Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Επιστροφή της γνωστής κινέζας Λίνας,που ήταν στο μαγαζί και πριν από λίγο καιρό.Η κοπέλα κάνει απίστευτο μασάζ,στο πρόγραμμα είναι πολύ καλή,είναι αδύνατη,σχετικά ψηλή,με ωραία μαύρα μακρυά μαλλιά, και το κυριότερο σε σχέση με τις άλλες κινέζες που κυκλοφορούν: έχει αξιοπρεπέστατο βυζί!!! :tits2:
Παρούσες ακόμη Ελένη, Αλεξάνδρα, Φωτεινή.
Σύντομα αναμένεται γνωστή ματεγραφή από εξίσου γνωστό ίδρυμα κατά τα λεγόμενα της Αννούλας.


.αυτη την Φωτεινη την εχει δοκιμασει κανεις??? (δεν βρηκα καμια αναφορα)λεει τιποτα στις "πραξεις"????
 

markoktm76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Σχετικα με τη φωτεινη την εχω δοκιμασει και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος αν και απο κορμι δεν λεει πολλα ........
 

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
καμία  πρόταση  για  διπλό  υπάρχει ?  .. Ποιες  έχουν  καλή  <  χημεία >  μεταξύ τους !!!
 

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
καλημέρα  συνάντηση  με  την  θεια Όλγα πριν  μερικές ήμερες  , πατημένα τα  45 +  αλλά  από  κορμί  μια  χαρά  .
Η  συνέδρια  συμπεριλάμβανε  τα  κλασικά  με  κόστος 80 Ε  σε  45 λεπτά .
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Περασμα χτεs το πρωι....Απο ροστερ  μονο η Ελενη  η Φωτεινη  και η Ολγα που εχω ξαναπαρει...
Πηρα Ελενη , μιαs και δεν βρηκα κανα Κινεζοπουλο ......Χωριs να ειναι τιποτα το εντυπωσιακο, απλα διεκπεραιωτικη
Τα παντα με σκουφο
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Περασμα χτεs το πρωι....Απο ροστερ  μονο η Ελενη  η Φωτεινη  και η Ολγα που εχω ξαναπαρει...
Πηρα Ελενη , μιαs και δεν βρηκα κανα Κινεζοπουλο ......Χωριs να ειναι τιποτα το εντυπωσιακο, απλα διεκπεραιωτικη
Τα παντα με σκουφο

νατος πάλι ο σκούφος....ρε τί γίνεται!θα τον βάλω και γώ καμμιά φορά να δώ τη διαφορά..ή μήπως να βάλω τραγιάσκα καλύτερα?μήπως κάνεις καλύτερο χύσιμο?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
νατος πάλι ο σκούφος....ρε τί γίνεται!θα τον βάλω και γώ καμμιά φορά να δώ τη διαφορά..ή μήπως να βάλω τραγιάσκα καλύτερα?μήπως κάνεις καλύτερο χύσιμο?

Δεν θελω ν αφηνω πισω μου......παιδια  και ιχνη
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
κ θελω να πιστευω φυσικα να σκεφτεσαι κ το θεμα της υγειας σου..... ;)

το ζήτημα είναι να είναι γαμεύσιμα τα τεμάχια και μετά αν θα πρέπει να βάζουμε σκούφο ή τραγιάσκα ή μπλέιζερ στον "κορμό"...εκεί πάσχουμε...σε ωραία και πουτανιάρικα μουνιά και σε λεφτά...όλο το χειμώνα γύρναγα τα ιδρύματα και κατά το 85% έβλεπα από απίστευτα μπάζα μέχρι πολύ μέτρια μουνιά που ήθελα 80αρια ή ωραία μουνάκια που ήταν για τον μπέουλο μέσα.! Ε για αυτό στροφή στην αυτομάλαξη και μας μένουν και τα φταλέ για καμμιά άλλου είδους εξόρμηση!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
το ζήτημα είναι να είναι γαμεύσιμα τα τεμάχια και μετά αν θα πρέπει να βάζουμε σκούφο ή τραγιάσκα ή μπλέιζερ στον "κορμό"...εκεί πάσχουμε...σε ωραία και πουτανιάρικα μουνιά και σε λεφτά...όλο το χειμώνα γύρναγα τα ιδρύματα και κατά το 85% έβλεπα από απίστευτα μπάζα μέχρι πολύ μέτρια μουνιά που ήθελα 80αρια ή ωραία μουνάκια που ήταν για τον μπέουλο μέσα.! Ε για αυτό στροφή στην αυτομάλαξη και μας μένουν και τα φταλέ για καμμιά άλλου είδους εξόρμηση!!!
,μακρια απο δω
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
το ζήτημα είναι να είναι γαμεύσιμα τα τεμάχια και μετά αν θα πρέπει να βάζουμε σκούφο ή τραγιάσκα ή μπλέιζερ στον "κορμό"...εκεί πάσχουμε...σε ωραία και πουτανιάρικα μουνιά και σε λεφτά...όλο το χειμώνα γύρναγα τα ιδρύματα και κατά το 85% έβλεπα από απίστευτα μπάζα μέχρι πολύ μέτρια μουνιά που ήθελα 80αρια ή ωραία μουνάκια που ήταν για τον μπέουλο μέσα.! Ε για αυτό στροφή στην αυτομάλαξη και μας μένουν και τα φταλέ για καμμιά άλλου είδους εξόρμηση!!!

Τεινω να πιστευω  οτι εννοειs με αλλοδαπα  λογια  , την ανανεωσιν του προσωπικου, ωs προκυπτει εκ τηs παλαιοτηταs των εωs σημερα υπηρετουντων λαδοκορων... ;) ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τεινω να πιστευω  οτι εννοειs με αλλοδαπα  λογια  , την ανανεωσιν του προσωπικου, ωs προκυπτει εκ τηs παλαιοτηταs των εωs σημερα υπηρετουντων λαδοκορων... ;) ;)

αυτονόητον δεν είναι?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
αυτονόητον δεν είναι?

Δυστυχωs  ειναι.......Η οικονομικη κριση εχει παρασυρει προs τα κατω τα παντα, ακομα κι εκει
Κι επειδη δεν εχουμε το σθενοs  για καθολικη αποχη........θα φαμε τον κατιμα μεχρι εξαντλησεωs των αποθεματων
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Δυστυχωs  ειναι.......Η οικονομικη κριση εχει παρασυρει προs τα κατω τα παντα, ακομα κι εκει
Κι επειδη δεν εχουμε το σθενοs  για καθολικη αποχη........θα φαμε τον κατιμα μεχρι εξαντλησεωs των αποθεματων

μπά....εγώ δεν θέλω τον κατιμά.Οπότε μάζεμα χρημάτων για deutchland! και εδώ κανα γαμησάκι πού και πού σε στούντιο ή στριπ.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
μπά....εγώ δεν θέλω τον κατιμά.Οπότε μάζεμα χρημάτων για deutchland! και εδώ κανα γαμησάκι πού και πού σε στούντιο ή στριπ.

Eμενα δεν με βλεπω για ταξιδι...Δεν μπορω να λειψω
Αλλα το αλλο πουπεs για στουδιο.....αυταρχικο...αναρχικο  στο Φ104 ....πηγα ειδα το κλουβι(οχι με τιs τρελλεs)
μαστιγια,κερια.....εχει φαση το θεμα...Η θα μαμισω  η θα φαω ξυλο....Θελει σκεψη
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.919
Πόντοι
46.232
το ζήτημα είναι να είναι γαμεύσιμα τα τεμάχια και μετά αν θα πρέπει να βάζουμε σκούφο ή τραγιάσκα ή μπλέιζερ στον "κορμό"...εκεί πάσχουμε...σε ωραία και πουτανιάρικα μουνιά και σε λεφτά...όλο το χειμώνα γύρναγα τα ιδρύματα και κατά το 85% έβλεπα από απίστευτα μπάζα μέχρι πολύ μέτρια μουνιά που ήθελα 80αρια ή ωραία μουνάκια που ήταν για τον μπέουλο μέσα.! Ε για αυτό στροφή στην αυτομάλαξη και μας μένουν και τα φταλέ για καμμιά άλλου είδους εξόρμηση!!!
ναι αυτο ειναι γεγονος....πολυ μπαζο....οικονομια να τα φαμε στο σκαθαρι!!!!!!!! ;)
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Δυστυχωs  ειναι.......Η οικονομικη κριση εχει παρασυρει προs τα κατω τα παντα, ακομα κι εκει
Κι επειδη δεν εχουμε το σθενοs  για καθολικη αποχη........θα φαμε τον κατιμα μεχρι εξαντλησεωs των αποθεματων
 

Επισκέπτης


απογευματινή επίσκεψη στο ίδρυμα και διαπίστωσα νέα άφιξη...Κατερίνα από Ουκρανία ξανθό μιλφ με :tits: :tits: :tits: ....την τίμησα δεόντως :fuck1: :fuck1: :fuck1: :cum: :cum: :cum: :tits: :tits: :tits:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom