Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τελικα το καλυτερο μουνι για γαμισι εκει μεσα ποιο ειναι να το σκισο κ απο της 2 τρουπες να μην πανε χαμενα τα λευτα μου ....

δυστυχώς η σερίφισσα είναι αλλά κάθεται μόνο σε εκλεκτούς.
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
τελικα δοκιμασα διπλο ντονα με αντζελα μιας και η μαρια ελειπε!!ειδα την τζουλια και σονια κοντη με καρε μαλλι αλλα καπως γεματη για τα γουστα μου!!η αντζελα αν και απειρη ειναι αρκετα δεκτικη στις υποδειξεις της ντονας μιας και ξερει τι γουσταρω!!εχει ωραιο κωλαρακι και σωμα αλλα μικρο στηθος!!στα 4 ειναι ομως σκετη καυλα !!!εχει ομως δουλεια να κανει αλλα εδειξε καλα στοιχεια!!η μαρια ελειπε :sunglasses:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
τελικα δοκιμασα διπλο ντονα με αντζελα μιας και η μαρια ελειπε!!ειδα την τζουλια και σονια κοντη με καρε μαλλι αλλα καπως γεματη για τα γουστα μου!!η αντζελα αν και απειρη ειναι αρκετα δεκτικη στις υποδειξεις της ντονας μιας και ξερει τι γουσταρω!!εχει ωραιο κωλαρακι και σωμα αλλα μικρο στηθος!!στα 4 ειναι ομως σκετη καυλα !!!εχει ομως δουλεια να κανει αλλα εδειξε καλα στοιχεια!!η μαρια ελειπε :sunglasses:
μηπως ειναι η τζουλια η αλβανιδα που δουλευε παλιοτερα στην φραντζη...? :tits2:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
eγω περασα προσφατα και πηρα ντονα!!ειχα καιρο να το γαμησω το πουτανακι μιασ και ελειπε απο προσωπου γησ!!ειδα πολλα καυλακια πιπινια και θα επανελθω!!!!ξερουμε για την τζουλια τπτ????κανει καλο γαμιση το καυλακι??για τα φρεσκα πιπινια μαρια και εμανουελα εμαθα οτι τα κανουν ολα ανευ!!!!τα συμπερασματα δικα σασ................
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ειδικα για την μαρια ναι!!!εγκυρα πραματα οχι μαλακιεσ!!τωρα λενε οτι εφτιαξε αυτο το θεμα!!!!αλλα αν ξαναγινει τι αρρωστιεσ θα κουβαλαει!!!τι να πω δεν ξερω!!και ελεγα να το γαμαγα το πουτανακι
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
η τζουλια η αλβανιδα απο φ4 την ειδα πριν 6μηνες στη συγγρου 247 η τζουλια εδω ειναι καπως γεματη μακρι καστανο μαλλι και βλεμα ολο υποσχεσεις παντως δεν ειναι για μενα μιας και γουστερω μινον πιπινακια  :sunglasses:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
γιατί κάθε μέρα ρε φίλε? την περασμένη Τετάρτη 2/11 είχα περάσει Συγγρού 108 και χθες 8/11 Θησέως 81 :sunglasses:

ε τοτε να το πώ αλλιώς...1,2,3..έ καλά ρε φίλε εσύ κάθε 6 μέρες πάς σε λαδερί?τί στο διάτανο,πάθος για το λάδι έχεις? :2funny:
 

Επισκέπτης
τελικα δοκιμασα διπλο ντονα με αντζελα μιας και η μαρια ελειπε!!ειδα την τζουλια και σονια κοντη με καρε μαλλι αλλα καπως γεματη για τα γουστα μου!!η αντζελα αν και απειρη ειναι αρκετα δεκτικη στις υποδειξεις της ντονας μιας και ξερει τι γουσταρω!!εχει ωραιο κωλαρακι και σωμα αλλα μικρο στηθος!!στα 4 ειναι ομως σκετη καυλα !!!εχει ομως δουλεια να κανει αλλα εδειξε καλα στοιχεια!!η μαρια ελειπε :sunglasses:

επομένως σωστή η εκτίμηση του εκπαιδευτή ;)
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16

συναδελφοι δοκιμαστε τη Πενυ την Πειραιωτισα και θα με θυμηθητε...το γκομενακι ειναι πολυ καβλιαρικο... μου ειπε οτι ο γκομενος της ειναι αραπης και τον αγαπαει και κουλουρακι προσφερει μονο σε αυτον :2funny: την επομενη φορα θα της σκισω το κωλαρακι χωρις να τη ρωτησω...ακους εκει να δινει κωλο στον αραπη και οχι σε εμας :tickedoff:
 

win

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
9
Like
258
Πόντοι
280
ξερουμε τι ώρες ειναι ανοιχτό το ίδρυμα?
 

Επισκέπτης
είναι ανοικτό από τις 11.00 π.μ μέχρι τις 9.00 μ.μ καθημερινές και ΣΚ μέχρι τις 7.00 μ.μ
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
συναδελφοι δοκιμαστε τη Πενυ την Πειραιωτισα και θα με θυμηθητε...το γκομενακι ειναι πολυ καβλιαρικο... μου ειπε οτι ο γκομενος της ειναι αραπης και τον αγαπαει και κουλουρακι προσφερει μονο σε αυτον :2funny: την επομενη φορα θα της σκισω το κωλαρακι χωρις να τη ρωτησω...ακους εκει να δινει κωλο στον αραπη και οχι σε εμας :tickedoff:
Βαψε τον μαυρο, τον πουτσο σου και να δεις, πως θα τον χωσει στον κωλο της !!!  ;) ;) ;)  :grin:
 

Επισκέπτης


στο καταστημα ειχα να πατησω ποδι κανα διμηνο...διαπιστωσα νεες αφιξεις...μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση η Εμμανουελα μια μελαχρινη με πανεμορφο μουτρακι, καρε μαλλι και πρασινες ματαρες :rockon: την επελεξα αβλεπι και δεν το μετανοιωσα...η κοπελα σε κανει να νιωθεις σαν να εισαι γκομενος της...θα την τιμησω παλι συντομα :rockon:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom