας του(λογω σπουδων).Την επεφτε και αυτος με πολυ μεγαλα ποσοστα επιτυχιας... αλλά ρε φιλε του τη πέφταν και οι γκομενες απο το πουθενά.ΠΧ εξοδος μαζι σε ψιλο-κυριλε αθηναϊκό club.Μαγκες με που κάτσαμε στο μπαρ το καρφωμα κ ιδιως απο 35-45αρες ηταν τοσο εντονο που δεν το πιστευα.Σαν λιγούρες.Σε μιση ωρα ηρθαν στα καπακια 2 30αρες και μας πρότειναν στην ψυχρα να παμε ποιο περα να καθησουμε μαζι τους.πχ αλλη φορα μαζι του μηνα Αύγουστο σε παραλιακη καφετερια που ηταν τλειως αδεια .Η μονη παρεα ηταν 2 τραπεζια ποιο περα 2 μετριες γκομενες.Απο το bluetooth του κινητού του την έπεσαν στην ψύχρα οι γκομενες.Στα μπουζουκια παλι με παρεα που ειμασταν του την ειχε πεσει μουναρα αεροσυνοδος απο διπλανο τραπεζι με ραβασακι με τηλ!!Απλως κάποιοι δεν χρειάζονται να προσπαθησουν τοσο πολυ (οχι λογω axe  :2funny: )αλλοι περισσότερο άλλοι ποιο πολύ κτλ...
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω φίλε.Εαν πράγματι μετρας προσωπο και σωμα και ντυσιμο για αρχη και για αργότερα το υπόλοιπο πακέτο που θέλουν οι περισσότερες γκομενες (καλη δουλεια ,αμαξι κλπ κλπ...)Ας αφησω τις δικες μου εμπειριες στην ακρη γιατι μπορει να με χαρακτηρίσετε και ψωνιο.Εχω ενα συγγενή αρκετά εμφανισμο παλικάρι.Οταν ήταν κ ποιο μικρός-φοιτητής μεχρι και πρότασή για να γίνει μοντέλο του ειχαν κανει αλλα δεν πηγε γιατι θα του εκοβε τα ποδια ο πατέρας του(λογω σπουδων).Την επεφτε και αυτος με πολυ μεγαλα ποσοστα επιτυχιας... αλλά ρε φιλε του τη πέφταν και οι γκομενες απο το πουθενά.ΠΧ εξοδος μαζι σε ψιλο-κυριλε αθηναϊκό club.Μαγκες με που κάτσαμε στο μπαρ το καρφωμα κ ιδιως απο 35-45αρες ηταν τοσο εντονο που δεν το πιστευα.Σαν λιγούρες.Σε μιση ωρα ηρθαν στα καπακια 2 30αρες και μας πρότειναν στην ψυχρα να παμε ποιο περα να καθησουμε μαζι τους.πχ αλλη φορα μαζι του μηνα Αύγουστο σε παραλιακη καφετερια που ηταν τλειως αδεια .Η μονη παρεα ηταν 2 τραπεζια ποιο περα 2 μετριες γκομενες.Απο το bluetooth του κινητού του την έπεσαν στην ψύχρα οι γκομενες.Απλως κάποιοι δεν χρειάζονται να προσπαθησουν τοσο πολυ (οχι λογω axe  :2funny: )αλλοι περισσοτερο και παει...

Αδερφέ αυτό δεν είναι τπτ, έχω φιλαράκι που έχει δώσει αρκετά πιπόνια σε ψωλιδιάκια που γνώρισε στο w, vogue, bedroom Θεσσαλονίκης την ίδια μέρα σε ερημικά σοκάκια έξω από τα μαγαζιά.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Κοιτα απο τη δικη μου εμπειρια μου εχει τυχει καποιες φορες να μου πουν γεια σου καποιες, αλλα δεν ειναι πολυ συχνο φαινομενο,και αν δεν το συνεχισεις μετα εσυ σταματαει εκει,στο 99% των περιπτωσεων θα σε κοιταξει πολυ εντονα θα σου χαμογελασει εντονα,και πρεπει μετα να συνεχισεις εσυ αλλιως το παιρνει ως αποριψη,τωρα τετοιο πεσιμο οπως λες δεν μου εχει τυχει,μπορει να ναι πιο ωραιος αυτος φυσικα,τετοιο πεσιμο απο γυναικα οπως μου λες πιστευω ειναι πολυ σπανιο.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Αδερφέ αυτό δεν είναι τπτ, έχω φιλαράκι που έχει δώσει αρκετά πιπόνια σε ψωλιδιάκια που γνώρισε στο w, vogue, bedroom Θεσσαλονίκης την ίδια μέρα σε ερημικά σοκάκια έξω από τα μαγαζιά.
Ευγε ετσι πρεπει αλλα ο συγγενης εναι ποιο πολυ των σχεσεων...(χρονος το πολυ) σε παραλληλία.... (αρε κορόιδα που ειναι μερικες γκομενες μεγαλες ιστοριες φιλε).Πολυ δουλεμα εκ μερους του.Βεβαια κάνα 2 κοπέλες του που είχα γνωρίσει ηταν οντως καλές ομορφες με καλη δουλίτσα και για σπίτι που λενε αλλά αυτος τον χαβά του anyway...
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Κοιτα απο τη δικη μου εμπειρια μου εχει τυχει καποιες φορες να μου πουν γεια σου καποιες, αλλα δεν ειναι πολυ συχνο φαινομενο,και αν δεν το συνεχισεις μετα εσυ σταματαει εκει,στο 99% των περιπτωσεων θα σε κοιταξει πολυ εντονα θα σου χαμογελασει εντονα,και πρεπει μετα να συνεχισεις εσυ αλλιως το παιρνει ως αποριψη,τωρα τετοιο πεσιμο οπως λες δεν μου εχει τυχει,μπορει να ναι πιο ωραιος αυτος φυσικα,τετοιο πεσιμο απο γυναικα οπως μου λες πιστευω ειναι πολυ σπανιο.
Συμβαινει φιλε απλως δεν εχει τυχει να το δεις.Σχεδον τις μισές και βαλε φορές... άντε να πω όποτε βγαίναμε μαζι(4-5 φορες το χρονο λογω μεγαλης αποστασης)γινοταν παντα σκηνικο με γκομενα.Και εγω δεν το πιστευα σε τοσο μεγαλη συχνοτητα και ποσοστο αλλα συνέβαινε.Τι να πω   :dunno:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Συμβαινει φιλε απλως δεν εχει τυχει να το δεις.Σχεδον τις μισές και βαλε φορές... άντε να πω όποτε βγαίναμε μαζι(4-5 φορες το χρονο λογω μεγαλης αποστασης)γινοταν παντα σκηνικο με γκομενα.Και εγω δεν το πιστευα σε τοσο μεγαλη συχνοτητα και ποσοστο αλλα συνέβαινε.Τι να πω   :dunno:
Αν εισαι ωραιος μπορεις να κανεις σκηνικο καθε φορα που θα βγεις και με πανω απο 1 σε μια μερα,δεν ειναι παραξενο οτι λες,αν εισαι ωραιος ομως εισαι και τεμπελης συνηθως,και δεν πολυκολας.
Αν κολας αβερτα εισαι και λιγο σαβουρογαμης ''απαραιτητο στην ελλαδα'' με τον καιρο και με εξασκηση  θα γαμας αβερτα,φυσικα σε αυτο ρολο παιζει και το αμαξι και η δουλεια καθως η εμφανιση απο μονη της δεν λεει τιποτα σε μια γυναικα ιδιως στις μουναρες.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
και για να παρουμε τα πραγματα με σειρα, να δεις οτι ναι μεν, οπτικα φενονται σωστα αυτα που λες, αλλα στην ουσια ειναι λαθος,
θα σου εξηγησω μερικα πραγματα.
καμια δεν κοιταει να κανει, τα one night stsand μεσω γνωριμιας με φιλους,
ειπαμε, να ριξουμαι γκομενα για :knockinb: οχι για σχεση.
και σε αυτο το πραγμα η γκομενα γουσταρει, τον κοινωνικο, τον περπατημενο, και γεματο αυτοποιπηθηση,
δεν γουσταρει και δεν ρισκαρει, το να βγει η τσουλα της παρεας, για να εμπιστευεται τριτους με ποιον θα πηδηχτει,
ειδικα σε κλειστες κοινωνιες, οτι κανει το κανει μονη της ,με οποιον την κερδισει
και πανω απο ολα πρεπει να φωναζεις απο χιλιομετρο "εχω εχεμυθεια".
Αν και διεκδικώ επάξια την όψη του εχέμυθου, οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος μου, καθώς δεν ανταποκρίνομαι σε καμία από τις παραπάνω προδιαγραφές. Για να σε προτιμήσει η γκόμενα για το σεξ, σύμφωνα με τη λογική θα πρέπει να έχεις, αν όχι ωραίο πρόσωπο, τουλάχιστον σφριγηλό και καλογυμνασμένο σώμα. Εγώ έχω ατυχήσει και σ' αυτό. Όχι πως αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα βάρους δηλαδή, αλλά ο σωματότυπός μου είναι αρκετά συνηθισμένος. Πήγαινα γυμναστήριο βέβαια κάποια περίοδο, χωρίς να δω αποτελέσματα. Και εδώ που τα λέμε, ποια ελληνίδα κάνει one night stand; Σε καμιά Αμερική μένουμε; Εδώ πέρα κάτι τέτοιο είναι αμελητέα σπάνιο.

εγω προσωπικα ειμαι απο κλειστη κοινωνια.
ισως βεβαια απο μεγαλητερη απο την δικια σου, πραγμα που αυτο που κανω, ειναι πιο δυσκολο, απο το να το κανεις
γυρναω συνεχως, γνωριζω ολα τα γκαρσονια μπαρμαν και λοιπα(το ιδιο το εχω κανει και αθηνα που εμενα αναλογα με την περιοχη που γουσταρα να συχναζω).
μπαινω στο μαγαζι, χερεταω 5-"φιλους" παρεες, παω στην μπαρα καθομαι πιανω κουβεντουλα με τον μπαρμαν, περνω το ποτακι μου και την αραζω,
χερομαι το ποτο μου.
γουσταρισα να πιω ενα ποτακι μονος να χαλαρωσω.
θα μου το απαγορευσουν?
παμε καλα?
κοβω κινηση με τροπο να δω τι παιζει και χαλαρα,
αν καποια γουσταρησει, θα στο δειξει με την πρωτη ευκαιρια,
οταν δικτυωθεις θα εχεις αποτελεσματα.
ασε τους παντες να ειναι καφροι.
εσυ θα εισαι Κυριος και Τζεντλεμαν, θα τα εχεις καλα με ολους.
οσο δεν σε ενοχλουν, δεν εχεις προβλημα με κανεναν.
οι αλλοι ας βγαλουντα ματια τους.
τα δικα τους, ειναι δικα τους, ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ.
Το θέμα είναι ότι στο μέρος που βρίσκομαι τώρα δεν ξέρω σχεδόν κανένα και αυτοί που ξέρω αποδείχτηκαν τέτοια μαλακιστήρια που εύχομαι να μην τους ξαναδώ. Μην επαναλάβω και για τις κακές γλώσσες που θα αρχίσουν να τρέχουν. Οπότε ποιον θα χαιρετήσω; Ξένους στο άσχετο, για να παρεξηγηθώ; Ή περιμένεις να γίνονται γνωριμίες σε τέτοιους χώρους; Έπειτα, όλοι τους είναι σε παρέες. Πώς υποτίθεται ότι από την μπάρα θα συγχρωτιστώ με μια κοπέλα που κάθεται σε ένα τραπέζι μακριά και περιτριγυρίζεται από 5-6 άτομα;
σε κλειστο περιβαλον και αμα κυκλοφορεις, σπανια, εστω και φατσικα δεν γνωριζεις καποια η δεν μαθαινεις αμα ειναι με αλλον.
και απλα να συνοδευετε καποια, δεν κανεις κινηση ουτε να κοιταξεις προς τα εκει, ΝΟΜΟΣ ΣΕΒΕΣΕ ΤΟΝ ΟΠΟΝΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΟΔΕΥΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.
αυτην, αστην να κανει οτι θελει, εσυ κυριος.
και σχεση να εχει η αλλη, αν γουσταρει να πηδηχτει μαζι σου, θα το κανει
την ωρα που θα πας τουαλετα.
οταν θα εχεις ελπιδες και τα καταφαιρνεις, δυστηχως παντα θα εισαι ανταγωνιστης,
γιαυτο σου λεω εχετα καλα με ολους.
θα κοιτανε μπας και κερδισουν τιποτα, απο το να σε φανε.
αν ομως εισαι μι μου απτου, σχεσεις με κανεναν και αφιψηλου, τοτε ναι θα σε φανε
να εισαι το χαλαρο τυπακι, μεσα σε ολα που κοιταει την δουλεια του.
καθαρο και ξηγημενο.
μετραει και σε κλειστη κοινωνια, μαθαινετε ευκολα το πιον σου.
Χωρίς καμία πρόθεση να σε προσβάλλω, μήπως είσαι λιγάκι εκτός πραγματικότητας; Σε cafe-bar από πότε δηλαδή γνωρίζονται άνθρωποι; Άλλο αν συναντάς γνωστούς σου απέξω.

οκ, στο θεμα αποξενωσης, το εχω πει και εγω χιλιαδες φορες οτι υπαρχει.
αλλα με το μισο χωριο/πολη δεν λες καλημερα?
ειμαι 31 και ακομα εχω παιδια απο το γυμνασιο/σχολη/τει που μιλαω, θα πω ενα "γεια" αν τα δω, θα πιουμε ενα ποτο αν τα πετυχω,
αλλα οχι και να μην μιλαω.
μηπως σε αυτο το θεμα φταις?
πως τα καταφερες ετσι?
ολοι ηταν λαθος?
κοιτα σεβεσαι τον αλλον ,με τα ελατωματα του.
οταν ο αλλος ,θα ξερει οτι.
σε σεβομαι και βγαινω για καφε/ποτο μαζι σου, η σε ειδα και σου λεω κατσε,
παρολο που εχεις αυτα τα 5 ελατωματα, δεχετε και τα δικα σου.
η αποξενωση, δεν ειναι εληψη της κοινωνικοποιησης φιλε μου,
αλλα, η εληψη σεβασμου, στα προτερηματα/ελατωματα/και θελω, των αλλων, να το θυμασε αυτο.
Κοίτα, αυτό είναι ένα προσωπικό μου πρόβλημα που δεν είναι το κατάλληλο τόπικ για να σου αναλύσω και θα πρέπει να γράφω μέχρι αύριο. Εν συντομία θα πω ότι στην εφηβεία μου ήμουνα κλειστός και πήρα κάπου την οριστική απόφαση να απομονωθώ, γιατί είχα απελπιστεί από τις άκαρπες προσπάθειες να κερδίσω την αποδοχή μιας παρέας. Έτσι σε αδρές γραμμές δεν έχω κρατήσει καμία επαφή από το σχολείο. Σε συνδυασμό με την απόρριψη και την απογοήτευσή μου από διάφορα άτομα, έχω γίνει με τα χρόνια κάπως μισάνθρωπος και δύσκολα συμπαθώ κάποιον, πόσο μάλλον να τον χαιρετάω χωρίς να έχω δεθεί μαζί του. Αυτό όσον αφορά τις διαπροσωπικές σχέσεις της απλής καλημέρας, τις οποίες προτείνεις.
Τέλος, για μένα η αποξένωση είναι συνώνυμη της αδιαφορίας και της ολοκληρωτικής απάθειας για τον δίπλα. Ένα βίντεο ενδεικτικά παρουσίαζε έναν αναίσθητο, σωριασμένο στο δρόμο που όλοι περνούσαν από πάνω του, χωρίς να δίνουν την παραμικρή σημασία. Ακόμα και σύμφωνα με το δικό σου ορισμό, ποιος είναι αυτός που δείχνει σ' εσένα το σεβασμό που αναφέρεις;
και τελος γιατι το παραγαμησα...
για ψαξε μια σε ολο το σαιτ και δες, ποσες φορες εχω πει,
ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΜΑΚΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΚΛΑΜΠ....
γινετε σε ηρεμα μεροι,
οι καλητερες φασεις μου, ειχαν γινει οταν πηγενα βολτα τον σκυλο,
στο ραφτινγ που εκανα,
σε ποριες/περιπατους,
και γενικα σε αθλοπαιδειες και ψυχαγωγικες ασχολιες...
εγω εχω χομπι την φυση.
πορειες στο δασος/βουνα/ραφτινκ
εκει μπορεις ανετα να πας και μονος, με καποιο γραφειο και να σε βαλουν σε ομαδα, δεν ειναι αναγκη να γνωριζεις κανεναν και γνωριζεσε με ολους.
αν σε βλεπουν δραστηριο μετραει.
και πανω απολα δεν γινετε καποια σε ολα να εχει δικιο.
η σε ολα να ταιριαζετε.
να λες, το τι εισαι, το τι πετυχενεις,
θελει και λιγο την κοντρα του το πραγμα...


και σιγουρα, ειναι καλητερο απο τα κλαμπ


σκεψου τα...
και τα ξαναλεμε, γιατι το γαμησα... :grin: :2funny:
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο και την υπομονή σου να μου τα γράψεις όλα αυτά. Δε το γάμησες σε καμία περίπτωση.
Ξέρω ότι θα ακουστώ μονότονος, αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κανένα χόμπυ εδώ πέρα που να "ξεκλειδώσει" την πρόσβασή μου στο άλλο φύλο. Πχ, σκυλί έχει ήδη ο αδερφός μου, το οποίο είναι υπερβολικά ζωηρό για να το βγάζω βόλτα και για δεύτερο ζώο δεν είμαστε. Κανένα γυμναστήριο μόνο, αλλά δεν υπάρχει καθόλου όρεξη μέσα στη ζέστη κιόλας. Και χωρίς παρέα είναι ακόμα δυσκολότερο να βρεθεί το κέφι. Έτσι, είμαι παγιδευμένος στο τέλμα.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Για το Street Fighter λές;
Ήταν το πρώτο fighting game, που είχε τα λεγόμενα compos. Δεν ξέρω αν ασχολείσαι βέβαια.
Τρέλλο κόλλημα τότε και ατελείωτες ώρες στην TV. Θέε μου τι κάψιμο. :jerking: :S *P

Υ.Γ.Πώς και δε το σκέφτηκα :think: Πρέπει να ανοίξω κάποιο thread με τίτλο:"Παλιά Αγαπημένα Videogames" :sunglasses:
εγώ μιλούσα και για τα δύο! είμαι πολύ μικρός για να τα προλάβω(είμαι της σοδειάς του 1993) και είναι καλλή ιδέα για θρεντ
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Για το Street Fighter λές;
Ήταν το πρώτο fighting game, που είχε τα λεγόμενα compos. Δεν ξέρω αν ασχολείσαι βέβαια.
Τρέλλο κόλλημα τότε και ατελείωτες ώρες στην TV. Θέε μου τι κάψιμο. :jerking: :S *P

Υ.Γ.Πώς και δε το σκέφτηκα :think: Πρέπει να ανοίξω κάποιο thread με τίτλο:"Παλιά Αγαπημένα Videogames" :sunglasses:
Αν διαθετεις iphone η ipad μπορεις να τα βρεις στο itunes ...... φτηνα τα δινει και ειδικοτερα το παλιο γιατι υπαρχει και το καινουργιο... το εχει αν θυμαμαι καλα 0,79 ευρω
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Τύποι έχω μαζέψει στο fb πολλά γκομενάκια βρίσκοντας τα από φωτογραφίες από νυχτερινά μαγαζιά κυρίως Θεσσαλονίκης και Αθήνας καθώς και πολλές φοιτήτριες που σπουδάζουν στην πόλη μου.. Μου κάνει εντύπωση ότι έχουν γαμηθεί όλο το καλοκαίρι να διακοπάρουν σε νησιά ασταμάτητα καθώς και σε σπίτια γνωστών με μεγάλες μεικτές παρέες και φυσικά ανεβαίνουν συνεχώς φώτος από αυτές στα νυχτερινά μαγαζιά σε κάθε event. Χορηγοί των μαγαζιών έχουν  καταντήσει. Δηλαδή δεν παίζει να έχουν βγάλει βδομάδα στις πόλεις τους και δεν παίζει να έχουν άλλες ασχολίες παρά μαμ, κακά και νάνι. Κουραδομηχανές πρώτης τάξεως. Εγώ απορώ όμως με τους Ελλέηνες πατέρες και λυπάμαι για την κατάντια μας.. Απορώ πόσο χοντρά τις χαρτζηλικώνουν και πως ποτέ δεν τις έχουν περιορίσει και δεν τις έχουν σκληραγωγήσει, αλλά αντιθέτως λαμβάνουν κάθε επιθυμία τους ως διαταγή..

Για να αλλάξει η κατάσταση στην Ελλάδα σήμερα πρέπει να αλλάξουν πρώτα οι πατεράδες. Πρέπει να σταματήσουν να τις φέρονται σαν πριγκήπισες ικανοποιώντας και τα πιο τρελά θέλω τους. Να λέμε και μερικά όχι και να τρίζουμε τα δόντια όποτε χρειάζεται δεν έβλαψε κανένα. Δυστυχώς είναι μηδαμινοί αυτοί που το πράττουν σήμερα. Ο άντρας πρέπει να έχει τον τελευταίο λόγο στο σπίτι, αν τον αποκτήσουν οι γυναίκες (που γίνεται στις περισσότερες περιπτώσεις πλέον) πάει γαμήθηκε η κατάσταση, χάθηκε η μπάλα!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τύποι έχω μαζέψει στο fb πολλά γκομενάκια βρίσκοντας τα από φωτογραφίες από νυχτερινά μαγαζιά κυρίως Θεσσαλονίκης και Αθήνας καθώς και πολλές φοιτήτριες που σπουδάζουν στην πόλη μου.. Μου κάνει εντύπωση ότι έχουν γαμηθεί όλο το καλοκαίρι να διακοπάρουν σε νησιά ασταμάτητα καθώς και σε σπίτια γνωστών με μεγάλες μεικτές παρέες και φυσικά ανεβαίνουν συνεχώς φώτος από αυτές στα νυχτερινά μαγαζιά σε κάθε event. Χορηγοί των μαγαζιών έχουν  καταντήσει. Δηλαδή δεν παίζει να έχουν βγάλει βδομάδα στις πόλεις τους και δεν παίζει να έχουν άλλες ασχολίες παρά μαμ, κακά και νάνι. Κουραδομηχανές πρώτης τάξεως. Εγώ απορώ όμως με τους Ελλέηνες πατέρες και λυπάμαι για την κατάντια μας.. Απορώ πόσο χοντρά τις χαρτζηλικώνουν και πως ποτέ δεν τις έχουν περιορίσει και δεν τις έχουν σκληραγωγήσει, αλλά αντιθέτως λαμβάνουν κάθε επιθυμία τους ως διαταγή..

Για να αλλάξει η κατάσταση στην Ελλάδα σήμερα πρέπει να αλλάξουν πρώτα οι πατεράδες. Πρέπει να σταματήσουν να τις φέρονται σαν πριγκήπισες ικανοποιώντας και τα πιο τρελά θέλω τους. Να λέμε και μερικά όχι και να τρίζουμε τα δόντια όποτε χρειάζεται δεν έβλαψε κανένα. Δυστυχώς είναι μηδαμινοί αυτοί που το πράττουν σήμερα. Ο άντρας πρέπει να έχει τον τελευταίο λόγο στο σπίτι, αν τον αποκτήσουν οι γυναίκες (που γίνεται στις περισσότερες περιπτώσεις πλέον) πάει γαμήθηκε η κατάσταση, χάθηκε η μπάλα!
συνεπως το μαυρο χρημα ρεει εν αφθονια μαν....αυτο ειναι το συμπερασμα.....
 

Μύστης

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
συνεπως το μαυρο χρημα ρεει εν αφθονια μαν....αυτο ειναι το συμπερασμα.....

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.:sunglasses:
Και αυτός είναι ένας βασικός λόγος, που δεν έχουμε γίνει ακόμα Αλβανία.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Αδερφέ αυτό δεν είναι τπτ, έχω φιλαράκι που έχει δώσει αρκετά πιπόνια σε ψωλιδιάκια που γνώρισε στο w, vogue, bedroom Θεσσαλονίκης την ίδια μέρα σε ερημικά σοκάκια έξω από τα μαγαζιά.
αυτος ο φιλος σου ειναι ωραιος η μπλα μπλας και τι κολπακια εκανε για να το πετυχει,σε μεθυσμενες τα ριχνεί,αυτες πως ηταν εμφανισιακως΄΄
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom