Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Νεες αφιξεις στο μαγαζι.Αλεξανδρα, πιπινοειδες, κοντουλι, αδυνατουλι και με βλεμα γεματο υποσχεσεις, και εταιρον ζουμπουρλοειδες με :tits: αξιοπροσεχτους και αξιοζηλευτους, που ομως δεν θυμαμαι ονομα. Ου γαρ ερχεται μονον...

....ρε Κάρολε είσαι πορνόγερος? :grin: :2funny:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αυτη η αλεξανδρα δουλευε παλιοτερα ομηρου-μπουμπουλινασ και τα σχετικα???ειναι η ιδια ρουμανα???
 

Επισκέπτης
όντως η Ελένη πολυ καλό τεμάχιο και πολύ καλή απόδοση επίσης :rockon:

συνυπογράφω και εγώ για Ελένη! :rockon: το κατέχει το άθλημα και είναι ιδιαίτερα φιλική με τον πελάτη...όχι σαν κάτι άλλα αρπακτικά που κυκλοφορούν στην αγορά.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Νεες αφιξεις στο μαγαζι....,
και ετερον ζουμπουρλοειδες με :tits: αξιοπροσεχτους και αξιοζηλευτους, που ομως δεν θυμαμαι ονομα. Ου γαρ ερχεται μονον...
Έλλη, μελαχροινη ρουμάνα, 23-27 χρ, ωραία Νο 3, max 3,5  :tits:
Καθαρή, όλα με προφύλαξη, συν κάποια "όχι αυτό", "μη το άλλο"

Περιέργως, καλά πέρασα, από το σημείο που κατάλαβα τα "do's" και "dont's" της κοπέλας, γιατί τα "όρια" ετέθησαν με ευγένεια, υπομονή και χαμόγελο και όχι με ξυνίλα και αγριάδα.

ΥΓ: Έχει δοκιμάσει κανείς τη νεαρά ρωσιδούλα Φωτεινή με τα γυαλάκια να μας πει 2-3 κουβεντούλες?? Ψιλοψήνομαι...  :cool2:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
καλες οι νεες αφιξεις αλλα το παλιο καλο κρασι εχει την εμπειρια
 

loukaniko

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
117
Like
60
Πόντοι
1
συνυπογράφω και εγώ για Ελένη! :rockon: το κατέχει το άθλημα και είναι ιδιαίτερα φιλική με τον πελάτη...όχι σαν κάτι άλλα αρπακτικά που κυκλοφορούν στην αγορά.
γλωσσοφιλα δινει η Ελενη?
 

loukaniko

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
117
Like
60
Πόντοι
1
την ειχα παρει πιο παλια οταν ηταν αχιλλεως και ηταν πολυ μαζεμενη και πολυ πατα κιουτα.Ειναι ομως καυλιαρα και με καλο σωματακι.Αν ξηγιετε και cim θα ειναι οτι πρεπει.
 

Επισκέπτης
την ειχα παρει πιο παλια οταν ηταν αχιλλεως και ηταν πολυ μαζεμενη και πολυ πατα κιουτα.Ειναι ομως καυλιαρα και με καλο σωματακι.Αν ξηγιετε και cim θα ειναι οτι πρεπει.

βάλε της εσύ το λουκάνικο στο στόμα και μετά ξεκίνα τη διαπραγμάτευση για cim :grin: :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
η Άννα δεν περνάει στο δωμάτιο
  μια βολτα απο εκει σημερα.  ειχα να δω την αννα πανω απο 2 χρονια.  απο τοτε που ηταν στο 48,  οταν πηγαιναμε.    ειχε 6-7 κοπελλεs.    ολγα,  ελενη,  μια με μεγαλα  :tits:,    αλεξανδρα η μικρουλα και μινιον,  η αννα-μαρια( την ειχα πετυχει καποτε στο φορμιωνοs 212)  και 1-2 ακομη.  δεν ηταν καμμια του γουστου μου.
 

Επισκέπτης
   μια βολτα απο εκει σημερα.  ειχα να δω την αννα πανω απο 2 χρονια.  απο τοτε που ηταν στο 48,  οταν πηγαιναμε.     ειχε 6-7 κοπελλεs.     ολγα,  ελενη,  μια με μεγαλα  :tits:,    αλεξανδρα η μικρουλα και μινιον,   η αννα-μαρια( την ειχα πετυχει καποτε στο φορμιωνοs 212)   και 1-2 ακομη.   δεν ηταν καμμια του γουστου μου.

η Αλεξάνδρα είναι γαμάτο πουτανάκι,αποκλείεται να μην είναι του γούστου σου ;)
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
   μια βολτα απο εκει σημερα.  ειχα να δω την αννα πανω απο 2 χρονια.  απο τοτε που ηταν στο 48,  οταν πηγαιναμε.     ειχε 6-7 κοπελλεs.     ολγα,  ελενη,  μια με μεγαλα  :tits:,    αλεξανδρα η μικρουλα και μινιον,   η αννα-μαρια( την ειχα πετυχει καποτε στο φορμιωνοs 212)   και 1-2 ακομη.   δεν ηταν καμμια του γουστου μου.
καλα ρε συ...πετυχαινεις βυζαρου και δεν λες τιποτα?...τσ τσ τσ...... :tits: :tits: :tits:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.065
Πόντοι
46.232
επισκεψη χθες το μεσημερι με τον δασκαλο...σεριφισα αννα στην πορτα(το σαββατο φευγει για ρωσια για κανα 10ημερο)παρουσες δυο βυζαρουδες(αλλα σκετα μπαζα)αλεξανδρα ομορφουλα αλλα πολυ σκινυ,βικη , η γιαγια ολγα κ αννα μαρια που με το που μας ειδε μας λεει εσενα σε ξερω κ εσενα σε ξερω....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom