Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 413K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Για την μπαρα που λετε πιθανονον να φτταιει το Προσωπικό κείμενο μερικω που ειναι μεγαλο
και επιρεαζε ολη την σελιδα στην οποια υπαρχει ποστ δικο τους μετακινοντας δεξιοτερα τα παντα ...


Παραειγμα τα οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο που εβαλα ...



σε αυτο μαλλον παιζει ρολο και η αναλυση της οθονης ποτυ εχει ο καθενας  :rolleyes:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
και μενα βρε παιδια παιζει η μπαρα κατω πολυ ενωχλητικα,,,,δειτε το λιγακι ρε παιδια.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μαγκεσ μολισ σταματησε να χιονιζει στο σαιτ σταματησε κ η μπαρα να τρεμει,,μαλλων σε αυτο οφειλοταν παιδια.
 

ghost rider

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
656
Like
0
Πόντοι
6
Help και απο δω μεριά παίδες!Εδω και καποιες μερες σερνεται το σαιτ και σε μενα,ουσιαστικα θελει αποσυνδεση και επανασυνδεση ουσιαστικα για να δεις μια σελίδα,και μετα ξαναμανα τα ίδια,μεχρι να πω αει συχτιρ,με αποτελεσμα να χανω τις καλες ψηφοφορίες στο spam thread  >:(
Δοκιμασα να μπω απο τον chrome και το πραμα βελτιωθηκε αισθητα,ομως απο εκει δεν μου εμφανιζει την ενδειξη ''νεο'' δίπλα απο τα threads και το κυριοτερο δεν με αφηνει να απαντησω,δεν εχει πουθενα την λέξη απάντηση,ξερει κανεις τι γίνεται?
Ευχαριστω !!
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
εγω απο τι στιγμη πριν λιγακι που σταματησε ο χιονιασ κ η κακοκαιρια εινε μια χαρα τωρα,παντοσ εμενα το μωνω προβληματακι ητανε η μπαρα που ετρεμε ολα τα αλα καλα εινε κ γρηγωρω το σαιτ.τωρα τι γινετε ακρυβωσ σε μερικα παιδια δεν ξερω.
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
980
Like
24
Πόντοι
6
ναι σταματησε το προβλημα.Μαλλον εφταιγαν τα χιονια.Αν και ηταν ωραιο καθως μας εβαζε στο κλιμα των ημερων υπηρχε προβλημα.Αν μπορειτε ξαναβαλτε το αλλα να μην εχουμε παλι τα ιδια :thumbsup:
 

ghost rider

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
656
Like
0
Πόντοι
6
Προς στιγμη μου φανηκε και μενα πως βελτιωθηκε,ομως γράφω μετα απο επανασύνδεση  :huh:
 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
:rockon:   :rockon:   :rockon:  

Επιτέλους, σταμάτησε το ενοχλητικό πρόβλημα με τις μπάρες !!! Καλό ήταν το scriptaki με το χιόνι, αλλά με το που σταμάτησε, έφτιαξε και το πρόβλημα...

Να στε καλά  :thumbsup:
 

ghost rider

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
656
Like
0
Πόντοι
6
Help και απο δω μεριά παίδες!Εδω και καποιες μερες σερνεται το σαιτ και σε μενα,ουσιαστικα θελει αποσυνδεση και επανασυνδεση ουσιαστικα για να δεις μια σελίδα,και μετα ξαναμανα τα ίδια,μεχρι να πω αει συχτιρ,με αποτελεσμα να χανω τις καλες ψηφοφορίες στο spam thread  >:(
Δοκιμασα να μπω απο τον chrome και το πραμα βελτιωθηκε αισθητα,ομως απο εκει δεν μου εμφανιζει την ενδειξη ''νεο'' δίπλα απο τα threads και το κυριοτερο δεν με αφηνει να απαντησω,δεν εχει πουθενα την λέξη απάντηση,ξερει κανεις τι γίνεται?
Ευχαριστω !!

To ξαναποσταρω με την ελπιδα να το δει κανενας γνωστης γιατ εχει καταντησει ενοχλητικο  >:(
Κυριως με νοιαζει το προβλημα με τον chrome διοτι εκει μου τρεχει κανονικά !!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
To ξαναποσταρω με την ελπιδα να το δει κανενας γνωστης γιατ εχει καταντησει ενοχλητικο  >:(
Κυριως με νοιαζει το προβλημα με τον chrome διοτι εκει μου τρεχει κανονικά !!!
το σαιτ παει μια χαρα......η ταχυτητα κατεβασματος της σελιδας μειωνεται αν κατεβαζεις παραλληλα κατι απο ιντερνετ ειδικα σε κρομ....μηπως ολη την ωρα κατεβαζεις μαν;την ταχυτητα του ιντερνετ σου την τσεκαρες μπας και εχει καμια βλαβη;

οταν αποσυνδεεσαι και επανασυνδεεσαι αμα δεν σου βγαζει απαντηση παει να πει δεν σε αναγνωριζει σαν συνδεδεμενο.....πατα στα πμ σου και εκει θα σου βγαλει φορμα υποβολης του πασγουορντ και του νικνειμ σου παλι οποτε τα βαζεις και εχεις συνδεθει κανονικα.....
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
κ μενα βρε παιδια μια χαρα παει το σαιτ πολυ καλα,,,το μονω προβλημα που ειχα για λιγεσ ημερεσ ηταν η μπαρα μολισ χιονιζε στο σαιτ :grin:.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Οντως τελευταιους μηνες,οχι καθε μερα αλλα συχνα σερνεται το σαιτ.
 

ghost rider

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
656
Like
0
Πόντοι
6
το σαιτ παει μια χαρα......η ταχυτητα κατεβασματος της σελιδας μειωνεται αν κατεβαζεις παραλληλα κατι απο ιντερνετ ειδικα σε κρομ....μηπως ολη την ωρα κατεβαζεις μαν;την ταχυτητα του ιντερνετ σου την τσεκαρες μπας και εχει καμια βλαβη;

οταν αποσυνδεεσαι και επανασυνδεεσαι αμα δεν σου βγαζει απαντηση παει να πει δεν σε αναγνωριζει σαν συνδεδεμενο.....πατα στα πμ σου και εκει θα σου βγαλει φορμα υποβολης του πασγουορντ και του νικνειμ σου παλι οποτε τα βαζεις και εχεις συνδεθει κανονικα.....

Δεν κατεβαζω τιποτε,και στον crhrome με δειχνει κανονικα συνδεδεμένο,θα δοκιμασω να κανω αυτο που ειπες και να ξανασυνδεθω εκ νεου  ;)
 

ghost rider

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
656
Like
0
Πόντοι
6
Tώρα δεν θα σας πω τι επαθα γιατι θα με κοροιδευουν και οι πέτρες  :2funny: :2funny: :2funny:
Παντως σιγουρα ηθελε αποσύνδεση επανασυνδεση,ευχαριστω !!!!
 

ghost rider

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
656
Like
0
Πόντοι
6
Σας εχω σπασει τ'αρχίδια το ξερω,αλλα προεκυψε ενα κουφο προβλημα  :headbang:
Αυτη τη φορά δεν μπορω να διαβασω τις παραθεσεις μου δειχνει μονο τετραγωνάκια,μονο με τον crhome εντοπιζεται κι αυτό !!!
Βοηθάτε γνώστες !!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Σας εχω σπασει τ'αρχίδια το ξερω,αλλα προεκυψε ενα κουφο προβλημα  :headbang:
Αυτη τη φορά δεν μπορω να διαβασω τις παραθεσεις μου δειχνει μονο τετραγωνάκια,μονο με τον crhome εντοπιζεται κι αυτό !!!
Βοηθάτε γνώστες !!!
κ μενα....κουραστικο μεν αλλα λυση =αποσυνδεση κ ξαναμανα.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
η ωρα παει 12.12 κι ακομη πανω λεει 1 ιανουαριου :jerking:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom