Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης


απογευματινή επίσκεψη στο ίδρυμα και πάλι... επέλεξα το οικονομικό πρόγραμμα των 60 ευρώ και τίμησα την Αλέξια μελαχρινή με ωραίο σώμα η οποία είχε εργαστεί στο ίδρυμα και παλιότερα...στα θετικά ότι έχασε μερικά περιττά κιλάκια...από απόδοση πολύ καλή όπως και τότε :pipa1: :fuck1: :rockon:
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
απογευματινή επίσκεψη στο ίδρυμα και πάλι... επέλεξα το οικονομικό πρόγραμμα των 60 ευρώ και τίμησα την Αλέξια μελαχρινή με ωραίο σώμα η οποία είχε εργαστεί στο ίδρυμα και παλιότερα...στα θετικά ότι έχασε μερικά περιττά κιλάκια...από απόδοση πολύ καλή όπως και τότε :pipa1: :fuck1: :rockon:

60 € φουλ προγραμμα???
γιατι παλαιοτερα λεγανε με 60 μονο μεχρι στοματικο αν θυμαμαι καλα
 

Επισκέπτης
60 € φουλ προγραμμα???
γιατι παλαιοτερα λεγανε με 60 μονο μεχρι στοματικο αν θυμαμαι καλα

όχι ρε φίλε στο συγκεκριμένο κατάστημα είναι 60 φουλ πρόγραμμα...απλά η διάρκεια ειναι 30 λεπτά...τα 80 ευρώ είναι πάλι φουλ για 45 λεπτά ;)
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
η τύπισσα είναι ταυλανδέζα. εγώ όταν την πήρα ήταν σκέτο ψυγείο, με το ύφος της απέχθειας που έχει η Σαμπρίνα στο Κωνπόλεως 166. Τώρα αν διορθώθηκε, έχει καλώς. Πάντως είναι πολύ όμορφη.


Αγαπητοί συναγωνιστές και επαναστάτες.
Επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στο Θησέως 81 Καλλιθέα, όπου  παρέλασαν μπροστά μου η ξανθιά Κατερίνα, η Αλέξια και οι άλλες που έχετε αναφέρει. Μα είχε κολλήσει το μυαλό μου με την Ταϋλανδέζα και τη διάλεξα με συνοπτικές διαδικασίες,
(έχω παλαιόθεν κόλλημα με ό,τι λήγει σε -έζα Σουηδέζα, Δανέζα, Ολλανδέζα μια πρώην αραβωνιαστικία που είχα τα ΕΝΔΟΞΑ τότε χρόνια που τις είχαμε γραμμένες στο πούτσο μας τις σπαστικές ελλεϊνίδες με την στραβωμάρα τους και είχαμε τη δεκαετία του 80 το τρίπτυχο, Καλοκαίρι-νησί-τουρίστρια οχί τώρα που τρέχουν τα αγοράκια πίσω τους και τους τρέχουν τα σάλια.  Βρε ούστ από δω              ------>>>>>>                  :          ) ,
αυτή με τα μακριά μάυρα ίσια μαλλιά (το απωθημένο μου).  

 Αντιμέτώπισα αρχικά το ίδιο πρόβλημα που είπατε αγαπητοί συναγωνιστές με τη συνενόηση μαζί της. Αρχικά τη ρώτησα αν μιλάει Αγγλικά και με νοήματα μου έδωσε να καταλάβω οτι θα συνενοηθούμε με τα ελάχιστα Ελληνικά που ξέρει(?).

Τι να σας πω αδέρφια, στο μασάζ τα είδα όλα (μού έκανε και το περίεργο κόλπο με το κτύπημα των δακτύλων που μας  ανέφερε ο συναγωνιστής και δεν μου άρεσε ούτε εμένα.  Όμως μου έκανε τα ανατολίτικα κόλπα στο μασάζ που με τρελαίνουν και στα σημεία βελονισμού ( χο-κου και άλλα), και λίγο από Ρέϊκι και έβαλε τους βύζους στη μάπα μου τραβώντας αυτή από τη μεριά του κεφαλιού το σώμα μου και γενικά με έκανε περδίκι - ανακάλυψε μόνη της ένα παλιό χτύπημα που είχα στην πλάτη από καυγά και έκατσε με τις ώρες να το "μαλακώσει".

Στο τέλος της ζήτησα να κάνει περάσματα με τα υπέροχα μακρυά μαλλιά της πάνω-κάτω διαδρομές στο σωμα μου και από τις δύο πλευρές (μπρός-πίσω).

Είχε τελειώσει σχεδόν το 45-λεπτο και αρχίσαμε τα χαδάκια φιλάκια (με τα μαλλιά της με είχε όλον ανατριχιάσει, και ο τσουτζούκος μου είχε πετρώσει όπως ήταν από πάνω μου γυμνή και λάτρευε τις ρώγες μου κάνει μιά προς τα κάτω και ανεβαίνει να καβαλικέψει έτσι ασάλιωτη .

 Ήταν πολύ στενή και δυσκολευόταν πολύ.  Αντί να κάνει μικρές παλλινδρομικές κινήσεις σιγά-σιγά ώστε να έρθουμε στα ίσα μας, τι κάνει η αθεόφοβη.

Ξεκινάει μια κατηφόρα από πάνω προς τα κάτω με τη μία χωρίς να σταματήσει ή να ελλατώσει ταχύτητα.  Κάποια στιγμή ειλικρινά σας λέω με πόνεσε και εμένα από μέσα από το προφυλακτικό.  Και αντί να σταματήσει από τον πόνο εκείνη  το προχώρησε μέχρι μέχρι να πιέζει το ηβικό της οστό την κοιλιά μου δυνατά !  Αυτό ήταν ,  εκείνη τη στιγμή ένιωσα να με πιάνει ταχυκαρδία σαν αυτή που σε πιάνει στον οδοντογιατρό όταν προχωράει τον τροχό του στο σημείο που πονάς πολύ. Αυτό παράτεινε λίγο περισσότερο την κάβλα μου και από κεί που ήμουν έτοιμος να τελειώσω μέσα σε αυτή την υπέροχη ζεστή φωλίτσα, συνεχίσαμε στο ίδιο μοτίβο αγκαλιά με φιλάκια, γλυψίματα στο λαιμό και τα αυτιά -κάτι που επέμεινα πολύ εγώ όταν διαπίστωσα οτι στους λοβούς κάτι της συμβαίνει- και έτσι τελειώσαμε σχεδόν μαζί , εγώ πρώτος και στιγμές μετά εκείνη - μου ήρθε η δροσούλα από κάτω της στα μπαλάκια μου.
Φούλ GFE με 80 €.

Εννοιείται οτι θα ξαναπάω μόλις μαζέψω χρήματα ίσως σε δύο μήνες αν μου έχει αφήσει ακόμα τίποτα χρήματα η εφορία.


 Σας καληνυχτίζω με αγωνιστικούς χαιρετισμούς,

 Μη λυγίζετε σε τίποτα , και για κανέναν

 Ακόμα περισσότερο στους εκβιασμούς είτε πολιτικούς ή οικονομικούς και κυρίως μην
 αφήσετε καμία ελλεϊνίδα στους δύκολους καιρούς που έρχονται να μας εκβιάσει οτι
 εκείνη   είναι η μόνη λύση  για τρυφερότητα  ,  ικανοποίηση  ,  δωρεάν  χάδια κλπ΄.  Αν το σκευθείτε πολύ προσεκτικά με τον εαυτό σας,     σας στοίχισε πολύ ακριβότερα οικονομικά, συναισθηματικά, στον κοινωνικό σας κύκλο -να σας πάρει με δικαστήριο τα παιδιά σας - και άλλα πολλά σιχαμένα που κάνουν εκδικητικά.

Πάντως αυτές δεν έχουν καμία σχέση με τις ηρωϊδες μάνες μας. Είναι καχέκτυπο, μια αμερικανιά.  Όμως τώρα το παίζουν τάχα μου τουπέ.  Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά.

 Στα επόμενα 10 χρόνια κανένας πιτσιρικάς που είναι τώρα δεν θα τις παντρεύεται,  ακριβώς όπως σήμερα κανένας γερμαναράς δεν παντρεύεται γερμανίδες.  Η αλήθεια είναι οτι προτιμούν τις ΤΣΕΧΕΣ μου είναι τα καλύτερα παιδιά και μούναροι χωρίς να καβαλήσουν το καλάμι όπως οι δικές μας, και οι γερμανίδες αναγκάζονται με ότι περισσέυει πχ. Τούρκους.
(εσείς που πηγαίνετε συχνά στα F.K.K.  :dancing: ξέρετε...)

Cheeerrrs mates...


 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.937
Πόντοι
46.232
Αγαπητοί συναγωνιστές και επαναστάτες.
Επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στο Θησέως 81 Καλλιθέα, όπου  παρέλασαν μπροστά μου η ξανθιά Κατερίνα, η Αλέξια και οι άλλες που έχετε αναφέρει. Μα είχε κολλήσει το μυαλό μου με την Ταϋλανδέζα και τη διάλεξα με συνοπτικές διαδικασίες,
(έχω παλαιόθεν κόλλημα με ό,τι λήγει σε -έζα Σουηδέζα, Δανέζα, Ολλανδέζα μια πρώην αραβωνιαστικία που είχα τα ΕΝΔΟΞΑ τότε χρόνια που τις είχαμε γραμμένες στο πούτσο μας τις σπαστικές ελλεϊνίδες με την στραβωμάρα τους και είχαμε τη δεκαετία του 80 το τρίπτυχο, Καλοκαίρι-νησί-τουρίστρια οχί τώρα που τρέχουν τα αγοράκια πίσω τους και τους τρέχουν τα σάλια.  Βρε ούστ από δω              ------>>>>>>                  :          ) ,
αυτή με τα μακριά μάυρα ίσια μαλλιά (το απωθημένο μου).  

 Αντιμέτώπισα αρχικά το ίδιο πρόβλημα που είπατε αγαπητοί συναγωνιστές με τη συνενόηση μαζί της. Αρχικά τη ρώτησα αν μιλάει Αγγλικά και με νοήματα μου έδωσε να καταλάβω οτι θα συνενοηθούμε με τα ελάχιστα Ελληνικά που ξέρει(?).

Τι να σας πω αδέρφια, στο μασάζ τα είδα όλα (μού έκανε και το περίεργο κόλπο με το κτύπημα των δακτύλων που μας  ανέφερε ο συναγωνιστής και δεν μου άρεσε ούτε εμένα.  Όμως μου έκανε τα ανατολίτικα κόλπα στο μασάζ που με τρελαίνουν και στα σημεία βελονισμού ( χο-κου και άλλα), και λίγο από Ρέϊκι και έβαλε τους βύζους στη μάπα μου τραβώντας αυτή από τη μεριά του κεφαλιού το σώμα μου και γενικά με έκανε περδίκι - ανακάλυψε μόνη της ένα παλιό χτύπημα που είχα στην πλάτη από καυγά και έκατσε με τις ώρες να το "μαλακώσει".

Στο τέλος της ζήτησα να κάνει περάσματα με τα υπέροχα μακρυά μαλλιά της πάνω-κάτω διαδρομές στο σωμα μου και από τις δύο πλευρές (μπρός-πίσω).

Είχε τελειώσει σχεδόν το 45-λεπτο και αρχίσαμε τα χαδάκια φιλάκια (με τα μαλλιά της με είχε όλον ανατριχιάσει, και ο τσουτζούκος μου είχε πετρώσει όπως ήταν από πάνω μου γυμνή και λάτρευε τις ρώγες μου κάνει μιά προς τα κάτω και ανεβαίνει να καβαλικέψει έτσι ασάλιωτη .

 Ήταν πολύ στενή και δυσκολευόταν πολύ.  Αντί να κάνει μικρές παλλινδρομικές κινήσεις σιγά-σιγά ώστε να έρθουμε στα ίσα μας, τι κάνει η αθεόφοβη.

Ξεκινάει μια κατηφόρα από πάνω προς τα κάτω με τη μία χωρίς να σταματήσει ή να ελλατώσει ταχύτητα.  Κάποια στιγμή ειλικρινά σας λέω με πόνεσε και εμένα από μέσα από το προφυλακτικό.  Και αντί να σταματήσει από τον πόνο εκείνη  το προχώρησε μέχρι μέχρι να πιέζει το ηβικό της οστό την κοιλιά μου δυνατά !  Αυτό ήταν ,  εκείνη τη στιγμή ένιωσα να με πιάνει ταχυκαρδία σαν αυτή που σε πιάνει στον οδοντογιατρό όταν προχωράει τον τροχό του στο σημείο που πονάς πολύ. Αυτό παράτεινε λίγο περισσότερο την κάβλα μου και από κεί που ήμουν έτοιμος να τελειώσω μέσα σε αυτή την υπέροχη ζεστή φωλίτσα, συνεχίσαμε στο ίδιο μοτίβο αγκαλιά με φιλάκια, γλυψίματα στο λαιμό και τα αυτιά -κάτι που επέμεινα πολύ εγώ όταν διαπίστωσα οτι στους λοβούς κάτι της συμβαίνει- και έτσι τελειώσαμε σχεδόν μαζί , εγώ πρώτος και στιγμές μετά εκείνη - μου ήρθε η δροσούλα από κάτω της στα μπαλάκια μου.
Φούλ GFE με 80 €.

Εννοιείται οτι θα ξαναπάω μόλις μαζέψω χρήματα ίσως σε δύο μήνες αν μου έχει αφήσει ακόμα τίποτα χρήματα η εφορία.


 Σας καληνυχτίζω με αγωνιστικούς χαιρετισμούς,

 Μη λυγίζετε σε τίποτα , και για κανέναν

 Ακόμα περισσότερο στους εκβιασμούς είτε πολιτικούς ή οικονομικούς και κυρίως μην
 αφήσετε καμία ελλεϊνίδα στους δύκολους καιρούς που έρχονται να μας εκβιάσει οτι
 εκείνη   είναι η μόνη λύση  για τρυφερότητα  ,  ικανοποίηση  ,  δωρεάν  χάδια κλπ΄.  Αν το σκευθείτε πολύ προσεκτικά με τον εαυτό σας,     σας στοίχισε πολύ ακριβότερα οικονομικά, συναισθηματικά, στον κοινωνικό σας κύκλο -να σας πάρει με δικαστήριο τα παιδιά σας - και άλλα πολλά σιχαμένα που κάνουν εκδικητικά.

Πάντως αυτές δεν έχουν καμία σχέση με τις ηρωϊδες μάνες μας. Είναι καχέκτυπο, μια αμερικανιά.  Όμως τώρα το παίζουν τάχα μου τουπέ.  Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά.

 Στα επόμενα 10 χρόνια κανένας πιτσιρικάς που είναι τώρα δεν θα τις παντρεύεται,  ακριβώς όπως σήμερα κανένας γερμαναράς δεν παντρεύεται γερμανίδες.  Η αλήθεια είναι οτι προτιμούν τις ΤΣΕΧΕΣ μου είναι τα καλύτερα παιδιά και μούναροι χωρίς να καβαλήσουν το καλάμι όπως οι δικές μας, και οι γερμανίδες αναγκάζονται με ότι περισσέυει πχ. Τούρκους.
(εσείς που πηγαίνετε συχνά στα F.K.K.  :dancing: ξέρετε...)

Cheeerrrs mates...
ωραια περιγραφικη ενημερωση....αντε να ακολουθουν κ αλλοι.....μονοφαγαδες  ;)
 

Επισκέπτης


μεσημεριανη επισκεψη στο ιδρυμα και επελεξα το πιπινι την Αλεξανδρα που για ενα διαστημα ειχε παρελασει απο Ομηρου...πολυ καλο 30λεπτο μασαζ και υστερα μπηκαμε στο ψητο...βαθεια πιπα :pipa1: και  :fuck1: :fuck1: :fuck1: ...και  :cum: στα βυζακια της!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: η κοπελα το κατεχει το αθλημα!!! :pipa1: :pipa1: :pipa1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
μεσημεριανη επισκεψη στο ιδρυμα και επελεξα το πιπινι την Αλεξανδρα που για ενα διαστημα ειχε παρελασει απο Ομηρου...πολυ καλο 30λεπτο μασαζ και υστερα μπηκαμε στο ψητο...βαθεια πιπα :pipa1: και  :fuck1: :fuck1: :fuck1: ...και  :cum: στα βυζακια της!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: η κοπελα το κατεχει το αθλημα!!! :pipa1: :pipa1: :pipa1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
[/quote/:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:[/img]
 
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Η Αλεξάνδρα είναι σταθερή αξία στο κατάστημα.Τιμάει τα χρήματα που παίρνει μέχρι και το τελευταίο ευρώ.
 

Επισκέπτης


Ελενη ξανθομαλλουσα γαλανοματα Ρουμανα προμιλφ 45' συνεδρια με μασαζ εικοσαλεπτου και κυριως πιατο τσιμπουκακι πισωκολλητο στα γονατα :grin: τα τιμαει τα 80 ευρωπουλα το Ελενακι :rockon:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
απογευματινή επίσκεψη στο ίδρυμα και διαπίστωσα νέα άφιξη...Κατερίνα από Ουκρανία ξανθό μιλφ με :tits: :tits: :tits: ....την τίμησα δεόντως :fuck1: :fuck1: :fuck1: :cum: :cum: :cum: :tits: :tits: :tits:
Πέρασα για να το τσεκάρω αλλά δεν το πέτυχα εκεί, ίσως και να εργαζόταν  :knockinb:

Είδα ένα νεαρό μελαχροινό (μάλλον ρουμανάκι) μεγαλώσωμο, ψηλό με αξιοσημειωτα  :tits:. Παρέλασε με ενα πρασινο φουστανάκι. Όνομα "Άλεξ" ή κάτι τετοιο. Γνωρίζουμε κάτι περί επιδόσεων???  :zfuck: :pipa1:

ΥΓ: Η θεία Όλγα έχει αδυνατίσει και έχει γίνει σκυλί του πολέμου. Με ισοπέδωσε  :grin: Από τις τοπ προτάσεις στα μετα-μιλφ  :lheel:
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
ωραια περιγραφικη ενημερωση....αντε να ακολουθουν κ αλλοι.....μονοφαγαδες  ;)


  Η Ταϋλανδέζα ξέρει να υπηρετεί τον άντρα. Σας τη συστήνω συναγωνιστές (αν και σπανια γράφω κριτικές μόνο όταν έχω κάτι αξιόλογω να πώ) διότι μου έκανε εντύπωση  οτι όταν τελειώσαμε μπήκε στο ντούζ του δωματίου και αρκετή ώρα καθάριζε σχολαστικά το νινάκι της. Επίσης όταν επέστρεψε στο δωμάτιο (με άφησε μόνο μου να κάνω το ντουζάκι με ησυχία) ήρθε στο όρθιο και άρχισε ξανά μασαζάκι στις ωμοπλάτες και αφού σιγουρέυτηκε οτι έχουν "μαλακώσει" οι δελτοειδείς, αρχισε να παίρνει τα ρούχα μου για να με ντύνει ! Ένιωσα αμήχανα μια γυναίκα να μου κρατάει τα μπατζάκια του παντελονιού να περάσω τα πόδια μου κλπ. αλλά θυμήθυκα ένα παλιό μου φίλο χρηματιστή -που τώρα δεν ζεί- ο οποίος κάθε έξι μήνες πήγαινε Ταϋλάνδη και μου είχε πεί για το πώς θέλουν να ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ τον άντρα εκεί. Αν και άβολο μου άρεσε η στάση της αυτή. Σιγά μη τρέχω πίσω από τις Ελληνίδες.  Αν παρατηρήσετε, όσο περισσότερο προέρχοναται από καλή οικογένεια τόσο πιο λυσασμένες συμπεριφέρονται μετά. Παράδειγμα ένα ζευγαράκι φοιτητών που έκανε μαθήματα σε μια σχολή χορού αντί αυτή να φροντίζει να είναι μαζί με το παληκαράκι που ήταν ψηλό μια χαρά παιδί,  μας κυνηγούσε εμάς τους παππούδες με τα αυτοκίνητα που φεύγαμε και πηγαίναμε στα λατινάδικα και τη νυχτερινή ζωή. Ο μικρός της φαινόταν βαρετός και φλερτάριζε τον κολλητό μου που ήταν ο ιδιοκτήτης της σχολής, για να το παίξει σπουδαία απέναντι στις άλλες.

Ό,τι και να μου λέτε έχω καμιά δεκαριά παραδείγματα να σας αντιπαραθέσω, για το πόσο ξεφτιλισμένες είναι οι καινούριες Ελληνίδες (ακόμα και μια χοντρή ένα λιγομίλητο καλό κοριτσάκι που θα έλεγε κάποιος οτι δεν είναι ελλεϊνίδα, αμέσως μόλις αδυνάτησε, τους πήρε όλους μαζί ο διάολος και πήρε την εκδηκησή της-  γενικά μέσα τους ηπάρχουν άπειρα προβλήματα ενω τα αγοράκια στην ηλικία τους είναι πιο απλά τα πράγματα, σχεδόν αφελή).  Μόλις έφτιαξε η εμφάνισή τους σε σύγκριση με παλιότερα που δεν έιχαμε ωραιότερη από Αλιμπέρτη,  τώρα πετάξανε τουπέ γίνανε ντίβες, αμερικανάκια. -ακόμα και οι ίδιες μας οι αδερφές από εκεί που ήταν όλα μια χαρά και αγαπημένα , μόλις πάτησαν τα 13 άρχισε ο διάολος να μπαίνει μέσα τους ,  και τώρα δεν είναι ο άνθρωπος που ήξερα αλλά μια ξένη-


Sincerelly yours.....
 

aristarxos40

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
  Η Ταϋλανδέζα ξέρει να υπηρετεί τον άντρα. Σας τη συστήνω συναγωνιστές (αν και σπανια γράφω κριτικές μόνο όταν έχω κάτι αξιόλογω να πώ) διότι μου έκανε εντύπωση  οτι όταν τελειώσαμε μπήκε στο ντούζ του δωματίου και αρκετή ώρα καθάριζε σχολαστικά το νινάκι της. Επίσης όταν επέστρεψε στο δωμάτιο (με άφησε μόνο μου να κάνω το ντουζάκι με ησυχία) ήρθε στο όρθιο και άρχισε ξανά μασαζάκι στις ωμοπλάτες και αφού σιγουρέυτηκε οτι έχουν "μαλακώσει" οι δελτοειδείς, αρχισε να παίρνει τα ρούχα μου για να με ντύνει ! Ένιωσα αμήχανα μια γυναίκα να μου κρατάει τα μπατζάκια του παντελονιού να περάσω τα πόδια μου κλπ. αλλά θυμήθυκα ένα παλιό μου φίλο χρηματιστή -που τώρα δεν ζεί- ο οποίος κάθε έξι μήνες πήγαινε Ταϋλάνδη και μου είχε πεί για το πώς θέλουν να ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ τον άντρα εκεί. Αν και άβολο μου άρεσε η στάση της αυτή.

ολα ομορφα τα ειπες,ξεχασες ομως να πεις πως οταν τη βαλεις στα 4 το κωλαρακι της ειναι σα μικρου αγοριου ...μιλαμε αηδια...ας ορμηξουν οι παιδερες
 

Επισκέπτης


συναδελφοι πριν απο λιγο τιμησα το πανεμορφο Ρωσιδι τη Τζουλια ετων 23. Μου εκανε μασαζ χωρις βιασυνη και αφου με χαλαρωσε εβαλε το καβλι μου στο στομα της...με εκανε τουρμπο το πουτανακι και για να την αποζημιωσω της εσκισα τη μουνα και εχυσα πανω στο κωλαρακι της!!!
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.435
Like
787
Πόντοι
96
Τι ώρες λειτουργεί το κατάστημα το βράδυ ; To ασιατάκι πότε είναι και  κάνει πρόγραμμα των 60 ; Tέλος , υπάρχει τηλέφωνο του ιδρύματος για προσυνενόηση μιας που μένω μακρυά ; :huh:
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Τι ώρες λειτουργεί το κατάστημα το βράδυ ; To ασιατάκι πότε είναι και  κάνει πρόγραμμα των 60 ; Tέλος , υπάρχει τηλέφωνο του ιδρύματος για προσυνενόηση μιας που μένω μακρυά ; :huh:
 

Συνημμένα

  • Snap1.jpg
    Snap1.jpg
    32,4 KB · Εμφανίσεις: 41

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αυτό το ίδρυμα κάποτε όταν ήτο στο 31 είχε και κάποια θέματα καλά όπως η άντζελα, η όλγα η ξανθιά ψηλή ρωσίς(αλήθεια αυτή που έχει πάει?) οι οποίες έπαιζαν και στο φωκίωνος νέγρη.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom