Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
απο το λαπτοπ δεν μπορω να κανω like σε κριτικες και ποστ, ουτε να σχολιασω κριτικες,

απο το κινητο μπορω να κανω τα παντα,

απο το λαπτοπ μπορω να γραψω σαν να ειμαι επισης συνεχεια συνδεδεμενος οπως τωρα, αλλα υπαρχει κενο στο ονομα και γενικα φαινεται οτι δεν ειμαι συνδεμενος ενω ποσταρω κανονικα, γραφω ονομα και κωδικο και δεν γινεται τιποτα, παλι συνεχιζω να μπορω να γραψω, αλλα δεν μπορω να κανω like οπως επισης να σχολιασω κριτικη ουτε να μπω στο προφιλ να δω πχ πμ ή στατιστικα μου , απο το κινητο ολα μια χαρα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ενταξει μολις το ελυσα, εκλεισα το κινητο και καταφερα να συνδεθω και να φαινεται οτι ειμαι συνδεμενος με ολες τις επιλογες
 

AXT

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
38
Like
18
Πόντοι
0
Γενικά το site έχω παρατηρήσει ότι δεν έχει και τον καλύτερο συγχρονισμό, ξεκινώντας από μηνύματα έως και συνδεσιμότητα από πολλές πλατφόρμες.
 

SAM74

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Γειά σας, και καλό μήνα. Έχω μια απορία. 2 φορες και χωρίς προφανή λόγο, με μπλόκαρε το σύστημα και δεν μπορούσα να μπώ. Διαβάζοντας τους κανόνες, δεν είδα οτι είχα παραβιάσει κάποιον. Είχα στείλει 9-10 μηνύματα περίπου. Τι δεν έχω καταλάβει καλά? Εννοείται δεν μπορώ να στείλω pm, οπότε απάντηση, αν χρειαστεί θα δώσω εδώ, ή όπου μου υποδείξει το site. Ευχαριστώ. 
 

oddis

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
56
Like
68
Πόντοι
0
Έχω ένα θέμα ενώ έχω κάνει πολλά post και έχω συζητισεις με στα forum , στο προφίλ μου λέει ότι εχω 0 μηνύματα ενώ μου έλεγε ότι εζω 8 πριν λίγες μέρες και ως εκ τούτου δεν μπορώ να στείλω ή να απαντήσω σεPM ξέρεις κανείς τι γίνεται? ??
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Ρε μάγκες Μια ερώτηση!Για να ανεβάσω λινκ μιας αγγελίας τι στο καλό πρέπει να κάνω.?
 

panos8

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
μια ερωτηση γιατι δεν περνανε ολα τα ποστ και μερικα περνανε και μερικα οχι ?
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.665
Πόντοι
606
οταν κανει ριφρες στη σελιδα το σαη μονο του,με γυρναει στην αρχικη αλλα 2 ημερες πισω  :think:

το χει κ αλλος η μονο εγω ειμαι ο "τυχερος"?
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.256
Κριτικές
2
Like
2.039
Πόντοι
216
οταν κανει ριφρες στη σελιδα το σαη μονο του,με γυρναει στην αρχικη αλλα 2 ημερες πισω  :think:

το χει κ αλλος η μονο εγω ειμαι ο "τυχερος"?
καθάρισε τα cookies τύπε. Κανονικά, δεν παίζει να σε στείλει 2 ημέρες πίσω, εκτός και αν έχεις cache γεμάτη απο προχτές
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.665
Πόντοι
606

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.256
Κριτικές
2
Like
2.039
Πόντοι
216
τα καθαρισα ολα αλλα παλι τα ιδια  :think:
Κάνε και ένα καθάρισμα στα temporary internet files, για καλό και για κακό... μόνο αν έχεις κατάλοιπα στο δίσκο σου παίζει να γίνεται αυτό
 

Zeitgeist95

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα εχω ενα θεμα με τα ποστ στο forum, ενω εχω κανει 10 ποστ το προφιλ μου λεει οτι εχω 9 ποστ και δεν εχει εγκριθει εδω και αρκετες μερες το ποστ μου.
Αν μπορουν οι moderators να το κοιταξουν, ευχαριστω!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Γεια χαρα εχω ενα θεμα με τα ποστ στο forum, ενω εχω κανει 10 ποστ το προφιλ μου λεει οτι εχω 9 ποστ και δεν εχει εγκριθει εδω και αρκετες μερες το ποστ μου.
Αν μπορουν οι moderators να το κοιταξουν, ευχαριστω!
13 ποστ εχεις κανει,13 βγαινουν και πανω απο το αβαταρ...
 

mpleastakos

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
54
Πόντοι
0
γεια χαρα. εχω το εξης προβλημα. δε μπορω να στειλω πμ. εχω αυτο το μυνημα :                   

Συνέβη ένα σφάλμα!
Δεν μπορείτε να στείλετε προσωπικά μηνύματα. 

τι κανω? τι φταιει? ευχαριστω
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
Καλησπέρα καλησπέρα
Τώρα τελευταία όταν γράφω σε ένα θέμα, μόλις πατάω να δημοσιευτεί αυτό που έγραψα, αντί να μου δείξει τη δημοσίευσή μου, με πετάει στη γενική κατηγορία του θέματος
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.174
Like
34.465
Πόντοι
9.931
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση προς τους κυρίους διαχειριστές του site. Είναι δικαίωμα σας να διαγράψετε ένα θέμα αλλά είναι τόσο δύσκολο να αιτιολογήσετε για πιο λόγο το διαγράφετε;; Τουλάχιστον να ξέρουμε να μην επαναλάβουμε το ατόπημα :)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom