Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 413K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
tycheros.jpg

Γιά φωτό άλαξε browse !!!! :think:
 

ghost rider

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
656
Like
0
Πόντοι
6
Σε εξέλιξη βρίσκεται η μεγαλύτερη συντονισμένη κυβερνοεπίθεση που έγινε ποτέ στο διαδίκτυο, με το κλείσιμο σημαντικών ιστοσελίδων κυβερνητικών υπηρεσιών των ΗΠΑ.

Ανάμεσα στις ιστοσελίδες είναι και του

Υπουργείου Δικαιοσύνης των ΗΠΑ: justice.gov

της ένωσης Κινηματογραφικών εταιριώνmpaa.org

της ένωσης Δισκογραφικών εταιριών (δηλαδή της παγκόσμιας μουσικής βιομηχανίας): riaa.com

και της

UniversalMusic:universalmusic.com

Όλα αυτά λίγες ώρες μετά την επιδρομή του FBI και το κλείσιμο της μεγαλύτερης ιστοσελίδας file-sharing «Megaupload.com».

Οι «Anonymous» στο λογαριασμό τους στο twitter αναφέρουν ότι η επίθεση είναι «η μεγαλύτερη που έγινε ποτέ» και ότι θα συνεχιστεί με στόχο ακόμα και τις ιστοσελίδες του FBI αλλά και του Λευκού Οίκου.

Πράγμα το οποίο έκαναν στις 02:45 ώρα Ελλάδος όταν και «έπεσε» η ιστοσελίδα του FBI!

:grin:
ΠΗΓΗ:newsbomb.gr

Μπράβο στα παιδιά,και ελπιζω να μην ξεχασουν την υποσχεσή τους να ασχοληθουν και με τους δικους μους τους μπινέδες  :sunglasses:
Να ακουσω πως σβησανε ολα τα αρχεια απο υπουργεια οικονομικων και εφορίες,να δω τα μουτρα των δικών μας και ας πεθανω εκείνη την στιγμή  :rockon: :rockon: :rockon:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
711
Πόντοι
96
Τις περισσοτερες (αν οχι ολες) φορες που παω να συνδεθω στο σαιτ απο την κεντρικη σελιδα οταν βαζω username k password κ παταω συνδεση μου βγαζει μια λευκη σελιδα που γραφει invalid token! Τι σκατα ειναι αυτο? Γιατι εμφανιζεται?
Οταν συνδεομαι απο αλλη σελιδα εκτος απο την αρχικη δε μου το βγαζει..
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
εχετε προσεξει οτι σε μερικες σελιδες του σαιτ υπαρχει ακομα το χριστουγεννιατικο δεντρο (οχι στην κεντρικη, αλλα πχ αν μπεις στην σελιδα του φορουμ υπαρχει οπως και σ αλλες)
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.658
Like
2
Πόντοι
16
Το οτι ειμαι συνδεμενος και μετα απο διαστημα ανοιγω το σιτε πρεπει να ξανακανω εγγραφη ειναι ανησυχητικο για χακαρισμα του λογαριασμου μου η ετσι γινεται σε ολους?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.074
Κριτικές
34
Like
4.065
Πόντοι
4.365
Από μοζιλα η κατάσταση έχει γίνει λίγο απελπιστική.. Σύνδεση με την τρίτη στην καλύτερη και συχνές αποσυνδέσεις..
Καμία ελπίδα να φτιάξει το σύστημα υπάρχει?
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Ρε παιδιά ότι το site μου ζητάει 2 φορές να επιβεβαιώσω ότι είμαι άνω των 18 κατα την είσοδο (ασχέτως browser) το κάνει και σε σας? τι σπάσιμο...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Ρε παιδιά ότι το site μου ζητάει 2 φορές να επιβεβαιώσω ότι είμαι άνω των 18 κατα την είσοδο (ασχέτως browser) το κάνει και σε σας? τι σπάσιμο...
Αντι να επιβεβαιωσεις ξανα, δοκιμασε να πατησεις απλως ανανεωση.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Αντι να επιβεβαιωσεις ξανα, δοκιμασε να πατησεις απλως ανανεωση.

Μπααα το δοκίμασα και όταν κάνω ανανέωση μου ξαναπετάει τη μαύρη οθόνη με το το αίτημα επιβεβαίωσης της ηλικίας  :headbang: Τεσπά θενξ για την ιδέα.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Από μοζιλα η κατάσταση έχει γίνει λίγο απελπιστική.. Σύνδεση με την τρίτη στην καλύτερη και συχνές αποσυνδέσεις..
Καμία ελπίδα να φτιάξει το σύστημα υπάρχει?

Φίλε κι εγώ Μοζιλλα έχω τον 10.01 αλλά δεν έχω ιδιαιτερο παράπονο. Δεν ξέρω ποια έκδοση έχεις, απλά από τον 9.0 και μετά έχει γίνει αισθητά πιο γρήγορος. Οπότε φρόντισε να κατεβάσεις πρόσφατη έκδοση. Αλλιώς έναν Coogle Chrome και καθάρισες  :grin:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.074
Κριτικές
34
Like
4.065
Πόντοι
4.365
Φίλε κι εγώ Μοζιλλα έχω τον 10.01 αλλά δεν έχω ιδιαιτερο παράπονο. Δεν ξέρω ποια έκδοση έχεις, απλά από τον 9.0 και μετά έχει γίνει αισθητά πιο γρήγορος. Οπότε φρόντισε να κατεβάσεις πρόσφατη έκδοση. Αλλιώς έναν Coogle Chrome και καθάρισες  :grin:

Ενημερωμένος είναι και γρήγορος. Απλά αναγκάζομαι πολλές φορές να μπαίνω ως επισκέπτης για να μην μου σπανε τα νεύρα.. Θενκ γιου ενιγουει
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Ενημερωμένος είναι και γρήγορος. Απλά αναγκάζομαι πολλές φορές να μπαίνω ως επισκέπτης για να μην μου σπανε τα νεύρα.. Θενκ γιου ενιγουει

Φίλε το pc σου μπορεί να ναι αργό και για άλλους λόγους (π.χ προσωρινά αρχεία ίντερνετ κλπ). Κατέβασε (αν δεν εχεις ήδη) τα: ccleaner, auslogics registry cleaner και auslogics registry defrag. Για το ccleaner πρόσεξε στις ρυθμίσεις να μη σου διαγράφει αποθηκευμένους κωδικούς κλπ...τα προγράμματα θα τα βρεις με μια αναζήτηση στο google και δεν χρειαζονται αδεια κλπ  ;)
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
Ρε παιδιά ότι το site μου ζητάει 2 φορές να επιβεβαιώσω ότι είμαι άνω των 18 κατα την είσοδο (ασχέτως browser) το κάνει και σε σας? τι σπάσιμο...
πας να πιάσεις κορόιδο το σάιτ ε μικρέ... ;)
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μερικές φορές με κείνη την αλλαγή που κάνατε στο μπάνερ το πάνω δεξιά, όταν πάω να πατήσω forum για να μου βγάλει νέες απαντήσεις, βγαίνει κάτω από το μπάνερ, οπότε δεν πατιέται.
Γαμώ τις περιγραφές ε. :sunglasses:
 

πηγασιος

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
468
Like
0
Πόντοι
1
Μερικές φορές με κείνη την αλλαγή που κάνατε στο μπάνερ το πάνω δεξιά, όταν πάω να πατήσω forum για να μου βγάλει νέες απαντήσεις, βγαίνει κάτω από το μπάνερ, οπότε δεν πατιέται.
Γαμώ τις περιγραφές ε. :sunglasses:
νετμπουκ και σεις δεσποινις;
 

πηγασιος

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
468
Like
0
Πόντοι
1
Λάπτοπ. Παίζει ρόλο? :think:
αν ειναι μικρο το μεγεθος(οθονης), μπορει να παιζει :grin:.....παρα τα περι του αντιθετου λεγομενα εις το κοσμο....αλλα προφανως δεν ειναι αυτο το προβλημα στην περιπτωση σας
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
αν ειναι μικρο το μεγεθος(οθονης), μπορει να παιζει :grin:.....παρα τα περι του αντιθετου λεγομενα εις το κοσμο....αλλα προφανως δεν ειναι αυτο το προβλημα στην περιπτωση σας

15άρα είναι νομίζω.
Γιατί μιλάς έτσι? Και βασικά, ποιος είσαι?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom