Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Μια ερώτηση να κάνω στους προλαλλήσαντες έμπειρους συναγωνιστές: Εχετε κάνει με άλλη κοπέλα το πρόγραμμα των 60Ε? τις ίδιες εντυπώσεις είχατε?Εγώ προσωπικά εχω κάνει με όλες τις κοπέλες εκεί και τα δύο προγράμματα,σαν παλιός πελάτης του μαγαζιού,από τις πρώτες μέρες που είχε ανοίξει στο 31.Εποχή 2000-2001.
Εκείνο που έχω να πω είναι οτι η διαφορά στα δύο προγράμματα έχει να κάνει μόνο με τη χρονική διάρκεια και όχι με την ποιότητα των υπηρεσιών.Βέβαια έχει να κάνει και με την κοπέλα, αν θα τηρηθεί αυτό.Δεν νομίζω όμως οτι πρέπει να χαρακτηρίζεται το μαγαζί συνολικά απο την συμπεριφορά κάποιας κοπέλας,την οποία θέλω να πιστεύω ότι όντως θα την φάει η μαρμάγκα για να μην την πατήσουν και άλλοι συνάδελφοι, αλλά και για να μην αφήνουν ναδιασύρεται η επένδυσή τους, η οποία, παρεπιπτώντος, είναι κατά την γνώμη μου από τις καλύτερες στην περιοχή και από θεμα χώρου και από θέμα καθαριότητας.
 

Επισκέπτης
Μερικές διευκρινίσεις.
Επειδή κάποιος με είπε άσχετο και δεν ξέρω τα προγράμματα κτλπ ή ότι λέω ψέματα , τον παρακαλώ να τα πάρει πίσω γιατί εγώ π.χ. δεν τον είπα προμότορα του μαγαζιού.
Τώρα , το Τάυ δεν ξέρει Ελληνικά καλά, αλά ξέρει σπαστά. Μου έπρηξε τα α... λέγοντας μου ξανά και ξανά καλό όλο 80 .Το μασάζ δεν κράτησε ούτε 5 λεπτά και δεν με άγγιζε καν .Όταν πήγα να φάω μπριζόλα , δεν καθόταν και αυτό στο κάνει να το καταλάβεις και χωρίς καλά ελληνικά.
Απλά , για να μην τα περιγράφω αναλυτικά χρησιμοποίησα στο αρχικό μου κείμενο μου είπε κτλπ.
Όταν σηκώθηκα να φύγω δεν έκανε καμιά κίνηση να με κρατήσει , να τα διορθώσει. Το  παιχνίδι ήταν στημένο και το έχει κάνει και σε άλλους.Μπαίνει ξηνημένη και δημιουργεί άσχημη ατμόσφαιρα ώστε μετά να μην έχεις όρεξη για μπριζόλα.Αν μια γυναίκα θέλει να σε ξενερώσει , το κανει εύκολα ακόμη και με μια ματιά. Μετά επειδή ο εν λόγω φίλος είπε ότι στο 60 ουσιαστικά παίρνεις μπριζόλα, όταν της έκαν νόημα να κάτσει δίπλα μου για κανένα χαμούρεμα , δεν καθόταν γιατί φοβήθηκε μην προχωρήσουμε. Για την σερίφισσα , πιστεύω ότι είναι στο κόλπο , γιατί όταν της τα είπα , δεν μου έδωσε δίκιο αλλά έλεγε θέλω τα λεφτά μπλα μπλα .Το κάνουν επίτηδες  για να σου φάνε το 60 και να σε αναγκάσουν να πληρώσεις την άλλη φορα το 80, αν και ούτε και εκεί εισαι σίγουρος όπως ανέφερε και φίλος   . Για αυτούς τους λόγους μαύρο και πάλι μαύρο.Η μαγκιά είναι να πεις ότι θέλω 80 για να περάσεις καλά.
Εμφανισιακά είμαι εντάξει, αλλά σε τέτοιους χώρους δεν έχει σημασία πως είσαι μια που η επαγγελματίας πάει για τα λεφτά και όχι για τις αγάπες. Αν υποθέσουμε ότι κάποιος είναι αποκρουστικός , και η κοπέλα δεν θέλει , το λέει στη σερίφισσα και αυτή στέλνει άλλη.
Τέλος θέλω να ενθαρρύνω και άλλους συναγωνιστές να διηγούνται παρόμοια περιστατικά ώστε να ξεφωνίζονται οι αρπάχτρες (που βασίζονται στο ότι πολλοί ντρεπονται να τα πουν) , γιατί όταν δίνεις 60,80 ή 100 ευρώ πρέπει να υπάρχει ένα καλό επίπεδο ατμόσγφαιρας. Δεν είμαστε ζώα. Εύχομαι να μην γυρίσουμε στα επίπεδα του ελληνικού μπουρδέλου και στούντιο του 1980 με τις Ελλεϊνίδες ψύχρες αρπάχτρες. :headbang:

φιλαράκο δεν είμαι κάποιος ,είμαι ο daniel72 και χωρίς να θέλω να περιαυτολογήσω θεωρώ ότι η παρουσία μου και οι παρεμβάσεις μου στο forum τα τελευταία 3,5 χρόνια με καθιστούν λιγάκι πιο αξιόπιστο από εσένα και από τύπους σαν τον The Lover :cool2: όσον αφορά το τι σου συνέβη στο κατάστημα θα παραφράσω λίγο τον Αίσωπο και θα σου πω: " στις συμφορές μην υβρίζεις τους άλλους, αλλά σκέψου τι δεν έκανες σωστά" :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Μια ερώτηση να κάνω στους προλαλλήσαντες έμπειρους συναγωνιστές: Εχετε κάνει με άλλη κοπέλα το πρόγραμμα των 60Ε? τις ίδιες εντυπώσεις είχατε?Εγώ προσωπικά εχω κάνει με όλες τις κοπέλες εκεί και τα δύο προγράμματα,σαν παλιός πελάτης του μαγαζιού,από τις πρώτες μέρες που είχε ανοίξει στο 31.Εποχή 2000-2001.
Εκείνο που έχω να πω είναι οτι η διαφορά στα δύο προγράμματα έχει να κάνει μόνο με τη χρονική διάρκεια και όχι με την ποιότητα των υπηρεσιών.Βέβαια έχει να κάνει και με την κοπέλα, αν θα τηρηθεί αυτό.Δεν νομίζω όμως οτι πρέπει να χαρακτηρίζεται το μαγαζί συνολικά απο την συμπεριφορά κάποιας κοπέλας,την οποία θέλω να πιστεύω ότι όντως θα την φάει η μαρμάγκα για να μην την πατήσουν και άλλοι συνάδελφοι, αλλά και για να μην αφήνουν ναδιασύρεται η επένδυσή τους, η οποία, παρεπιπτώντος, είναι κατά την γνώμη μου από τις καλύτερες στην περιοχή και από θεμα χώρου και από θέμα καθαριότητας.

όχι φίλε, εγώ με καμία άλλη κοπέλα δεν είχα τη δυσάρεστη εμπειρία που περιγράφει ο Τσάρκας4...το Ταυλανδό όντως έχει προβληματική συμπεριφορά και απόδοση και πράγματι μπορεί να του χάλασε τη διάθεση....αλλά οι γενικεύσεις του στυλ το μαγαζί είναι επιπέδου Μεταξουργίου είναι το λιγότερο άστοχες :sunglasses:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.608
Πόντοι
19.505
όχι φίλε, εγώ με καμία άλλη κοπέλα δεν είχα τη δυσάρεστη εμπειρία που περιγράφει ο Τσάρκας4...το Ταυλανδό όντως έχει προβληματική συμπεριφορά και απόδοση και πράγματι μπορεί να του χάλασε τη διάθεση....αλλά οι γενικεύσεις του στυλ το μαγαζί είναι επιπέδου Μεταξουργίου είναι το λιγότερο άστοχες :sunglasses:

κι εγώ μόνο το Ταϋλανδό έχω πάρει, οπότε δεν ξέρω γενικά για το μαγαζί και γι΄ αυτό δεν έχω προβεί σε γενικό αφορισμό παρά μόνο σε θάψιμο της συγκεκριμένης.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.435
Like
787
Πόντοι
96
Έχεις δίκιο , έκανα πράγματι λάθος . Αυτό ήταν που πήγα στο μαγαζί αυτό.Αλλά θα το διορθώσω , αφού δεν πρόκειται να ξανπατήσω . Αλλά κάπου φάσκεις και αντφάσκεις όταν από τη μια παραδέχεσαι ότι το Τάυ μπορεί να είναι προβληματικό και από την άλλη ότι εγώ κάτι δεν έκανα σωστά και την έπαθα.
Αλλά γιατί λες ότι σε έβρισα , μάλλον το ανάποδο έγινε , αφού στην αρχή με κατηγόρησες ότι είμαι ψευτής , άσχετος κ.α.
Άλλοι σε πρωτοείπαν προμότορα όχι εγώ. Πάντως μια συμβουλή. Μην υπερασπίζεσαι τόσο το μαγαζί γιατί θα παρεξηγηθείς.  :jerking:
 

Επισκέπτης
Έχεις δίκιο , έκανα πράγματι λάθος . Αυτό ήταν που πήγα στο μαγαζί αυτό.Αλλά θα το διορθώσω , αφού δεν πρόκειται να ξανπατήσω . Αλλά κάπου φάσκεις και αντφάσκεις όταν από τη μια παραδέχεσαι ότι το Τάυ μπορεί να είναι προβληματικό και από την άλλη ότι εγώ κάτι δεν έκανα σωστά και την έπαθα.
Αλλά γιατί λες ότι σε έβρισα , μάλλον το ανάποδο έγινε , αφού στην αρχή με κατηγόρησες ότι είμαι ψευτής , άσχετος κ.α.
Άλλοι σε πρωτοείπαν προμότορα όχι εγώ. Πάντως μια συμβουλή. Μην υπερασπίζεσαι τόσο το μαγαζί γιατί θα παρεξηγηθείς.  :jerking:

είδες που πάλι δεν κατάλαβες...δεν είπα ότι έβρισες εμένα...το μαγαζί έβρισες και δεν αντιφάσκω καθόλου...απλά σου είπα να μην γενικεύεις επειδή το Τάι είναι μια μέτρια περίπτωση... και φυσικά αυτό θα σου έλειπε να με πείς και προμότορα...δεν είμαι χθεσινός στο φόρουμ, αλλά έχεις δίκιο δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο μαζί σου...εγώ φταίω που σε βοήθησα από την αρχή!
 
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
είδες που πάλι δεν κατάλαβες...δεν είπα ότι έβρισες εμένα...το μαγαζί έβρισες και δεν αντιφάσκω καθόλου...απλά σου είπα να μην γενικεύεις επειδή το Τάι είναι μια μέτρια περίπτωση... και φυσικά αυτό θα σου έλειπε να με πείς και προμότορα...δεν είμαι χθεσινός στο φόρουμ, αλλά έχεις δίκιο δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο μαζί σου...εγώ φταίω που σε βοήθησα από την αρχή!

Ααα!!! ΚΑΙ εσύ τον βοήθησες....
 

Επισκέπτης
Ααα!!! ΚΑΙ εσύ τον βοήθησες....

ναι είχε φαγωθεί να μάθει το τηλέφωνο του καταστήματος για να βεβαιωθεί για τις μέρες που εργάζεται το Τάι και του είχα στείλει PM! ...και για ευχαριστώ κόντεψε να με πεί και προμότορα! :uglystupid:
 
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
ναι είχε φαγωθεί να μάθει το τηλέφωνο του καταστήματος για να βεβαιωθεί για τις μέρες που εργάζεται το Τάι και του είχα στείλει PM! ...και για ευχαριστώ κόντεψε να με πεί και προμότορα! :uglystupid:

Ακριβώς τα ίδια έκανε και σε μένα.Γάμησέτα.Κάποιο λάκο έχει η φάβα...
 

Επισκέπτης


η Τζουλια πολυ καλο καυλοραπανο χωρις βιασυνες :rockon:
 

Επισκέπτης
περασα και ειδα 2 νεα κομματια απο ουκρανια κατερινα κ μια αλλη αδιαφορη απο εμφανιση
εχει περασει κανεις με αυτες τις νεες?
μου φαινεται οτι η σεριφ πρεπει να αρχισει να  μου κανει  :pipa1: :pipa2: :fuck1: :knockinb:

η Κατερίνα είναι εξπερ στα :pipa1: :pipa1: :pipa1: και γουστάρει το :fuck1: :fuck1: :fuck1: τρελά!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
....Περασμα ψε Δευτερα πουρνο-πουρνο απ το ιδρυμα....Μπαινονταs στην εισοδο , λεφουσι η σπουδαζουσα νεολαια , με τα ντοσιε ανα χειραs για να καταθεσουν λεει κατι δικαιολογητικα, στο ισογειο(μαλλον)!!!!Χασιμο ψυχραιμιαs για 30 δευτερολεπτα....Ξεροκαταπια, αλλα συνεχισα απτοητοs προs το ασανσερ....Μπηκα και πηρα θεση για την παρελαση.....Γνωστα τεμαχια, Ελενη, Βικυ, Αλεξανδρα, Ολγα(Ρουσσια) και η εκπληξη για μενα....Λινα(Ταυλανδη)......Με ασσιατισα εγω δεν.....ντρεπομαι που το λεω, αλλα δεν ειχα παει...."Θα συννενοησαι με τα χερια""  μου ειπανε....Νο προμπλεμο , απαντω.......
Μετα το ντουs , αρχισε το ζυμαρισμα.....κατι κοφτεs αλλα καρατε, κατι συρτεs , αλλα αγκωνιζε και πολυ αγκομαχητο(απο μενα!!) :grin:.....Εντονο μασαζ, αφου με.....καβαλησε!!!!
Καπου μιση ωρα μ εκανε πολτο, ωσπου σε μια κλειστη στροφη το χερακι τηs , περασε στην μικρη περιοχη και διαμαρτυρηθηκε εντονα ο ...Τσουτσου-εν -λαι :grin: :grin:
Μπηκε το λαστιχωτον και η συνεχεια ειναι  :pipa2: :pipa2: :fuck1: :pipa1: :kissass: :kissass2: γνωστη τωρα πια......
Στα θετικα, τα παντα μιαs χρησεωs, το....σκουπισμα με την πετσετουλα που μου εκανε και το ματακι που εριξε στην πορτα, για να βεβαιωθει οτι ολα ειναι ηρεμα και να την κανω....Ολοκληρωθηκα σαν αρενναs με την Ασια :grin: :grin: :grin:
 

Jason(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
συνήθως τις εμπειρίες μου τις κρατάω για τον εαυτό μου, γιατί όπως και σε όλους είναι κάτι απόλυτα προσωπικό. Εδώ όμως επειδή οι αναφορές των άλλων με βοήθησαν, δεν μπορώ να μην γράψω. Πήγα χθές στο ίδρυμα, ενώ είχα κατά νού επίσκεψη στη Στουρνάρη, δουλειές με κράτησαν στην Καλλιθέα. Χώρος καλός, όπως περιγράφουν οι προηγούμενοι, πήρα Ται, με εξιτάρουν τα εξωτικά. Η άπω Ανατολή έχει το λάγνο μέσα της. Έχω δοκιμάσει πολλές φορές Ασιάτισες και πάντα έφευγα ενθουσιασμένος. Εδώ απόλυτα ικανοποιημένος. Θα ξαναπάω μάλλον στο συγκεκριμμένο ίδρυμα και μάλλον θα πάρω κάτι άλλο, γιατί νομίζω η μαγεία είναι να αλλάζεις και να δοκιμάζεις. Δεν ψάχνουμε να βρούμε κάτι και να κολήσουμε, αν μας ικανοποιεί. Άντε άλλη μια φορά και μετά .... Το θέμα είναι να τις δοκιμάσουμε όλες, κι είναι τόσο πολλές και κάθε χρόνο και καινούριες. Δουλειά λοιπόν, δεν προλαβαίνουμε.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Οπως θα διαπιστώσετε καινούργιος στην κατάθεση κριτικών και σχολίων,αλλά ποτέ δεν είναι αργά!Πέρασμα πριν κάποιο 10ημερο από την Θησέως και γνωριμία με την Κατερίνα(πρόσφατη άφιξη).Ειναι μία ωραία γυναίκα στην οποία μου άρεσε πολύ το πρόσωπο,το στήθος της και κυρίως ο κόλος της!Πολύ καλα σχηματισμένος,στρουμπουλός και σκληρός,όχι ζύμη...Καλό πρόγραμμα,χωρίς βιασύνη,καλό μασάζ,δεκτική στην περιποίηση σου.Το μόνο που είδα να κρατιέται ήταν στα φιλιά.Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο ή είναι δεδομένο!Παντος πέρασα καλά...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.463
Κριτικές
1.272
Like
226.715
Πόντοι
46.232
Οπως θα διαπιστώσετε καινούργιος στην κατάθεση κριτικών και σχολίων,αλλά ποτέ δεν είναι αργά!Πέρασμα πριν κάποιο 10ημερο από την Θησέως και γνωριμία με την Κατερίνα(πρόσφατη άφιξη).Ειναι μία ωραία γυναίκα στην οποία μου άρεσε πολύ το πρόσωπο,το στήθος της και κυρίως ο κόλος της!Πολύ καλα σχηματισμένος,στρουμπουλός και σκληρός,όχι ζύμη...Καλό πρόγραμμα,χωρίς βιασύνη,καλό μασάζ,δεκτική στην περιποίηση σου.Το μόνο που είδα να κρατιέται ήταν στα φιλιά.Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο ή είναι δεδομένο!Παντος πέρασα καλά...
οι περισσοτερες κρατιουνται στα φιλια.....στα αλλα ομως  :pipa1: :tits: :cum: :fuck2: :s&m_1:ειναι ελευθερες  :2funny: :2funny:
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Εχεις δίκαιο φίλε:Σε αυτούς τους χώρους παίζουν πολλοί παράγοντες όσο αφορά την συμμετοχή των κοριτσιών!Τίποτα δεν είναι δεδομένο γιατί υπάρχει και η διάθεση,η χημεία,η αύρα και η πρώτη εντύπωση...Άλλα με τον ένα,πιθανώς άλλα με τον άλλο! ; :cheesy: 
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom