Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Το Τάι κάνει καλό μασάζ, από μπριζόλα όντως είναι μέτρια πράγματα...άλλο αυτό όμως και άλλο να θέλει κάποιος με πρόγραμμα των 60 ευρώ να κάνει και μασάζ και φραπέ και μπριζόλα...πουθενά δεν ισχύει κάτι τέτοιο :cool2:
...σε μερικά κατά καιρούς ισχύει....
 

Επισκέπτης
...σε μερικά κατά καιρούς ισχύει....

και τι ποιότητα μπορεί να περιμένει κανείς σε ένα 10' μασάζ σε πρόγραμμα των 30'??? :think: το πρόγραμμα των 30' με 60 ευρώ έχει νόημα για εκείνον που θέλει να φάει μπριζόλα σε οικονομικότερη τιμή!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
οπουδήποτε διατηρείται η τιμή στα 60 (Μάρνη 28, πρώην Πατησίων 160, Πατησίων 131, Συγγρού 29) ισχύει αυτό. Απλώς το μασαζ είναι μικρότερης διάρκειας, αλλά έχει και μπριζόλα και ότι θες. Η δε κινέζα Νίνα στα 60 κάνει και cim.

Πού είναι αυτη η Νίνα? cif κάνει?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.608
Πόντοι
19.505
και τι ποιότητα μπορεί να περιμένει κανείς σε ένα 10' μασάζ σε πρόγραμμα των 30'??? :think: το πρόγραμμα των 30' με 60 ευρώ έχει νόημα για εκείνον που θέλει να φάει μπριζόλα σε οικονομικότερη τιμή!

τόση ώρα μας λες ότι δεν κάνουν, τώρα μας λες ότι δεν το κάνουν με ποιότητα. δεν ξέρω τι ζόρι τραβάς με τη συγκεκριμένη, αλλά έχουν μαζευτεί κακές κριτικές και λένε όλες περίπου το ίδιο. Επειδή δεν μου αρέσει να γίνομαι προσβλητικός και να σου απαντήσω όπως σου αξίζει, απλά θα σου πω ότι αέρα και γλειφοκώλι μπορεί να σου κάνουν και σε μπουρδέλο του εικοσάρικου. εξαρτάται από την επαγγελματία και από το αν θέλει να φτιάξει τη φήμη της. Η συγκεκριμένη ταυλανδέζα νομίζω ότι ούτε ενδιαφέρεται να κάνει καλό όνομα στην πιάτσα, αλλά ούτε καν να παράσχει υπηρεσίες που να αντιστοιχούν έστω και στα 60 ευρώ που δίνεις. Σημειωτέον ότι όταν την είχα πάρει είχα πληρώσει 80 ευρώ γιατί μου άρεσε εμφανισιακά και ήθελα να την ευχαριστηθώ, αλλά μου έκανε τα ίδια κόλπα που έκανε στον άλλον με τα 60. Άρα δεν είναι καν θέμα τιμής. Είναι απλώς άσχετη και ακατάλληλη για να μην σκεφτώ την χειρότερη περίπτωση.

Πού είναι αυτη η Νίνα? cif κάνει?

Συνήθως το cim που κάνει γίνεται εκ των πραγμάτων και Cif. Για την ακρίβεια είναι κάτι μεταξύ των δύο. Δούλευε Μάρνη 28, μετά την πετύχαινα στο Συγγρού 29, τώρα δεν ξέρω που είναι.

   
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
και τι ποιότητα μπορεί να περιμένει κανείς σε ένα 10' μασάζ σε πρόγραμμα των 30'??? :think: το πρόγραμμα των 30' με 60 ευρώ έχει νόημα για εκείνον που θέλει να φάει μπριζόλα σε οικονομικότερη τιμή!

εκτιμώ για ακόμα μια φορά πως η απάντηση σου είναι η επίσημη του "σπιτιού"......
 

Επισκέπτης
εκτιμώ για ακόμα μια φορά πως η απάντηση σου είναι η επίσημη του "σπιτιού"......

με 0.23 ποστ ανά ημέρα πότε πρόλαβες να εκτιμήσεις για "ακόμα μία φορά" ότι είμαι προμότορας ρε καραγκιόζη??? :birdman: :birdman: :birdman: για πες μας τώρα ποιανού κλώνος είσαι??? την άποψη μου λέω και σαν τακτικός πελάτης του καταστήματος έχω δικαίωμα να τη διατυπώνω...και η άποψη μου είναι ότι σε πρόγραμμα 30' δεν μπορείς να περιμένεις να έχεις και μασάζ!!! :birdman: :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
τόση ώρα μας λες ότι δεν κάνουν, τώρα μας λες ότι δεν το κάνουν με ποιότητα. δεν ξέρω τι ζόρι τραβάς με τη συγκεκριμένη, αλλά έχουν μαζευτεί κακές κριτικές και λένε όλες περίπου το ίδιο. Επειδή δεν μου αρέσει να γίνομαι προσβλητικός και να σου απαντήσω όπως σου αξίζει, απλά θα σου πω ότι αέρα και γλειφοκώλι μπορεί να σου κάνουν και σε μπουρδέλο του εικοσάρικου. εξαρτάται από την επαγγελματία και από το αν θέλει να φτιάξει τη φήμη της. Η συγκεκριμένη ταυλανδέζα νομίζω ότι ούτε ενδιαφέρεται να κάνει καλό όνομα στην πιάτσα, αλλά ούτε καν να παράσχει υπηρεσίες που να αντιστοιχούν έστω και στα 60 ευρώ που δίνεις. Σημειωτέον ότι όταν την είχα πάρει είχα πληρώσει 80 ευρώ γιατί μου άρεσε εμφανισιακά και ήθελα να την ευχαριστηθώ, αλλά μου έκανε τα ίδια κόλπα που έκανε στον άλλον με τα 60. Άρα δεν είναι καν θέμα τιμής. Είναι απλώς άσχετη και ακατάλληλη για να μην σκεφτώ την χειρότερη περίπτωση.


   

πρώτα απ'όλα το σχόλιο περί ποιοτικού μασάζ αφορούσε τη διατύπωση του συναδέλφου gepap ότι "κάποια καταστήματα κατά καιρούς κάνουν" μασάζ στα 30'...και εγώ απλά ρητορικά έθεσα το ερώτημα τι ποιότητα μασαζ μπορεί κάποιος να περιμένει στο 30' πρόγραμμα...δεύτερον δεν κατάλαβα τι εννοείς να μου απαντήσεις όπως μου αξίζει...αν γουστάρεις να σου απαντήσω εγώ όπως σου αξίζει! :birdman: :birdman: :birdman: ...για την Ταυλανδέζα διετύπωσα την άποψή μου...το μασάζ της καλό, η μπριζόλα μέτρια και η συμπεριφορά της "μαλακισμένη"...εγώ όμως αρχικά απάντησα στον Τσάρκα4 που είπε μαύρο στο μαγαζί, ότι το μαγαζί είναι χειρότερο από μπουρδέλο επειδή η Ταυλανδή ήταν μάπα κατ'αυτόν...και λέω εγώ που το γνωρίζω καλά το μαγαζί σαν τακτικός πελάτης που είμαι ότι το μαγαζί είναι από τα καλύτερα και πιο ξηγημένα στη πιάτσα! τελεία και παύλα...τώρα αν θες βγάλε τους κλώνους σου, να μου απαντήσουν όπως "μου αξίζει" :birdman: :birdman: :birdman:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Λοιπόν μάγκες,κάπου έχουν στραβώσει τα πράγματα εδω....και σαν παλιός και έμπειρος στο χώρο (το πόσα posts έχει ο καθένας είναι άσχετο,κάποιοι έχουν χιλιάδες posts με μαλακίες....),θέλω να πώ,χωρίς να παίρνω το μέρος κανενός,ότι η όλη συζήτηση "βρωμάει" απο μακριά.Εχω επισκεφθεί το ίδρυμα 2 φορές,την Ταυλανδέζα δεν την ξέρω,εκείνο που ξέρω είναι οτι οι υπηρεσίες του ιδρύματος είναι ανάλογες κακού μπουρδέλλου....το οτι μπορεί να έχει και 1-2 κοπέλλες με καλές υπηρεσίες δεν σώζει τα πράγματα....
Εχουμε λοιπόν τον sakis,με 39 μηνύματα και "warned",να περιγράφει τις υπηρεσίες της Ταυλανδέζας σαν κι αυτές που παρέχονται στην Μπαγκόκ...(έχω πάει και ξέρω...).Μέχρι το παντελόνι του φόρεσε....Εχουμε μετά το άλλο το παλληκάρι να περιγράφει μια κατάσταση απαράδεκτη...Και μετά έχουμε και χοντρό καυγά μεταξύ 2 έμπειρων συναγωνιστών για το αν σε 30 λεπτά μπορείς να κάνεις καλό μασαζ....
Εγώ λοιπόν σας λέω οτι σε 30 λεπτά μπορείς να κάνεις φοβερο μασαζ και καλή μπριζόλα,και απο την άλλη μπορείς σε 70 λεπτά να κάνεις μασαζ της πλάκας (απλά με διάρκεια...),μπριζόλα των 5 λεπτων και κουβέντα 20λέπτου....μου συνέβη πρόσφατα.
Αρα,η κάποιος λέει ψέμματα,η υπάρχουν συναγωνιστές με εμφάνιση και συμπεριφορά απαράδεκτη που δεν τους γουστάρουν οι κοπέλλες....μου έχουν κάνει πολλές φορές παράπονα,για άπλυτους,για αξύριστους,για ατομα με αισχρή συμπεριφορά.
Δεν λέω σε καμμία περίπτωση οτι το παλληκάρι που τον ξεπέταξε η Ταυλανδέζα ανήκει στην κατηγορία αυτή...προς Θεού.Αλλά ξέρω ότι όποτε έκανα παράπονο στην σερίφισσα για κοπέλλα,την εφαγε το μαυρο σκοτάδι...εκτός αν το μαγαζί είναι αυτού του επιπέδου συνολικά.
Με τσιγκλάτε να κάνω μια καταδρομική για να εχω προσωπική άποψη,και ισως το κάνω,αλλά γενικά το μαγαζί είναι κάτω του μετρίου....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.608
Πόντοι
19.505
πρώτα απ'όλα το σχόλιο περί ποιοτικού μασάζ αφορούσε τη διατύπωση του συναδέλφου gepap ότι "κάποια καταστήματα κατά καιρούς κάνουν" μασάζ στα 30'...και εγώ απλά ρητορικά έθεσα το ερώτημα τι ποιότητα μασαζ μπορεί κάποιος να περιμένει στο 30' πρόγραμμα...δεύτερον δεν κατάλαβα τι εννοείς να μου απαντήσεις όπως μου αξίζει...αν γουστάρεις να σου απαντήσω εγώ όπως σου αξίζει! :birdman: :birdman: :birdman: ...για την Ταυλανδέζα διετύπωσα την άποψή μου...το μασάζ της καλό, η μπριζόλα μέτρια και η συμπεριφορά της "μαλακισμένη"...εγώ όμως αρχικά απάντησα στον τσάρκα που είπε μαύρο στο μαγαζί, ότι το μαγαζί είναι χειρότερο από μπουρδέλο επειδή η Ταυλανδή ήταν μάπα κα'αυτόν...και λέω εγώ που το γνωρίζω καλά το μαγαζί σαν τακτικός πελάτης που είμαι ότι το μαγαζί είναι από τα καλύτερα και πιο ξηγημένα στη πιάτσα! τελεία και παύλα...τώρα να θες βγάλε τους κλώνους σου, να μου απαντήσουν όπως "μου αξίζει" :birdman: :birdman: :birdman:

πρώτον δεν έχω κλώνους, αν διαβάσεις τις ενημερώσεις μου θα καταλάβεις ότι συμμετέχω εδώ για να ενημερώνω και να ενημερώνομαι και όχι για να πουλάω εξυπνάδα. Κι εγώ την γνώμη μου είπα για το μαγαζάκι και άρχισες τις γελοιωδίες του στυλ "αν μου κάνουν γλειφοκώλι και αέρα" χωρίς να σε έχω προσβάλει. Εκεί πήγαινε το 'όπως σου αξίζει' αν δεν το κατάλαβες.
Το ότι είσαι τακτικός πελάτης στο μαγαζί το καταλάβαμε. Ελπίζω εσύ να κατάλαβες γιατί δεν θα γίνω εγώ τακτικός σε αυτό το μαγαζί. Γιατί σε όλα τα υπόλοιπα  με 60 ευρώ παίρνω και μασαζάκι και πίπα και μπριζόλα και καθόλου ξινίλα.
Το κλείνω εδώ γιατί ξεπεράσαμε τα όρια της ενημέρωσης και φτάσαμε στα όρια της χωρίς λόγο αντιπαράθεσης.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.608
Πόντοι
19.505
Λοιπόν μάγκες,κάπου έχουν στραβώσει τα πράγματα εδω....και σαν παλιός και έμπειρος στο χώρο (το πόσα posts έχει ο καθένας είναι άσχετο,κάποιοι έχουν χιλιάδες posts με μαλακίες....),θέλω να πώ,χωρίς να παίρνω το μέρος κανενός,ότι η όλη συζήτηση "βρωμάει" απο μακριά.Εχω επισκεφθεί το ίδρυμα 2 φορές,την Ταυλανδέζα δεν την ξέρω,εκείνο που ξέρω είναι οτι οι υπηρεσίες του ιδρύματος είναι ανάλογες κακού μπουρδέλλου....το οτι μπορεί να έχει και 1-2 κοπέλλες με καλές υπηρεσίες δεν σώζει τα πράγματα....
Εχουμε λοιπόν τον sakis,με 39 μηνύματα και "warned",να περιγράφει τις υπηρεσίες της Ταυλανδέζας σαν κι αυτές που παρέχονται στην Μπαγκόκ...(έχω πάει και ξέρω...).Μέχρι το παντελόνι του φόρεσε....Εχουμε μετά το άλλο το παλληκάρι να περιγράφει μια κατάσταση απαράδεκτη...Και μετά έχουμε και χοντρό καυγά μεταξύ 2 έμπειρων συναγωνιστών για το αν σε 30 λεπτά μπορείς να κάνεις καλό μασαζ....
Εγώ λοιπόν σας λέω οτι σε 30 λεπτά μπορείς να κάνεις φοβερο μασαζ και καλή μπριζόλα,και απο την άλλη μπορείς σε 70 λεπτά να κάνεις μασαζ της πλάκας (απλά με διάρκεια...),μπριζόλα των 5 λεπτων και κουβέντα 20λέπτου....μου συνέβη πρόσφατα.
Αρα,η κάποιος λέει ψέμματα,η υπάρχουν συναγωνιστές με εμφάνιση και συμπεριφορά απαράδεκτη που δεν τους γουστάρουν οι κοπέλλες....μου έχουν κάνει πολλές φορές παράπονα,για άπλυτους,για αξύριστους,για ατομα με αισχρή συμπεριφορά.
Δεν λέω σε καμμία περίπτωση οτι το παλληκάρι που τον ξεπέταξε η Ταυλανδέζα ανήκει στην κατηγορία αυτή...προς Θεού.Αλλά ξέρω ότι όποτε έκανα παράπονο στην σερίφισσα για κοπέλλα,την εφαγε το μαυρο σκοτάδι...εκτός αν το μαγαζί είναι αυτού του επιπέδου συνολικά.
Με τσιγκλάτε να κάνω μια καταδρομική για να εχω προσωπική άποψη,και ισως το κάνω,αλλά γενικά το μαγαζί είναι κάτω του μετρίου....

συμφωνώ και επαυξάνω  :rockon:

 

Επισκέπτης
Λοιπόν μάγκες,κάπου έχουν στραβώσει τα πράγματα εδω....και σαν παλιός και έμπειρος στο χώρο (το πόσα posts έχει ο καθένας είναι άσχετο,κάποιοι έχουν χιλιάδες posts με μαλακίες....),θέλω να πώ,χωρίς να παίρνω το μέρος κανενός,ότι η όλη συζήτηση "βρωμάει" απο μακριά.Εχω επισκεφθεί το ίδρυμα 2 φορές,την Ταυλανδέζα δεν την ξέρω,εκείνο που ξέρω είναι οτι οι υπηρεσίες του ιδρύματος είναι ανάλογες κακού μπουρδέλλου....το οτι μπορεί να έχει και 1-2 κοπέλλες με καλές υπηρεσίες δεν σώζει τα πράγματα....
Εχουμε λοιπόν τον sakis,με 39 μηνύματα και "warned",να περιγράφει τις υπηρεσίες της Ταυλανδέζας σαν κι αυτές που παρέχονται στην Μπαγκόκ...(έχω πάει και ξέρω...).Μέχρι το παντελόνι του φόρεσε....Εχουμε μετά το άλλο το παλληκάρι να περιγράφει μια κατάσταση απαράδεκτη...Και μετά έχουμε και χοντρό καυγά μεταξύ 2 έμπειρων συναγωνιστών για το αν σε 30 λεπτά μπορείς να κάνεις καλό μασαζ....
Εγώ λοιπόν σας λέω οτι σε 30 λεπτά μπορείς να κάνεις φοβερο μασαζ και καλή μπριζόλα,και απο την άλλη μπορείς σε 70 λεπτά να κάνεις μασαζ της πλάκας (απλά με διάρκεια...),μπριζόλα των 5 λεπτων και κουβέντα 20λέπτου....μου συνέβη πρόσφατα.
Αρα,η κάποιος λέει ψέμματα,η υπάρχουν συναγωνιστές με εμφάνιση και συμπεριφορά απαράδεκτη που δεν τους γουστάρουν οι κοπέλλες....μου έχουν κάνει πολλές φορές παράπονα,για άπλυτους,για αξύριστους,για ατομα με αισχρή συμπεριφορά.
Δεν λέω σε καμμία περίπτωση οτι το παλληκάρι που τον ξεπέταξε η Ταυλανδέζα ανήκει στην κατηγορία αυτή...προς Θεού.Αλλά ξέρω ότι όποτε έκανα παράπονο στην σερίφισσα για κοπέλλα,την εφαγε το μαυρο σκοτάδι...εκτός αν το μαγαζί είναι αυτού του επιπέδου συνολικά.
Με τσιγκλάτε να κάνω μια καταδρομική για να εχω προσωπική άποψη,και ισως το κάνω,αλλά γενικά το μαγαζί είναι κάτω του μετρίου....

φίλε προσυπογράφω τα όσα γράφεις και δεν αντιλέγω ότι δεν μπορεί και να τύχει στο 30' να έχεις και καλό μασάζ και καλή μπριζόλα...οι πιθανότητες όμως είναι ελάχιστες...τώρα αν ο heellover το έχει βρεί αυτό σε άλλα καταστήματα με το πρόγραμμα των 60 ευρώ με γειά του και χαρά του, να πάμε και εμείς...ειδικά όμως για το Μάρνης 28 που προανέφερε έχω τις χειρότερες εντυπώσεις και από τις κοπέλες και από τη κα Μαρίκα που διατελούσε σερίφισα ( άραγε είναι ακόμη εκεί?)
 

Επισκέπτης
πρώτον δεν έχω κλώνους, αν διαβάσεις τις ενημερώσεις μου θα καταλάβεις ότι συμμετέχω εδώ για να ενημερώνω και να ενημερώνομαι και όχι για να πουλάω εξυπνάδα. Κι εγώ την γνώμη μου είπα για το μαγαζάκι και άρχισες τις γελοιωδίες του στυλ "αν μου κάνουν γλειφοκώλι και αέρα" χωρίς να σε έχω προσβάλει. Εκεί πήγαινε το 'όπως σου αξίζει' αν δεν το κατάλαβες.
Το ότι είσαι τακτικός πελάτης στο μαγαζί το καταλάβαμε. Ελπίζω εσύ να κατάλαβες γιατί δεν θα γίνω εγώ τακτικός σε αυτό το μαγαζί. Γιατί σε όλα τα υπόλοιπα  με 60 ευρώ παίρνω και μασαζάκι και πίπα και μπριζόλα και καθόλου ξινίλα.
Το κλείνω εδώ γιατί ξεπεράσαμε τα όρια της ενημέρωσης και φτάσαμε στα όρια της χωρίς λόγο αντιπαράθεσης.


αυτό ειρωνία ήταν όχι προσωπική προσβολή :sunglasses: κατά τα λοιπά σεβαστή η άποψή σου :sunglasses:
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
με 0.23 ποστ ανά ημέρα πότε πρόλαβες να εκτιμήσεις για "ακόμα μία φορά" ότι είμαι προμότορας ρε καραγκιόζη??? :birdman: :birdman: :birdman: για πες μας τώρα ποιανού κλώνος είσαι??? την άποψη μου λέω και σαν τακτικός πελάτης του καταστήματος έχω δικαίωμα να τη διατυπώνω...και η άποψη μου είναι ότι σε πρόγραμμα 30' δεν μπορείς να περιμένεις να έχεις και μασάζ!!! :birdman: :birdman: :birdman:

.. μάλλον εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια ....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Η προσωπική μου εμπειρία λέει ότι αν μια θεραπεύτρια ξέρει καλό μασαζ,το θεωρεί "τίτλο τιμής" να το εξαντλήσει...δηλαδή,θα φάει όση ωρα χρειάζεται για να το κάνει σωστά,ενδεχομένως και σε βάρος του χρόνου της μπριζόλας....Αν τώρα μια αλλη δεν το κατέχει το άθλημα,κοιτάζει να το τελειώσει όσο πιο γρήγορα μπορεί...
Μου έχει τύχει 2 φορές,θεραπεύτρια που έκανε καλό μασαζ να με ρωτήσει στο τέλος αν εμεινα ευχαριστημένος απο το μασαζ...οχι συνολικά,απο το μασαζ...
Σε εποχές εντονου ανταγωνισμού,όπως αυτή που ζούμε,θεραπευτήριο χωρίς καλό μασαζ δεν εχει μέλλον.Αυτό το ξέρουν και τα αφεντικά και οι σερίφισσες.....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.555
Πόντοι
22.785
Η προσωπική μου εμπειρία λέει ότι αν μια θεραπεύτρια ξέρει καλό μασαζ,το θεωρεί "τίτλο τιμής" να το εξαντλήσει...δηλαδή,θα φάει όση ωρα χρειάζεται για να το κάνει σωστά,ενδεχομένως και σε βάρος του χρόνου της μπριζόλας....Αν τώρα μια αλλη δεν το κατέχει το άθλημα,κοιτάζει να το τελειώσει όσο πιο γρήγορα μπορεί...
Μου έχει τύχει 2 φορές,θεραπεύτρια που έκανε καλό μασαζ να με ρωτήσει στο τέλος αν εμεινα ευχαριστημένος απο το μασαζ...οχι συνολικά,απο το μασαζ...
Σε εποχές εντονου ανταγωνισμού,όπως αυτή που ζούμε,θεραπευτήριο χωρίς καλό μασαζ δεν εχει μέλλον.[size=19pt]Αυτό το ξέρουν και τα αφεντικά και οι σερίφισσες.....[/size]

Εγραψες δάσκαλε !!!!! :thumbsup:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ευχαριστώ τα μάλα μέγιστε padron....η ταπεινότης μου αισθάνεται ειλκρινως κολακευμένη μετά απο τέτοια προσφώνηση απο τέτοιον συναγωνιστή..

Υ.Γ Δυστυχώς μέγιστε,η εμπειρία αποκτάται εις βάρος του χρόνου που κυλάει αμείλικτος....Ως andy51 γράφτηκα στο φόρουμ και τώρα φθάσαμε στο μέσον της δεκαετίας.....σε λίγο θα μας απαγορεύσουν και την είσοδο σε τέτοιους οίκους....ευτυχώς που ακόμα "μικροφέρνουμε".....
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.435
Like
787
Πόντοι
96
Μερικές διευκρινίσεις.
Επειδή κάποιος με είπε άσχετο και δεν ξέρω τα προγράμματα κτλπ ή ότι λέω ψέματα , τον παρακαλώ να τα πάρει πίσω γιατί εγώ π.χ. δεν τον είπα προμότορα του μαγαζιού.
Τώρα , το Τάυ δεν ξέρει Ελληνικά καλά, αλά ξέρει σπαστά. Μου έπρηξε τα α... λέγοντας μου ξανά και ξανά καλό όλο 80 .Το μασάζ δεν κράτησε ούτε 5 λεπτά και δεν με άγγιζε καν .Όταν πήγα να φάω μπριζόλα , δεν καθόταν και αυτό στο κάνει να το καταλάβεις και χωρίς καλά ελληνικά.
Απλά , για να μην τα περιγράφω αναλυτικά χρησιμοποίησα στο αρχικό μου κείμενο μου είπε κτλπ.
Όταν σηκώθηκα να φύγω δεν έκανε καμιά κίνηση να με κρατήσει , να τα διορθώσει. Το  παιχνίδι ήταν στημένο και το έχει κάνει και σε άλλους.Μπαίνει ξηνημένη και δημιουργεί άσχημη ατμόσφαιρα ώστε μετά να μην έχεις όρεξη για μπριζόλα.Αν μια γυναίκα θέλει να σε ξενερώσει , το κανει εύκολα ακόμη και με μια ματιά. Μετά επειδή ο εν λόγω φίλος είπε ότι στο 60 ουσιαστικά παίρνεις μπριζόλα, όταν της έκαν νόημα να κάτσει δίπλα μου για κανένα χαμούρεμα , δεν καθόταν γιατί φοβήθηκε μην προχωρήσουμε. Για την σερίφισσα , πιστεύω ότι είναι στο κόλπο , γιατί όταν της τα είπα , δεν μου έδωσε δίκιο αλλά έλεγε θέλω τα λεφτά μπλα μπλα .Το κάνουν επίτηδες  για να σου φάνε το 60 και να σε αναγκάσουν να πληρώσεις την άλλη φορα το 80, αν και ούτε και εκεί εισαι σίγουρος όπως ανέφερε και φίλος  . Για αυτούς τους λόγους μαύρο και πάλι μαύρο.Η μαγκιά είναι να πεις ότι θέλω 80 για να περάσεις καλά.
Εμφανισιακά είμαι εντάξει, αλλά σε τέτοιους χώρους δεν έχει σημασία πως είσαι μια που η επαγγελματίας πάει για τα λεφτά και όχι για τις αγάπες. Αν υποθέσουμε ότι κάποιος είναι αποκρουστικός , και η κοπέλα δεν θέλει , το λέει στη σερίφισσα και αυτή στέλνει άλλη.
Τέλος θέλω να ενθαρρύνω και άλλους συναγωνιστές να διηγούνται παρόμοια περιστατικά ώστε να ξεφωνίζονται οι αρπάχτρες (που βασίζονται στο ότι πολλοί ντρεπονται να τα πουν) , γιατί όταν δίνεις 60,80 ή 100 ευρώ πρέπει να υπάρχει ένα καλό επίπεδο ατμόσγφαιρας. Δεν είμαστε ζώα. Εύχομαι να μην γυρίσουμε στα επίπεδα του ελληνικού μπουρδέλου και στούντιο του 1980 με τις Ελλεϊνίδες ψύχρες αρπάχτρες. :headbang:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.435
Like
787
Πόντοι
96
Και κάτι ακόμα. Επειδή η σερίφισσα μου είπε ότι :να γιατί θέλω τα λεφτά μπροστά ! Και ότι θα τα ζηταέι από εδώ και πέρα , μην κολλώνετε. Ν ατα δίνετε μετά , και αν δεν είστε ευχαριστημένοι να μην δίνετε τίποτα ή να δίνετε λίγα.  >:(
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
περασα και ειδα 2 νεα κομματια απο ουκρανια κατερινα κ μια αλλη αδιαφορη απο εμφανιση
εχει περασει κανεις με αυτες τις νεες?
μου φαινεται οτι η σεριφ πρεπει να αρχισει να  μου κανει  :pipa1: :pipa2: :fuck1: :knockinb:

 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom