Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
γειρε τωρα στη θαλπωρη του ωμου στις εδω καργιολες και ασε ενα δακρυ να τρεξει μελαγχολικα  :-

Το εδω που ειναι? Ελλαδα εννοεις? Γιατι εγω την εχω κανει εδω και καιρο. Δεν αξιζει να δακρυζεις για κανεναν και καμια. Και οσες και οσοι αξιζουν τα δακρυα σου, δεν θα σε κανουν να δακρυσεις ποτε.

Εγω σχολιασα καυστικα καμια σχολια εδω μεσα. Και το αποτελεσμα ηταν να δεχτω προσωπικη επιθεση και προσβολες. Για τετοιο επιπεδο μιλαμε. Προφανως μονο αυτο ξερουν να κανουν καποιες. Τραβατε δειτε το sex and the city για να δειτε πως ειναι μια ιδανικη σχεση, και αφηστε τους υπολοιπους στην ησυχια μας.

όλοι οι παντρεμένοι τα ίδια λένε, δε γαμιέται, αφού οι άνθρωποι δεν ξέρουν να ζουν χωρίς μίρλα και λόγο να τρώγονται με τα ρούχα τους, στον υποψήφιο γκόμενο/α δε θα κλαφτούν?  :2funny:

έτσι όπως τα'καναν να τα λουστούν, δε θα κάθομαι να λυπάμαι ούτε τον κερατά/κερατού ούτε θα με εξοργίζει ο άπιστος, μέσα στο βόθρο της δυστυχίας των επιλογών τους ζουν όλοι και δε θέλουν να βγουν από εκεί, σιγά μην κάθομαι να παίζω αγόρια ιππότες-κορίτσια μαύρες κότες/καθρεφτάκι νια νια νια  :2funny:

Το κερατο προσβαλει κυριως αυτον που το διαπραττει. Ναι υπαρχουν μονογαμικοι αντρες, πολυ καλα παιδια, υλικο για να κανεις οικογενεια μαζι τους. Αλλα ειπαμε, πως να βγαλουν ακρη με γυναικες με συμπεριφορες οπως μερικων εδω μεσα.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Το εδω που ειναι? Ελλαδα εννοεις? Γιατι εγω την εχω κανει εδω και καιρο. Δεν αξιζει να δακρυζεις για κανεναν και καμια. Και οσες και οσοι αξιζουν τα δακρυα σου, δεν θα σε κανουν να δακρυσεις ποτε.

Εγω σχολιασα καυστικα καμια σχολια εδω μεσα. Και το αποτελεσμα ηταν να δεχτω προσωπικη επιθεση και προσβολες. Για τετοιο επιπεδο μιλαμε. Προφανως μονο αυτο ξερουν να κανουν καποιες. Τραβατε δειτε το sex and the city για να δειτε πως ειναι μια ιδανικη σχεση, και αφηστε τους υπολοιπους στην ησυχια μας.

Το κερατο προσβαλει κυριως αυτον που το διαπραττει. Ναι υπαρχουν μονογαμικοι αντρες, πολυ καλα παιδια, υλικο για να κανεις οικογενεια μαζι τους. Αλλα ειπαμε, πως να βγαλουν ακρη με γυναικες με συμπεριφορες οπως μερικων εδω μεσα.

σιγάαααααααααααααααααααααααααααα προσωπική επίθεση και προσβολές  :2funny:

και αυτά τα λίγα διαμάντια χαραμίζονται στο βούρκο από ό,τι έχει μουνί στο ελλαδιστάν ε? ποτάνεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςς κάργιεςςςςςςςςςς μουνοσιχάματααααααααααααααα  :rockon:

όλοι στον καιάδα γαμώ τημπουταναμμμμμμμμμμ φέρτε τα πυρηνικά γαμώ το φελέκι μμμμμμμμμμμμμμμ  :rockon:
φέρτεεεεεεεεεε το μανιτάρι θα μας σώσει λέμεεεεεεεεεεεεεεε
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Δεν αξιζει να δακρυζεις για κανεναν και καμια. Και οσες και οσοι αξιζουν τα δακρυα σου, δεν θα σε κανουν να δακρυσεις ποτε.


αχ ναι!!! μου το χε γραψει μια φιλεναδα μου στο λευκωμα που ειχα στη δευτερα γυμνασιου.

τι μου θυμησες τωρα..........
 

Επισκέπτης
σημερα ανακαλυψαμε την πιο στυλατη κατινα του φορουμ και την πιο κλαψομουνα  :rockon: :rockon: :rockon:

ηταν σημαντικη μερα  :sunglasses:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Επειδη μερικες εδω μεσα αν μαθαιναν ποσο καλα εχω φερθει σε ανθρωπους δεν θα το πιστευαν, ας συμμαζευτουν λιγο γιατι θα εχουμε αλλα. Εχει και η υπομονη τα ορια της. Αμα με προσβαλει ξανα οποιαδηποτε εδω μεσα θα εχουμε αλλα. Εγω δεν προσβαλα κανεναν και καμια. Εξοργιστηκα εγω με αυτα που διαβασα, τους τα εχωσα, αυτες αρχισανε τις προσβολες, ξεφυγε η κατασταση. Περιμενω να ανακαλεσουν αμμεσα.

αχ ναι!!! μου το χε γραψει μια φιλεναδα μου στο λευκωμα που ειχα στη δευτερα γυμνασιου.

τι μου θυμησες τωρα..........

Ειδες πως δεν με ξερεις καθολου?
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Επειδη μερικες εδω μεσα αν μαθαιναν ποσο καλα εχω φερθει σε ανθρωπους δεν θα το πιστευαν, ας συμμαζευτουν λιγο γιατι θα εχουμε αλλα.


αλλα??????

τι εννοεις?
τι πιθανη απειλή κρυβεται στο άλλα?
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Θα ξεχασω τους καλους μου τροπους. Και δεν εχω προβλημα να μιλησω με γλωσσα λιμανιου. Περιμενω να ανακαλεσετε.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Καλα αν ειναι Hineken  δεν σε μαλωνω :2funny: :2funny: :2funny:

Ε οχι και Heineken ρε μαστορα!

Τοσες μπυρες υπαρχουν στον κοσμο.......... Heineken θα παω να πιω!

ΗΜΑΡΤΟΝ!

ΠΑρε εδω μπυρα να ισιωσεις!

25295056719be56789d6b.jpg
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Θα ξεχασω τους καλους μου τροπους. Και δεν εχω προβλημα να μιλησω με γλωσσα λιμανιου. Περιμενω να ανακαλεσετε.

Ψαριαααααα

Γοπεεεες,

Μπαρμπουνια!!!!!!

Πσσσσσσς! Αυτη ειναι γλωσα λιμανιου!!!
Ελα ρε μαστορα!!!!  :tooth:

Το παραγαδι τι ειναι???  :huh: :think:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
σημερα ανακαλυψαμε την πιο στυλατη κατινα του φορουμ και την πιο κλαψομουνα  :rockon: :rockon: :rockon:

ηταν σημαντικη μερα  :sunglasses:

Μπα...ανακαλυψαμε τι ειδους ανατροφη εχουν μερικες, που μαθανε απο τις μαναδες τους οτι μπορουν να προσβαλουν τον κοσμο, χωρις καν να τις εχει προσβαλει καποιος πριν.
 

Επισκέπτης
σε λιγο θα κλεινουμε κι εμεις ραντεβου για ξυλο  :boobies: :boobies:

μπουμπα την καμερα μην ξεχασεις :sunglasses: :sunglasses:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ε οχι και Heineken ρε μαστορα!

Τοσες μπυρες υπαρχουν στον κοσμο.......... Heineken θα παω να πιω!

ΗΜΑΡΤΟΝ!

ΠΑρε εδω μπυρα να ισιωσεις!

25295056719be56789d6b.jpg
Χου ρε...
που θα μας μιλήσεις και για μπύρα...
Ασχετε γερμανέ...
αααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Επειδη μερικες εδω μεσα αν μαθαιναν ποσο καλα εχω φερθει σε ανθρωπους δεν θα το πιστευαν, ας συμμαζευτουν λιγο γιατι θα εχουμε αλλα. Εχει και η υπομονη τα ορια της. Αμα με προσβαλει ξανα οποιαδηποτε εδω μεσα θα εχουμε αλλα. Εγω δεν προσβαλα κανεναν και καμια. Εξοργιστηκα εγω με αυτα που διαβασα, τους τα εχωσα, αυτες αρχισανε τις προσβολες, ξεφυγε η κατασταση. Περιμενω να ανακαλεσουν αμμεσα.
χαλαρωσε μεγαλε...
οσο ασχολεισαι τοσο προκαλεις για να λαβεις την επομενη μαλακισμενη απαντηση...
στα ΠΑΠΑΡΙΑ σου...
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Ε οχι και Heineken ρε μαστορα!

Τοσες μπυρες υπαρχουν στον κοσμο.......... Heineken θα παω να πιω!

ΗΜΑΡΤΟΝ!

ΠΑρε εδω μπυρα να ισιωσεις!

25295056719be56789d6b.jpg

πως ειναι η γεύση της??
εχει καμια σχέση με την fisher trditional ή την chimay??
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
θα φυσήξει και μύτη στο γιακά εκτός απο κλάμα. Ηδη σχάθηκα εγώ, θα το βουλώσω  :S

Αλλες πρεπει να κλαψουν. Οι μαναδες τους για την ανατροφη που τους εδωσαν.Παντως ειστε αντιπροσωπευτικοτατο δειγμα της συγχρονης Ελληνιδας. Συνεχιστε να επιβεβαιωνετε οσα κατα καιρους εχουν γραφτει για σας. Καλο σας βραδι, καλα να περασετε με τον δονητη σας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom