Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 413K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Χιονίιιιιιζει! :happy:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Θα το ξαναπώ, γιατί ενθουσιάζομαι όταν το βλέπω χαχα

Χιονίιιιζει!
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
5402 επισκεπτες.....τι σκατα θελουν απο την ζωη μας; :jerking:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ωραιο το χιονακι  :dancing:
 

freewilly

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστες και χρονια πολλα σε ολους.εχω το εξης προβλημα:οταν θελω να κανω συνδεση βαζω username & pass και μου βγαζει την ενδειξη invalid token και δεν με συνδεει ξερει κατι κανεις γι αυτο;καθε βοηθεια δεκτη..και παλι χρονια μας πολλα
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
καλημερα συναγωνιστες και χρονια πολλα σε ολους.εχω το εξης προβλημα:οταν θελω να κανω συνδεση βαζω username & pass και μου βγαζει την ενδειξη invalid token και δεν με συνδεει ξερει κατι κανεις γι αυτο;καθε βοηθεια δεκτη..και παλι χρονια μας πολλα
Χρονια πολλα τυπε,καλα Χριστουγεννα.
Μου το κανει και εμενα αυτο,εγω κλεινω το σαιτ ,το ξανανοιγω κανω συνδεση και οκ.Δοκιμασε το καμια δυο φορες.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
καλημερα συναγωνιστες και χρονια πολλα σε ολους.εχω το εξης προβλημα:οταν θελω να κανω συνδεση βαζω username & pass και μου βγαζει την ενδειξη invalid token και δεν με συνδεει ξερει κατι κανεις γι αυτο;καθε βοηθεια δεκτη..και παλι χρονια μας πολλα
Χρονια πολλα τυπε,καλα Χριστουγεννα.
Μου το κανει και εμενα αυτο,εγω κλεινω το σαιτ ,το ξανανοιγω κανω συνδεση και οκ.Δοκιμασε το καμια δυο φορες.
αυτο που λεει ο πιστολιας τυπε
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
προς τους mods!!!

Αγαπητοι, τον τελευταιο καιρο (και δεν εννοω ημερες αλλα μηνες) το site έχει γινει παρα πολυ βαρυ κσι τεινει να γινει δυσλειτουργικο.
εχετε φορτωσει παρα πολυ υλικο απο εξωτερικές πηγες, (API XML,GIFs κτλ) τα οποια βαρυνουν παρα πολυ την φορτωση κσθε σελιδας και προκαλουν προβληματα σταθεροτητας και συμβατότητας με πολλες αναβαθμισεις προγραμματων πριηγησης (firefox, IExplorer κτλ).

Καταλαβαινω οτι απο αυτα βγαζετε λεφτα και οι διαφημισεις πια ειναι μεγαλη πηγη εσοδου αλλα αν δεν κοιταξετε και την λειτουργικοτητα του site και χρειαζεται ο καθενας να κανει 2-3 φορες refresh την καθε σελιδα για να εμφανιστει σωστα, τοτε το site θα σβησει και μαζι τα κερδη σας.

προσωπικά πια αυτο δεν με ενοχλει και πολυ γιατι με καποια προγραμματακια plugins που εχω βαλει, ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ καμια διαφημιση σας ουτε καν τα πλευρικα banners απο τα studios. οποτε δωρον αδωρο ειναι οι καταχωρησεις αυτες τουλαχιστον για μενα.
αν το ιδιο κανουν και οι περισσοτεροι, (γιατι εκει θα παμε αν η καθε σελιδα για να φορτωθει τουλαχιστον για πρωτη φορα πριν κασαριστει στην μνημη κανει 4-5 δευτερολεπτα) τοτε τσαμπα ο κοπος.

Αρα βρειτε καποιον καλυτερο τροπο να ελαφρυνετε το site για να γινει ξανα πιο φιλικο προς τους χρηστες.
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
980
Like
24
Πόντοι
6
χρονια πολλα παιδια.Αν μπορειτε ας με βοηθησετε.Εδω και μερικες μερες οταν μπαινω στο bourdela το ανεμιστηρακι κανει πολυ θορυβο και στο κατω μερος της οθονης αναβοσβηνει η μπαρα που μετακινισε δεξια αριστερα της σελιδας.Σιγουρα κατι δεν παει καλα.Τωρα δεν ξερω αν φταιει το site η ο υπολογιστης.Αν γνωριζει καποιος ας μου απαντησει
 

Επισκέπτης
χρονια πολλα παιδια.Αν μπορειτε ας με βοηθησετε.Εδω και μερικες μερες οταν μπαινω στο bourdela το ανεμιστηρακι κανει πολυ θορυβο και στο κατω μερος της οθονης αναβοσβηνει η μπαρα που μετακινισε δεξια αριστερα της σελιδας.Σιγουρα κατι δεν παει καλα.Τωρα δεν ξερω αν φταιει το site η ο υπολογιστης.Αν γνωριζει καποιος ας μου απαντησει
ακριβως το ιδιο και σε εμενα >:(
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
κ εγω το ιδιο προβλημα εχω εδω κ κατι μερες..
 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
χρονια πολλα παιδια.Αν μπορειτε ας με βοηθησετε.Εδω και μερικες μερες οταν μπαινω στο bourdela το ανεμιστηρακι κανει πολυ θορυβο και στο κατω μερος της οθονης αναβοσβηνει η μπαρα που μετακινισε δεξια αριστερα της σελιδας.Σιγουρα κατι δεν παει καλα.Τωρα δεν ξερω αν φταιει το site η ο υπολογιστης.Αν γνωριζει καποιος ας μου απαντησει

Μια από τα ίδια... Δεν έχω πρόβλημα με το ανεμιστηράκι (το οποίο μάλλον θα παίρνει μπροστά γιατί είναι βαριά η σελίδα όπότε ζορίζετε ο Η/Υ σου), αλλά αυτό με την μπάρα είναι πολύ σπαστικό. Έχω την εντύπωση πως πρέπει να  δημηουργείται το πρόβλημα από το script με το χιόνι στο πάνω μέρος της σελίδας.

Αυτό με την μπάρα πάντως, σπάει @@

:headbang:  :headbang:  :headbang:
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
980
Like
24
Πόντοι
6
ακριβως το ιδιο και σε εμενα >:(
αρα φταιει το site φιλε.ο θορυβος απο το ανεμιστηρακι και η μπαρα που αναβοσβηνει ειναι πολυ σπαστικα μιλαμε.Εχει 1-2 βδομαδες που υπαρχει το προβλημα.Να σκεφτεις πως δεν θελω να μπαινω στο site.Εχω ξενερωσει.Παιδια εκει στο bourdela προσπαθηστε να κανετε κατι να το λυσετε.Δεν παει αλλο.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom