Νέα

Τί κοιτάτε πρώτα σε μία γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xiale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι κοιτάτε πρώτα σε μία γυναίκα

  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 77 29,3%
  • Στήθος

    Ψήφοι: 46 17,5%
  • Κώλος

    Ψήφοι: 69 26,2%
  • Κοιλιά

    Ψήφοι: 1 0,4%
  • Πόδια

    Ψήφοι: 36 13,7%
  • Στύλ

    Ψήφοι: 23 8,7%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 11 4,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    263
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.133
Κριτικές
14
Like
4.356
Πόντοι
3.715
αν είναι φυσική ή φρανκενστάϊν
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Πρόσωπο
Κώλο
Βυζιά
Συμπεριφορά
Νύχια χέρια πόδια
Να μαγειρεύει
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.887
Like
1.418
Πόντοι
216
Παντως, οσο και να μην το λεμε, ενα ωραιο προσωπο, παιζει σοβαρο ρολο.
Περισσοτερο απο οσο δειχνει η δημοσκοπηση.

Και αυτο γιατι, αυτο ειναι που θα βλεπεις κατα βαση!
Βεβαια, ακομη και ενα ομορφο προσωπο, δυστυχως το συνηθιζεις.

Βεβαια, τι να το κανεις και το ωραιο προσωπο αν ο χαρακτηρας ειναι σκ@τ@.

Αρα, μια χρυση τομη, λιγο απ'ολα χρειαζομαστε.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Πέρα από τα χαρακτηριστικά που θα με τραβήξουν αρχικά (αποδεκτό πρόσωπο και όχι με πολλά κιλά) , αν η συμπεριφορά/νοοτροπία της είναι σαν λιμενεργάτη, άστε να πάνε... μακριά...
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
22
Like
7.127
Πόντοι
3.446
Πρόσωπο, συμπεριφορά , χαρακτήρας. Απο τα πρώτα που κοιτάω γενικά σε μια κοπέλα. Η εμφάνιση απο μόνη της δεν μου λέει τίποτα, αν η άλλη έχει σκατοχαρακτήρα ή είναι ψεύτρα. Μετά απλώς να έχει μακριά μαλλιά ( δεν μου αρέσει το κοντό καθόλου) και μια κανονική εμφάνιση, τίποτα υπερβολικο. Μου αρέσουν οι καθημερινές απλές κοπέλες γενικά.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.036
Like
6.560
Πόντοι
1.056
Προσωπικότητα! Απο κει ξεκινανε ολα! Απο κει καταλαβαινω αν αξιζει να ασχοληθω μαζι της!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Τη διαθεσιμότητα της για σεξ κοιτάω πρώτα!
Εκεί κατασταλλαξα ότι αξίζει να κάνω focus.
Πόσο εύκολα θα γαμηθει μαζί μου.
Και έπειτα αξιολογώ
-στοματικο:αν κάνει άριστο τσιμπούκι αυτό αποτελεί σοβαρό λόγο να θέλω να την ξαναδώ.
-αισθηση μουνιού:αν έχει το μαγικό σε αίσθηση μουνί τότε αξίζει για να την ξαναδώ
-σοσιαλ:να με κάνει να αισθάνομαι ωραία και να ξέρει να φεύγει την κατάλληλη στιγμή χωρίς να με φέρνει στη δυσκολη θέση να τη διώξω.
Επίσης να παραμένει διαθέσιμη ακόμη κι αν εξαφανιστω για ένα μήνα και την ξαναπάρω τηλέφωνο.
Αυτή σε σύνολο είναι η τέλεια γυναίκα για μένα.
Κι ας μην είναι 10 Άρι σε σώμα η προσωπο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Πρόσωπο, συμπεριφορά , χαρακτήρας. Απο τα πρώτα που κοιτάω γενικά σε μια κοπέλα. Η εμφάνιση απο μόνη της δεν μου λέει τίποτα, αν η άλλη έχει σκατοχαρακτήρα ή είναι ψεύτρα. Μετά απλώς να έχει μακριά μαλλιά ( δεν μου αρέσει το κοντό καθόλου) και μια κανονική εμφάνιση, τίποτα υπερβολικο. Μου αρέσουν οι καθημερινές απλές κοπέλες γενικά.
Αν είναι ψεύτρα αλλά σε στέλνει με την τσιμπουκαρα της θα σε νοιάξει;
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
22
Like
7.127
Πόντοι
3.446
Αν είναι ψεύτρα αλλά σε στέλνει με την τσιμπουκαρα της θα σε νοιάξει;
Τσιμπουκάρα κάνουν αρκετές . Δεν μου λέει κάτι αυτό προσωπικά . Και γενικά προτιμώ τις σοβαρές καταστάσεις , οπότε οτι ειπα και πάνω. Αν ήθελα ξεπέτα και ήθελα απλώς να περάσω καλά για λίγη ώρα και μετά γεια σας, τότε ναι δεν θα με ένοιαζε.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Τσιμπουκάρα κάνουν αρκετές . Δεν μου λέει κάτι αυτό προσωπικά . Και γενικά προτιμώ τις σοβαρές καταστάσεις , οπότε οτι ειπα και πάνω. Αν ήθελα ξεπέτα και ήθελα απλώς να περάσω καλά για λίγη ώρα και μετά γεια σας, τότε ναι δεν θα με ένοιαζε.
Αμ δεν κανουν αρκετες τυπαρα μου...
Οι πιο πολλες κανουν ενα μετριοκαλο τσιμπουκι που δημιουργει ανορθωση αλλα ως εκει.
Ειδικα μαλιστα αν μιλαμε για μη επαγγελματιες ε;
Στις 100 αντε οι 5 να κανουν αυτο που λεμε τσιμπουκαρα.
Κοινως μιλαμε για θησαυρο αν ανακαλυψεις μια τετοια γιατι εκτος των αλλων σου κανει και οικομομια στις πουτανες.
Δηλαδη εκει που θα πηγαινες ενα στουντιο(50 ευρω και πανω) η μια εσκορτ(100 ευρω και πανω) εχεις την επιλογη της.
Τωρα αν λεει αληθεια η ψεμματα τι ενοχλει.
Εχει καθε δικαιωμα να μη σου πει την αληθεια για πραγματα που αφορουν τη ζωη της προκειμενου να υπαρχει μια αναλαφρη ατμοσφαιρα μεταξυ σας ή να προστατεύσει το προσωπικό της απόρρητο.
Όσο σε ρουφάει καλά κι όσο κάνει καλό γαμήσι τι πειράζει.
Και πιστεψε με αυτο ειναι μια πολυ πολυ σοβαρη υποθεση που πολλοι αγνοουν γι αυτο και τα διαζυγια αυξανονται.
Γιατι υπαρχουν ατομα-ανδρες και γυναικες-που ψαχνουν "σοβαρο" δεσμο για να αναπαραχθουν λησμονωντας ομως οτι την ανθρωπινη καυλα δε μπορεις να τη βαλεις σε κλουβι.
Απλά τι γίνεται με μας τους άνδρες.Ξέρουμε καλά πως η γυναίκα θα καταλήξει τελικά με τον άνδρα που θα της δώσει οικογένεια και θα τη χάσουμε από στανταρακι.
Γι αυτό και υποσυνείδητα προσπαθούμε να είμαστε εμείς αυτός ο άνδρας.
Για να μη χάσουμε το φιδορουφτηχτό χλαπ χλαπ τσιμπούκι της ή το στενό,ελαστικό και καυτό μουνί της.
Αυτά μας ωθούν να παντρευόμαστε τύπε.
Η ανάγκη να εξασφαλίσουμε μόνιμο μουνί για τις κρύες νύχτες των 50 plus μας που δε θα περνά η μπογιά μας και θα αναγκαζόμαστε να σκάμε μια περιουσία σε εσκορτς.
Υποτασσόμαστε στα σχέδια της γυναίκας γιατί μας πέρασαν ως υποσυνείδητο μήνυμα ότι το "άλλο μας μισό" "ο έρωτας της ζωής μας" "γυναίκα σοβαρή για σχέση" είναι υπαρκτά πρόσωπα.

Ενώ η αλήθεια είναι πως κάθε "κυρία" κάποιου κυρίου μπορεί άνετα να γίνει και "πουτάνα" κάποιου άλλου.
Το ξέρω καλά όχι μόνο από τις καθως πρέπει παντρεμένες που έχω ξεφτιλύσει στην πούτσα μόνος ή παρέα με τους φίλους μου αλλά και από κοντινούς μου ανθρώπους που έπιασαν στα πράσα την αγάπη της ζωής τους,τη σοβαρή καλλιεργημένη ευαίσθητη χαμηλοβλεπούσα κοπέλα τους με δύο πούτσες στο κωλάντερο και άλλες δύο μπροστά να αναβλύζουν χύσια μέχρι και από τα αυτιά τους
Over and out
Τι απόλαυση να τα λέω έξω από τα δόντια!:wanker::headbang2:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
Αμ δεν κανουν αρκετες τυπαρα μου...
Οι πιο πολλες κανουν ενα μετριοκαλο τσιμπουκι που δημιουργει ανορθωση αλλα ως εκει.
Ειδικα μαλιστα αν μιλαμε για μη επαγγελματιες ε;
Στις 100 αντε οι 5 να κανουν αυτο που λεμε τσιμπουκαρα.
Κοινως μιλαμε για θησαυρο αν ανακαλυψεις μια τετοια γιατι εκτος των αλλων σου κανει και οικομομια στις πουτανες.
Δηλαδη εκει που θα πηγαινες ενα στουντιο(50 ευρω και πανω) η μια εσκορτ(100 ευρω και πανω) εχεις την επιλογη της.
Τωρα αν λεει αληθεια η ψεμματα τι ενοχλει.
Εχει καθε δικαιωμα να μη σου πει την αληθεια για πραγματα που αφορουν τη ζωη της προκειμενου να υπαρχει μια αναλαφρη ατμοσφαιρα μεταξυ σας ή να προστατεύσει το προσωπικό της απόρρητο.
Όσο σε ρουφάει καλά κι όσο κάνει καλό γαμήσι τι πειράζει.
Και πιστεψε με αυτο ειναι μια πολυ πολυ σοβαρη υποθεση που πολλοι αγνοουν γι αυτο και τα διαζυγια αυξανονται.
Γιατι υπαρχουν ατομα-ανδρες και γυναικες-που ψαχνουν "σοβαρο" δεσμο για να αναπαραχθουν λησμονωντας ομως οτι την ανθρωπινη καυλα δε μπορεις να τη βαλεις σε κλουβι.
Απλά τι γίνεται με μας τους άνδρες.Ξέρουμε καλά πως η γυναίκα θα καταλήξει τελικά με τον άνδρα που θα της δώσει οικογένεια και θα τη χάσουμε από στανταρακι.
Γι αυτό και υποσυνείδητα προσπαθούμε να είμαστε εμείς αυτός ο άνδρας.
Για να μη χάσουμε το φιδορουφτηχτό χλαπ χλαπ τσιμπούκι της ή το στενό,ελαστικό και καυτό μουνί της.
Αυτά μας ωθούν να παντρευόμαστε τύπε.
Η ανάγκη να εξασφαλίσουμε μόνιμο μουνί για τις κρύες νύχτες των 50 plus μας που δε θα περνά η μπογιά μας και θα αναγκαζόμαστε να σκάμε μια περιουσία σε εσκορτς.
Υποτασσόμαστε στα σχέδια της γυναίκας γιατί μας πέρασαν ως υποσυνείδητο μήνυμα ότι το "άλλο μας μισό" "ο έρωτας της ζωής μας" "γυναίκα σοβαρή για σχέση" είναι υπαρκτά πρόσωπα.

Ενώ η αλήθεια είναι πως κάθε "κυρία" κάποιου κυρίου μπορεί άνετα να γίνει και "πουτάνα" κάποιου άλλου.
Το ξέρω καλά όχι μόνο από τις καθως πρέπει παντρεμένες που έχω ξεφτιλύσει στην πούτσα μόνος ή παρέα με τους φίλους μου αλλά και από κοντινούς μου ανθρώπους που έπιασαν στα πράσα την αγάπη της ζωής τους,τη σοβαρή καλλιεργημένη ευαίσθητη χαμηλοβλεπούσα κοπέλα τους με δύο πούτσες στο κωλάντερο και άλλες δύο μπροστά να αναβλύζουν χύσια μέχρι και από τα αυτιά τους
Over and out
Τι απόλαυση να τα λέω έξω από τα δόντια!:wanker::headbang2:
Δηλαδή εμείς δε θα βρούμε ποτέ το άλλο μας μισό....ή θα το βρούμε να παρτουζόνεται και μετά να μας λέει ότι μας αγαπάει? :(
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.049
Like
28.772
Πόντοι
5.956
Αμ δεν κανουν αρκετες τυπαρα μου...
Οι πιο πολλες κανουν ενα μετριοκαλο τσιμπουκι που δημιουργει ανορθωση αλλα ως εκει.
Ειδικα μαλιστα αν μιλαμε για μη επαγγελματιες ε;
Στις 100 αντε οι 5 να κανουν αυτο που λεμε τσιμπουκαρα.
Κοινως μιλαμε για θησαυρο αν ανακαλυψεις μια τετοια γιατι εκτος των αλλων σου κανει και οικομομια στις πουτανες.
Δηλαδη εκει που θα πηγαινες ενα στουντιο(50 ευρω και πανω) η μια εσκορτ(100 ευρω και πανω) εχεις την επιλογη της.
Τωρα αν λεει αληθεια η ψεμματα τι ενοχλει.
Εχει καθε δικαιωμα να μη σου πει την αληθεια για πραγματα που αφορουν τη ζωη της προκειμενου να υπαρχει μια αναλαφρη ατμοσφαιρα μεταξυ σας ή να προστατεύσει το προσωπικό της απόρρητο.
Όσο σε ρουφάει καλά κι όσο κάνει καλό γαμήσι τι πειράζει.
Και πιστεψε με αυτο ειναι μια πολυ πολυ σοβαρη υποθεση που πολλοι αγνοουν γι αυτο και τα διαζυγια αυξανονται.
Γιατι υπαρχουν ατομα-ανδρες και γυναικες-που ψαχνουν "σοβαρο" δεσμο για να αναπαραχθουν λησμονωντας ομως οτι την ανθρωπινη καυλα δε μπορεις να τη βαλεις σε κλουβι.
Απλά τι γίνεται με μας τους άνδρες.Ξέρουμε καλά πως η γυναίκα θα καταλήξει τελικά με τον άνδρα που θα της δώσει οικογένεια και θα τη χάσουμε από στανταρακι.
Γι αυτό και υποσυνείδητα προσπαθούμε να είμαστε εμείς αυτός ο άνδρας.
Για να μη χάσουμε το φιδορουφτηχτό χλαπ χλαπ τσιμπούκι της ή το στενό,ελαστικό και καυτό μουνί της.
Αυτά μας ωθούν να παντρευόμαστε τύπε.
Η ανάγκη να εξασφαλίσουμε μόνιμο μουνί για τις κρύες νύχτες των 50 plus μας που δε θα περνά η μπογιά μας και θα αναγκαζόμαστε να σκάμε μια περιουσία σε εσκορτς.
Υποτασσόμαστε στα σχέδια της γυναίκας γιατί μας πέρασαν ως υποσυνείδητο μήνυμα ότι το "άλλο μας μισό" "ο έρωτας της ζωής μας" "γυναίκα σοβαρή για σχέση" είναι υπαρκτά πρόσωπα.

Ενώ η αλήθεια είναι πως κάθε "κυρία" κάποιου κυρίου μπορεί άνετα να γίνει και "πουτάνα" κάποιου άλλου.
Το ξέρω καλά όχι μόνο από τις καθως πρέπει παντρεμένες που έχω ξεφτιλύσει στην πούτσα μόνος ή παρέα με τους φίλους μου αλλά και από κοντινούς μου ανθρώπους που έπιασαν στα πράσα την αγάπη της ζωής τους,τη σοβαρή καλλιεργημένη ευαίσθητη χαμηλοβλεπούσα κοπέλα τους με δύο πούτσες στο κωλάντερο και άλλες δύο μπροστά να αναβλύζουν χύσια μέχρι και από τα αυτιά τους
Over and out
Τι απόλαυση να τα λέω έξω από τα δόντια!:wanker::headbang2:
Που πρεπει φυσικά να έχεις φροντίσει όταν εσύ είσαι 50+ αυτή να είναι το πολύ 35,αλλιώς δεν λέει!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Δηλαδή εμείς δε θα βρούμε ποτέ το άλλο μας μισό....ή θα το βρούμε να παρτουζόνεται και μετά να μας λέει ότι μας αγαπάει? :(
Αν κάνεις συνειδητά μια επιλογή αδερφέ δηλαδή να παντρευτείς για να κάνεις απογόνους τότε οκ.
Αλλά έχε στο νου σου πως στάνταρ θα ποθήσεις άλλες και η σύζυγος άλλους.
Το να το κρατήσετε και οι δύο στην σφαίρα του απωθημένου η της μη πραγματοποιησης επειδή μάθατε ότι είναι λάθος είναι ότι πιο μίζερο.
Άσε που συνήθως μόνο ο ένας είναι εντάξει ποτέ σχεδόν και οι δύο.
Άρα αν είσαι πιστός μάλλον είσαι και κερατάς!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
Αν κάνεις συνειδητά μια επιλογή αδερφέ δηλαδή να παντρευτείς για να κάνεις απογόνους τότε οκ.
Αλλά έχε στο νου σου πως στάνταρ θα ποθήσεις άλλες και η σύζυγος άλλους.
Το να το κρατήσετε και οι δύο στην σφαίρα του απωθημένου η της μη πραγματοποιησης επειδή μάθατε ότι είναι λάθος είναι ότι πιο μίζερο.
Άσε που συνήθως μόνο ο ένας είναι εντάξει ποτέ σχεδόν και οι δύο.
Άρα αν είσαι πιστός μάλλον είσαι και κερατάς!
Σκληρά λόγια!
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Σκληρή η αλήθεια φίλε Mpratan
Και μάλιστα από άνθρωπο που ξεκίνησε με τις πιο αγνές ιδέες περί έρωτος αγάπης κτλ
Δεν παραπονιέμαι όμως πέρασα καλά όταν το συνειδητοποίησα!
Και όσο πιο πολλοί από μας το αντιληφθούμε τόσο περισσότερο θα περνάμε ζάχαρη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom