Νέα

Tί επιλογές έχω για να μπορέσω να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giwrgos_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
δεν χρειαστηκε.

τα κατεθεσες μονη σου δημοσια σε αυτο το φορουμ ;)

αληθεια? μπας κ με μπερδευεις με καμια αλλη?

μπαιτ για πες μου πως εισαι εμφανισιακα? αν θες φυσικα?

πιο ψηλη απο σενα πιο λεπτη απο σενα πιο ξανθια απο σενα κ πιο γαλανοματα απο σενα κ με πιο πολυ μαλλι απο σενα
 

arcans30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
μπαιτ για πες μου πως εισαι εμφανισιακα? αν θες φυσικα?
οχι αν θελει ρε.νταβατζιλικι θα τις κανεις τις ερωτησεις.<<πως εισαι εμφανισιακα?>>σκετο οχι με σαλτσες,δεν παρακαλας ρε καμακιαζεις τωρα.αντεεεεεεεεεεεεε
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
αληθεια? μπας κ με μπερδευεις με καμια αλλη?

πιο ψηλη απο σενα πιο λεπτη απο σενα πιο ξανθια απο σενα κ πιο γαλανοματα απο σενα κ με πιο πολυ μαλλι απο σενα
η μετριοφροσινη σου χτυπαει κοκκινο!!
 

arcans30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
πιο ψηλη απο σενα πιο λεπτη απο σενα πιο ξανθια απο σενα κ πιο γαλανοματα απο σενα κ με πιο πολυ μαλλι απο σενα
μπαιτ ασε τα κινεζικα και απαντα στον παιχτη κανονικα.του κοβεις την φορα ετσι,πρακτικη κανουμε τωρα.απαντα κανονικα.ειμαστε στο πιο κρισιμο σημειο.
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
οχι αν θελει ρε.νταβατζιλικι θα τις κανεις τις ερωτησεις.<<πως εισαι εμφανισιακα?>>σκετο οχι με σαλτσες,δεν παρακαλας ρε καμακιαζεις τωρα.αντεεεεεεεεεεεεε

μου ειπε ομως
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
αληθεια? μπας κ με μπερδευεις με καμια αλλη?

πιο ψηλη απο σενα πιο λεπτη απο σενα πιο ξανθια απο σενα κ πιο γαλανοματα απο σενα κ με πιο πολυ μαλλι απο σενα

οχι δεν σε μπερδευω,εισαι αξεχαστη ;)

αντε τι διαμαρτυρεσαι συνεχεια τοτε,ξανθια εισαι κυπραια με λεφτα εισαι ,θα βρεις τον αντρα που γουσταρεις πραγματικα

αργα η γρηγορα.

τι μιζεριαζεις και περνας τον χρονο σου στο μπουρδελα.αφου οι πουτανες δεν σε ενδιαφερουν :cheesy:

ειναι και αυτο μια hi-tech διασκεδαση βεβαια ;)

η ιδεα να συνομιλεις με καυλωμενους αντρες που συζητανε βρωμικα

ενω εσυ εισαι ασφαλης στο σπιτι σου οντως πρεπει να ειναι ευχαριστο για μια γυναικα.

και πολλες φορες παραξενα ερεθιστικο  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
οχι αν θελει ρε.νταβατζιλικι θα τις κανεις τις ερωτησεις.<<πως εισαι εμφανισιακα?>>σκετο οχι με σαλτσες,δεν παρακαλας ρε καμακιαζεις τωρα.αντεεεεεεεεεεεεε

δεν επρεπε ν απαντησω δλδ?
πες οτι δεν απαντησα φιλε γεωργιε κ ξανακανε την ερωτηση με πιο πολυ παθος χωρις φοβο
βγαλε μια αντριλα..
η μετριοφροσινη σου χτυπαει κοκκινο!!
:idiot:

δεν ειναι θεμα μετριοφροσυνης χαλλλουυυυ
δεν ειπα ειμαι ομορφη ειμαι ασχημη
περιγραφη εκανα αυτο δεν ηθελες?

οχι δεν σε μπερδευω,εισαι αξεχαστη ;)

αντε τι διαμαρτυρεσαι συνεχεια τοτε,ξανθια εισαι κυπραια με λεφτα εισαι ,θα βρεις τον αντρα που γουσταρεις πραγματικα

αργα η γρηγορα.

τι μιζεριαζεις και περνας τον χρονο σου στο μπουρδελα.αφου οι πουτανες δεν σε ενδιαφερουν :cheesy:

ειναι και αυτο μια hi-tech διασκεδαση βεβαια ;)

πραγματι ειμαι
μπηκα μετα απο ενα μηνα να κανω τη πλακα μου τι ζορι τραβας?
διαμαρτυρηθηκα? παραπονεθηκα για το δικο μου? ειπα  τον εχω σταντ μπαι για να βρω αλλο? γινεσαι κουραστικος...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
πραγματι ειμαι
μπηκα μετα απο ενα μηνα να κανω τη πλακα μου τι ζορι τραβας?
διαμαρτυρηθηκα? παραπονεθηκα για το δικο μου? ειπα  τον εχω σταντ μπαι για να βρω αλλο? γινεσαι κουραστικος...

ισα ισα ειναι ευχαριστο που σε εχουμε στο bourdela.tv. το ειπα εξαλλου ;)

χανεις την ψυχραιμια σου και δεν πρεπει... ;)

 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
μπαιτ τετοια ωρα τα ζευγαρια κανουνε σεξ εσυ γιατι εισαι εδω?
εγω παντος τετοια ωρα αυτο θα σου εκανα μεχρι να λαλησουν τα κοκορια! :dancing:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
η μετριοφροσινη σου χτυπαει κοκκινο!!

Όπως κατάλαβες, η συμμαθήτριά σου είναι η ωραία ξανθιά τσιρλίντερ του σχολείου που τη θέλουν όλοι και αυτή τη στιγμή, εσύ είσαι ένας nerd weirdo που δεν σε κοιτάει καμία και πιθανότατα σε θάβουν πίσω από την πλάτη σου. Πρέπει να γίνεις κουλ τύπος σαν τον αρχηγό της ομάδας ποδοσφαίρου, σαν το αλάνι με τις μεγαλύτερες εξωσχολικές παρέες ή σαν τον σοφιστικέ-πνευματώδη μαθητή που αρέσει λίγο-πολύ σε όλες.
Πώς βλέπεις τη φάση ρε παίχτη? Είσαι πρόθυμος για καμια αλλαγή?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ισα ισα ειναι ευχαριστο που σε εχουμε στο bourdela.tv. το ειπα εξαλλου ;)

χανεις την ψυχραιμια σου και δεν πρεπει... ;)

νομιζεις οτι την χανω
απολυτως ηρεμη ειμαι κ λιγο νυσταγμενη
ξεχωρισε την πλακα απ τη προσβολη παντως... κ προσεχε τι λες για τα προσωπικα του αλλου...
μπαιτ τετοια ωρα τα ζευγαρια κανουνε σεξ εσυ γιατι εισαι εδω?
εγω παντος τετοια ωρα αυτο θα σου εκανα μεχρι να λαλησουν τα κοκορια! :dancing:

στις 4  το πρωι? εγω εχω αυπνιες κ ακουω μουσικη παντως
 

arcans30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
μπαιτ τετοια ωρα τα ζευγαρια κανουνε σεξ εσυ γιατι εισαι εδω?
εγω παντος τετοια ωρα αυτο θα σου εκανα μεχρι να λαλησουν τα κοκορια! :dancing:
αυτος εισαι ρεεεεεεεεεεεεεε παιξε ετσσσσσσσσσσσσσσιιιιιιιιιιιι δωσεεεεεεεεεεεε συνεχισε ρε γερααααααααααααααααα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
Όπως κατάλαβες, η συμμαθήτριά σου είναι η ωραία ξανθιά τσιρλίντερ του σχολείου που τη θέλουν όλοι και αυτή τη στιγμή, εσύ είσαι ένας nerd weirdo που δεν σε κοιτάει καμία και πιθανότατα σε θάβουν πίσω από την πλάτη σου. Πρέπει να γίνεις κουλ τύπος σαν τον αρχηγό της ομάδας ποδοσφαίρου, σαν το αλάνι με τις μεγαλύτερες εξωσχολικές παρέες ή σαν τον σοφιστικέ-πνευματώδη μαθητή που αρέσει λίγο-πολύ σε όλες.
Πώς βλέπεις τη φάση ρε παίχτη? Είσαι πρόθυμος για καμια αλλαγή?

ειμαι απλος θελει σταθερα βηματα. σημερα μιλησα στην κοπελα στο οδοντιατριο που την προηγουμενι φορα ντρεπομουνα να την κοιταξω.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
αυτος εισαι ρεεεεεεεεεεεεεε παιξε ετσσσσσσσσσσσσσσιιιιιιιιιιιι δωσεεεεεεεεεεεε συνεχισε ρε γερααααααααααααααααα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Δάσκαλε τα βλέπεις?
Τελικά ήμουν λάθος, ίσως ο φίλος μας καταλήξει ο σημαιοφόρος της τάξης τον Οκτώβρη.
 

arcans30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
ειμαι απλος θελει σταθερα βηματα. σημερα μιλησα στην κοπελα στο οδοντιατριο που την προηγουμενι φορα ντρεπομουνα να την κοιταξω.
ρε συνεχισε τωρα το καμακι και ασε τον οδοντιατρο ρε.πηρες φορα ρε μην σταματας τωρα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom