Νέα

Τί να κάνω με μια παράξενη γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Απλα δεν γουσταρει και γι αυτο τα κανει αυτα .
Τωρα γιατι σου λεει οτι "θελω και εγω να βγουμε ? " ...απλα
για να σπαει πλακα με τις φιλες της που θα λεει ..."¨Να να ο μαλακας περνει τηλ και στελνει μηνυματα "....καλα ( θα λεει 0 αφου τον φτυνω γιατι δεν την περνει χαμπαρι .

ΦΤΥΣΤΗ....με ροχαλα βασιλικη !!!! Και εαν την ξανα πετυχης πουθενα ...ουτε γεια ουτε γεια πληρη αδιαφορια .
Και εαν τυχον ερθει και σου μιλησει....απλα στειλτη σοτ διαολο ...στεγνα .

Keep Walking
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Βαζω στοιχημα οτι ειναι ελλεεινιδα.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Μην ξαναπάρεις. Υπάρχει μια πολύ μικρή περίπτωση να της έτυχε κάτι σοβαρό ή να μην λαμβάνει τα μηνύματα ή ή ή. Εάν θέλεις κάνε μια ματσαραγκιά και πάρε από άλλο. Εάν το σηκώσει επιβεβαίωσε ότι έλαβε τα μηνύματά σου και τα τηλεφωνήματά σου. Τότε όχι μόνο μην ξαναπάρεις ποτέ μην της ξαναμιλήσεις και ποτε. Αλλά όταν λέμε ποτέ, εννοούμε ποτέ. Εάν επανέλθει να μην παρασυρθείς. Να έχεις κούτελο. Να μήν έχεις ασθενή μνήμη. Εκτός και εάν πας για "εκδίκηση" οπότε το παίζεις μαλακας για να σου έλθει η ευκαιρία. Αλλά δεν σου το συνιστώ. Επόμενη...

ΥΓ: Δεν αξίζει να ασχοληθείς εάν η κοπέλα είναι πολύ μικρή. Δεν μπορείς να περιμένεις τίποτε από αυτήν.

ακριβως.
βεβαια αντιστοιχη συμπεριφορα πρεπει να εχουμε και εμεις οι γυναικες.αλλα τα ειπες ολα. :)
 

Επισκέπτης
ELEINIDAAAAAAAAAA   :shit:  DEN   LES    TIPOTA  FILE   KARAMPAM   !!!!!!!!   KANEI TO THEMA    , EGO      LEO    NA TIS    SPASEIS     TA MOUTRA  :uzi:   TIS    XOLERAS MIN   TIS KSANAMILISEIS    BRES ALIN    TSOULA    :tits:
 

Επισκέπτης
πώς κολλησες κι εσυ ετσι καλε? αφου το ειδες το δεν γουσταρει. γτ το βασανιζεις? ας παει απο εκει που ηρθε κι αυτη και προχωρα παρακατω  :)
κι αμα αρχισει αυτη να σε παιρνει (λεμε τωρα), φτυστην..
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Βαζω στοιχημα οτι ειναι ελλεεινιδα.


βαζω στοιχημα οτι το παλλικαρι ειν μαλακας.
ποιος αλλος θα ηθελε να φαει ολοκληρο το καζανι με τις χυλοπιτες προτου καταλαβει τι ειναι αυτο που τρωει στη μαπα καθημερινα?
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Μην ασχολεισαι καθολου. Κοιτα μπροστα και προχωρα. Δεν αξιζει καν την ενεργεια σου και τον χρονο σου να την αναζητας η να την εκδικηθεις. Οσο πιο γρηγορα το καταλαβεις αυτο, τοσο καλυτερα για σενα τον ιδιο.
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
πώς κολλησες κι εσυ ετσι καλε? αφου το ειδες το δεν γουσταρει. γτ το βασανιζεις? ας παει απο εκει που ηρθε κι αυτη και προχωρα παρακατω  :)
κι αμα αρχισει αυτη να σε παιρνει (λεμε τωρα), φτυστην..

αμ δεν το είδε ότι δεν τον γουστάρει... όλοι οι υπόλοιποι το είδαμε..
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.385
Κριτικές
61
Like
42.451
Πόντοι
22.785
έγώ νά δής παραξενιά!!!!!!
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
οταν εισαι μεσα στην κατασταση αυτη ομως δε το βλεπεις η εστω δε θελεις να το πιστεψεις οτι ειναι ετσι. λογικα πιανεσαι απο διαφορα που κανει και λες "και αν γουσταρει?" και η δικια μου αποψη παντως ειναι ξεχνα την πριν φας κανενα χοντρο κολλημα
 

Επισκέπτης
οταν εισαι μεσα στην κατασταση αυτη ομως δε το βλεπεις η εστω δε θελεις να το πιστεψεις οτι ειναι ετσι. λογικα πιανεσαι απο διαφορα που κανει και λες "και αν γουσταρει?" και η δικια μου αποψη παντως ειναι ξεχνα την πριν φας κανενα χοντρο κολλημα

ναι μωρε συμβαινει κι αυτο καμια φορα. κολλαει το μυαλο μας κι ενω ειναι φως φαναρι κατι, εμεις επιμενουμε..
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
δε συμβαινει τυχαια πολλες γυναικες τοχουν κανει επιστημη κ εχουν παρει μαστερ στο αθλημα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Για να επιμενειs......δυο τινα συμβαινουν
Η εχειs φαει κολημα
η σ αρεσουν οι παραξενεs
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλησπερα συμπουρδελιαριδες συναγωνιστες θα ηθελα την γνωμη σας εν γκομενακι το οποιο εδω και καιρο
του την πευτω με πολυ ωραιο τροπο το θεμα ειναι το εξης της ειχα πει πριν απο καιρο να βγαιναμε για
κανενα καφεδακι και μου ειχε πει ναι <<θελω και εγω να βγω μαζι σου >> την πηρα τηλ και μου ειπε πως
δεν μπορουσε .ΟΚ ειπα και εγω και δεν το συνεχισα για αρκετες εβδομαδες προχθες που την βρηκα παλι
μου ειπε ΟΚ παρε με τηλ την περνω και δεν το σηκωνει της στελνω μυνημα δεν απανταει ουτε εστω
αρνητικα ενω μου λεει οτι θελει να βγει μαζι μου τι συμβαινει τελικα ???γιατι δεν μου τολεει εξ?? αρχης αν δεν γουσταρει .
Μηπως με δουλευει ψιλο γαζι ?  πως θα την κανω η να βγει μαζι μου η να μου πει οτι δεν γουσταρει ?Ακουω γνωμες
πολυ στο σκεφτεσαι ρε τυπε,πουτανα ειναι τι περιμενες να σου πει
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Kαλα ενταξυ δεν γουσταρει, τοτε γιατι τον κοροιδευει ?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Kαλα ενταξυ δεν γουσταρει, τοτε γιατι τον κοροιδευει ?

Καβαλιέρε, πούλα την άτιμη τη βίλλα να δεις άσπρη μέρα  :2funny:

πολυ στο σκεφτεσαι ρε τυπε,πουτανα ειναι τι περιμενες να σου πει

Αν είναι πουτάνα, γιατί δεν της σκάει ένα 50ευρω, τύπε;
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Καλα εχουν γινει μεγαλες πουτανες. Τι αλλο να πω ?
 

magenta2006dfo

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
105
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
komis diablo, πόσο χρονών είσαι και εκείνη πόσο χρονών είναι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom