Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Επισκέπτης
οκ, εισαι ψυχακιας κι εχεις εμμονες οτι σε κυνηγουν οι ελλεινίδες να σου παρουν οτι πολυτιμοτερο εχεις
δεν σε ξερω αλλα προφανως δεν θα ηθελα να σε γνωρισω σε καμια περιπτωση....
πραγματικά σκιαχτηκα με το ποσο επιθετικος λεκτικα (αραγε μόνο λεκτικα?) γινεσαι οταν καποιος μιλάει για τις εμμονές σου

που να γνωρισεις εμενα
δεν θα προλαβαινεις να μετρας μολωπες
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Κοτοπουλο με καρυ ακουσα....... η σπεσιαλιτε μου!

Δεν το κανω ομως spicy. Απλα εχει την γευση του καρυ μαζι με την σουπα!

Απλα...........ΤΕΛΕΙΟ!

είναι το πούστικο, ειδικά άμα το αφήνεις να βράζει αργάααα και βασανιστικάααα  :rockon:

εγώ βάζω πιπερίτσες γιατί γαμάνε, αλλά δεν το κάνω σούπα, μάλλον σαν πηχτή σάλτσα  :sunglasses:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
ρε παιδιά κι εγώ ξέρω έναν που κεράτωνε την γκόμενά του, στην πυράααααααααααααααααα στην πυρά οι καργιόληδες, τίποτα δεν εκτιμάνε, ουστουδιάλου με τους χαμούρηδες τους σάπιους, τίποτα για τομπέο οι έλληνες κοιτάνε μόνο το πουλί τους και το παίζουνε και μάγκες μετά και ζητάνε και τα ρέστα, κοιτάξτε σας το λέω προσέξτε την πορεία σας κορίτσια γιατί μιλάμε για μεγάλη κωλοφάρα και μην τολμήσει καμιά να πει το αντίθετο γιατί έχω αποδείξειιιις έχω στοιχείιιιια εγώ, θα σας πω την ιστορία με αυτόν να τραβάτε τα μαλλιά σας ε?


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
ρε παιδιά κι εγώ ξέρω έναν που κεράτωνε την γκόμενά του, στην πυράααααααααααααααααα στην πυρά οι καργιόληδες, τίποτα δεν εκτιμάνε, ουστουδιάλου με τους χαμούρηδες τους σάπιους, τίποτα για τομπέο οι έλληνες κοιτάνε μόνο το πουλί τους και το παίζουνε και μάγκες μετά και ζητάνε και τα ρέστα, κοιτάξτε σας το λέω προσέξτε την πορεία σας κορίτσια γιατί μιλάμε για μεγάλη κωλοφάρα και μην τολμήσει καμιά να πει το αντίθετο γιατί έχω αποδείξειιιις έχω στοιχείιιιια εγώ, θα σας πω την ιστορία με αυτόν να τραβάτε τα μαλλιά σας ε?

το ξερααααααααααααααα!! ουστ ουστ μακριαααα!

:priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
οκ, εισαι ψυχακιας κι εχεις εμμονες οτι σε κυνηγουν οι ελλεινίδες να σου παρουν οτι πολυτιμοτερο εχεις
δεν σε ξερω αλλα προφανως δεν θα ηθελα να σε γνωρισω σε καμια περιπτωση....
πραγματικά σκιαχτηκα με το ποσο επιθετικος λεκτικα (αραγε μόνο λεκτικα?) γινεσαι οταν καποιος μιλάει για τις εμμονές σου

Δεν ειμαι εγω ψυχακιας αγαπητη. Εσυ την εχεις δει δικηγορος καθε μαλακισμενης. Δεν με κυνηγαει καμια. Μην φοβασαι δεν δερνω ανθρωπους, ουτε γυναικες εννοειται. Εσυ τραβας το σχοινι.  Κοιταξτε τα χαλια σας και αφηστε τους αλλους. Το τι ειμαι εγω ασε να το πουν αυτοι που με ξερουν. Πολυ ευκολα κρινεις καποιον πισω απο ενα πληκτρολογιο. Κατι τετοιες συμπεριφορες ειναι εντελως ελεινες.

ρε παιδιά κι εγώ ξέρω έναν που κεράτωνε την γκόμενά του, στην πυράααααααααααααααααα στην πυρά οι καργιόληδες, τίποτα δεν εκτιμάνε, ουστουδιάλου με τους χαμούρηδες τους σάπιους, τίποτα για τομπέο οι έλληνες κοιτάνε μόνο το πουλί τους και το παίζουνε και μάγκες μετά και ζητάνε και τα ρέστα, κοιτάξτε σας το λέω προσέξτε την πορεία σας κορίτσια γιατί μιλάμε για μεγάλη κωλοφάρα και μην τολμήσει καμιά να πει το αντίθετο γιατί έχω αποδείξειιιις έχω στοιχείιιιια εγώ, θα σας πω την ιστορία με αυτόν να τραβάτε τα μαλλιά σας ε?

Θες να μιλησουμε για κερατο? Δεν ειστε καλυτερες.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
είναι το πούστικο, ειδικά άμα το αφήνεις να βράζει αργάααα και βασανιστικάααα  :rockon:

εγώ βάζω πιπερίτσες γιατί γαμάνε, αλλά δεν το κάνω σούπα, μάλλον σαν πηχτή σάλτσα  :sunglasses:

Κι εγω ετσι το κανω με πηχτη σαλτσα απο τον ζωμο του κοτοπουλου!
Χωρις τις πιπεριες ομως.
 

Επισκέπτης
φέρνε τα σε μένα, θα πίνουμε καφέ 2-3 ωρίτσες και θα στεγνώνεις/φρεσκάρεις τα πλυντήρια 10 μερών λέμε  :rockon:

οκεικ! θα ερχομαι με τη βαλιτσουλα μου και θα λεμε για τους μαλακες που μας κατεστρεψαν τη ζωη  :rockon: :rockon: :rockon:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
ηταν επιλογηηη σου! επελεξες να πηδας καποια που ηταν με αλλον. οσο τσουλα ηταν αυτη εισαι κι εσυ εφοσον το γνωριζες και δε σε ενοχλουσε. γτ να κατηγορησεις μονο αυτην? εσυ τι καλυτερο εκανες?

πωωω ολα τα θυματα εδω μαζευτηκαν!  :headbang: :headbang:

νιαααρ δεν εχω χωρο  :- :- :-

Που να σου εξηγω τωρα. Ολα ξεκινησαν με πολυ καλη προθεση. Το μπλεξιμο απλα ετυχε. Κοιτα να δεις, μου αρεσει να μελεταω συμπεριφορες. Γνωριζω ετσι καλυτερα τους ανθρωπους.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Θες να μιλησουμε για κερατο? Δεν ειστε καλυτερες.

ρε φιλαράκι ναουμ σου λέω ξέρω ιστορία παιδιού, δεν διάβασες τι έγραψα άσ'τα βράστα οι έλληνες για τομπέο λέμε, ένα πουλί έχουν για οδηγό όλα δικά τους τα θέλουν και την γκόμενα σούζα και να τους κάνει παιδιά και να μην χοντραίνει ο κώλος τους και να έχουν παραδίπλα την γκόμενα να μασάει τσιχλόφουσκα και να φκιάνει τα βυζά της άσε σου λέω τηνε ξέρω πολύ καλά αυτή την ιστορία, πώς νομίζεις ότι έφτασα στο συμπέρασμα ότι οι έλληνες δεν αξίζουν μία, δεν ξέρουν να εκτιμάνε τίποτα και είναι και μαμάκηδες από πάνω ρε φίλε σου λέω αδερφός το παιδί, άσε τραγική περίπτωση, στην πυρά οι καργιόληδες  :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
ρε φιλαράκι ναουμ σου λέω ξέρω ιστορία παιδιού, δεν διάβασες τι έγραψα άσ'τα βράστα οι έλληνες για τομπέο λέμε, ένα πουλί έχουν για οδηγό όλα δικά τους τα θέλουν και την γκόμενα σούζα και να τους κάνει παιδιά και να μην χοντραίνει ο κώλος τους και να έχουν παραδίπλα την γκόμενα να μασάει τσιχλόφουσκα και να φκιάνει τα βυζά της άσε σου λέω τηνε ξέρω πολύ καλά αυτή την ιστορία, πώς νομίζεις ότι έφτασα στο συμπέρασμα ότι οι έλληνες δεν αξίζουν μία, δεν ξέρουν να εκτιμάνε τίποτα και είναι και μαμάκηδες από πάνω ρε φίλε σου λέω αδερφός το παιδί, άσε τραγική περίπτωση, στην πυρά οι καργιόληδες  :rockon:

Νομιζεις πως υπαρχουν πολλες γυναικες εκει εξω που να αξιζουν κατι καλο διπλα τους? Το ζητουμενο ειναι ο καθενας να παιρνει αυτο που του αξιζει. Να εχουμε ταιριαστα ζευγαρια....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom