Νέα

Τι είναι αυτό το squirting που μου το λένε όλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nicospap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nicospap

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2011
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Τον τελευταίο καιρό έχω 2-3 φίλες που με έχουν ζαλίσει με το squirting >... έψαξα και βρήκα στο net κάποια πράγματα ... όπως το Link Που έβαλα αλλά δεν κατάλαβα και πολλά. Σας το λένε και σε εσάς; εσείς κάνετε κάτι ;

[URL unfurl="true"]http://beautygirl.gr/sex-sxeseis/ti-einai-to-squirting/[/url]
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Τον τελευταίο καιρό έχω 2-3 φίλες που με έχουν ζαλίσει με το squirting >... έψαξα και βρήκα στο net κάποια πράγματα ... όπως το Link Που έβαλα αλλά δεν κατάλαβα και πολλά. Σας το λένε και σε εσάς; εσείς κάνετε κάτι ;

[URL unfurl="true"]http://beautygirl.gr/sex-sxeseis/ti-einai-to-squirting/[/url]

πεσμου φβ απο τις φιλες σου ΤΩΡΑ !!  :rockon: :rockon:
 
OP
OP
N

nicospap

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2011
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
xa xa ...η μια δεν έχει ... η άλλη έχει και είναι και πολύ καλά! αλλά τα έχει με κολλητό ....
 

BLACK ICE

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
άμα ανοίξει η βρύση .....και είσαι μαστορας ....η γκόμενα θα θέλει τον ίδιο υδραυλικό ...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Τον τελευταίο καιρό έχω 2-3 φίλες που με έχουν ζαλίσει με το squirting >... έψαξα και βρήκα στο net κάποια πράγματα ... όπως το Link Που έβαλα αλλά δεν κατάλαβα και πολλά. Σας το λένε και σε εσάς; εσείς κάνετε κάτι ;

[URL unfurl="true"]http://beautygirl.gr/sex-sxeseis/ti-einai-to-squirting/[/url]
Για πες μας τι άλλο συζητάς με τις φίλες σου. :grin:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
πες τους να σου το μάθουν για να το κάνεις στις γκόμενες σου
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Λοιπον.........για  να μη σε πειραζουν και τα παιδια  εδω μεσα
Για το σκουιρτ.........Τα  πραγματα ειναι απλα......Την  επομενη  φορα που θασαι ετοιμοs να την  κρεμπεδιασειs ,  μην  το κανειs επανω  τηs.............Καντο στην  ...κουρτινα
Τοτε  θα καταλαβειs τι  εστι  ....σκουιρτ  :grin:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Λοιπον.........για  να μη σε πειραζουν και τα παιδια  εδω μεσα
Για το σκουιρτ.........Τα  πραγματα ειναι απλα......Την  επομενη  φορα που θασαι ετοιμοs να την  κρεμπεδιασειs ,  μην  το κανειs επανω  τηs.............Καντο στην  ...κουρτινα
Τοτε  θα καταλαβειs τι  εστι  ....σκουιρτ  :grin:
Δεν ηξερα ότι γίνεται ετσι, αδικα τοσο καιρό παιδεύω τον Αλεξ για να το πετυχούμε??  :cheesy:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.704
Πόντοι
216
καθε πιρφορος ψαρωνει με την καθε τελειωμενη μαλακια καθε ελλεηνιδας. Το squirting ρε φιλε ειναι κατα βαση κατουρα τα οποια συγκρατει η ελλεηνιδα την ωρα του υπερερεθισμου του αιδοιου της για να μη κανει χαλια τη καινουργια κουρτινα που περασε η μανα της στο φοιτητικο της σπιτι. Εχω ακουσει καποιους παπαρες που νομιζουν οτι η γκομενα χυνει ποταμια απο το μουνι της.  :idiot: :2funny:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
καθε πιρφορος ψαρωνει με την καθε τελειωμενη μαλακια καθε ελλεηνιδας. Το squirting ρε φιλε ειναι κατα βαση κατουρα τα οποια συγκρατει η ελλεηνιδα την ωρα του υπερερεθισμου του αιδοιου της για να μη κανει χαλια τη καινουργια κουρτινα που περασε η μανα της στο φοιτητικο της σπιτι. Εχω ακουσει καποιους παπαρες που νομιζουν οτι η γκομενα χυνει ποταμια απο το μουνι της.  :idiot: :2funny:

Αυτή είναι η καλή εκδοχή, το να της φεύγουν ακουσίως τα ούρα της πάνω στον οργασμό ως αποτέλεσμα καύλας.
Η κακή εκδοχή είναι να τα αμολάει η ίδια εκουσίως για να δείξει πόσο καυλωμένη και καλά είναι...
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
καθε πιρφορος ψαρωνει με την καθε τελειωμενη μαλακια καθε ελλεηνιδας. Το squirting ρε φιλε ειναι κατα βαση κατουρα τα οποια συγκρατει η ελλεηνιδα την ωρα του υπερερεθισμου του αιδοιου της για να μη κανει χαλια τη καινουργια κουρτινα που περασε η μανα της στο φοιτητικο της σπιτι. Εχω ακουσει καποιους παπαρες που νομιζουν οτι η γκομενα χυνει ποταμια απο το μουνι της.  :idiot: :2funny:

χααχαχα μας τα χουν κανει τσουρεκια με τον οργασμο τωρα θα ασχολουμαστε και με τα σκιρτ...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δεν ηξερα ότι γίνεται ετσι, αδικα τοσο καιρό παιδεύω τον Αλεξ για να το πετυχούμε??  :cheesy:

Φτανει ναχειs μετα  και  απ το καλο απορρυπαντικο με  πρασινουs και  μπλε  κοκουs
Γιατι  να μεινει  ετσι  η κουρτινα  δεν λεει  :grin: :grin:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Πραγματικά έχει τυχεί σε κανέναν?? Απ οτι θυμάμαι ορισμένες επαγγελματίες το κάνουν. Δοκίμασε κανείς να μας πει τι ειναι τελικα?? Κατουρημα ή οργασμος?
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
γιατι να γουσταρει καποιος να τον κατουρησουν;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πραγματικά έχει τυχεί σε κανέναν?? Απ οτι θυμάμαι ορισμένες επαγγελματίες το κάνουν. Δοκίμασε κανείς να μας πει τι ειναι τελικα?? Κατουρημα ή οργασμος?

Μικρη  βαση  δεδομενων.....Λιγεs εωs ανυπαρκτεs οι  πληροφοριεs
Εμειs μανδαμ/ματμουαζελ  για κανεναν  μποθτζον  στα  κρυφα  ειμεθα  και μετα το κεφαλι κατω και βουρ για  δουλεια  :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Πραγματικά έχει τυχεί σε κανέναν?? Απ οτι θυμάμαι ορισμένες επαγγελματίες το κάνουν. Δοκίμασε κανείς να μας πει τι ειναι τελικα?? Κατουρημα ή οργασμος?

Tζάμπα τα γράφω; Κάτουρο είναι σε κάθε περίπτωση, το διακύβευμα είναι αν είναι αποτέλεσμα ανεξέλεγκτης καύλας ή επίδειξη δήθεν καύλας.
Βάλτε καμιά τσόντα της Veronica Avluv (και όχι μόνο, απλά τώρα αυτή μου ήρθε) να επιμορφωθείτε. :)

Προσωπικά σε μια πολύ στενή μου σχέση της συνέβαινε όταν της το έκανα από πίσω. Το σκουίρτ από μπροστά γινόταν, μην μπερδεύεστε.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τυπισσες που κατουριουνται απάνω τους ειναι :2funny:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Tζάμπα τα γράφω; Κάτουρο είναι σε κάθε περίπτωση, το διακύβευμα είναι αν είναι αποτέλεσμα ανεξέλεγκτης καύλας ή επίδειξη δήθεν καύλας.
Βάλτε καμιά τσόντα της Veronica Avluv (και όχι μόνο, απλά τώρα αυτή μου ήρθε) να επιμορφωθείτε. :)

Προσωπικά σε μια πολύ στενή μου σχέση της συνέβαινε όταν της το έκανα από πίσω. Το σκουίρτ από μπροστά γινόταν, μην μπερδεύεστε.
Σε τσοντες το εχω δει, ηθελα μια κανονικη εμπειρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom