Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
6
Like
634
Πόντοι
96
Το δεύτερο καλύτερο τότε?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Το δεύτερο καλύτερο τότε?

τιποτα φιλαράκο,δυστυχώς..καλύτερα να το παίζεις σπίτι σου και να τραβάς μιά φορά το δίμηνο σε καμμιά σεξουτουριστική χώρα της προκοπής παρά να τα δίνεις εδώ και να μήν πιάνουν τόπο πουθενά! Άντε με τις μπαζοθύελλες..
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
εχουμε κατι νεοτερο για το ανανεωμενο ροστρουμ του ιδρυματος ;;
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
τιποτα φιλαράκο,δυστυχώς..καλύτερα να το παίζεις σπίτι σου και να τραβάς μιά φορά το δίμηνο σε καμμιά σεξουτουριστική χώρα της προκοπής παρά να τα δίνεις εδώ και να μήν πιάνουν τόπο πουθενά! Άντε με τις μπαζοθύελλες..
Άντε πες τα χρυσόστομε! και εννοείς φυσικά τα FKK  έτσι δεν έιναι; :dancing:
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη προ ημερων  για να γαμησω την ολγα μιας και περναω καλα μαζι της και εχω και σπεσιαλ περιποιηση. δυστηχως ηταν με πελατη και εφυγα. θελω ομως να ενημερωσω τους συναδελφους οτι την ωρα που εμπαινα στο ιδρυμα εβγαινε η χριστινα (σ47 - κ85 ειμαι σιγουρος την γνωριζω).ηταν με ενα τζινακι μες την καβλα. δεν ξερω γιατι ηταν εκει ισως καμια φιλη ισως και συνεργασια.παντως αν παει εκει θα ειναι καλη μεταγραφη , θα γινει το αδιαχωρητο στην θησεως.
 

markoktm76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλημερα!!!
καποοιος το τηλεφωνο για να μαθουμε ποιες εργαζονται σημερα.....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
Επισκεψη προ ημερων  για να γαμησω την ολγα μιας και περναω καλα μαζι της και εχω και σπεσιαλ περιποιηση. δυστηχως ηταν με πελατη και εφυγα. θελω ομως να ενημερωσω τους συναδελφους οτι την ωρα που εμπαινα στο ιδρυμα εβγαινε η χριστινα (σ47 - κ85 ειμαι σιγουρος την γνωριζω).ηταν με ενα τζινακι μες την καβλα. δεν ξερω γιατι ηταν εκει ισως καμια φιλη ισως και συνεργασια.παντως αν παει εκει θα ειναι καλη μεταγραφη , θα γινει το αδιαχωρητο στην θησεως.

Σε εμφάνιση και κορμί Νο1 Ρωσομιλφάνι στην πιάτσα η Ολγα. Τετοιο σώμα δεν έχουν ουτε 20αρες.
Και καλό σερβις επίσης
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
..δεν ξερω τι με επιασε σημερα να γραψω για ενημερωση....λοιπον ..η φωτεινη για οσους την εχασαν βρισκεται στο μαγαζι της ιμβρου πλ αμερικης....το τιμα δεοντως το ευρω μεχρι και ενος σεντ :knockinb: :pipa2:
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
επισκεψη το σαββατο. περασα με ολγα και με ρουφηξε κανονικα. αυτο που θελω να πω ειναι οτι ειδα και ενα κοντοπουτανο (δεν συγκρατω ονοματα) το οποιο φοραγε ενα μεταξωτο μπλουζακι μωβ και οι βυζαρες του ξεχυλιζαν (και χωρις σουτιεν). εχανε λιγο στην φατσα !!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
επισκεψη το σαββατο. περασα με ολγα και με ρουφηξε κανονικα. αυτο που θελω να πω ειναι οτι ειδα και ενα κοντοπουτανο (δεν συγκρατω ονοματα) το οποιο φοραγε ενα μεταξωτο μπλουζακι μωβ και οι βυζαρες του ξεχυλιζαν (και χωρις σουτιεν). εχανε λιγο στην φατσα !!

μάλλον την ντόνα εννοείς.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom