Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
πρεπει να ηταν.
Που  :knockinb: :knockinb: :knockinb: ???
 
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Σημερινή επίσκεψη στο ίδρυμα και έχασα την μπάλα.Ρόστερ πλήρες από 9 κοπέλες.Εχουμε και λέμε:
Ελένη ρουμάνα, πρώην σεριφ., παλιά καραβάνα στο συγκεκριμένο.
Ολγα μιλφ από τα λίγα, με πολυ καλες κριτικες.
Αννα Μαρία, πρωην Φραντζη.Ρουμανάκι μικρό,με κορμάρα και πολύ καλό μασαζ και πολύ καλό πρόγραμμα.
Βαλεντίνα, η γνωστή από Μάρνη 28, με τις γνωστές επιδόσεις και στο μασάζ, αλλά κυρίως στα υπόλοιπα... πνευστά,κρουστά,πλήκτρα,τα πάντα όλα.
Φωτεινή, καλής εμφάνισης,αγνώστων επιδόσεων.Με πολύ υποσχόμενο βλέμα μέσα από τα γυαλάκια της.Ρωσσοφερμένη,ψηλή θα την έλεγα,με πιασίματα,ξανθιά,και τα ελέη κανονικά προς το πλούσια.
Αλεξάνδρα,μινιον θεραπεύτρια,για όσους τους αρέσουν οι petite καταστάσεις.
Ανδριάννα,πρωην Φραντζή 4,εκ Ρουμανίας ορμόμενη,πιτσιρίκα,πολύ όμορφο αρμονικό σώμα,πολύ όμορφο και διαρκώς χαμογελαστό πρόσωπο,η οποία και ετιμήθη,με πάρα πολύ καλή απόδοση εκ μέρους της,τα πάντα όλα, και όλα καλά...
Αλλες δύο που δεν θυμάμαι,γιατί έχω και κάποια ηλικία, μου πήρε και τα μυαλά το μικρό,οπότε...
 

newdesk

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
πήγα σήμερα για την Όλγα. ήτο απασχολημένη και έτσι πήρα μια νέα στο μαγαζί.
Τελειώνοντας έρχεται η νεα και μου λεει ότι επειδη πήρε περισσοτερο η συνεδρία έπρεπε να δώσω 100
και όχι 80 και ότι δεν έφταιγε αυτή.
Τα έδωσα γιατι μου τη σπάσανε πολύ. Η σέριφ μου είπε ότι ουτε αυτή έφταιγε.
Είπα ότι οποιος και να έφταιγε ήταν πολύ μακακας και έφυγα.
Μαλλον έχει πάρει πολύ αέρα ο κωλος τους και δεν καταλαβαίνουν που πατάνε.

Προφανώς ο κουβάς με την καρβουνόσκονη είναι όλος δικός τους! Αει σιχτίρ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.009
Πόντοι
46.232
πήγα σήμερα για την Όλγα. ήτο απασχολημένη και έτσι πήρα μια νέα στο μαγαζί.
Τελειώνοντας έρχεται η νεα και μου λεει ότι επειδη πήρε περισσοτερο η συνεδρία έπρεπε να δώσω 100
και όχι 80 και ότι δεν έφταιγε αυτή.
Τα έδωσα γιατι μου τη σπάσανε πολύ. Η σέριφ μου είπε ότι ουτε αυτή έφταιγε.
Είπα ότι οποιος και να έφταιγε ήταν πολύ μακακας και έφυγα.
Μαλλον έχει πάρει πολύ αέρα ο κωλος τους και δεν καταλαβαίνουν που πατάνε.

Προφανώς ο κουβάς με την καρβουνόσκονη είναι όλος δικός τους! Αει σιχτίρ.
ρε φιλαρακι κακος που τα εδωσες....μου εχει τυχει κ σε μενα σε αλλο μαγαζι κ φυσικα δεν τα εδωσα,δηλαδη αν τελειωνες νωριτερα θα σου επεστρεφαν πισω χρηματα , πολυ κακος επραξες...δηλαδη αν τους εδινες 80 δεν θα σε αφηναν να φυγεις??????
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
για ένα 20ευρω χάνουν πελάτες...
 

ASTREA100

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Σημερινή επίσκεψη στο ίδρυμα και έχασα την μπάλα.Ρόστερ πλήρες από 9 κοπέλες.Εχουμε και λέμε:
Ελένη ρουμάνα, πρώην σεριφ., παλιά καραβάνα στο συγκεκριμένο.
Ολγα μιλφ από τα λίγα, με πολυ καλες κριτικες.
Αννα Μαρία, πρωην Φραντζη.Ρουμανάκι μικρό,με κορμάρα και πολύ καλό μασαζ και πολύ καλό πρόγραμμα.
Βαλεντίνα, η γνωστή από Μάρνη 28, με τις γνωστές επιδόσεις και στο μασάζ, αλλά κυρίως στα υπόλοιπα... πνευστά,κρουστά,πλήκτρα,τα πάντα όλα.
Φωτεινή, καλής εμφάνισης,αγνώστων επιδόσεων.Με πολύ υποσχόμενο βλέμα μέσα από τα γυαλάκια της.Ρωσσοφερμένη,ψηλή θα την έλεγα,με πιασίματα,ξανθιά,και τα ελέη κανονικά προς το πλούσια.
Αλεξάνδρα,μινιον θεραπεύτρια,για όσους τους αρέσουν οι petite καταστάσεις.
Ανδριάννα,πρωην Φραντζή 4,εκ Ρουμανίας ορμόμενη,πιτσιρίκα,πολύ όμορφο αρμονικό σώμα,πολύ όμορφο και διαρκώς χαμογελαστό πρόσωπο,η οποία και ετιμήθη,με πάρα πολύ καλή απόδοση εκ μέρους της,τα πάντα όλα, και όλα καλά...
Αλλες δύο που δεν θυμάμαι,γιατί έχω και κάποια ηλικία, μου πήρε και τα μυαλά το μικρό,οπότε...


 

ASTREA100

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλαρακι κακος που τα εδωσες....μου εχει τυχει κ σε μενα σε αλλο μαγαζι κ φυσικα δεν τα εδωσα,δηλαδη αν τελειωνες νωριτερα θα σου επεστρεφαν πισω χρηματα , πολυ κακος επραξες...δηλαδη αν τους εδινες 80 δεν θα σε αφηναν να φυγεις??????

Πολυ σωστος..
Εγω προσωπικα οταν παω σε τετοια μαγαζια,ποτε δεν παιρνω,
μαζι μου,περισσοτερα χρηματα απο αυτα που ξερω οτι χρειαζονται.
Σε μαγαζι των 40 εχω μαζι μου 40,σε μαγαζι των 80 εχω μαζι μου 80.
Οποτε και να τυχει( που εχει τυχει),
Ουκ αν λάβοις παρά του μη έχοντος.
Κοινως παιρνει τα ......
 

Επισκέπτης
πήγα σήμερα για την Όλγα. ήτο απασχολημένη και έτσι πήρα μια νέα στο μαγαζί.
Τελειώνοντας έρχεται η νεα και μου λεει ότι επειδη πήρε περισσοτερο η συνεδρία έπρεπε να δώσω 100
και όχι 80 και ότι δεν έφταιγε αυτή.
Τα έδωσα γιατι μου τη σπάσανε πολύ. Η σέριφ μου είπε ότι ουτε αυτή έφταιγε.
Είπα ότι οποιος και να έφταιγε ήταν πολύ μακακας και έφυγα.
Μαλλον έχει πάρει πολύ αέρα ο κωλος τους και δεν καταλαβαίνουν που πατάνε.

Προφανώς ο κουβάς με την καρβουνόσκονη είναι όλος δικός τους! Αει σιχτίρ.

φιλαράκο έχεις άδικο...το πρόγραμμα είναι ξεκάθαρο σε όλα τα μαγαζιά....45' 80 ευρώπουλα 30' 60 ευρώπουλα...αν εσύ κάθησες 1 ώρα γιατί θα έπρεπε να πληρώσεις 80 ευρώ? εντάξει αν κάθησες ένα 5' παραπάνω θα ήταν υπερβολή να σου ζητούσαν 20 ευρώ παραπάνω, αλλά αν κάθησες 15' παραπάνω τότε το τέταρτο πληρώνεται my friend :sunglasses:
 

Επισκέπτης
ρε φιλαρακι κακος που τα εδωσες....μου εχει τυχει κ σε μενα σε αλλο μαγαζι κ φυσικα δεν τα εδωσα,δηλαδη αν τελειωνες νωριτερα θα σου επεστρεφαν πισω χρηματα , πολυ κακος επραξες...δηλαδη αν τους εδινες 80 δεν θα σε αφηναν να φυγεις??????

λες :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: και το ξέρεις... αν τελειώσεις νωρίτερα απο το 45', στο 30' για παράδειγμα θα σε χρεώσουν 60 ευρώ, επομένως δεν έχεις δίκιο :sunglasses:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Τί άλλο θα σκεφτούνε ρε γαμώτι μου ........βάλανε και
%25CE%25A4%25CE%2591%25CE%259E%25CE%2599%25CE%259C%25CE%2595%25CE%25A4%25CE%25A1%25CE%259F.jpg
  :headbang:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
φίλε μου να είμαστε δίκαιοι, μην τα θέλουμε μονά ζυγά δικά μας :sunglasses:
Δεν ξέρω ποιό είναι το δίκαιο σε αυτά τα τερτίπια
αυτό ομως που καταλαβαίνω είναι οτι οσο περνάει ο καιρός μοιάζουνε περισσότερο σε κοινά μπουρδέλα και οχι σε μασατζίδικα
 

Επισκέπτης
Δεν ξέρω ποιό είναι το δίκαιο σε αυτά τα τερτίπια
αυτό ομως που καταλαβαίνω είναι οτι οσο περνάει ο καιρός μοιάζουνε περισσότερο σε κοινά μπουρδέλα και οχι σε μασατζίδικα

φίλε μου το θέμα είναι απλό, το 80ευρω είναι για το 45' και το 60ευρω για το 30'...δεν μπορείς να πληρώνεις 80 ευρώ και να κατασκηνώνεις στο δωμάτιο...ακόμα και τα CT έχουν τιμοκατάλογο ανάλογα με την ώρα που κάθεσαι...άλλη η τιμή για την 1 ώρα, άλλη για τα 30' και άλλη για το δύωρο :sunglasses:
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
πήγα σήμερα για την Όλγα. ήτο απασχολημένη και έτσι πήρα μια νέα στο μαγαζί.
Τελειώνοντας έρχεται η νεα και μου λεει ότι επειδη πήρε περισσοτερο η συνεδρία έπρεπε να δώσω 100
και όχι 80 και ότι δεν έφταιγε αυτή.
Τα έδωσα γιατι μου τη σπάσανε πολύ. Η σέριφ μου είπε ότι ουτε αυτή έφταιγε.
Είπα ότι οποιος και να έφταιγε ήταν πολύ μακακας και έφυγα.
Μαλλον έχει πάρει πολύ αέρα ο κωλος τους και δεν καταλαβαίνουν που πατάνε.

Προφανώς ο κουβάς με την καρβουνόσκονη είναι όλος δικός τους! Αει σιχτίρ.

Προσωπικά πιστεύω ότι έριξαν "άδεια" και έπιασαν "γεμάτα".
Δεν μπορώ να εκφέρω κάποια "συμπληρωματική" άποψη, γιατί δεν ξέρω κατά πόσο, ξεπέρασες τον ....χρονικό, ορίζοντα τους.
Άν και νομίζω ότι, και να τους έλεγες ότι "δεν έχεις παραπάνω χρήματα", δεν θα γινόταν τίποτα απολύτως.
 

Επισκέπτης
Προσωπικά πιστεύω ότι έριξαν "άδεια" και έπιασαν "γεμάτα".
Δεν μπορώ να εκφέρω κάποια "συμπληρωματική" άποψη, γιατί δεν ξέρω κατά πόσο, ξεπέρασες τον ....χρονικό, ορίζοντα τους.
Άν και νομίζω ότι, και να τους έλεγες ότι "δεν έχεις παραπάνω χρήματα", δεν θα γινόταν τίποτα απολύτως.

έκανες την παράθεση στο λάθος άτομο, άλλος χρεώθηκε +20 ευρώ για παρατεταμένο χρονικό ορίζοντα ;)
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
έκανες την παράθεση στο λάθος άτομο, άλλος χρεώθηκε +20 ευρώ για παρατεταμένο χρονικό ορίζοντα ;)


...πότε πρόλαβες και το είδες?!?!
Άμεση ήτο η αντίδραση μου, αλλά από όσο φαίνεται, όχι τόσο άμεση όσο θεωρούσα. :grin:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
φίλε μου να είμαστε δίκαιοι, μην τα θέλουμε μονά ζυγά δικά μας :sunglasses:
  κε  δικαιε  :tooth:  εχειs  δοκιμασει  μαροκινο  μουνακι?    αρκετα ψηλο ,  ειναι  ομορφο στο προσωπο το ατιμο,      ωραιο σωμα και μολιs  22-23 χρ. ?             
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom