Νέα

Τί φετίχ έχετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HeIISex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
524
Πόντοι
81
Γειά σας συναγωνιστές και εγω έχω κάτι, αλλά δεν ξέρω αν είναι φετιχ, δηλαδή: Για να μου σηκωθεί, πρέπει η γυναίκα να μου τριψει με το στήθος της το πέος αλλιώς τίποτα. Θυμάμαι όταν σένα μπου, με έγλειφε στο πέος και δεν μου σηκωνόταν με κοίταξε με απορία και της λεω《Αν δε βάλλεις τα βυζια στο παιχνίδι τσάμπα κουράζεσαι》. Είναι αυτό φετιχ; δεν γνωρίζω
 

Loser99

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Μουσουλμάνες, Ινδές, Αράβισσες, ότι έχει σχέση με αρχαία Ινδία και Αίγυπτο, και παγανισμό.

Επίσης, συνήθως βλέπω την ταινία Αλαντίν της Ντίσνεϋ ως πορνό....
 

Billgrm29

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα σε ολους σας....

Μαλλιά....ΜΟΝΟ ΜΑΛΛΙΑ....οτι εχει να κανει με περιποιηση μαλλιων μαζι με στοιχεια σεξ.....
Μολις ακουω απο κοπελες για περιποιηση μαλλιων....(ειδικοτερα σε μακρυα μαλλια....) απο κατω γινομαστε καγκελο και υγρο πυρ μαζι...

Εχω επιχειρησει να κανω το φετιχ μου πραγματικοτητα αλλα χωρις αποτελεσμα....Μου αρεσει να βλεπω λουσιμο μαλλιων σε κομμωτηριο κυριως αλλα και γιατι οχι να το κανω εγω ο ιδιος.....πειτε μου πολλα ζηταω μηπως?.
Ακομα δεν εχει βρεθει καποια που να το θελει τοσο πολυ....
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
22
Like
7.185
Πόντοι
3.446
Ενα απο τα πολλά μου να βλέπω γυναίκες να φιλιούνται... Ειχα δει την Στεριανού τότε και είχα κατακαυλώσει..:smiling-face-with-heart-eyes:
 

Συνημμένα

  • 4601_IRINI_STERIANOY_ATHINA_VALKONI_1722020.jpg
    4601_IRINI_STERIANOY_ATHINA_VALKONI_1722020.jpg
    220,2 KB · Εμφανίσεις: 101

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
37
Like
5.865
Πόντοι
7.195
Μουσουλμάνες, Ινδές, Αράβισσες, ότι έχει σχέση με αρχαία Ινδία και Αίγυπτο, και παγανισμό.

Επίσης, συνήθως βλέπω την ταινία Αλαντίν της Ντίσνεϋ ως πορνό....
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
22
Like
7.185
Πόντοι
3.446
Ενα απο τα πολλά μου να βλέπω γυναίκες να φιλιούνται... Ειχα δει την Στεριανού τότε και είχα κατακαυλώσει..:smiling-face-with-heart-eyes:
Επισης το πιο σημαντικο, οπως γράφω και στο προφίλ μου , μου αρέσει η γυναικεία κυριαρχία, λεκτική αλλά και σωματική. Στο σωματική περιλαμβάνονται πολλά σχετικά φετιχ οπως αυτά πχ στο sessiongirls για οσους γνωρίζουν. Οποιος άλλος έχει τέτοιες'' ιδιαίτερες'' ανησυχίες εδώ είμαστε..:cheesy:
 

am0nim0s

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
22
Like
20
Πόντοι
0
Ποδολαγνεια και spitting νομιζω ειναι απο τα βασικά μου.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.385
Like
3.705
Πόντοι
456
μου αρέσει πάρα πολύ να την παίζω με jerk off instructions video, που σου λενε πως να την παίξεις και πότε να τελειώσεις! Μήπως ξέρει κανεις αν υπάρχουν και στα Ελληνικά? Αν κάποιος έχει κανένα καλό link ας στείλει :)
καποια ειναι πολυ καυλωτικά οτνως
 

goddess_dia

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2023
Μηνύματα
12
Like
54
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα σε ολους σας....

Μαλλιά....ΜΟΝΟ ΜΑΛΛΙΑ....οτι εχει να κανει με περιποιηση μαλλιων μαζι με στοιχεια σεξ.....
Μολις ακουω απο κοπελες για περιποιηση μαλλιων....(ειδικοτερα σε μακρυα μαλλια....) απο κατω γινομαστε καγκελο και υγρο πυρ μαζι...

Εχω επιχειρησει να κανω το φετιχ μου πραγματικοτητα αλλα χωρις αποτελεσμα....Μου αρεσει να βλεπω λουσιμο μαλλιων σε κομμωτηριο κυριως αλλα και γιατι οχι να το κανω εγω ο ιδιος.....πειτε μου πολλα ζηταω μηπως?.
Ακομα δεν εχει βρεθει καποια που να το θελει τοσο πολυ....
Δηλαδή τι θες ακριβώς; Για εξήγησε το αυτό
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
511
Like
977
Πόντοι
86

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
807
Like
1.472
Πόντοι
206
Τα φετίχ μου είναι ποδολαγνεία ψιλοτάκουνες γόβες βαμμένα νύχια σε χέρια και πόδια πράσινα και μπλέ μάτια αδυναμία σε ψιλές γυναίκες και τράνς !!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom