Νέα

Τι ετοιμάζουν για τους ελεύθερους επαγγελματίες - ΦΟΡΟΙ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 80K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.784
Πόντοι
6.515
η εισαγγελεας του αρειου παγου γιατι δεν καλεσε τον κουλη για εξαπατηση ψηφοφορων?

ειχε εξαγγειλει προεκλογικα κανενας νεος φορος :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Το παραπονο μου, αγαπητε, δεν ειναι οτι καποιοι γραφουν ανοησιες.
Το παραπονο μου, ειναι οτι οι υπολοιποι σφυριζουν αδιάφορα, ενω αλλες φορες διυλίζουν τον κώνωπα.
Αλεξη , ο Καζαντζακης ειναι λαμογιο ?????
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.753
Like
14.170
Πόντοι
3.656
Το παραπονο μου, αγαπητε, δεν ειναι οτι καποιοι γραφουν ανοησιες.
Το παραπονο μου, ειναι οτι οι υπολοιποι σφυριζουν αδιάφορα, ενω αλλες φορες διυλίζουν τον κώνωπα.
αυτό σε πείραξε ρε τύπε και το θεώρησες καφρίλα?

πριν κάνα χρόνο έμπαινες στο θρεντ της ουκρανίας και κάθε μέρα κάθε δευτερόλεπτο έβλεπες ποστ του πίξι για κώλους, κωλάντερα, κωλοτρυπίδες.....αλλαξωκολιές....σου ερχόταν εμετός...απλά καθημερινά πράγματα του μπου :confused:


αυτό δεν ήταν καφρίλα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
αυτό σε πείραξε ρε τύπε και το θεώρησες καφρίλα?

πριν κάνα χρόνο έμπαινες στο θρεντ της ουκρανίας και κάθε μέρα κάθε δευτερόλεπτο έβλεπες ποστ του πίξι για κώλους, κωλάντερα, κωλοτρυπίδες.....αλλαξωκολιές....σου ερχόταν εμετός...απλά καθημερινά πράγματα του μπου :confused:


αυτό δεν ήταν καφρίλα?
Οχι τύπε. Τιποτα δεν με πειραζει.
Ούτε με πειραζει οτι κανενας δεν σχολιασε οτι καποιο νουμερο αποκαλεσε τον πατερα μου "γιδι".
Ούτε με πειραζει οτι μολαταυτα σπευσατε ΗΔΗ μερικοι να σχολιασετε οχι την υβρη αυτη, αλλά την....δικη μου αντιδραση. Τοσο καλα.
Ούτε με πειραζει οτι ειστε καραγκιοζηδες.
Τιποτα δεν με πειραζει.
Να εισαι καλα. Αει παρατα με τωρα. Που μπηκες να μου κανεις και παρατηρηση επειδη αντεδρασα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.753
Like
14.170
Πόντοι
3.656
Οχι τύπε. Τιποτα δεν με πειραζει.
Ούτε με πειραζει οτι κανενας δεν σχολιασε οτι καποιο νουμερο αποκαλεσε τον πατερα μου "γιδι".
Ούτε με πειραζει οτι μολαταυτα σπευσατε ΗΔΗ μερικοι να σχολιασετε οχι την υβρη αυτη, αλλά την....δικη μου αντιδραση. Τοσο καλα.
Ούτε με πειραζει οτι ειστε καραγκιοζηδες.
Τιποτα δεν με πειραζει.
Να εισαι καλα. Αει παρατα με τωρα. Που μπηκες να μου κανεις και παρατηρηση επειδη αντεδρασα.
δε σου κάνω παρατήρηση επειδή αντέδρασες

αναρωτιέμαι πως γίνεται να εκπλήσσεσαι

επίσης το σχόλιο για την αλητεία αναφερόταν στην πολιτική αλητεία. Το τι λέει ο καθένας εδώ είναι αμελητέο εμένα μου έχουν πει και χειρότερα σιγά το γεγονός
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
δε σου κάνω παρατήρηση επειδή αντέδρασες

αναρωτιέμαι πως γίνεται να εκπλήσσεσαι

επίσης το σχόλιο για την αλητεία αναφερόταν στην πολιτική αλητεία. Το τι λέει ο καθένας εδώ είναι αμελητέο εμένα μου έχουν πει και χειρότερα σιγά το γεγονός
Θα το δεχομουν να ειναι αμελητέο, αν γινοταν το ιδιο και με τα δικα μου σχολια.
Γιατι καθε φορα που λεω εγω κατι, ξεσηκωνεται το συμπαν.
Ενω οταν μου λενε εμενα κατι, σφυριζετε αδιαφορα.
Επομενως οχι, δεν ειναι "σιγα το γεγονος".
Αν ειναι ετσι, να αποκαλεσω κι εγω γουρούνα τη μανα σου οταν διαφωνησουμε καποια στιγμη στο μελλον, κανενα προβλημα, ειναι "αμελητέο"?
Για πες?
Φυσικα δεν εκπλησσομαι. Απλως απογοητευομαι με τη σταση σας. Και το ειπα.
Εκτος αν πρεπει να αποδεχθω οτι ειδικα για μενα, ισχυουν αλλοι κανονες σε αυτο το σαιτ.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.753
Like
14.170
Πόντοι
3.656
Θα το δεχομουν να ειναι αμελητέο, αν γινοταν το ιδιο και με τα δικα μου σχολια.
Γιατι καθε φορα που λεω εγω κατι, ξεσηκωνεται το συμπαν.
Ενω οταν μου λενε εμενα κατι, σφυριζετε αδιαφορα.
Επομενως οχι, δεν ειναι "σιγα το γεγονος".
Αν ειναι ετσι, να αποκαλεσω κι εγω γουρούνα τη μανα σου οταν διαφωνησουμε καποια στιγμη στο μελλον, κανενα προβλημα, ειναι "αμελητέο"?
Για πες?
Φυσικα δεν εκπλησσομαι. Απλως απογοητευομαι με τη σταση σας. Και το ειπα.
Εκτος αν πρεπει να αποδεχθω οτι ειδικα για μενα, ισχυουν αλλοι κανονες σε αυτο το σαιτ.
όχι...αυτό που δεν παίρνεις χαμπάρι είναι ότι τα δικά σου σχόλια δεν αφορούν ''βρισιές'' ή διαπληκτισμούς με άλλα μέλη αλλά πραγματικά κοινωνικά και πολιτικά γεγονότα.

τώρα μη πιάσουμε την κουβέντα πως εκφράζεις απόψεις που ξέρεις ότι θα προκαλέσουν και μερικές φορές τσιγκλάς....τέσπα....

για τέτοια θέματα σου την πέφτει όποιος σου την πέφτει και όχι για προσωπικές διαμάχες με άλλα μέλη. Καλά έκανε που είπε τον πατέρα σου γίδι? προφανώς και όχι...αλλά και τι έγινε? σε ξέρει? τον ξέρεις? για να σε προκαλέσει το έκανε.

κάνε του αναφορά να τελειώνει...καλά έκανες και νευρίασες αλλά το τι λένε οι υπόλοιποι δεν αφορά προσωπικά εσένα αλλά τις απόψεις που εκφράζεις.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.499
Like
72.865
Πόντοι
12.756
πωωωω δεν αντεχεται ο μαλάκας που κλαψουριζει συνέχεια .. που τον εχει αδικησει η ζωη και νιωθει την διακριση στο πετσι του .. :confused::confused::confused:

Λειπει και ο Μπαροκ να του πει τιποτα να ανέβει το ηθικό του
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.762
Κριτικές
1
Like
7.022
Πόντοι
1.056
Μικρά καφενεδακια σε ορεινά μισό εγκαταλειμμένα χωριά που δίνουν 10 καφέδες την ημέρα δεν βγάζουν 10 χιλ

Θα τα κλείσουν οι αλήτες, δεν θα βρίσκει τυχόν επισκέπτης ένα νερό να πιει
Θα τα παιρνουν οι μεγαλογιατροι και δικηγοροι,παρουσιαζοντας παθητικο να ξεπλενουν βρωμικο χρημα.Κλεφτες θα γινουν αυτοι;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.499
Like
72.865
Πόντοι
12.756
όχι...αυτό που δεν παίρνεις χαμπάρι είναι ότι τα δικά σου σχόλια δεν αφορούν ''βρισιές'' ή διαπληκτισμούς με άλλα μέλη αλλά πραγματικά κοινωνικά και πολιτικά γεγονότα.

τώρα μη πιάσουμε την κουβέντα πως εκφράζεις απόψεις που ξέρεις ότι θα προκαλέσουν και μερικές φορές τσιγκλάς....τέσπα....

για τέτοια θέματα σου την πέφτει όποιος σου την πέφτει και όχι για προσωπικές διαμάχες με άλλα μέλη. Καλά έκανε που είπε τον πατέρα σου γίδι? προφανώς και όχι...αλλά και τι έγινε? σε ξέρει? τον ξέρεις? για να σε προκαλέσει το έκανε.

κάνε του αναφορά να τελειώνει...καλά έκανες και νευρίασες αλλά το τι λένε οι υπόλοιποι δεν αφορά προσωπικά εσένα αλλά τις απόψεις που εκφράζεις.

Εσυ ρε μουνη γιατι δεν του "στάθηκες" του παλικαριου μας του Αλεξ να πεις κάτι στον αλλον ;;
Γιατι κρυφοκοιταζες χωρις να παρεμβαίνεις και να επιβάλεις την ισορροπία στις κατάρες και στα καντήλια ; ;;;

Απολάμβανες την επιθεση που δεχόταν ο συναδελφος μελος του σαητ ;
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.627
Κριτικές
3
Like
11.217
Πόντοι
3.936
Πια ΝΔ ρε αρχοντα , τα μισα στελεχη του Πασοκ εχει παρει ο Μητσοτακουλας
Να ακους απο την μια οτι οι Ελ Επαλ. ειναι κλεφτες και κρυβουν χρημα.

Απο την αλλη να βλεπεις να μοιραζουν κατι μυρια στους κολλητους.

Πες μου τωρα ποιος θα μπορουσε να κλεψει και δεν θα εκλεβε οταν βλεπει οτι οι φοροι του πανε σε συγκεκριμενα πολιτικα συμφεροντα και οχι εκει που πρεπει.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.753
Like
14.170
Πόντοι
3.656
Εσυ ρε μουνη γιατι δεν του "στάθηκες" του παλικαριου μας του Αλεξ να πεις κάτι στον αλλον ;;
Γιατι κρυφοκοιταζες χωρις να παρεμβαίνεις και να επιβάλεις την ισορροπία στις κατάρες και στα καντήλια ; ;;;

Απολάμβανες την επιθεση που δεχόταν ο συναδελφος μελος του σαητ ;
θα επέμβω όταν πρέπει :sunglasses:
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Να ακους απο την μια οτι οι Ελ Επαλ. ειναι κλεφτες και κρυβουν χρημα.

Απο την αλλη να βλεπεις να μοιραζουν κατι μυρια στους κολλητους.

Πες μου τωρα ποιος θα μπορουσε να κλεψει και δεν θα εκλεβε οταν βλεπει οτι οι φοροι του πανε σε συγκεκριμενα πολιτικα συμφεροντα και οχι εκει που πρεπει.
Φιλε μου ΝΔ ημουνα καποτε λογω οικογενειας και σπαρτιατικης καταγωγης , αλλα εχω και λιγο μυαλο και καταλαβα οτι αυτοι ακολουθουν το φεουδαρχικο συστημα
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Εσυ ρε μουνη γιατι δεν του "στάθηκες" του παλικαριου μας του Αλεξ να πεις κάτι στον αλλον ;;
Γιατι κρυφοκοιταζες χωρις να παρεμβαίνεις και να επιβάλεις την ισορροπία στις κατάρες και στα καντήλια ; ;;;

Απολάμβανες την επιθεση που δεχόταν ο συναδελφος μελος του σαητ ;
Εψαχνε στο λεξικο τη σωστη εκφορα των λεξεων :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

ΥΓ Παντως αν μη τι αλλο ο @alex71 ειναι γενναιο παλληκαρι Οι αλλοι ψηφιζουν Μητσοτακουλα αλλα κρυβονται και δεν το λενε
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.499
Like
72.865
Πόντοι
12.756
θα επέμβω όταν πρέπει :sunglasses:
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

Death No GIF
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom