Νέα

Θοδωρής Μαραντίνης ΗΡΩΑΣ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TNT!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καλά της έκανε της βούζας;

  • Ναι

  • Σίγουρα

  • Βεβαίως


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Αν βγάζει τόσα δηλωμένα ο τριτοτέταρτος πόσα βγάζουν τα πρώτα ονόματα? ρε τι γίνεται στο ελλάντα... :confused:
Τις προάλλες έβλεπα στην εκπομπή του Αρναούτογλου τον τεράστιο σκυλοτραγουδιστή Διονύση Μακρή...
Έλεγε ότι τον "καλό" καιρό, έπαιρνε 60000 ευρώ την εβδομάδα...
Είπαμε δεν φταίνε αυτοί, φταίνε αυτοί που πάνε στα μαγαζιά και στις συναυλίες και τους ακούνε...
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Η Σίσσυ παλαιότερα ήταν πολύ δυνατό εργαλείο. Την είχα πετύχει πριν καμιά 15ετια στο Mall και δεν υπήρχε άντρας που δεν γύρισε να την κοιτάξει.
Γενικά στην Ελλάδα υπάρχει πολύ σεξουαλική πείνα και αγαμία...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.480
Πόντοι
1.706
Και οι δυο πρεπει να πληρωνουν. Απλως αν βγαζει ο ενας 400.000 και ο αλλος 500.000, τοτε θα δινει ο ενας τα 4/9 των αναγκων του παιδιου και ο αλλος τα 5/9. Μηπως νομιζετε οτι αν η μανα ειναι πλουσια και εχει την επιμελεια, τοτε εκεινη αναλαμβανει μονη τα εξοδα του παιδιου? Απο πού κι ως πού?
Αν υπαρχει σωστη επικοινωνια με τα παιδια τοτε ναι.

Αν υπαρχει μειωμενη επικοινωνια, συκοφαντια, προπαγανδα, κατασπαταληση πόρων, τοτε οχι και καλα κανει και παιρνει τον νόμο στα χερια του ο μαγκας.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αν υπαρχει σωστη επικοινωνια με τα παιδια τοτε ναι.

Αν υπαρχει μειωμενη επικοινωνια, συκοφαντια, προπαγανδα, κατασπαταληση πόρων, τοτε οχι και καλα κανει και παιρνει τον νόμο στα χερια του ο μαγκας.
Το επιχειρημα οτι "δεν καταβάλλω χρηματα αν δεν εχω την επικοινωνια που θελω με τα παιδια" ειναι ενα εμετικο επιχειρημα, εχω απαγορευσει στους πελατες μου να το ξεστομιζουν στα δικαστηρια γιατι οι δικαστες εξοργιζονται οταν το ακουνε. Δεν νιωθω καμια εκπληξη που το ειπες εσυ. Ειναι γνωστη απο καιρο η πολυ μειωμενη αντιληπτικη σου ικανοτητα.
Ειναι βεβαια πολυ συχνο, ο καθε καραγκιοζης, να επικαλειται διαφορες ανοησιες για να μην δινει μια δεκαρα για τα παιδια του. Τα οποια βεβαια τα εχει χεσμενα, μονο τα λεφτα τον νοιαζουν.
ΕΜΕΤΟΣ.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.480
Πόντοι
1.706
Το επιχειρημα οτι "δεν καταβάλλω χρηματα αν δεν εχω την επικοινωνια που θελω με τα παιδια" ειναι ενα εμετικο επιχειρημα, εχω απαγορευσει στους πελατες μου να το ξεστομιζουν στα δικαστηρια γιατι οι δικαστες εξοργιζονται οταν το ακουνε. Δεν νιωθω καμια εκπληξη που το ειπες εσυ. Ειναι γνωστη απο καιρο η πολυ μειωμενη αντιληπτικη σου ικανοτητα.
Ειναι βεβαια πολυ συχνο, ο καθε καραγκιοζης, να επικαλειται διαφορες ανοησιες για να μην δινει μια δεκαρα για τα παιδια του. Τα οποια βεβαια τα εχει χεσμενα, μονο τα λεφτα τον νοιαζουν.
ΕΜΕΤΟΣ.
Νοιωθω υπερηφανεια που εχεις αντιθετη αποψη απο μενα.

Οι δικαστες οτι εξοργιζοντε το ξερουμε, οταν αυτοκτονουν οι αντρες ομως δεν βλεπω να εξοργιζεται κανεις.

Και τελος να εισαι σιγουρος πως εγω θα μπορουσα να εκπρησωπησω περισσοτερους αντρες-θύματα στα δικαστηρια απο σενα, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, γιατι ειμαι πιο μαχητικος απο σενα, με οπλο μου την αληθεια και την λαικη δικαιοσυνη ενω εσυ εισαι ενα πιονι του δικαστικου συστηματος.

Δλδ ρε φιλε σε προσλαμβανει αντρας ,σε πληρωνει κι εσυ υπερασπιζεσαι τα δικαια της γυναικας αντι να μαχηθεις για αυτον.

Βαζοντας τα παιδια ως ασπιδα. Αληθεια σκεφτεστε εσεις τα παιδια που μπορει να μεγαλωνουν με διαφορετικο "μπαμπα" καθε σαββατοκυριακο?

Αυτοι ειναι οι νόμοι σας...
 

panoslari

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
54
Like
41
Πόντοι
0
Αν βγάζει τόσα δηλωμένα ο τριτοτέταρτος πόσα βγάζουν τα πρώτα ονόματα? ρε τι γίνεται στο ελλάντα... :confused:
εδώ λενε οτι παίρνουν 5.000 την βραδιά βαλε ενα χειμωνα μεσα σε σχήμα μισο μυριο χαλαρα το χρόνο βαλε μετα καλοκαίρι συναυλία
 

panoslari

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
54
Like
41
Πόντοι
0
Η Κοκκίνου είναι gilf!!!
καλα εκανε έφαγε πολλά κερατα κ δεν τις πληρωσε κ διατροφή τι κριμα σιση πονος είναι θα περάσει εσυ θα κανεις ταμα να δεις πουτσα σηκομενη τέτοιο μπαζο που εγινες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Νοιωθω υπερηφανεια που εχεις αντιθετη αποψη απο μενα.

Οι δικαστες οτι εξοργιζοντε το ξερουμε, οταν αυτοκτονουν οι αντρες ομως δεν βλεπω να εξοργιζεται κανεις.

Και τελος να εισαι σιγουρος πως εγω θα μπορουσα να εκπρησωπησω περισσοτερους αντρες-θύματα στα δικαστηρια απο σενα, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, γιατι ειμαι πιο μαχητικος απο σενα, με οπλο μου την αληθεια και την λαικη δικαιοσυνη ενω εσυ εισαι ενα πιονι του δικαστικου συστηματος.

Δλδ ρε φιλε σε προσλαμβανει αντρας ,σε πληρωνει κι εσυ υπερασπιζεσαι τα δικαια της γυναικας αντι να μαχηθεις για αυτον.

Βαζοντας τα παιδια ως ασπιδα. Αληθεια σκεφτεστε εσεις τα παιδια που μπορει να μεγαλωνουν με διαφορετικο "μπαμπα" καθε σαββατοκυριακο?

Αυτοι ειναι οι νόμοι σας...
Ασε μας ρε φιλε
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
669
Κριτικές
1
Like
1.296
Πόντοι
206
Ένας φίλος μου είχε πει ότι ο Μαραντίνης είναι Αλβανός και εγώ ούτε που το είχα πάρει πρέφα. Την είδε με χρήμα χωρίς να έχει καθόλου ταλέντο όπως όλοι της showbiz, έχτισε στην άμμο παλάτια και μετά τα πάντα κατέρρευσαν σαν χάρτινος πύργος. Σταμάτησε λόγω αναδουλειάς να πληρώνει την διατροφή και η κακιά φώκια τον έσυρε στα δικαστήρια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Ένας φίλος μου είχε πει ότι ο Μαραντίνης είναι Αλβανός και εγώ ούτε που το είχα πάρει πρέφα. Την είδε με χρήμα χωρίς να έχει καθόλου ταλέντο όπως όλοι της showbiz, έχτισε στην άμμο παλάτια και μετά τα πάντα κατέρρευσαν σαν χάρτινος πύργος. Σταμάτησε λόγω αναδουλειάς να πληρώνει την διατροφή και η κακιά φώκια τον έσυρε στα δικαστήρια.
Όλοι Αλβανοί είναι ....όλες Αλβανίδες ειναι.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.153
Like
34.426
Πόντοι
9.931

Tωρα ρε τυποι γιατι να μην πάρει την συνεπιμέλεια ενας επιτυχημένος τραγουδιστής, που δεν εχει διαπράξει κανενα κακούργημα ουτε εχει ακουστεί οτι εχει κακοποιητική συμπεριφορά;
Και αν δεν μπορει να την παρει ενας επωνυμος τοτε τι πιθανότητα εχει να παρει ενας ανώνυμος πατέρας;;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546

Tωρα ρε τυποι γιατι να μην πάρει την συνεπιμέλεια ενας επιτυχημένος τραγουδιστής, που δεν εχει διαπράξει κανενα κακούργημα ουτε εχει ακουστεί οτι εχει κακοποιητική συμπεριφορά;
Και αν δεν μπορει να την παρει ενας επωνυμος τοτε τι πιθανότητα εχει να παρει ενας ανώνυμος πατέρας;;
Έλεος ρε τύποι: ποιός ανώμαλος αποφάσισε να ΜΗΝ έχουν οι γονείς από κοινού την επιμέλεια, το σωτήριο έτος 2023μ.Χ: Πού ζούμε, σε τι ΦΕΜΙΝΟΝΑΖΙ κράτος της λούτσας;
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Αυτουνου του δινει λεφτα ο πλουσιους μπαμπας,για να πληρωνει καθε μηνα τις διατροφες της πατσαβουρας,μιλαμε για μεγαλο μυαλο ο τυπος
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.838
Πόντοι
206

Tωρα ρε τυποι γιατι να μην πάρει την συνεπιμέλεια ενας επιτυχημένος τραγουδιστής, που δεν εχει διαπράξει κανενα κακούργημα ουτε εχει ακουστεί οτι εχει κακοποιητική συμπεριφορά;
Και αν δεν μπορει να την παρει ενας επωνυμος τοτε τι πιθανότητα εχει να παρει ενας ανώνυμος πατέρας;;
Πάντα υπέρ της γυναίκας πάει, και πάντα βρίσκεται τρόπος ο πατέρας να έχει τα ποιο λίγα δικαιώματα.

Ακόμα και εγώ που πήρα την αποκλειστική επιμέλεια του γιου, όταν υπέγραφε… η δικηγόρος της λυσαγε “ξέρεις τι κανείς ?”
αλλά ας όψετε που βγάζω πολύ χοντρά χρήματα και δέχθηκε.
αναγκα και οι Θεοί πείθονται !
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Έλεος ρε τύποι: ποιός ανώμαλος αποφάσισε να ΜΗΝ έχουν οι γονείς από κοινού την επιμέλεια, το σωτήριο έτος 2023μ.Χ: Πού ζούμε, σε τι ΦΕΜΙΝΟΝΑΖΙ κράτος της λούτσας;

ζούμε στην εποχή που 8 στους 10 δικαστές είναι δικαστίνες. ΔΥΣΤΥΧΩΣ πολλές από αυτές δικάζουν μονομερώς ! Και δεν θα υπήρχε κανένα πρόβλημα ΑΝ οι αποφάσεις επιμέλειας δεν δίνονταν με ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΣΤΑΛΙΝΙΚΟ ΤΡΟΠΟ κατά 90 % στις γυναίκες.

φάγαμε καταδίκες από το Ευρωπαϊκό Δικαστήριο. Ε, και ; η ψυχοπάθεια να δίνουν τα δικαστήρια τα παιδιά κυρίως στις γυναίκες καλά κρατεί. ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ

καμία ξεφτιλισμένη οργάνωση, κανένας αριστεροτρόμπας κοινωνιολόγος δεν έχει ασχοληθεί με το όντως εντυπωσιακό αυτό κοινωνικό φαινόμενο. Ο ιστορικός του μέλλοντος θα απορεί
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
533
Like
648
Πόντοι
86
ζούμε στην εποχή που 8 στους 10 δικαστές είναι δικαστίνες. ΔΥΣΤΥΧΩΣ πολλές από αυτές δικάζουν μονομερώς ! Και δεν θα υπήρχε κανένα πρόβλημα ΑΝ οι αποφάσεις επιμέλειας δεν δίνονταν με ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΣΤΑΛΙΝΙΚΟ ΤΡΟΠΟ κατά 90 % στις γυναίκες.

φάγαμε καταδίκες από το Ευρωπαϊκό Δικαστήριο. Ε, και ; η ψυχοπάθεια να δίνουν τα δικαστήρια τα παιδιά κυρίως στις γυναίκες καλά κρατεί. ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ

καμία ξεφτιλισμένη οργάνωση, κανένας αριστεροτρόμπας κοινωνιολόγος δεν έχει ασχοληθεί με το όντως εντυπωσιακό αυτό κοινωνικό φαινόμενο. Ο ιστορικός του μέλλοντος θα απορεί
Μάλλον θα μας βλέπει ως υπερεξελιγμένο εξωγήινο πολιτισμό... όπως βλέπουμε εμείς τους αρχαίους σήμερα
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.153
Like
34.426
Πόντοι
9.931
Και καλα τα δικαστήρια γαμιουνται απ οτι φαίνεται, αυτη η καριολα γιατι δεν την δίνει σε εναν άνθρωπο που δεν εχει ακουστεί ποτε τίποτα αρνητικο... προφανώς για εκδικητικούς λογους.
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
22
Like
7.140
Πόντοι
3.446

Tωρα ρε τυποι γιατι να μην πάρει την συνεπιμέλεια ενας επιτυχημένος τραγουδιστής, που δεν εχει διαπράξει κανενα κακούργημα ουτε εχει ακουστεί οτι εχει κακοποιητική συμπεριφορά;
Και αν δεν μπορει να την παρει ενας επωνυμος τοτε τι πιθανότητα εχει να παρει ενας ανώνυμος πατέρας;;
Καμία πιθανοτητα. Μονο αν η άλλη είναι τρελή, κάνει χρήση , τα εγκατέλειψε ή γενικά το δικαστήριο την κρίνει ακατάλληλη και υπάρχουν προυποθέσεις για αυτό
Eμείς είμαστε γονείς του Σαββατοκύριακου . Καλά τα ειπε μια κοπέλα τις προάλλες. Μόνο για να πληρώνουμε. Ουσιαστικά όλη αυτη η φάση είναι ένας εκβιασμος προς τον άντρα πατέρα, οτι κοιτα να δεις, αν δεν εισαι καλό παιδί , τότε ξέχνα τον γιο σου ή την κόρη σου . Μόνο για λίγο θα τον βλέπεις πχ Σαββατοκύριακα και αν σου αρέσει. Και μετά αναρωτιούνται γιατι δεν κάνει παιδιά ο κόσμος . Γιατί πολύ απλά δεν γουστάρει ο άλλος να ειναι διακοσμητικος..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.153
Like
34.426
Πόντοι
9.931

...Εγώ παίρνω τα παιδιά κάθε Κυριακή πρωί και τα παραδίδω Τετάρτη. Δικαιούμαι να έχω λόγο στις αποφάσεις για τα παιδιά και όχι μόνο να πληρώνω. Δεν είμαι ο πατέρας του Σαββατοκύριακου, ούτε επισκέπτης.»...

...«Το σχολείο το πληρώνω πλήρως μόνο εγώ από την πρώτη μέρα και πληρώνω και ένα ποσό διατροφής. Ποτέ δεν σταμάτησα να πληρώνω διατροφή. Στη χειρότερη στιγμή μου, η διατροφή που έπαιρνε η μητέρα των παιδιών μου ήταν 1.500 ευρώ. Αυτή τη στιγμή έχω δώσει 173.568 ευρώ από τότε που είμαστε χωρισμένοι. Με πληγώνει αφάνταστα να διαβάζω ότι εγώ δεν πληρώνω διατροφή.»!...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom