Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (0 μέλη και 60 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αστανα πανε τυπε μου!!!

και με την κριση στην οικοδομη, που λεφτα και για ζιγκολο.....
ναι το ειχα ξεχασει το μοντελο της επιτυ-χυμενης κτηματομεσιτοεργολαβοσεξεντδεσιτοαγαμητομοντελοανεξαρτητοχειραφετημενοτηβγαζωστομπουρδελα γκομενας..


σορυ.. αν θες χστουκισε με..  :rolleyes: :rolleyes:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ρε σεις λυστε μου μια απορία

Αν ενας χοντρος, πολυ ασχημος αντρας, εμπαινε σε ενα γυναικειο site cosmoforum κλπ και εκανε 5500 post (συγκριτικα σε 4 χρονια ως Moderator και με κριτικες σε ολους τους τομεις,CG,CT,studio,strip,ρδελα, εχω καμια χιλιαδα) σχετικα με τα θεματα που ασχολουνται οι γυναικες πως θα τον χαρακτηρίζατε. Εγω μεγιστο μαλακα και καμενο.

Ειλικρινης απορια.
:think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
ναι το ειχα ξεχασει το μοντελο της επιτυ-χυμενης κτηματομεσιτοεργολαβοσεξεντδεσιτοαγαμητομοντελοανεξαρτητοχειραφετημενοτηβγαζωστομπουρδελα γκομενας..


σορυ.. αν θες χστουκισε με..  :rolleyes: :rolleyes:

γουσταρεις αγριες καταστασεις?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ναι το ειχα ξεχασει το μοντελο της επιτυ-χυμενης κτηματομεσιτοεργολαβοσεξεντδεσιτοαγαμητομοντελοανεξαρτητοχειραφετημενοτηβγαζωστομπουρδελα γκομενας..


σορυ.. αν θες χστουκισε με..  :rolleyes: :rolleyes:
παπα-Ντεμι μου εσι
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
γουσταρεις αγριες καταστασεις?
ναι βεβαια !!

ψωνιζω και αποτριχωτικα απ το χοντο, μου αρεσει ο ρουβας, βλεπω και σεξ και δε σιτι και νοικοκυρες σε απογνωση φανατικα..


τελος τώλα.. βλες αλλο αγολάκι να παίτσεις..
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
εγώ θέλω και mounitsa
αλλά ποιος μ'ακούει..
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Οντως πηρα απαντηση, δεν μου πηγαινε το μυαλο (επειδη το θεωρω μεγιστη ξεφτιλα) αλλα υπαρχουν πολλοι κακομοιρηδες μουνοδουλοι που ξημεροβραδιαζονται γλυφοντας και ακιζοντας μαλακισμενα μπαζα και αυτα το θεωρουν φυσιολογικο. ΟΚ, κανεις δεν ειναι τελειος και καποιοι εκτος απο βαθεια αρρωστοι εχουν χασει καθε ιχνος αξιοπρεπειας. Κατανοητό. Την απορία μου την δημιουργησε ενας αρχοντας του copy /paste που ζωντας ολη την ζωή μεσω google και συσσωρευοντας ρέπλικες αντικειμένων και ανθρώπων γνώριζε μέχρι και τι χρώμα κυλοτα φοράνε οι εν λόγω καρβουνιασμενες.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Οντως πηρα απαντηση, δεν μου πηγαινε το μυαλο (επειδη το θεωρω μεγιστη ξεφτιλα) αλλα υπαρχουν πολλοι κακομοιρηδες μουνοδουλοι που ξημεροβραδιαζονται γλυφοντας και ακιζοντας μαλακισμενα μπαζα και αυτα το θεωρουν φυσιολογικο. ΟΚ, κανεις δεν ειναι τελειος και καποιοι εκτος απο βαθεια αρρωστοι εχουν χασει καθε ιχνος αξιοπρεπειας. Κατανοητό. Την απορία μου την δημιουργησε ενας αρχοντας του copy /paste που ζωντας ολη την ζωή μεσω google και συσσωρευοντας ρέπλικες αντικειμένων και ανθρώπων γνώριζε μέχρι και τι χρώμα κυλοτα φοράνε οι εν λόγω καρβουνιασμενες.
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

Επισκέπτης
Οντως πηρα απαντηση, δεν μου πηγαινε το μυαλο (επειδη το θεωρω μεγιστη ξεφτιλα) αλλα υπαρχουν πολλοι κακομοιρηδες μουνοδουλοι που ξημεροβραδιαζονται γλυφοντας και ακιζοντας μαλακισμενα μπαζα και αυτα το θεωρουν φυσιολογικο. ΟΚ, κανεις δεν ειναι τελειος και καποιοι εκτος απο βαθεια αρρωστοι εχουν χασει καθε ιχνος αξιοπρεπειας. Κατανοητό. Την απορία μου την δημιουργησε ενας αρχοντας του copy /paste που ζωντας ολη την ζωή μεσω google και συσσωρευοντας ρέπλικες αντικειμένων και ανθρώπων γνώριζε μέχρι και τι χρώμα κυλοτα φοράνε οι εν λόγω καρβουνιασμενες.


αλλο γλυφοντας και αλλο συζητωντας....


μαλλον το 2ο δεν έχεις μαθει να το κανεις ε?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αλλο γλυφοντας και αλλο συζητωντας....


μαλλον το 2ο δεν έχεις μαθει να το κανεις ε?
οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ξυλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Οντως πηρα απαντηση, δεν μου πηγαινε το μυαλο (επειδη το θεωρω μεγιστη ξεφτιλα) αλλα υπαρχουν πολλοι κακομοιρηδες μουνοδουλοι που ξημεροβραδιαζονται γλυφοντας και ακιζοντας μαλακισμενα μπαζα και αυτα το θεωρουν φυσιολογικο.

Από πότε το ρήμα έγινε μεταβατικό και ενεργητικό;
(μάλλον από την στιγμή που του έφυγε το ένα "κ" για λόγους απλούστευσης).

Καλό θα ήταν να μην χρησιμοποιούμε λέξεις που δεν ξέρουμε ιδιαίτερα όταν βαριόμαστε να ανοίξουμε το λεξικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom