Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Επισκέπτης
Νομιζεις πως υπαρχουν πολλες γυναικες εκει εξω που να αξιζουν κατι καλο διπλα τους? Το ζητουμενο ειναι ο καθενας να παιρνει αυτο που του αξιζει. Να εχουμε ταιριαστα ζευγαρια....

ε και τωρα ερχεται ο αντιλογος, οτι εσυ δε στεριωσες με καμια, γτ καταλαβαν τι εισαι κι αναζητησαν αλλου την τυχη τους!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Νομιζεις πως υπαρχουν πολλες γυναικες εκει εξω που να αξιζουν κατι καλο διπλα τους? Το ζητουμενο ειναι ο καθενας να παιρνει αυτο που του αξιζει. Να εχουμε ταιριαστα ζευγαρια....

φιλαράκι σου λέω ξέρω περίπτωση, για τομπέο λέμε ουστ στην πυρά στο πυρ το εξώτερον εδώ σου λέω για μεγάλο καργιόλη όξω οι ελληναράδες μακριά λέμε αναξιόπιστοι παρτάκηδες ανώριμοι και μαμάκηδες μακριά μακριά κορίτσια μπελάς λέμε σου λέω...


ουφ κουράστηκα να γράφω χωρίς σημεία στίξης...
ακόμα να καταλάβεις ότι θέλω να πω ότι με ένα βίωμα ή ένα περιστατικό που μας εξιστόρησες δεν μπορείς να μιλάς για πολλές γυναίκες?
στ'αρχίδια μου αν τις θες ή δεν τις θες, αλλά αν δεν τις θες α παράτα τες να πανε στο διάλο, 3 σελίδες τώρα όλο λες ότι σμπουτσας αλλά όλο εκεί γύρω τριγυρίζεις, άσε το παρελθόν και βουρ για άλλες πολιτείες βρε αδερφέ, όλο στη μίρλα και στην γκρίνια θα μπαφιάσεις, πάνε βρες κάνα άτριχο ξανθό γαργαλιάρικο να σου κάνει τα κέφια και μην το σκέφτεσαι πολύ...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε στις τελευταίες σελίδες, αλλά οι Ελλεηνίδες μαγειρεύουν κιόλας!!!

Βρε, λές;  :think:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ετσι κλαψομουνιασηηηηηηηηηηηηηηηηηηη να βαρανε και τη μαραμενη ψωλη στο μαρμαρο οι κατατρεγμενοι της ζωης  :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
έχουν και στεγνωτήριο *μερικές* γιατί είναι και μπιζνεσγούμεν, μιλένιουμ φορέβα λέμε  :rockon:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
ε και τωρα ερχεται ο αντιλογος, οτι εσυ δε στεριωσες με καμια, γτ καταλαβαν τι εισαι κι αναζητησαν αλλου την τυχη τους!

Μπα, συνηθως την εκανα εγω...και μου βγηκε σε καλο.

φιλαράκι σου λέω ξέρω περίπτωση, για τομπέο λέμε ουστ στην πυρά στο πυρ το εξώτερον εδώ σου λέω για μεγάλο καργιόλη όξω οι ελληναράδες μακριά λέμε αναξιόπιστοι παρτάκηδες ανώριμοι και μαμάκηδες μακριά μακριά κορίτσια μπελάς λέμε σου λέω...


ουφ κουράστηκα να γράφω χωρίς σημεία στίξης...
ακόμα να καταλάβεις ότι θέλω να πω ότι με ένα βίωμα ή ένα περιστατικό που μας εξιστόρησες δεν μπορείς να μιλάς για πολλές γυναίκες?
στ'αρχίδια μου αν τις θες ή δεν τις θες, αλλά αν δεν τις θες α παράτα τες να πανε στο διάλο, 3 σελίδες τώρα όλο λες ότι σμπουτσας αλλά όλο εκεί γύρω τριγυρίζεις, άσε το παρελθόν και βουρ για άλλες πολιτείες βρε αδερφέ, όλο στη μίρλα και στην γκρίνια θα μπαφιάσεις, πάνε βρες κάνα άτριχο ξανθό γαργαλιάρικο να σου κάνει τα κέφια και μην το σκέφτεσαι πολύ...

Μην φοβασαι καλα τα παω εγω... Δεν ειναι μονο τα προσωπικα βιωματα. Ειναι οι παντρεμενες που τις ακουω να λενε στον υποψηφιο εραστη "ναι ειμαι παντρεμενη αλλα δεν περναω καλα.." και στο κινητο τους εχουν φωτο το μωρο παιδι τους...., επισης ενα σωρο αλλες περιπτωσεις που εχω δει με τα ματακια μου.

Σιγουρα εκει εξω υπαρχουν αξιολογες κοπελες, καθε εθνικοτητας, και σιγουρα υπαρχει τουλαχιστον μια και για μας :) . Αδιαφορω τι γνωμη εχουν μερικες εδω μεσα για μενα, γιατι απο τα λεγομενα τους και μονο φαινονται τι ρολο βαρανε, και δεν με ενδιαφερουν. Ειναι το στυλ γυναικας που απεχθανομαι.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
μπα, αν δεν είσαι του σπάισι καλύτερα άσε τις πιπεριές, απολαμβάνεις περισσότερο έτσι το κάρι  :rockon:

Για δοκιμη λεω να τα κανω!
Ετσι κι αλλιως μου αρεσει να δοκιμαζω νεες γευσεις......!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Μπα, συνηθως την εκανα εγω...και μου βγηκε σε καλο.

Μην φοβασαι καλα τα παω εγω... Δεν ειναι μονο τα προσωπικα βιωματα. Ειναι οι παντρεμενες που τις ακουω να λενε στον υποψηφιο εραστη "ναι ειμαι παντρεμενη αλλα δεν περναω καλα.." και στο κινητο τους εχουν φωτο το μωρο παιδι τους...., επισης ενα σωρο αλλες περιπτωσεις που εχω δει με τα ματακια μου.

Σιγουρα εκει εξω υπαρχουν αξιολογες κοπελες, καθε εθνικοτητας, και σιγουρα υπαρχει τουλαχιστον μια και για μας :) . Αδιαφορω τι γνωμη εχουν μερικες εδω μεσα για μενα, γιατι απο τα λεγομενα τους και μονο φαινονται τι ρολο βαρανε, και δεν με ενδιαφερουν. Ειναι το στυλ γυναικας που απεχθανομαι.

γειρε τωρα στη θαλπωρη του ωμου στις εδω καργιολες και ασε ενα δακρυ να τρεξει μελαγχολικα  :-
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
όλοι οι παντρεμένοι τα ίδια λένε, δε γαμιέται, αφού οι άνθρωποι δεν ξέρουν να ζουν χωρίς μίρλα και λόγο να τρώγονται με τα ρούχα τους, στον υποψήφιο γκόμενο/α δε θα κλαφτούν?  :2funny:

έτσι όπως τα'καναν να τα λουστούν, δε θα κάθομαι να λυπάμαι ούτε τον κερατά/κερατού ούτε θα με εξοργίζει ο άπιστος, μέσα στο βόθρο της δυστυχίας των επιλογών τους ζουν όλοι και δε θέλουν να βγουν από εκεί, σιγά μην κάθομαι να παίζω αγόρια ιππότες-κορίτσια μαύρες κότες/καθρεφτάκι νια νια νια  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom