Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (0 μέλη και 75 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
Αναγνώστηκε 259271 φορές? :o :o :o :o :o :o :o :o :o




Tόσο κόσμο κάψαμε? :boobies: :boobies: :boobies:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
με χαρα θα σας παρουσιασω ακομα μια ελεηνιδιδτικη ιστορια!
μιλουσα με ενα φιλο τις προαλλες και μ λεει ασε τυα χω παρει πολυ με τις γυναικες,τι εγινε ρε του λεω?
τις προαλλες μ λεει βγηκαμε εγω ενα φιλος η δικια του και μου κουβαλησαν και μια να με κανουν κοννε,ε και δεν σου αρεσε? λεω? οχι μ λεει καλη ηταν αν και δεν τρελλαθηκα! αλλα ολο το βραδυ ηταν ψηλομυτα και ξινοφατσα κι οταν πληρωσα ολο το λογαριασμο με ρωτησε "που θα παμε αυριο"??????

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το ηθικο διδαγμα αυτης της ιστοριας;
 

Επισκέπτης
το ηθικο διδαγμα αυτης της ιστοριας;

οτι οποιος εχει 5 φραγκα στην τσεπη νομιζει οτι ολες τον θελουν για τα λεφτα του....

ισως επειδη τελικα ειναι το μονο που διαθετει....

πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ αηδια...................
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οτι οποιος εχει 5 φραγκα στην τσεπη νομιζει οτι ολες τον θελουν για τα λεφτα του....

ισως επειδη τελικα ειναι το μονο που διαθετει....

πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ αηδια...................
μπα γυφτος μου ακουστηκε ο συγκεκριμενος....
 

Επισκέπτης
μπα γυφτος μου ακουστηκε ο συγκεκριμενος....

οχι δηλαδη να δουμε ότι οι ελλεηνιδες ειναι η μια πλευρα, οι γυφτοκαγκουρες το ακριβως συμπληρωματικο τους.

εγω χτες πληρωσα τις μπυρες, αν μου ξαναπει η παρεα να ξαναβγουμε σημαινει οτι το κανει για να τρωγοπινει τζαμπα?????

ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!!!!!!!

αλλα δεν βγηκα με γυφτοκαγκουρα... υπαρχουν τοσο αξιολογα ατομα που το ποιος πληρωνει το λογαριασμο ειναι ενα εντελως τριτευον ζητημα....

αλλα εχουν να πουν κατι διαφορετικο απο αμαξι, λεφτα, γαμησια...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
οτι οποιος εχει 5 φραγκα στην τσεπη νομιζει οτι ολες τον θελουν για τα λεφτα του....

ισως επειδη τελικα ειναι το μονο που διαθετει....

πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ αηδια...................
μπα γυφτος μου ακουστηκε ο συγκεκριμενος....

oxi οχι... δεν ειναι τετοιος καμμι σχεση αλλα απο οσο ξερω με οσες βγηκε του πηγαινανε τη συζητηση στο ποσα εχει... :-
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Ρε σεις λυστε μου μια απορία

Αν ενας χοντρος, πολυ ασχημος αντρας, εμπαινε σε ενα γυναικειο site cosmoforum κλπ και εκανε 5500 post (συγκριτικα σε 4 χρονια ως Moderator και με κριτικες σε ολους τους τομεις,CG,CT,studio,strip,ρδελα, εχω καμια χιλιαδα) σχετικα με τα θεματα που ασχολουνται οι γυναικες πως θα τον χαρακτηρίζατε. Εγω μεγιστο μαλακα και καμενο.

Ειλικρινης απορια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ρε σεις λυστε μου μια απορία

Αν ενας χοντρος, πολυ ασχημος αντρας, εμπαινε σε ενα γυναικειο site cosmoforum κλπ και εκανε 5500 post (συγκριτικα σε 4 χρονια ως Moderator και με κριτικες σε ολους τους τομεις,CG,CT,studio,strip,ρδελα, εχω καμια χιλιαδα) σχετικα με τα θεματα που ασχολουνται οι γυναικες πως θα τον χαρακτηρίζατε. Εγω μεγιστο μαλακα και καμενο.

Ειλικρινης απορια.
υπονοεις κατι για τα κοριτσια μας οτι δεν ειναι μοντελα και κουκλαρες;και ειναι και καμμενες; :idiot: :idiot: :idiot:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
τα γινεκακκια τα γρεκα ινε πολι καλα κε δε θελο αντιρισισ,φτιανουνε πολι ορεα φαγιτα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τα γινεκακκια τα γρεκα ινε πολι καλα κε δε θελο αντιρισισ,φτιανουνε πολι ορεα φαγιτα
ναι;που ξερεις εσυ;εσυ με τα αποριμματα και τα προιοντα της βιολογικης ανακυκλωσης του φαγητου ασχολεισαι λογικα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε σεις λυστε μου μια απορία

Αν ενας χοντρος, πολυ ασχημος αντρας, εμπαινε σε ενα γυναικειο site cosmoforum κλπ και εκανε 5500 post (συγκριτικα σε 4 χρονια ως Moderator και με κριτικες σε ολους τους τομεις,CG,CT,studio,strip,ρδελα, εχω καμια χιλιαδα) σχετικα με τα θεματα που ασχολουνται οι γυναικες πως θα τον χαρακτηρίζατε. Εγω μεγιστο μαλακα και καμενο.

Ειλικρινης απορια


επειδη εχει αντρες το κοσμοφορουμ σε πληροφορω οτι τους θεωρω εξυπνα ατομα, τους εχω κανει αντ  στο φεις και με δυο εχω βγει για ποτο.

φυσικα δεν απαντουν στο τι ρουχα θα φορεθουν φετος, αλλα σε θεματα σχεσεων, θρησκειας, πολιτικης.

κι εγω εδω δεν απαντω για ρδελα αλλα σε γενικα θεματα.

ειλικρινα.... σε καλυψα?
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
επειδη εχει αντρες το κοσμοφορουμ σε πληροφορω οτι τους θεωρω εξυπνα ατομα, τους εχω κανει αντ  στο φεις και με δυο εχω βγει για ποτο.

φυσικα δεν απαντουν στο τι ρουχα θα φορεθουν φετος, αλλα σε θεματα σχεσεων, θρησκειας, πολιτικης.

κι εγω εδω δεν απαντω για ρδελα αλλα σε γενικα θεματα.

ειλικρινα.... σε καλυψα?

gt μπαινει καμμια μαςς μεσα στα θεματα που αφορουν καθαρα τους οικους κλπ?

εγω δεν εχω δει καμμια...
ισα ισα τους αντρες βλεπω να ξεκινανε απο ενα θεμα και να καταληγουν να γαμοσταυριζονται :-
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
επειδη εχει αντρες το κοσμοφορουμ σε πληροφορω οτι τους θεωρω εξυπνα ατομα, τους εχω κανει αντ  στο φεις και με δυο εχω βγει για ποτο.

φυσικα δεν απαντουν στο τι ρουχα θα φορεθουν φετος, αλλα σε θεματα σχεσεων, θρησκειας, πολιτικης.

κι εγω εδω δεν απαντω για ρδελα αλλα σε γενικα θεματα.

ειλικρινα.... σε καλυψα?
εγο απαντουσα σε ολα τα ορεα πραματα αν κε δε ξερο τιποτα,κλονιτσα σε αλικοσπιτο θα με βοιθισισ να μπο, δε με βανουν μεσα γιατι σμιριζο,θελο να πιασο χερακι εκτοσ κιαν μου κρατασ εσι το χερι
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
gt μπαινει καμμια μαςς μεσα στα θεματα που αφορουν καθαρα τους οικους κλπ?

εγω δεν εχω δει καμμια...
ισα ισα τους αντρες βλεπω να ξεκινανε απο ενα θεμα και να καταληγουν να γαμοσταυριζονται :-
εγο ποτε παντα φτανο σε θεματα ουσιασ ,τι θα φαμε!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
εγο απαντουσα σε ολα τα ορεα πραματα αν κε δε ξερο τιποτα,κλονιτσα σε αλικοσπιτο θα με βοιθισισ να μπο, δε με βανουν μεσα γιατι σμιριζο,θελο να πιασο χερακι εκτοσ κιαν μου κρατασ εσι το χερι


εσενα σε θυμαμαι κι απο το κοσμο....

θα σου δωσω χερακι εγω βρε....

μπουτακι και φαι θα πας αλλου, οκ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom