Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
ειναι καλο κοριτσι η κλωνα :)

κ νομιζω ηθελε να πει οτι δνε παει για μπυρες επειδη καηκε στο σαιτ μενοντας να το διαβαζει
εξ ου κ οι παρενεργειες που εγραψε στη συνεχεια

μην τσακωνεσθε κ χωρις λογο οχι τπτ αλλο...

(οχι οτι με χαλαει.. χα χα)
Άρα ποιος είναι ο καμένος?

Κοίτα bite, πίσω απ΄ το κάθε nick κρύβεται και μια προσωπικότητα. Όταν μετά από ένα άλφα διάστημα, δεν ξέρεις πως περίπου φέρονται αυτοί οι λίγοι με τους οποίους μιλάς εδώ - το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να δεις από τα γραφόμενά τους τι καπνό φουμάρουν.

Αν δεν έχεις τη στοιχειώδη νοημοσύνη να το κάνεις αυτό ή απλά βαριέσαι να κάτσεις λίγο να σκεφθείς, τότε αν μη τι άλλο δεν επιτίθεσαι χωρίς λόγο και το βουλώνεις.

Αν είναι καλό κορίτσι ή όχι το ξέρουν μόνο οι άνθρωποί της - ούτε εσύ, αλλά ούτε κι εγώ μπορώ να ξέρω. Εντάξει?
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Άρα ποιος είναι ο καμένος?

Κοίτα bite, πίσω απ΄ το κάθε nick κρύβεται και μια προσωπικότητα. Όταν μετά από ένα άλφα διάστημα, δεν ξέρεις πως περίπου φέρονται αυτοί οι λίγοι με τους οποίους μιλάς εδώ - το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να δεις από τα γραφόμενά τους τι καπνό φουμάρουν.

Αν δεν έχεις τη στοιχειώδη νοημοσύνη να το κάνεις αυτό ή απλά βαριέσαι να κάτσεις λίγο να σκεφθείς, τότε αν μη τι άλλο δεν επιτίθεσαι χωρίς λόγο και το βουλώνεις.

Αν είναι καλό κορίτσι ή όχι το ξέρουν μόνο οι άνθρωποί της - ούτε εσύ, αλλά ούτε κι εγώ μπορώ να ξέρω. Εντάξει?
dld εσυ παρακολουθεις τα γραφομενα μας?
ομιτζι ο μπιγκ μπραδερ@
 

DWFX

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Απο τοτε που χαθηκε μεσα στο σπιτικο ο σεβασμος και οι ΡΟΛΟΙ του καθενος μην περιμενης και πολλα απο την ελληνιδα.

 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Άρα ποιος είναι ο καμένος?

Κοίτα bite, πίσω απ΄ το κάθε nick κρύβεται και μια προσωπικότητα. Όταν μετά από ένα άλφα διάστημα, δεν ξέρεις πως περίπου φέρονται αυτοί οι λίγοι με τους οποίους μιλάς εδώ - το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να δεις από τα γραφόμενά τους τι καπνό φουμάρουν.

Αν δεν έχεις τη στοιχειώδη νοημοσύνη να το κάνεις αυτό ή απλά βαριέσαι να κάτσεις λίγο να σκεφθείς, τότε αν μη τι άλλο δεν επιτίθεσαι χωρίς λόγο και το βουλώνεις.

Αν είναι καλό κορίτσι ή όχι το ξέρουν μόνο οι άνθρωποί της - ούτε εσύ, αλλά ούτε κι εγώ μπορώ να ξέρω. Εντάξει?

αχ ηρεμησε

ο καμενος, απ οσο καταλαβα, ειναι η ιδια.. που καηκε απ το σαιτ με παρενεργεια να αργησει να παει για μπυριτσες

ελα βρε πριστιν.. καλα μερικοι αλλοι στραβωνουν χωρις λογο
κ εσυ?

καποιος που δε σε ξερει κ που γενικα εχει μια καλη παρουσια στο σαιτ δεν εχει λογο να στην πει

μπορει να κανω κ λαθος αλλα εγω αυτο καταλαβα
 

Reggae23

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
453
Like
2
Πόντοι
1
Δεν ξέρω τι λέτε για τις Ελλεηνίδες,εγώ πάντως είμαι ερωτευμένος με μία Ελλεηνίδα και την σκέφτομαι συνέχεια..

Τώρα το πόσο ελλεηνίδα είναι δεν ξέρω να σας πώ...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
:grin:

[youtube=150,25]45ryTlwUx3c[/youtube]
 

eirhnaios8

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
τελικα ρε παπαδο-ονοματε γουσταρεις το μπινελικι σε τρωει ο κολος σου να στην λενε,και μαλλον το γουσταρεις μπινε.Δε με ξερεις απο χτες οπωτε τι ψαχνεις :fuck1:


αφου ειπες τη μαλακια σου,τι αλλο θες να πω;
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
με χαρα θα σας παρουσιασω ακομα μια ελεηνιδιδτικη ιστορια!
μιλουσα με ενα φιλο τις προαλλες και μ λεει ασε τυα χω παρει πολυ με τις γυναικες,τι εγινε ρε του λεω?
τις προαλλες μ λεει βγηκαμε εγω ενα φιλος η δικια του και μου κουβαλησαν και μια να με κανουν κοννε,ε και δεν σου αρεσε? λεω? οχι μ λεει καλη ηταν αν και δεν τρελλαθηκα! αλλα ολο το βραδυ ηταν ψηλομυτα και ξινοφατσα κι οταν πληρωσα ολο το λογαριασμο με ρωτησε "που θα παμε αυριο"??????

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Λοιπόν εγώ κάνω πλάκα κι εσύ μου επιτίθεσαι, γι' αυτό άντε πιες κανα μπυράκι μπας και συνέλθεις.

Στείλε PM γιατί δε με ξέρεις ούτε στο ελάχιστο που μιλάς για κάψιμο.

Με ξέρεις κι από χθες κλώνα?

εγω παντως μιλουσα για το δικο μου καψιμο.

και ναι, με ξερω κι απο χτες.

Να κερσασω καμια e- μπυριτσα να χαλαρσεις?
 

Επισκέπτης
αχ ηρεμησε

ο καμενος, απ οσο καταλαβα, ειναι η ιδια.. που καηκε απ το σαιτ με παρενεργεια να αργησει να παει για μπυριτσες

ελα βρε πριστιν.. καλα μερικοι αλλοι στραβωνουν χωρις λογο
κ εσυ?

καποιος που δε σε ξερει κ που γενικα εχει μια καλη παρουσια στο σαιτ δεν εχει λογο να στην πει

μπορει να κανω κ λαθος αλλα εγω αυτο καταλαβα

εσυ πολυ με πιάνεις τον τελευταιο καιρο και ανησυχω...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom