Νέα

Τι μου αρέσει τώρα με την οικονομική κρίση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FiD
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dexter_morgan

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Αν υπήρχε ενα ΔΕΝ στον τίτλο του thread (τι δεν μου αρέσει....) θα είχαν γραφτεί ήδη 100 σελίδες.
Βέβαια, απ' την άλλη στο bourdela είμαστε...  υπάρχουν και μαζόχες ..θα βρει το κοινό του...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Λοιπόν.....οι περικοπές μισθών (δώρα και μαλακίες),έγιναν φυσικά γιατί,δεν είναι δίκαιο να παίρνουν και έξτρα λεφτά,εφ'όσον δε δούλεψαν οι υπάλληλοι....σωστά;;;; Επίσης....τα μαγαζάκια που κλείνουν.....σημαίνει ότι αυτοί που τα έχουν,δε μπορο΄λυν να τα δουλέψουν......αυτό δε σημαίνει ότι έχουμε και "κρίση".....άντε τώρα να αποδείξεις το αντίθετο...... ;)
Σωστά δεν το συζητώ... :jerking: :jerking: :jerking:

Άντε πες τα κ στον Πάγκαλο!!! :2funny:
 

Επισκέπτης
Σωστά δεν το συζητώ... :jerking: :jerking: :jerking:

Άντε πες τα κ στον Πάγκαλο!!! :2funny:



Πάντως ακόμα και στην ελάχιστη περίπτωση,να υπάρχει αυτή η κωλοκρίση,που έχει γίνει ολόκληρο θέμα,και το συζητάνε κάθε μέρα.....χεσμένη την έχω,και γω θα συνεχίσω να πιστεύω ότι δεν υπάρχει!
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Σωστά δεν το συζητώ... :jerking: :jerking: :jerking:

Άντε πες τα κ στον Πάγκαλο!!! :2funny:

Μαλακα μην του πας αυτουνου κοντρα επειδη εδω μεσα απο τα ποστ του τον κοβω να ειναι σε πληρη συγχιση οποτε μπορει να σε ψαξει να σε βρει με κανα αλυσοπριονο στο χερι να σε "ξυρισει".... :2funny: :2funny: :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Πάντως ακόμα και στην ελάχιστη περίπτωση,να υπάρχει αυτή η κωλοκρίση,που έχει γίνει ολόκληρο θέμα,και το συζητάνε κάθε μέρα.....χεσμένη την έχω,και γω θα συνεχίσω να πιστεύω ότι δεν υπάρχει!
Ρε εσύ πίστευε ότι θες εδώ μέσα...παρά έξω να προσέχεις λιγάκι...δεν είναι πάντα η τρέλα η λογική των ολίγων απλά... :cheesy:


 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Μαλακα μην του πας αυτουνου κοντρα επειδη εδω μεσα απο τα ποστ του τον κοβω να ειναι σε πληρη συγχιση οποτε μπορει να σε ψαξει να σε βρει με κανα αλυσοπριονο στο χερι να σε "ξυρισει".... :2funny: :2funny: :2funny:
Οι serial killers δεν είναι στα φορουμ του ίντερνετ αλλά στους δρόμους κ θερίζουν,να ξέρεις!!! :grin:
 

Επισκέπτης
Μαλακα μην του πας αυτουνου κοντρα επειδη εδω μεσα απο τα ποστ του τον κοβω να ειναι σε πληρη συγχιση οποτε μπορει να σε ψαξει να σε βρει με κανα αλυσοπριονο στο χερι να σε "ξυρισει".... :2funny: :2funny: :2funny:


Και που να το βρω ρε powerade,το αλυσοπρίονο;;;;;;


Έχω χέρια και πόδια....δε μου χρειάζεται κάτι άλλο.



Ρε εσύ πίστευε ότι θες εδώ μέσα...παρά έξω να προσέχεις λιγάκι...δεν είναι πάντα η τρέλα η λογική των ολίγων απλά... :cheesy:



Έξω δε το συζητάμε καν αυτό το θέμα.....είναι ανύπαρκτο
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Έξω δε το συζητάμε καν αυτό το θέμα.....είναι ανύπαρκτο
Εεε ναι το πιστεύω...όξω θα συζητάτε τί γυαλιά ηλίου να αγοράσετε κ πως να φτιάξετε το μαλλί με δεξιά ή αριστερή χορίστρα...
 

Επισκέπτης
Εσυ λεγε οτι θες...εγω με αυτον φοβαμαι.... :S



Μη φοβάσαι.....δε δαγκώνω :rockon:




Εεε ναι το πιστεύω...όξω θα συζητάτε τί γυαλιά ηλίου να αγοράσετε κ πως να φτιάξετε το μαλλί με δεξιά ή αριστερή χορίστρα...



Συζητάμε και για ΡΟΛΟΓΙΑ επίσης...... :grin:
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
μου αρεσει που στα μπουρδελα και τα city tours  δεν εχουν τοσο πελατεια οσο παλιοτερα που ευημερουσαμε οικονομικα  :jerking: :jerking:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Ηρέμησαν οι πατσαβούρες οι ελληνίδες (λιγότερα έξοδα-ελπίζω να μάθουν να εκτιμάνε και 2 πράγματα), συν ότι στα στριπ-στούντιο
με τιμές λογικές περνάς καλά :cheesy:
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
553
Like
59
Πόντοι
6
Εμένα μου αρέσει να βάζω πιπέρι στο στόμα,σε όσους πιστεύουν ότι υπάρχει "οικονομική κρίση"

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΜΟΥ.....πάρτε το χαμπάρι επιτέλους.....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ρε φίλε το έχεις χάσει τελιος το μυαλό σου ; αυτό που λες το πιστεύεις ;δεν βλέπεις ότι μέρα με την ήμερα το ένα μαγαζί κλίνη μετα το άλλο; στην περιοχή που μένω υπήρχαν 30 εργοστάσια και τώρα έχουν μίνι μόνο 8 και από τα 8 τα 5 δεν πληρώνουν κάθε μήνα και βάζουν πινέζα στους εργάτες με τους μήνες ..στον κόσμο σου βρίσκεσαι; :huh: :idiot: :uglystupid: :headbang: :jerking: :think: :sleeping: :zombie: :priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom