Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
φίλε μου το θέμα είναι απλό, το 80ευρω είναι για το 45' και το 60ευρω για το 30'...δεν μπορείς να πληρώνεις 80 ευρώ και να κατασκηνώνεις στο δωμάτιο...ακόμα και τα CT έχουν τιμοκατάλογο ανάλογα με την ώρα που κάθεσαι...άλλη η τιμή για την 1 ώρα, άλλη για τα 30' και άλλη για το δύωρο :sunglasses:

φιλαρακο,
μηπως και αντικαταστησεις την "τσατσα" ωστε να εφαρμοζεις σωστα το "ωραριο" και τις "ταριφες"???(γιατι μαλλον δεν στα μεταφερουν σωστα!!)
λεω εγω τωρα...............
 

Επισκέπτης
φιλαρακο,
μηπως και αντικαταστησεις την "τσατσα" ωστε να εφαρμοζεις σωστα το "ωραριο" και τις "ταριφες"???(γιατι μαλλον δεν στα μεταφερουν σωστα!!)
λεω εγω τωρα...............

φιλαράκο, με 0.2 ποστς ανά ημέρα, τελευταίο ποστ στις 14/7/11 και σύνολο 432 ποστς από τις 09/10/2005, αν θέλεις τους εξυπνακισμούς κράτα τους για τον εαυτό σου! :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: εγώ ήμουν σαφής σε αυτά που έγραψα! :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
φιλαράκο, με 0.2 ποστς ανά ημέρα, τελευταίο ποστ στις 14/7/11 και σύνολο 432 ποστς από τις 09/10/2005, αν θέλεις τους εξυπνακισμούς κράτα τους για τον εαυτό σου! :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: εγώ ήμουν σαφής σε αυτά που έγραψα! :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

..οτι πεις Bosssssssssssssssss......  ;)
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • bosshogg1[1].jpg
    bosshogg1[1].jpg
    15 KB · Εμφανίσεις: 24

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.985
Πόντοι
46.232
λες :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: και το ξέρεις... αν τελειώσεις νωρίτερα απο το 45', στο 30' για παράδειγμα θα σε χρεώσουν 60 ευρώ, επομένως δεν έχεις δίκιο :sunglasses:
φιλε ντανιελ δεν λεω μαλακιες κ εσυ το ξερεις,εχω τελιωσει σε μαγαζι στα 33 λεπτα αλλα πηραν κανονικα το 80αρι κ μαλιστα η κοπελα δεν ρωτησε αν θελω να συνεχισουμε με μασαζ απλα εφυγε .............
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.985
Πόντοι
46.232
Προσωπικά πιστεύω ότι έριξαν "άδεια" και έπιασαν "γεμάτα".
Δεν μπορώ να εκφέρω κάποια "συμπληρωματική" άποψη, γιατί δεν ξέρω κατά πόσο, ξεπέρασες τον ....χρονικό, ορίζοντα τους.
Άν και νομίζω ότι, και να τους έλεγες ότι "δεν έχεις παραπάνω χρήματα", δεν θα γινόταν τίποτα απολύτως.
μπραβο ρε φιλε αυτο ηταν κ εμενα το σκεπτικο μου...δεν τα θελω μονα ζυγα δικα μου κ μου κανει μαλιστα απιστευτη εντυπωση ατομο με την εμπειρια του ντανιελ να μου λεει οτι λεω μαλακιες....σιγα μην πληρωνουμε για 5 λεπτα παραπανω ειναι δυνατον.....
 

Επισκέπτης
μπραβο ρε φιλε αυτο ηταν κ εμενα το σκεπτικο μου...δεν τα θελω μονα ζυγα δικα μου κ μου κανει μαλιστα απιστευτη εντυπωση ατομο με την εμπειρια του ντανιελ να μου λεει οτι λεω μαλακιες....σιγα μην πληρωνουμε για 5 λεπτα παραπανω ειναι δυνατον.....

αν διάβαζες λίγο πιο προσεκτικά τα ποστ μου θα διαπίστωνες ότι δεν μίλησα για 5' παραπάνω, αλλά για 15' ;)
 

Επισκέπτης
φιλε ντανιελ δεν λεω μαλακιες κ εσυ το ξερεις,εχω τελιωσει σε μαγαζι στα 33 λεπτα αλλα πηραν κανονικα το 80αρι κ μαλιστα η κοπελα δεν ρωτησε αν θελω να συνεχισουμε με μασαζ απλα εφυγε .............

δικό σου λάθος στα 33' που αναφέρεις έπρεπε να πληρώσεις το πρόγραμμα των 30' όπερ 60 ευρώ :sunglasses:
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
αν διάβαζες λίγο πιο προσεκτικά τα ποστ μου θα διαπίστωνες ότι δεν μίλησα για 5' παραπάνω, αλλά για 15' ;)


ωραια..δηλαδη με την λογικη σου αν τυχει κ τελειωσουμε 15'λεπτα νωριτερα,πρεπει να δωσουμε 60 €

κ ασ εχουμε παρει προγραμα των 80 €.

Κ μην μου πεισ ασ ειχαμε κανονισει νωριτερα να παρουμε το προγραμμα των 60€,διοτι κ εγω θα σου πω

ασ ειχαν πει κ αφτες οτι υπαρχει προγραμμα 1 ωρασ με 100€..
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
αν διάβαζες λίγο πιο προσεκτικά τα ποστ μου θα διαπίστωνες ότι δεν μίλησα για 5' παραπάνω, αλλά για 15' ;)
Το θεμα του χρονου ειναι δουλεια της κοπελας που ειναι στο δωματιο και οχι του πελατη που παει να χαλαρωσει. Οταν περασει η συμφωνιμενη ωρα, θα πρεπει να το υπενθυμισει ευγενικα. Το οτι υπαρχουν οι πονηροι που θελουν να δωσουν 60 και να παρουν υπηρεσιες για 200 συμβαινει σε ολες τις δουλειες. Μου εχει συμβει να με εχει παρει ο υπνος στο μασαζοκρεβατο απο κουραση και απο χαλαρωση, μηπως θαπρεπε να κραταω ξυπνητηρι μη μου χρεωσουν και ξενοδοχειο?!!! 
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Τα παλιά καλά χρόνια τις σερίφισσες τις έπιανε βήχας έξω από το δωμάτιο μόλις άρχιζε να παίζεται καθυστέρηση. Τώρα βρήκαν αντιβηχικό σιρόπι να ζητάνε ότι γουστάρουν από τον κόσμο.
 

Επισκέπτης
ωραια..δηλαδη με την λογικη σου αν τυχει κ τελειωσουμε 15'λεπτα νωριτερα,πρεπει να δωσουμε 60 €

κ ασ εχουμε παρει προγραμα των 80 €.

Κ μην μου πεισ ασ ειχαμε κανονισει νωριτερα να παρουμε το προγραμμα των 60€,διοτι κ εγω θα σου πω

ασ ειχαν πει κ αφτες οτι υπαρχει προγραμμα 1 ωρασ με 100€..

αυτό ακριβώς έγραψα παραπάνω :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Το θεμα του χρονου ειναι δουλεια της κοπελας που ειναι στο δωματιο και οχι του πελατη που παει να χαλαρωσει. Οταν περασει η συμφωνιμενη ωρα, θα πρεπει να το υπενθυμισει ευγενικα. Το οτι υπαρχουν οι πονηροι που θελουν να δωσουν 60 και να παρουν υπηρεσιες για 200 συμβαινει σε ολες τις δουλειες. Μου εχει συμβει να με εχει παρει ο υπνος στο μασαζοκρεβατο απο κουραση και απο χαλαρωση, μηπως θαπρεπε να κραταω ξυπνητηρι μη μου χρεωσουν και ξενοδοχειο?!!!  

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:εσύ προφανώς χρειαζόσουν ξενοδοχείο ή το σπιτάκι σου για υπνάκο :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: και όχι μασατζίδικο!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:εσύ προφανώς χρειαζόσουν ξενοδοχείο ή το σπιτάκι σου για υπνάκο :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: και όχι μασατζίδικο!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν ειμαστε ολοι δημοσιοι υπαλληλοι, τι να κανουμε? Αν εχεις δουλεψει κανα 20ωρο, τι καλυτερο απο ενα μασαζακι και μια καλη  :pipa1: για να φυγει η ενταση?
 

Επισκέπτης
Δεν ειμαστε ολοι δημοσιοι υπαλληλοι, τι να κανουμε? Αν εχεις δουλεψει κανα 20ωρο, τι καλυτερο απο ενα μασαζακι και μια καλη  :pipa1: για να φυγει η ενταση?

πέρα από χασοδίκης όμως γεννάται ένα θέμα...τα μασατζίδικα είναι ανοιχτά απο τις 11.00 π.μ μέχρι τις 9.00 μ.μ, δηλαδή 10 ώρες, εσύ τις δίκες ποιές ώρες προλαβαίνεις και τις χάνεις? :birdman: :birdman: :birdman: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom