Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 413K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
Εγώ πάντως Mozilla έχω..
Πιο γρήγορα ανεβοκατεβαίνεις την Κατεχάκη 5 φορές σε ώρα αιχμής..παρά να ανοίξεις μια σελίδα εδώ..
βάζεις την έκδοση 4 του firefox
και δεν βάζεις αυτά τα addon γιατί είναι κακοφτιαγμένα και καθυστερούν τον φυλλομετρητή.

Firefox uber Alles.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
εδω
ανοίγουν πατώντας και ctrl+shift+A


Υ.Γ. τα win που σου έδωσα έχεις;
 

Συνημμένα

  • Untitled.png
    Untitled.png
    20,5 KB · Εμφανίσεις: 14

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
οχι,τα εχω κρατησει αλλα δεν τα περασα ακομη.
ειναι υπο επεξεργασια η σκεψη.


θενξ φορ δε ινφο! :rockon:
άμα έχεις ήδη τα 7 αυθεντικά, πάσαρέ τα σε κάποιον/α που δεν τα έχει αυθεντικά.
εγώ δεν πρόκειται να τα χρησιμοποιήσω ποτέ, καθώς έχω αρκετά licence
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
άμα έχεις ήδη τα 7 αυθεντικά, πάσαρέ τα σε κάποιον/α που δεν τα έχει αυθεντικά.
εγώ δεν πρόκειται να τα χρησιμοποιήσω ποτέ, καθώς έχω αρκετά licence
βιστα εχω και μου ερχεται να κανω φρισμπι το λαπτοπ και να φυγει απτο παραθυρο.
ρε συ δες πως εμφανιζεται σε μενα αυτο που λες...
 

Συνημμένα

  • ......jpg
    ......jpg
    43,7 KB · Εμφανίσεις: 25

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
βιστα εχω και μου ερχεται να κανω φρισμπι το λαπτοπ και να φυγει απτο παραθυρο.
ρε συ δες πως εμφανιζεται σε μενα αυτο που λες...
ναι έχεις διαφορετικό skin.
εσύ πήγαινε εργαλεία->πρόσθετα(είναι η δεύτερη επιλογή αν δεν κάνω λάθος)
αλλιώς πατάς ctlr+shift+A
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
βιστα εχω και μου ερχεται να κανω φρισμπι το λαπτοπ και να φυγει απτο παραθυρο.
ρε συ δες πως εμφανιζεται σε μενα αυτο που λες...

Πανω εκει στο  Toolbar  του Μοζιλα εισαι ενταξει...

Πηγαινε Εργαλεια και μετα Προσθετα.

Με ενα κλικ βλεπεις τι προσθετα εχεις βαλει.

Π.Σ Ο Εξπλορερ για οποιον το ειπε πριν δεν ειναι τρε μπαναλ
απλα ειναι χρεπι απο θεματα ασφαλειας  :grin:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
θενξ μπολντη και τσολια. :-*
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
άμα έχεις ήδη τα 7 αυθεντικά, πάσαρέ τα σε κάποιον/α που δεν τα έχει αυθεντικά.
εγώ δεν πρόκειται να τα χρησιμοποιήσω ποτέ, καθώς έχω αρκετά licence

νατος νατος αρχισε τα δικα του τα κινεζικα  :grin:

μην τον κακοχαρακτηρισετε απλα εννοει πως εχει αρκετες αδειες απο αλλα Λειτουργικα συστηματα  :grin:
δεν σας εβρισε...

πλακα πλακα αν εισαι πληροφορικαριος ειναι ντροπη να παιζεις σε γουιντοους . Εχω 2-3 γνωστους που εχουν μεχρι και μεταπτυχιακο στην ασφαλεια... και μια ζωη επαιζαν με Windows.  ΕΝταξει αν δεν μπουν στο δημοσιο πανω στον τομεα τους τα πραγματα θα ειναι αρκετα ζορικα. Απλα θα γυριζουν απο την δουλεια και θα διαβαζουν ολη νυχτα ας πουμε γιατι αν δεν διαβασουν θα πρεπει να απολυθουν.

ΑΝθρωπος να μην ξερει απο λινουξ εξ ορισμου δεν ξερει απο ασφαλεια  :2funny: :2funny: :2funny:
απευθειας δηλαδη... και μετα λενε γιατι με κοβουν οι αγγλοι αμα παω εξω... ειναι σαν να πας και να τους πεις ξερω απο ασφαλεια πχ... ωραια απο λινουξ ξερεις? ΟΧΙ. Ε τραβα σπιτι σου τι να σε κανουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
νατος νατος αρχισε τα δικα του τα κινεζικα  :grin:

μην τον κακοχαρακτηρισετε απλα εννοει πως εχει αρκετες αδειες απο αλλα Λειτουργικα συστηματα  :grin:
δεν σας εβρισε...

πλακα πλακα αν εισαι πληροφορικαριος ειναι ντροπη να παιζεις σε γουιντοους . Εχω 2-3 γνωστους που εχουν μεχρι και μεταπτυχιακο στην ασφαλεια... και μια ζωη επαιζαν με Windows.  ΕΝταξει αν δεν μπουν στο δημοσιο πανω στον τομεα τους τα πραγματα θα ειναι αρκετα ζορικα. Απλα θα γυριζουν απο την δουλεια και θα διαβαζουν ολη νυχτα ας πουμε γιατι αν δεν διαβασουν θα πρεπει να απολυθουν.

ΑΝθρωπος να μην ξερει απο λινουξ εξ ορισμου δεν ξερει απο ασφαλεια  :2funny: :2funny: :2funny:
απευθειας δηλαδη... και μετα λενε γιατι με κοβουν οι αγγλοι αμα παω εξω... ειναι σαν να πας και να τους πεις ξερω απο ασφαλεια πχ... ωραια απο λινουξ ξερεις? ΟΧΙ. Ε τραβα σπιτι σου τι να σε κανουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
έχω αρκετά αυθεντικά λόγω του MSDNAA δικαιούμαι 1 licence από κάθε προιόν της M$ εκτός του office, εεε και έσπρωξα μερικά δεξιά και αριστερά, όπως και αυτό που είχε το λαπτοπ όταν το πήρα.

δυστυχώς η ευτυχώς το dual-boot είναι αναγκαίο.
θέλω linux για προγραμματισμό και λοιπές μαλακίες της σχολής, όπως και για να εξασκώ ένα πρόσφατο χόμπυ μου, ανάπτυξη δικού μου λειτουργικού, ψιλοπράγματα όμως όχι τίποτα σπουδαίο, αλλά έχω ξεκινήσει από το uEFI και μετά θα πάω σε bootloader σε kernel επίπεδο με διεργασίες, interrupts και τέλος σε GUI και ότι αυτό συνεπάγεται.
από την άλλη δεν μπορώ να κόψω τον ομφάλιο λώρο που με συνδέει με τα Windows. Πρώτα από όλα είναι τα παιχνίδια, μετά είναι τα σχεδιαστικά προγράμματα CAD που ασχολούμαι ενίοτε και τέλος είναι όλοι αυτοί που θέλουν βοήθεια στα windows που αν τα παρατήσω δεν θα μπορώ να απαντώ ακριβέστατα και άμεσα στις απορίες και στα προβλήματά τους.
και τα 2 λειτουργικά τα αγαπάμε τόσο πολύ , όσο τα σιχαινόμαστε.
όπως και τις γυναίκες μας ;)
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
κινεζικα!!!! >:(
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
έχω αρκετά αυθεντικά λόγω του MSDNAA δικαιούμαι 1 licence από κάθε προιόν της M$ εκτός του office, εεε και έσπρωξα μερικά δεξιά και αριστερά, όπως και αυτό που είχε το λαπτοπ όταν το πήρα.

δυστυχώς η ευτυχώς το dual-boot είναι αναγκαίο.
θέλω linux για προγραμματισμό και λοιπές μαλακίες της σχολής, όπως και για να εξασκώ ένα πρόσφατο χόμπυ μου, ανάπτυξη δικού μου λειτουργικού, ψιλοπράγματα όμως όχι τίποτα σπουδαίο, αλλά έχω ξεκινήσει από το uEFI και μετά θα πάω σε bootloader σε kernel επίπεδο με διεργασίες, interrupts και τέλος σε GUI και ότι αυτό συνεπάγεται.
από την άλλη δεν μπορώ να κόψω τον ομφάλιο λώρο που με συνδέει με τα Windows. Πρώτα από όλα είναι τα παιχνίδια, μετά είναι τα σχεδιαστικά προγράμματα CAD που ασχολούμαι ενίοτε και τέλος είναι όλοι αυτοί που θέλουν βοήθεια στα windows που αν τα παρατήσω δεν θα μπορώ να απαντώ ακριβέστατα και άμεσα στις απορίες και στα προβλήματά τους.
και τα 2 λειτουργικά τα αγαπάμε τόσο πολύ , όσο τα σιχαινόμαστε.
όπως και τις γυναίκες μας ;)

Πως θα το βγαλεις τυπε? ΤσολιαΞ  :2funny: :2funny: :2funny:

Προσεχε μην γινεις σαν τον Σταλμαν μονο  :2funny: :2funny:

Οσο για τους χρηστες των  WIndows  ε νταξει... δεν μενει χρονος να διαβαζεις και για αυτα ρε τυπε.... εχεις σοβαροτερα θεματα να διαβασεις ... αυτα μπορουν να τους τα λυσουν και οσοι δουλευουν στο πλαισιο ή σε κανα μουλτιραμα. Οι απλα ενημερωνοι της τεχνολογιας που δεν θα κατσουν να εμβαθυνουν παραπανω. Ειναι σαν να λες σε εναν γιατρο να ξερει να σου πει ολα των διατροφολογων... ή των νοσηλευτων... αμα τα ηξερε αυτος δεν θα υπηρχε λογος για αλλες ειδικοτητες. Αυτος εξιδεικευει στα δικα του. ΜΠορει να σου πει μεν μια ιδεα.... αλλα εμβαθυνει αλλου. Ετσι και ενας προγραμματιστης δεν θα κριθει τωρα αν ξερει να σου κανει ενα παρτισιον ή να σου αλλαξει εναν σκληρο δισκο.
 

Συνημμένα

  • richard_stallman.jpg
    richard_stallman.jpg
    59,3 KB · Εμφανίσεις: 14
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom