Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (0 μέλη και 61 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ειμαι ελλεεινιδα σκυλα εγω....
στο αλλο θρεντ ησουν ο κουκος παντως....μαζι με τις αλλες τρεις που απεμειναν στο σαιτ απο θηλυκη παρουσια...τεσπα.δεν θα αντιδρασεις σ αυτο; :think:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
στο αλλο θρεντ ησουν ο κουκος παντως....μαζι με τις αλλες τρεις που απεμειναν στο σαιτ απο θηλυκη παρουσια...τεσπα.δεν θα αντιδρασεις σ αυτο; :think:
σε πιο?!
σορρυ ελειπα 2ημερο..
βαλε με στο θεμα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
:2funny: :2funny:
ε ενταξει μας επιασε η φιλοσοφικη διαθεση για το σαιτ....τι περιμενες;ειπαμε τα σοβαρα,μετα βριστηκαμε ,μετα λεγαμε μαλακιες κλπ....να κλεινει ο κυκλος...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.407
Κριτικές
61
Like
42.517
Πόντοι
22.785
:2funny: :2funny:
ε ενταξει μας επιασε η φιλοσοφικη διαθεση για το σαιτ....τι περιμενες;ειπαμε τα σοβαρα,μετα βριστηκαμε ,μετα λεγαμε μαλακιες κλπ....να κλεινει ο κυκλος...

Ωραιο πραγμα η συζητηση..... δεν συμφωνης;;;;;;;;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ωραιο πραγμα η συζητηση..... δεν συμφωνης;;;;;;;;
απολυτα....ειδικα οταν δεν εχεις να κανεις κατι σοβαρο σαν εμενα σημερα που το κωλοβαραω...αυριο που θα μαι στην δουλεια ας πουμε συζητηστε μονοι σας....
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Πιστεύω το εξής... επειδή πλέον για να γ.... ένας άνδρας στην Ελλάδα (έχετε αναλυσει πλήρως το θέμα των Ελλεινήδων) πρέπει να πληρώσει
με χρήμα...πρέπει να έχει και το δικαίωμα της επιλογής...να μην τις παρακαλάμε κιόλας έλεος...σε όποια αρέσουμε...αλλιώς να πάνε με
τους πακιστανούς να γουστάρουνε... Οι ιερόδουλες εκτιμάνε πολύ περισσότερο κάποια πράγματα παρά οι φώλες οι Ελλεινήδες που δεν εκτιμάνε
τίποτα παρά θέλουν έναν μαλάκα να τρέχει από πίσω τους...ουστ
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ολα αυτα ειναι τα φυσικα επακολουθα της καταστροφικης οπως αποδεικνυεται ιδεολογιας του φεμινισμου

ας πανε με πακιστανους να γουσταρουνε οπως λεει και ο φιλος , αλλα εγω που το βλεπω χλωμο αυτο-ουτε οι πακιστανοι θα καταδεχτουν, τις κοβω να τη βρισκουν με δονητες  ;)
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Τελικα οι Ελληνιδες ειναι οι μεγαλυτερες πατσαβουρες
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
:thumbsup:
Πιστεύω το εξής... επειδή πλέον για να γ.... ένας άνδρας στην Ελλάδα (έχετε αναλυσει πλήρως το θέμα των Ελλεινήδων) πρέπει να πληρώσει
με χρήμα...πρέπει να έχει και το δικαίωμα της επιλογής...να μην τις παρακαλάμε κιόλας έλεος...σε όποια αρέσουμε...αλλιώς να πάνε με
τους πακιστανούς να γουστάρουνε... Οι ιερόδουλες εκτιμάνε πολύ περισσότερο κάποια πράγματα παρά οι φώλες οι Ελλεινήδες που δεν εκτιμάνε
τίποτα παρά θέλουν έναν μαλάκα να τρέχει από πίσω τους...ουστ
:thumbsup:  Τις εχουμε αναλυσει διεξοδικα! τι αλλο να πουμε.. το θετικο ειναι πως σιγα σιγα (μαλλον λογο οικονομικης κρισης-στενοτητας) οι μουνοδουλοι-χορηγοι που τις θρεφουν, αρχιζουν και περιοριζονται δραματικα, ενω αυτες αυξανονται με γεωμετρικη προοδο! ολα ειναι προσφορα και ζητηση, το λογικο ειναι οτι καποια στιγμη η "φουσκα" θα σκασει! και τι θα γινει τοτε?  οταν κανεις πρωην, η γνωστος, δε θελει να σε βγαλει εξω και να σου κανει τα εξοδα!!! τοτε η ανασφαλεια και η αγαμια χτυπανε κοκκινο! και τρεχεις και τα ακουμπας στους ψυχαναλυτες!!! ενας φαυλος κυκλος που δεν ξεφευγεις ποτε... κριμα
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ο ορισμος της... ΕΛΛΕΗΝΙΔΑΣ !!!

Τόπος προέλευσης: Ελλαδιστάν

θα την βρείτε: σε όλα τα γνωστά (και άγνωστα) μέρη

Πως ξεχωρίζει: Συνήθως περπατάει σε στυλ star του Ηollywood μαζεύοντας από κάτω ότι κόπρανο από αδέσποτο υπάρχει στον δρόμο (άθελα τις τις περισσότερες φορες), φορώντας από το πιο ακριβό ρούχο μέχρι και το πιο "αυτό πήρα από την λαϊκή που το είχε στην καλύτερη τιμή" αλλα και πάλι νιώθει star όπως και να έχει, επίσης μπορεί να ξεχωρίσει από χαμηλοκάβαλα παντελόνια όπου τα προγούλια και τα σωσίβια έχουν την τιμητική τους, σε ακόμα πιο εκλεπτυσμένες στιγμές μπορείτε να τις δείτε με mini, γόβα, αισθησιακό aroma και έπειτα από νυχτερινή έξοδο αφού έχει φαΐ ταααααααα!!! (ΣΥΝΉΘΩΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ) λεφτά καταλήγει στο... σουβλατζίδικο του Μητσου για τα περαιτέρω !!!

Συνηθισμένες εκφράσεις τους:

1) Ολοι οι άντρες είναι γουρούνια!

2) Θέλω να μείνω για λίγο καιρό μόνη! Είμαι μπερδεμένη ...(κι εχει πιασει το μουνι της πουρι απο την αγαμια ..με αποτελεσμα ο σκληρος ..(hard disk).. να τα εχει παιξει !!!!!

3) Καλύτερα λεσβία παρα με αυτόν, είμαι λεσβία, μα καλά τι-(της)-του βρήκε, μου αρέσεις αλλα... δεν είμαι ερωτευμένη μαζί σου... (μεχρι να δει την 320 SL Cabrio)...!!!

Πως θα τις κερδίσεις: οι άποψεις εδώ διαφέρουν: Μερικοί λένε πρέπει να είσαι όμορφος, άλλοι να εχεις λεφτά και άλλοι να εχεις και τα 2 !!! Αλλά στο τέλος... αναρωτιέσαι τι θα ήταν καλύτερο? ο εγκλεισμός τους σε Δημοσια ή Ιδιωτική ψυχιατρική κλινική?

Τρόπος προσέγγισης: οι μέχρι τώρα μελέτες έδειξαν πως δεν υφίσταται τέτοιο θέμα. Καλύτερα να πιστέψετε πως διανέμουν το πετρέλαιο δωρεάν, παρά πως θα καταφέρετε να κερδίσετε μια καλή κουβέντα από το στόμα τους..

Ηobby: μοιράζει χυλόπιτες τις περισσότερες φορές όχι για κάποιο ιδιαίτερο λόγο, αλλά για να νιώσει πιο σπουδαία! Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα, χρόνια αποχή από το sex και στο τέλος επισύναψει σχέσεων με κάθε είδους δονητή, μπουκάλι, βούρτσα... στην ακόμα χειρότερη περίπτωση πέφτει με τα μούτρα σε όποιον βρει στον δρόμο της, ακόμα και σε τρόφιμο φυλακών... !!!


:2funny:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
δεν ξέρω τι λέτε εσείς πάντως είναι σούπερ καύλα να γαμάς κωράκι ελλεηνίδας και μετά να χύνεις στα βυζάκια της...
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
δεν ξέρω τι λέτε εσείς πάντως είναι σούπερ καύλα να γαμάς κωράκι ελλεηνίδας και μετά να χύνεις στα βυζάκια της...

Οκ! απλα καταγγέλουμε το σνομπισμό τους, όχι τις σεξουαλικές τους επιδόσεις :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom