Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
οι περισσοτερες κρατιουνται στα φιλια.....στα αλλα ομως  :pipa1: :tits: :cum: :fuck2: :s&m_1:ειναι ελευθερες  :2funny: :2funny:

πριν κανα δύωρο  :fuck1: ένα 19χρονο πουτανάκι στη Φυλής και όταν πήγα να τη φιλήσω μου λέει "τα φιλιά είναι για τον γκόμενο μόνο"...και της λέω "δεν πειράζει δώσε μου τώρα να :fuck1: το μουνάκι σου που το μοιράζεται ο γκόμενος και με εμάς τους υπόλοιπους!" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.463
Κριτικές
1.272
Like
226.704
Πόντοι
46.232
πριν κανα δύωρο  :fuck1: ένα 19χρονο πουτανάκι στη Φυλής και όταν πήγα να τη φιλήσω μου λέει "τα φιλιά είναι για τον γκόμενο μόνο"...και της λέω "δεν πειράζει δώσε μου τώρα να :fuck1: το μουνάκι σου που το μοιράζεται ο γκόμενος και με εμάς τους υπόλοιπους!" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ετοιμολογοε εεε? της απαντησες καταλληλα  :fuck1: :fuck1: εε??????? :grin:
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Καλά το είπε ο φίλος στην μικρή!Από την εμπειρία μου οι περισσότερες ανταποκρίνονται στα φιλιά!Λίγες δεν δέχονται,αλλά είναι και δικαίωμα τους...
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
χαιρετω τους συναγωνιστες. μετα απο μακρα απουσια ενεκα επαγγελματος επεστρεψα ελλαδα.βαση των οσων διαβασα εδω τα καλυτερα για να επισκευτω μετα απο τοσο καιρο ειναι τα σ29,σ47 κ85 και αυτο εδω. η θεια ολγα ειναι ακομη εδω , καραμελωνει που....ς ????
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
απογευματινή επίσκεψη στο ίδρυμα και διαπίστωσα νέα άφιξη...Κατερίνα από Ουκρανία ξανθό μιλφ με :tits: :tits: :tits: ....την τίμησα δεόντως :fuck1: :fuck1: :fuck1: :cum: :cum: :cum: :tits: :tits: :tits:
Την πέτυχα τελικά αυτή. Συμπαθητική ρωσοφατσα με κοντο μαλακι.
Αλλά που τα είδες τα  :tits: ρε Ντανιελ?? :think:
Εγώ ενα παραπλανητικό και σχεδον άδειο σουτιεν είδα... :headbang: :grin: :grin:
Η γυναικα, είναι δεν ειναι size 1,5 και με μεγαλη κοιλιά...


η Κατερίνα είναι εξπερ στα :pipa1: :pipa1: :pipa1: και γουστάρει το :fuck1: :fuck1: :fuck1: τρελά!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Καλή η  :pipa1: αλλά πολύ μακριά από να την πω εξπερ. Και από συμμετοχή μετρια πραματα... :dunno:

 
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Την πέτυχα τελικά αυτή. Συμπαθητική ρωσοφατσα με κοντο μαλακι.
Αλλά που τα είδες τα  :tits: ρε Ντανιελ?? :think:
Εγώ ενα παραπλανητικό και σχεδον άδειο σουτιεν είδα... :headbang: :grin: :grin:
Η γυναικα, είναι δεν ειναι size 1,5 και με μεγαλη κοιλιά...

Καλή η  :pipa1: αλλά πολύ μακριά από να την πω εξπερ. Και από συμμετοχή μετρια πραματα... :dunno:

Δεν ξέρω πως σου έκατσε εσένα έτσι κολητέ.Η κοπέλα σε συμμετοχή είναι πάνω από τον μέσο όρο.Ισως να σου έτυχε η στραβή... Δεν ξέρω...
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Δεν ξέρω πως σου έκατσε εσένα έτσι κολητέ.Η κοπέλα σε συμμετοχή είναι πάνω από τον μέσο όρο.Ισως να σου έτυχε η στραβή... Δεν ξέρω...

ή μπορεί να σου έκατσε εσένα η καλή.....!!!!
 
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Δεν πειράζει μεγάλε.Εχουμε γεμίσει μαλάκες εδώ μέσα.Ενας παραπάνω και μάλιστα Lover δεν βλάπτει!!! :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
..οτι πεις αφεντικό....!!
Θα σου προσέχουμε το μαγαζάκι.....

Εσύ παντού βλέπεις αφεντικά και προμότορες.Οπότε δύο τεινά ισχύουν.Ή είσαι καμμιά κοπέλα που την σουτάρανε και δεν βρίσκει δουλειά, ή είσαι κανένας βρωμίλος, λιγδιάρης που δεν σε βάζουνε μέσα και έχεις απωθημένα...Ε???
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Εσύ παντού βλέπεις αφεντικά και προμότορες.Οπότε δύο τεινά ισχύουν.Ή είσαι καμμιά κοπέλα που την σουτάρανε και δεν βρίσκει δουλειά, ή είσαι κανένας βρωμίλος, λιγδιάρης που δεν σε βάζουνε μέσα και έχεις απωθημένα...Ε???

.Το έπιασες Αφεντικό...!
.. είσαι και μαρτυριάρικο...!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.463
Κριτικές
1.272
Like
226.704
Πόντοι
46.232
Εσύ παντού βλέπεις αφεντικά και προμότορες.Οπότε δύο τεινά ισχύουν.Ή είσαι καμμιά κοπέλα που την σουτάρανε και δεν βρίσκει δουλειά, ή είσαι κανένας βρωμίλος, λιγδιάρης που δεν σε βάζουνε μέσα και έχεις απωθημένα...Ε???
ρε φιλαρακο υπαρχει κ πμ πειτε τα εκει...
 

Επισκέπτης
νέες αφίξεις στο κατάστημα. Δύο πιπίνια Ελληνίδες η Εμμανουέλα και η Μαρία 20 και 18 χρονών αντίστοιχα.Σήμερα πρώτη μέρα στο μαγαζί και για τις δύο. Η πρώτη μελαχρινή έχει πολύ ωραίο πρόσωπο με γκριζοπράσινες ματάρες... και η δεύτερη πρόστυχο προσωπάκι με κοντό μελαχρινό μαλλί. Τις πήρα δίδυμο. Η Εμμανουέλα για gfe καταστάσεις και η Μαρία το ακριβώς αντίθετο για pse καταστάσεις. Αυτή η αντίθεση μου άρεσε και πέρασα πολύ καλά με κόστος 120 ευρώ το δίδυμο και χρόνο 30+ λεπτά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.463
Κριτικές
1.272
Like
226.704
Πόντοι
46.232
νέες αφίξεις στο κατάστημα. Δύο πιπίνια Ελληνίδες η Εμμανουέλα και η Μαρία 20 και 18 χρονών αντίστοιχα.Σήμερα πρώτη μέρα στο μαγαζί και για τις δύο. Η πρώτη μελαχρινή έχει πολύ ωραίο πρόσωπο με γκριζοπράσινες ματάρες... και η δεύτερη πρόστυχο προσωπάκι με κοντό μελαχρινό μαλλί. Τις πήρα δίδυμο. Η Εμμανουέλα για gfe καταστάσεις και η Μαρία το ακριβώς αντίθετο για pse καταστάσεις. Αυτή η αντίθεση μου άρεσε και πέρασα πολύ καλά με κόστος 120 ευρώ το δίδυμο και χρόνο 30+ λεπτά.
μπραβο ρε ντανιελ , θα περασω αυριο να της τσεκαρω....δουλευουν απο το πρωι?????
 

Επισκέπτης
χαιρετω τους συναγωνιστες. μετα απο μακρα απουσια ενεκα επαγγελματος επεστρεψα ελλαδα.βαση των οσων διαβασα εδω τα καλυτερα για να επισκευτω μετα απο τοσο καιρο ειναι τα σ29,σ47 κ85 και αυτο εδω. η θεια ολγα ειναι ακομη εδω , καραμελωνει που....ς ????

δεν την είδα σήμερα, αλλά λογικά εκεί είναι ;)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom