Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Επιβεβαιώνω για Τζούλια.Καλό μασσάζ,σωστές υπηρεσίες, αλλά το καλύτερο είναι την ώρα των ...υπηρεσιών να σε κοιτάει με τις απίστευτες γριζοπρασινογάλαζες ματάρες της...
Ολα τα λεφτά....
Οσο για τις άλλες που λέει ο φίλος Pathos δυστυχως μας τελείωσαν δια παντός και από καιρού.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Επιβεβαιώνω για Τζούλια.Καλό μασσάζ,σωστές υπηρεσίες, αλλά το καλύτερο είναι την ώρα των ...υπηρεσιών να σε κοιτάει με τις απίστευτες γριζοπρασινογάλαζες ματάρες της...
Ολα τα λεφτά....
Οσο για τις άλλες που λέει ο φίλος Pathos δυστυχως μας τελείωσαν δια παντός και από καιρού.

τζούλια?τί εστί λόρδε μου αξιαγάπητε?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
αυτό το ίδρυμα κάποτε όταν ήτο στο 31 είχε και κάποια θέματα καλά όπως η άντζελα, η όλγα η ξανθιά ψηλή ρωσίς(αλήθεια αυτή που έχει πάει?) οι οποίες έπαιζαν και στο φωκίωνος νέγρη.
Η Αντζελα ειναι με την Κορινα ,Ιμβρου.
Εχει βαλει μερικα κιλακια,αλλα το προσωπο λεει ακομη...
Η Ολγα ειναι εδω στο 81!
 
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Αστους να λένε!!!
Για την Αντζελα δεν ξέρω αν είναι η ίδια με αυτή που δουλεύει στην Κορίνα.
Η Ολγα όμως που λέμε εμείς είναι στην πατρίδα της για μόνιμη επανεγκατάσταση.
ΗΟλγα που δουλεύει τώρα εδώ είναι άλλη, μεγαλύτερη,δύναμη μεν, αλλά καμμία σχέση με το αλόγατο....!!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Αστους να λένε!!!
Για την Αντζελα δεν ξέρω αν είναι η ίδια με αυτή που δουλεύει στην Κορίνα.
Η Ολγα όμως που λέμε εμείς είναι στην πατρίδα της για μόνιμη επανεγκατάσταση.
ΗΟλγα που δουλεύει τώρα εδώ είναι άλλη, μεγαλύτερη,δύναμη μεν, αλλά καμμία σχέση με το αλόγατο....!!!!!

ετσι μπράβο λόρδε μου..θυμάσαι αυτά τα ΜΟΥΝΟΧΕΙΛΑ????? :rockon:
 

Επισκέπτης
Επιβεβαιώνω για Τζούλια.Καλό μασσάζ,σωστές υπηρεσίες, αλλά το καλύτερο είναι την ώρα των ...υπηρεσιών να σε κοιτάει με τις απίστευτες γριζοπρασινογάλαζες ματάρες της...
Ολα τα λεφτά....
Οσο για τις άλλες που λέει ο φίλος Pathos δυστυχως μας τελείωσαν δια παντός και από καιρού.

την τέσταρα και εγώ χθες το απόγευμα τη Τζούλια...πολύ καλή απόδοση...όντως το σκηνικό να σε κοιτάει με τις ματάρες της και να σου παίρνει :pipa1: είναι όλα τα λεφτά!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.435
Like
787
Πόντοι
96
Ρε παιδιά , κανένα τηλέφωνο έχει το ίδρυμα ; Μένω μακρυά από Καλλιθέα και θέλω να κτυπήσω το Τάυ. Μην κατεβαίνω τζάμπα. :helpplea: 
 
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παιδιά , κανένα τηλέφωνο έχει το ίδρυμα ; Μένω μακρυά από Καλλιθέα και θέλω να κτυπήσω το Τάυ. Μην κατεβαίνω τζάμπα. :helpplea: 

Από Σάββατο για σίγουρα θα είναι εκεί.Μπορεί και από αύριο.Δες πμ.
 

Επισκέπτης
Ελενη ξανθομαλλουσα γαλανοματα Ρουμανα προμιλφ 45' συνεδρια με μασαζ εικοσαλεπτου και κυριως πιατο τσιμπουκακι πισωκολλητο στα γονατα :grin: τα τιμαει τα 80 ευρωπουλα το Ελενακι :rockon:

φιλαράκο πολύ καλό προ-μιλφ η Ελένη!!! τα τιμάει τα λεφτά που της δίνουμε!!!
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.435
Like
787
Πόντοι
96
Επίσκεψη στο ίδρυμα για δοκιμή του Τάυ. Αφού μπαίνω , με υποδέχεται ξανθιά σερίφισσα μάλλον από Ρωσσία μεριά. Με ρωτάει αν είναι πρώτη φορά που πάω .Λέω ναι και επίσης λέω ότι μου σύστησε το μαγαζί φίλος .Μήπως  είσαι από την ιστοσελίδα μου λέει; Όχι απαντώ από φίλο έρχομαι .Εκείνη επιμένει , ότι πολλοί έρχονται από την ιστοσελίδα μπλα μπλα. Μετά με ρωτάει ξέρεις τι προγράμματα κάνουμε εδώ ; Λέω , θέλω φουλ πρόγραμμα των 60. 
Εντάξει μου λεέι είσαι δικός μας και μου παρουσιάζει μια πενηντάρα συμπατριώτισσα της λεπτή , ψηλή αλλά με άσχημο πρόσωπο και το Τάυ.Λέω , θέλω το Τάυ.Με πηγαίνει σε καθαρό δωμάτιο με ντουσιέρα , πετσέτα και παντόφλες , κάνω το μπανάκι μου και περιμένω ανυποψίαστος.
Μπαίνει το Τάυ , το οποίο είναι σχετικά ψηλό αλλά σιλικονούχο και μου αρχίζει το χειρότερο μασάζ που έχω κάνει ενώ ταυτόχρονα μου άρχισε το μπλα μπλα το πόσο καλό μασάζ ξέρει αν της δώσω 80 .Μου έπιανε την πλάτη λες και έπιανε έπιπλο του στυλ δεν αγγίζω , δεν κάνω , ψεύτικα πράγματα. Αυτό δεν κράτησε ούτε 5 λεπτά. Μετά με γυρίζει και συνεχίζει το ψευτοχάιδεμα , ενώ μου βάζει προφυλακτικό χωρίς προπαρασκευή και αρχίζει να με παίζει σαν σε αγγαρεία ή σαν να έχω αγκάθια. Της λέω έτσι δεν γίνεται δουλειά , σηκώνομαι και προσπαθώ να την χαμουρέψω.Της λέω βγάλε ρούχο , όχι μου λέει .Κάτσε να σε χαϊδέψω , όχι εκείνη , τραβιόταν δήθεν έκπληκτη.Τσαντίζομαι και της λέω δεν προσπαθείς και ντύνομαι και φεύγω.Καλά λέει περιμένοντας χαμογελαστά να πάρει άκοπα την αρπακτή των 60.Τις δίνω 10 και της λέω πάρε αυτά για το μπάνιο και το λάδι και πολλά σου είναι όπως φέρεσε.Φεύγω , τα λέω στη σερίφισσα , η άλλη άρχισε να φωνάζει τι πράγματα είναι αυτά .Της εξηγώ τι έγινε αλλά τίποτα. Μου λεέι να το βρεις αυτό που κάνεις και μπλα μπλα .Μαύρο στις αρπακτές .Αν ήθελε να δώσω 80, να μου το έλεγε από την αρχή όχι να κοροϊδεύουν για να κάνουν αρπακτή . Έγώ ήμουν ξεκάθαρος στην αρχή , θέλω φουλ πρόγραμμα των 60 .Δεν μου είπαν όχι και μου έκαναν νούμερα μέσα . Υπηρεσίες μπουρδέλου Μεταξουργίου. Μαύρο και πάλι μαύρο.  :tickedoff:       
 

Επισκέπτης
Επίσκεψη στο ίδρυμα για δοκιμή του Τάυ. Αφού μπαίνω , με υποδέχεται ξανθιά σερίφισσα μάλλον από Ρωσσία μεριά. Με ρωτάει αν είναι πρώτη φορά που πάω .Λέω ναι και επίσης λέω ότι μου σύστησε το μαγαζί φίλος .Μήπως  είσαι από την ιστοσελίδα μου λέει; Όχι απαντώ από φίλο έρχομαι .Εκείνη επιμένει , ότι πολλοί έρχονται από την ιστοσελίδα μπλα μπλα. Μετά με ρωτάει ξέρεις τι προγράμματα κάνουμε εδώ ; Λέω , θέλω φουλ πρόγραμμα των 60.  
Εντάξει μου λεέι είσαι δικός μας και μου παρουσιάζει μια πενηντάρα συμπατριώτισσα της λεπτή , ψηλή αλλά με άσχημο πρόσωπο και το Τάυ.Λέω , θέλω το Τάυ.Με πηγαίνει σε καθαρό δωμάτιο με ντουσιέρα , πετσέτα και παντόφλες , κάνω το μπανάκι μου και περιμένω ανυποψίαστος.
Μπαίνει το Τάυ , το οποίο είναι σχετικά ψηλό αλλά σιλικονούχο και μου αρχίζει το χειρότερο μασάζ που έχω κάνει ενώ ταυτόχρονα μου άρχισε το μπλα μπλα το πόσο καλό μασάζ ξέρει αν της δώσω 80 .Μου έπιανε την πλάτη λες και έπιανε έπιπλο του στυλ δεν αγγίζω , δεν κάνω , ψεύτικα πράγματα. Αυτό δεν κράτησε ούτε 5 λεπτά. Μετά με γυρίζει και συνεχίζει το ψευτοχάιδεμα , ενώ μου βάζει προφυλακτικό χωρίς προπαρασκευή και αρχίζει να με παίζει σαν σε αγγαρεία ή σαν να έχω αγκάθια. Της λέω έτσι δεν γίνεται δουλειά , σηκώνομαι και προσπαθώ να την χαμουρέψω.Της λέω βγάλε ρούχο , όχι μου λέει .Κάτσε να σε χαϊδέψω , όχι εκείνη , τραβιόταν δήθεν έκπληκτη.Τσαντίζομαι και της λέω δεν προσπαθείς και ντύνομαι και φεύγω.Καλά λέει περιμένοντας χαμογελαστά να πάρει άκοπα την αρπακτή των 60.Τις δίνω 10 και της λέω πάρε αυτά για το μπάνιο και το λάδι και πολλά σου είναι όπως φέρεσε.Φεύγω , τα λέω στη σερίφισσα , η άλλη άρχισε να φωνάζει τι πράγματα είναι αυτά .Της εξηγώ τι έγινε αλλά τίποτα. Μου λεέι να το βρεις αυτό που κάνεις και μπλα μπλα .Μαύρο στις αρπακτές .Αν ήθελε να δώσω 80, να μου το έλεγε από την αρχή όχι να κοροϊδεύουν για να κάνουν αρπακτή . Έγώ ήμουν ξεκάθαρος στην αρχή , θέλω φουλ πρόγραμμα των 60 .Δεν μου είπαν όχι και μου έκαναν νούμερα μέσα . Υπηρεσίες μπουρδέλου Μεταξουργίου. Μαύρο και πάλι μαύρο.  :tickedoff:        

φιλαράκο ωραία η περιγραφή σου αλλά κάπου μπάζει και μου μοιάζει για μούφα ή απλά είσαι άσχετος...μπόρεσες και έκανες όλες αυτές τις κουβέντες με το Τάι? :think: αφού το Τάι δεν καταλαβαίνει και δεν μιλάει Ελληνικά!!! και κάτι ακόμα αν έμπαινες στον κόπο να διαβάσεις αυτό το θρεντ όταν λέμε φουλ πρόγραμμα των 60 ευρώ εννοούμε φραπέ με καλαμάκι και μπριζόλα...εσύ περίμενες με 60 ευρώ στο 30λεπτο να σου κάνουν και μασάζ? :uglystupid: δεν σε κοροιδέψαν, εσύ είσαι άσχετος και δεν ξέρεις τι παίζει στα μασάζ!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.608
Πόντοι
19.505
τα' χα πει για τη συγκεκριμένη ταυλανδέζα, είναι μεγάλος φραγκοφονιάς και απατεώνισσα. στο δωμάτιο ψυγείο και ξεπέτα.
 

Επισκέπτης
τα' χα πει για τη συγκεκριμένη ταυλανδέζα, είναι μεγάλος φραγκοφονιάς και απατεώνισσα. στο δωμάτιο ψυγείο και ξεπέτα.

Το Τάι κάνει καλό μασάζ, από μπριζόλα όντως είναι μέτρια πράγματα...άλλο αυτό όμως και άλλο να θέλει κάποιος με πρόγραμμα των 60 ευρώ να κάνει και μασάζ και φραπέ και μπριζόλα...πουθενά δεν ισχύει κάτι τέτοιο :cool2:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.608
Πόντοι
19.505
Το Τάι κάνει καλό μασάζ, από μπριζόλα όντως είναι μέτρια πράγματα...άλλο αυτό όμως και άλλο να θέλει κάποιος με πρόγραμμα των 60 ευρώ να κάνει και μασάζ και φραπέ και μπριζόλα...πουθενά δεν ισχύει κάτι τέτοιο :cool2:

οπουδήποτε διατηρείται η τιμή στα 60 (Μάρνη 28, πρώην Πατησίων 160, Πατησίων 131, Συγγρού 29) ισχύει αυτό. Απλώς το μασαζ είναι μικρότερης διάρκειας, αλλά έχει και μπριζόλα και ότι θες. Η δε κινέζα Νίνα στα 60 κάνει και cim. Η συγκεκριμένη ταυλανδέζα είναι μονίμως στραβωμένη αν πάρεις πρόγραμμα των 60. Ας το καταργήσουν το πρόγραμμα των 60 ώστε να μην υπάρχει πρόβλημα.
 

Επισκέπτης
οπουδήποτε διατηρείται η τιμή στα 60 (Μάρνη 28, πρώην Πατησίων 160, Πατησίων 131, Συγγρού 29) ισχύει αυτό. Απλώς το μασαζ είναι μικρότερης διάρκειας, αλλά έχει και μπριζόλα και ότι θες. Η δε κινέζα Νίνα στα 60 κάνει και cim. Η συγκεκριμένη ταυλανδέζα είναι μονίμως στραβωμένη αν πάρεις πρόγραμμα των 60. Ας το καταργήσουν το πρόγραμμα των 60 ώστε να μην υπάρχει πρόβλημα.

μήπως σου κάνουν και αέρα και γλυφοκώλι στο πρόγραμμα των 60 και δεν το ξέρω... :think: :uglystupid:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom