Νέα

Τι ετοιμάζουν για τους ελεύθερους επαγγελματίες - ΦΟΡΟΙ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 80K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.288
Πόντοι
3.656
η εικόνα δείχνει κυρίους κ κυρίες ψιλοκυριλέ μικροαστούς , σίγουρα δεν είναι ζαίοι και φασέες

έρχεται πούτσα αλά Δούκας , τα Πετσοκάναλα δεν το σώζουν ...

 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.671
Like
6.360
Πόντοι
2.356
Εσυ ρε μουνη γιατι δεν του "στάθηκες" του παλικαριου μας του Αλεξ να πεις κάτι στον αλλον ;;
Γιατι κρυφοκοιταζες χωρις να παρεμβαίνεις και να επιβάλεις την ισορροπία στις κατάρες και στα καντήλια ; ;;;

Απολάμβανες την επιθεση που δεχόταν ο συναδελφος μελος του σαητ ;
Θέλει μεγάλη προσοχή. Γιατί, ως γνωστόν, η γλώσσα κόκκαλα δεν έχει και κόκκαλα τσακίζει. :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.502
Like
72.866
Πόντοι
12.756
η εικόνα δείχνει κυρίους κ κυρίες ψιλοκυριλέ μικροαστούς , σίγουρα δεν είναι ζαίοι και φασέες

έρχεται πούτσα αλά Δούκας , τα Πετσοκάναλα δεν το σώζουν ...


μην ψαρωνεις :coffee:
μεταμφιεσμένοι ζαιοι ειναι που εκαναν ενα ντουζάκι και πέρασαν απο Zara , Varda , Manneti και ντυθηκαν μεσαιοταξίτες δεξιοι :coffee::coffee:

Οι ΝΔ ειναι απασχολημένοι , δεν μπορουν να σταματησουν τις μπιζνες για να κανουν διαδηλωση
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.782
Like
6.635
Πόντοι
1.056
Την ελληνικη ορθογραφια τη γραφω στα αρχειδια μου
Προσεχω περισσοτερο το νοημα και την ορθογραφια την αφηνω στους μασσωνους τυπου Μπαμπινιωτη
Εγγλεζοι , Γερμανοι , Γαλλοι που εχουν πιο απλη γλωσσα , φτιαχνουν , αυτ/τα , αεροπλανα , πλοια,

Οι Γερμανοί δεν έχουν απλή γλώσσα.Ούτε οι Γάλλοι θα έλεγα.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.627
Κριτικές
3
Like
11.231
Πόντοι
3.936
η εικόνα δείχνει κυρίους κ κυρίες ψιλοκυριλέ μικροαστούς , σίγουρα δεν είναι ζαίοι και φασέες

έρχεται πούτσα αλά Δούκας , τα Πετσοκάναλα δεν το σώζουν ...

Oλοι αυτοι ομως ψηφισαν Κουλη

ΝΔ 41% ΣΚΑΣΜΟΣ ΤΩΡΑ
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.758
Like
14.171
Πόντοι
3.656
η εικόνα δείχνει κυρίους κ κυρίες ψιλοκυριλέ μικροαστούς , σίγουρα δεν είναι ζαίοι και φασέες

έρχεται πούτσα αλά Δούκας , τα Πετσοκάναλα δεν το σώζουν ...

μη το βλέπεις έτσι καθώς πρέπει και σε ξεγελάνε

κάτω από τα ρούχα κρύβουν μαύρες μάσκες και μπλούζες είναι κουκουλοφόροι άγνωστοι νεαροί αντιεξουσιαστές

η αστυνομία θα έχει κάθε δίκιο να κάνει καλά τη δουλειά τής :wanker:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.288
Πόντοι
3.656
μην ψαρωνεις :coffee:
μεταμφιεσμένοι ζαιοι ειναι που εκαναν ενα ντουζάκι και πέρασαν απο Zara , Varda , Manneti και ντυθηκαν μεσαιοταξίτες δεξιοι :coffee::coffee:

Οι ΝΔ ειναι απασχολημένοι , δεν μπορουν να σταματησουν τις μπιζνες για να κανουν διαδηλωση
μπίζνες δηλαδή.... τι εννοείς ? τις τσεσπού στο τσοντοσινεμά ? διότι κάτι :effemine:περίεργους έχω δεί να παραμένουν Κουλικοί
συν βέβαια τον γραφικούλη αλαίκσανδρο :undecided:
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
1
Like
2.508
Πόντοι
456
η εισπραξη θα γινει μονο φετος, γιατι ψηφιστηκε τον δεκεμβριο και δεν μπορει κανεις τα παρει τα μετρα του...
απο του χρονου, οι εισπραξεις θα ειναι ανυπαρκτες και θα αυξηθει κατακορυφα η φοροδιαφυγη και η εισφοροδιαφυγη...

υγ : ο χειροτερος νομος απο καταβολης του ελληνικου κρατους, μαζι με τον νομο του συριζα που τροποποιησε τον ποινικο κωδικα...
υγ2 : φορολογικος νομος με τεκμηρια εν ετει 2023 ρε πουστη μου....την εποχη των mydata και του ηλεκτρονικου χρηματος...μας γυρισαν 30 χρονια πισω...
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
οχι δεν ειναι μονο αυτο ..ετσι πιστευουν πως θα παρουν περισότερα..τοσο απατεωνες ειναι και απο οτι βλέπω αυτοι ειναι και βλάκες ..αλλα 41% πηραν τωρα αντε να περαουν 4 χρονια και μετα θα ειναι πρωθυπουργος ο Κασελακηε και θα παμε καλα lol lol
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.288
Πόντοι
3.656
μη το βλέπεις έτσι καθώς πρέπει και σε ξεγελάνε

κάτω από τα ρούχα κρύβουν μαύρες μάσκες και μπλούζες είναι κουκουλοφόροι άγνωστοι νεαροί αντιεξουσιαστές

η αστυνομία θα έχει κάθε δίκιο να κάνει καλά τη δουλειά τής :wanker:
ξεροχύνω να εκπυρσοκροτούν τα όπλα αδιακρίτως και κατά ριπάς , όποιος δεν είναι Κουλελές είναι οχθρός
:wanker:
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
μπίζνες δηλαδή.... τι εννοείς ? τις τσεσπού στο τσοντοσινεμά ? διότι κάτι :effemine:περίεργους έχω δεί να παραμένουν Κουλικοί
συν βέβαια τον γραφικούλη αλαίκσανδρο :undecided:
Ζουμε περιεργες εποχες , γιατι τωρα δεν υπαρχει αντιπολιτευση και ο κοσμος θα αναγκαστει να παρει την τυχη του στα χερια του
ΥΓ Περιεργη σιωπη του Πασοκ. Δεκανικι ??????
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.627
Κριτικές
3
Like
11.231
Πόντοι
3.936
Φιλε μου ΝΔ ημουνα καποτε λογω οικογενειας και σπαρτιατικης καταγωγης , αλλα εχω και λιγο μυαλο και καταλαβα οτι αυτοι ακολουθουν το φεουδαρχικο συστημα
και εγω απο Νδ οικογένεια προέρχομαι.

Φανατικός υποστηρικτής ο Παππους με τον Πολύδωρα.

Αλλα.....
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.288
Πόντοι
3.656
Ζουμε περιεργες εποχες , γιατι τωρα δεν υπαρχει αντιπολιτευση και ο κοσμος θα αναγκαστει να παρει την τυχη του στα χερια του
ΥΓ Περιεργη σιωπη του Πασοκ. Δεκανικι ??????
κοίτα, είτε υπάρχει αντιπολίτευση είτε όχι, πάντα υπάρχει λύση ,ας πούμε Δούκας Αθήνα και οι άλλοι Βόρεια,
σπάει το απόστημα....
Αλλά δες στην Αργεντινή που βγάλαν τον ψυχάκια ...
τι πετύχανε ? τουλάχιστον εναλλαγή ψυχάκηδων, να μην γίνονται καθεστώς
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.288
Πόντοι
3.656
Oλοι αυτοι ομως ψηφισαν Κουλη
ΝΔ 41% ΣΚΑΣΜΟΣ ΤΩΡΑ
έρχονται ευρωεκλογές και θα μεσολαβήσει χειμώνας με ανεξέλεγκτη ακρίβεια, φόρους και με ενεργειακούς λογαριασμούς τζόκερ...

μη ξεχνάς ότι αυτοί που βγάλανε τον ανηψιό δήμαρχο , οι ίδιοι κ τον θάψανε...παρά την βορειοκορεάτικη προπαγάνδα των καναλιών

επομένως δεν υπάρχει "σκασμός" ... ούτε παρακαλετό στους μλκες που σαν αντιπολίτευση το παίζανε κούληδες :idiot:

θα βρεθεί διέξοδος, έστω διακωμωδώντας το σύστημα..άλλωστε και οι κυβερνώντες καρνάβαλοι είναι , τι είχαμε τι χάσαμε..
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.627
Κριτικές
3
Like
11.231
Πόντοι
3.936
έρχονται ευρωεκλογές και θα μεσολαβήσει χειμώνας με ανεξέλεγκτη ακρίβεια, φόρους και με ενεργειακούς λογαριασμούς τζόκερ...

μη ξεχνάς ότι αυτοί που βγάλανε τον ανηψιό δήμαρχο , οι ίδιοι κ τον θάψανε...παρά την βορειοκορεάτικη προπαγάνδα των καναλιών

επομένως δεν υπάρχει "σκασμός" ... ούτε παρακαλετό στους μλκες που σαν αντιπολίτευση το παίζανε κούληδες :idiot:

θα βρεθεί διέξοδος, έστω διακωμωδώντας το σύστημα..άλλωστε και οι κυβερνώντες καρνάβαλοι είναι , τι είχαμε τι χάσαμε..
Οπως εχω πει στο παρελθον αυτοι οι τυποι μαζι με κατι δημοσιογραφους δεν θα επρεπε να μπορουν να κυκλοφορουν ελευθερα στο δρομο...
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
63
Like
17.948
Πόντοι
17.785
Δεν ξερω αν ο πατερας μου ειναι γίδι,
αλλά εσυ εισαι τοσο γελοίος που δεν μπορω ούτε να σου θυμωσω, ούτε αναφορά να σου κάνω. Δεν θα σου δωσω αξία. Τραγούδα μόνος σου.

Δεν ξερω αν ο πατερας μου ειναι γίδι,
αλλά εσυ εισαι τοσο γελοίος που δεν μπορω ούτε να σου θυμωσω, ούτε αναφορά να σου κάνω. Δεν θα σου δωσω αξία. Τραγούδα μόνος σου.
Αντε ρε σκουπίδι !

150χιλ μυνηματα , 1 κριτικη.

Πειναλεος πλεμπαιος εισαι !

Μαιντανος !
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.288
Πόντοι
3.656
Οπως εχω πει στο παρελθον αυτοι οι τυποι μαζι με κατι δημοσιογραφους δεν θα επρεπε να μπορουν να κυκλοφορουν ελευθερα στο δρομο...
συμφωνώ και επαυξάνω εφ' όσον το πολίτευμα δεν έχει ελεγκτικούς μηχανισμούς και η Δικαιοσύνη είναι διοριζόμενη

Μαζί με τα άλλα που είπαμε δηλαδή τα οικονομικά και το πλιάτσικο,
αναμένονται και τα εθνικά με τον κουμπάρο , να δούμε πως θα εξελιχθεί η φάση , στα 4 άκα , οθωμανικό ασάλιωτο ,69 ?
πως θα στηθεί η Κούλα στον Χαμασίτη ? τι εντολή θα δώσει ο γεροΤζό ? προβλέπεται πως δεν θα πλήξουμε !!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.502
Like
72.866
Πόντοι
12.756
έρχονται ευρωεκλογές και θα μεσολαβήσει χειμώνας με ανεξέλεγκτη ακρίβεια, φόρους και με ενεργειακούς λογαριασμούς τζόκερ...

μη ξεχνάς ότι αυτοί που βγάλανε τον ανηψιό δήμαρχο , οι ίδιοι κ τον θάψανε...παρά την βορειοκορεάτικη προπαγάνδα των καναλιών

επομένως δεν υπάρχει "σκασμός" ... ούτε παρακαλετό στους μλκες που σαν αντιπολίτευση το παίζανε κούληδες :idiot:

θα βρεθεί διέξοδος, έστω διακωμωδώντας το σύστημα..άλλωστε και οι κυβερνώντες καρνάβαλοι είναι , τι είχαμε τι χάσαμε..
τωρα κανονικά θα επρεπε να σκασει ο Αλεξ με απαντηση εικονα απο δημοσκοπηση με ΝΔ 41% και να σε παει καροτσακι :zfuck:

Αλλα εχε χαρη που δεν τον υποστηρίζεται ρε μουνια
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.288
Πόντοι
3.656
τωρα κανονικά θα επρεπε να σκασει ο Αλεξ με απαντηση εικονα απο δημοσκοπηση με ΝΔ 41% και να σε παει καροτσακι :zfuck:

Αλλα εχε χαρη που δεν τον υποστηρίζεται ρε μουνια
ξέρεις τι γκιόσα είναι αυτή ? πως φυλάγεται η σουρτούκω ?

έτοιμη του έχω τη τσαπού :2funny:

F8ghOuPXkAAG2YS.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom