Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (0 μέλη και 69 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
η εγω δεν ειμαι ελληνιδα η εσυ ζεις σε αλλο πλανητη.


Ενα βραδι επαιζα εκτος εδρας στην Ελλαδα και ειχα κανονισει για τραπεζι σε ενα μαγαζι με κατι φιλου/ες. Τεσπα με τα πολλα ηταν 2 τυπισσες διπλα , μια απο αυτες με πλησιαζει αρχιζει συζητηση, μια απο τις πρωτες ερωτησεις ' Μενεις σε μονοκατοικια ή σε διαμερισμα ' . Ο πατερας την ειναι πολυ γνωστος στην τοπικη κοινωνια, και η τυπισσα την ειδε μοντελο, ενω ειναι απλα αξιογαμητη και τιποτα παραπανω. Η πλακα ειναι οτι δεν ειχα σκοπο καν να ασχοληθω για κατι παραπανω, γιατι ειχα ηξερα ηδη εκ των προτερων τι θα ακουσω απο την κοψια τους.

Πριν μερικα χρονια, μου χει μεινει αυτο, διαλογος τυπισσας με φιλο μου επι λεξει

- Τι αμαξι εχεις ? Γιατι δεν μπορω να βαζω τον κωλο μου οπου να ναι
- Opel
- Aφου δεν ειναι κορεατικο παλι καλα , αλλα εγω γουσταρω ιταλικα αυτοκινητα.

Αυτα τα λιγα συντροφοι. Τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους απο τη Ρουμανια!
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
το θεμα ειναι να τους γυρισουν την πλατη οι ελληνες γιατι

αν παρολαυτα και στα 30 την παντρευτουν παλι μαλακες θαναι.

το θεμα ειναι να απορριψουν τελειως τις ελληνιδες για κατι σοβαρο

και να τις εχουν μονο για το σεξ.αυτο θα ειναι η μαγκια.

να βλεπουν σοβαρα μονο τις ξενες.


αλλα ειπαμε θελει αρχιδια να πας κοντρα στο κατεστημενο.

τι θα πει η μαμα .. :cheesy:

τι θα πουν οι συγγενεις..


αμα παρεις ξενη..

Φιλε μου αυτο ειναι το ζουμι, απλα λιγοι το χουν καταλαβει. Ολοι ειναι σκλαβοι του μουνιου(κι εγω μαζι), το θεμα ειναι να ξερεις ποιος εισαι , τι εισαι και τι λαμβανεις. Δεν νοειται μια απο τις χωρες με τους πιο ομορφους αντρες του πλανητη να παρακαλουν μπαζα. Απλα δεν νοειται. 100 φορες να ριξεις το σπερμα στον υπονομο. Οι αντρες φταινε αποκλειστικα για την ελληνικη σαπιλα. Οχι οι γυναικες. Αμα εσενα σε παρακαλαν 100 γκομενες να βγεις εξω, ετσι θα γινεις κι εσυ. Θα νομισεις οτι εχεις το αγγιγμα του Μιδα. Ολα ειναι θεμα προσφορας - ζητησης. Στην Ελλαδα και στην Ιταλια εχει χαθει καθε ιχνος ανδρικης αξιοπρεπειας. Σπαταλουνται περιουσιες σε ποτα και γαμησιατικα για τα αυτονοητα, το σεξ αναμεσα σε μια γυναικα και σε εναν ανδρα.Αυτα.


Για να επαναλαβω και κατι που ειπα απο καιρο.

Ψυχολογικο σχολειο = Ελληνιδες (ατελειωτες καταστασεις σχεσεις σοβαρες, ελευθερες σχεσεις, παρτουζες, εχω ηδη PhD) δεν ασχολουμαι πλεον σοβαρα, σεξ, φλερτ ως εκει. Ξερω τι θελουν να ακουσουν , τι προφιλ ψαχνουν συνηθως απο την πρωτη ματια. Απλα δεν εχω την υπομονη πλεον, κουραστηκα για τετοια σκηνικα.

Σχολειο Αλεξιπτωτιστων = Ανατολικη Ευρωπη. Παθαινεις - μαθαινεις ή το περνας ή σε ισοπεδωνει. Αν το βγαλεις δεν σε φοβιζει τπτ πλεον. Μπορεις να χειριστεις οτι κατασταση προκυψει στον πλανητη. Οποιος δεν εμαθε να χειριζεται πουτανες αδηλωτες , δεν γινεται πουτανα ο ιδιος, δεν μπορει να χειριστει πουτανες αδηλωτες, ουτε στην Ελλαδα ουτε πουθενα. Και η Ελλαδα ειναι τελειως light κατασταση , γιατι στο λενε φατσα οτι αν εισαι ο γιος του Κοκκαλη θα τις παρεις απο ολες τις τρυπες. Τελειως ακινδυνες δηλαδη εκτος αν τα θελει ο κωλος σου.

Πριν λιγο καιρο , μου χει μεινει κι αυτο αξεχαστο, τελευταιες μερες διακοπων στην Ελλαδα, ημουν με ενα φιλο μου σε γνωστο μαγαζι της περιοχης, 3 κοπελες διπλα, σε μια δοση οι 2 εφυγαν για τουαλετα, η αλλη φιλη τους ειχε φυγει πιο πριν, οποτε με το που ξαναρχεται ψαχνει δεξια κι αριστερα να τις βρει τπτ, παω να της πω οτι οι φιλες της ειναι στην τουαλετα, πριν προλαβω να πω κατι ακουω ενα ' αστο δε χρειαζεται ' και μενω καγκελο. Η γκομενα θεωρησε δεδομενο οτι πηγαινα να της την πεσω, οταν εγω μετρουσα μερες αντιστροφα για να γυρισω πισω και βγηκα μονο για να περασω καλα. Ουτε καν ειχα ασχοληθει πριν, να κοιταξω κτλ. Γι αυτο λεω οτι φταιμε εμεις οι αντρες σε γενικες γραμμες. Απλα ορισμενες θεωρουν δεδομενα παρα πολλα πραγματα.  :2funny:

ΥΓ. Η συγκεκριμενη κοπελα εμεινε μακακας το επομενο σαβ/κο οταν συνοδευομουν με την αλλοδαπη γκομενα μου και ειχε ακροβολιστει απεναντι για κανα μισαωρο και εκοβε, μετα (και κλασσικα παλι) αρχισε το παιχνιδι με το κινητο μπας και αναστησει κανεναν απελπισμενο απο τη λιστα ( τι τακτικη κι αυτη ),αφου κανεις δεν της εδινε σημασια και την εκανε σεμνα και ταπεινα..  :2funny:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Άκου εδώ ατάκα, μπούμπι, από την Σάσσσα:

Ξέρεις πώς σε βλέπουν οι άντρες, εσύ όμως πώς τους βλέπεις;

Εγώ ξεκινάω και τους κοιτάζω από κάτω προς τα πάνω. Δηλαδή, παπούτσια, ρολόι και στο τέλος μπρελόκ αυτοκινήτου. Αν κολλήσω σε κάποια απ’ τις τρεις κατηγορίες, φύγαμε. [size=10pt]Δεν πρόκειται να κοιτάξω ποτέ άντρα αν δεν φοράει, για παράδειγμα, Prada παπούτσι[/size]. Δεν θα συνεχίσω παραπάνω, θα σταματήσω εκεί.


Βέβαια, δεν μας λέει τι γίνεται αν τα έχει όλα αυτά και τον έχει 8 πόντους.  :rockon: :rockon:
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Άκου εδώ ατάκα, μπούμπι, από την Σάσσσα:

Ξέρεις πώς σε βλέπουν οι άντρες, εσύ όμως πώς τους βλέπεις;

Εγώ ξεκινάω και τους κοιτάζω από κάτω προς τα πάνω. Δηλαδή, παπούτσια, ρολόι και στο τέλος μπρελόκ αυτοκινήτου. Αν κολλήσω σε κάποια απ’ τις τρεις κατηγορίες, φύγαμε. [size=10pt]Δεν πρόκειται να κοιτάξω ποτέ άντρα αν δεν φοράει, για παράδειγμα, Prada παπούτσι[/size]. Δεν θα συνεχίσω παραπάνω, θα σταματήσω εκεί.


Βέβαια, δεν μας λέει τι γίνεται αν τα έχει όλα αυτά και τον έχει 8 πόντους.  :rockon: :rockon:

Ρε αυτες ειναι ευκολες περιπτωσεις, μια πρωτης κλασσης μουφα κινεζικη και 2 καλα ρουχαλακια και μια καλη ιστορια και γεια σας , δεν ειναι αυτες επικινδυνες γκομενες, αυτες ειναι για χαβαλε τελειως ! :2funny: Θα σου πω το εξης, ειχα τυπισσα που μου γραφε ιστοριες γι αγριους, αρθρα , ποιηματα κτλ για ενα ακριβως χρονο επειδη της ειπα οτι ειμαι ο γιος αυτουνου που εχει το Destijl(οχι για να γαμησω, εντελως ψυχολογικο πειραμα να δω την καταντια). Βεβαια αυτο μου κοστισε σε χρονο, να βλεπω τι προγραμμα εχει το μαγαζι, κτλ , ειχα ετοιμο μπρελοκ απο Φεραρι, για καθε ενδεχομενο, αλλα να λεω οτι γυρναω με low profile αμαξια  για να μη δινω στοχο στους παπαρατσι, οτι θες. Μπουρδελο αυτη? Μαλακας κι εγω ! :)
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
η ολη φαση με την ελλαδα με εχει ξενερωσει πιο πολυ ακομη με τις γυναικες ολες την εχουν δει κ αν δεν εχεις φραγκα η αν δεν εισαι καποιος δεν μπαινεις πουθενα.Εγω απο εδω κ στο εξης ψαχνω για ρωσιδα μουναρα.Δεν με νοιαζει τι λενε οι γιαγιαδες κ οι παπουδες κ γενικα η νοοτροπια του στοκου του ελληνα!στην τελικη κ ο λεοναρντο ντικαπριο με ρωσιδα τα εχει.κ ο μικυ ρουρκ με ρωσιδα τα εφτιαξε!!φιλικα παντα!!from Russia with love....
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Οι ηδονές είναι θνητές, οι αρετές αθάνατες.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Υπάρχει ήδη θρεντ όπου συζητείται αυτό, έχει και ψηφοφορία  :cheesy:
 

sitl

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
391
Like
0
Πόντοι
1
Eγώ παντρεύομαι και μια μικρή Ολλανδέζα πάντως..

URL]]
 
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
όσα πιο πολλά διαθέτεις αυξάνονται οι πιθανότητες κ' γ' ρωσίδες κ' γ' ολλανδέζες κ' γ' κονγκολέζες όσο πιο πολύ μοιάζεις σα γαμώ τ' κερατό μ΄ οι πιθανότητες αυτές αυξάνονται σημαντικά
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66

Μπας κ παντρευτουμε καμια μουναρα ρωσιδα να το λυξουμε το θεμα???

Μήπως εννοείς να το λυσσάξουμε? :2funny:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ε αν υπαρχει ας γινει συγχωνευσει παντως εγω δεν βρηκα κατι.....
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Οκ! Τέλος! Ολοι θα πάμε στη Ζαχάρω ή sexομετανάστες στο εξωτερικό!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom