Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
84
Like
105
Πόντοι
0
τι μαλακια το έχουν κάνει εδώ??αισχος δεν βγάζεις άκρη...ΑΜΑΝΤΑ δεν έχει εξαφανιστεί κάθε μέρα πετάει μια αγγελία..πάντα διακριτική χαμηλών τόνων και ΜΟΥΝΑΡΑ....πριν περίπου ένα χρόνο επίσκεψη σε ΚΕΝΖΑ ναι δεν ήταν μόνη στο χώρο της δεν ενόχλησε κάποιος αλλά έβγαλα άγχος και έφυγα..
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
ειμαι ηcrossdresser Ραννια παθητικη μαζοχα pantyhosed sissy slave απο Θεσσαλονικη και ΔΕΝ εχω χωρο δικο μου αλλα ερχομαι οπου με διαταξετε για ξεφτελισμα και ομαδικο σε δημοσια θεα ξεσχισμα χωρις ορια

 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
εχει κανεις αποψη για την συγκεκριμενη??
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
εχει κανεις αποψη για την συγκεκριμενη??

Βενεζουελάνα, δυνατό εργαλείο, καλό σώμα, αξίζει επίσκεψη.
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
142
Like
72
Πόντοι
1
Αναμεσα σε Amanda και Ευριδικη ποια προτεινετε για ενεργητικο? :P
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Η Αμάντα είναι καλή για άπειρο; Ευχαριστώ
Συγγνώμη, που το κουράζω. Δεν έχω ιδιαίτερη πείρα με τρανς κτλ και θα ήθελα να ξέρω αν η Αμάντα είναι καλή για πρωτάρη. Το ότι είναι όμορφη το διάβασα και κυρίως το είδα στις φωτογραφίες της. Στις υπηρεσίες αν αξίζει ήθελα να μάθω
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
Η Αμάντα είναι καλή για άπειρο; Ευχαριστώ
Συγγνώμη, που το κουράζω. Δεν έχω ιδιαίτερη πείρα με τρανς κτλ και θα ήθελα να ξέρω αν η Αμάντα είναι καλή για πρωτάρη. Το ότι είναι όμορφη το διάβασα και κυρίως το είδα στις φωτογραφίες της. Στις υπηρεσίες αν αξίζει ήθελα να μάθω
αξιζει, να πας
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
μεγαλη φολα η βενεζουελα.... περασα εχτες απο το σπιτι της και μονο που δεν με εδειρε... η πρωτη της κουβεντα απτην πορτα "where is my money'' λες και της χρωστουσαμε λεφτα ενα πραγμα... κατσε μωρη να μπουμε μεσα και μας τα ζητας... της λεω οκ με το που βγαζω τον παρα ,τα 2 πρασινα... μου λεει σημερα μονο παθητικη... 2 κιντρινη καρτα και περιμενω την επομενη για να ριξω κοκκινη και να φυγω... της λεω οκ παθητικη σε θελω... ξεντυνομαι και πανω στην ξενερα με βλεπει και με λεει "you are not ready?'' και σαν να μου ελεγε βιασου να σε ξεπεταξω.. κατσε μωρη.. πιπα δεν μου εκανες ακομα καλα καλα δεν σε ειδα καν... τι περιμενες να τον βγαλω να σε χυσω? παιδια την κοπανισα εννοειται πηρα τα λεφτα πισω... πολυ τουπε για το τιποτα.. απο προσωπο παιρνει 8/10 απο κωλο 5/10 απο σωμα 7/10 εργαλειο δεν ειδα βεβαια.
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.143
Πόντοι
481
Η Αμάντα είναι καλή για άπειρο; Ευχαριστώ
Συγγνώμη, που το κουράζω. Δεν έχω ιδιαίτερη πείρα με τρανς κτλ και θα ήθελα να ξέρω αν η Αμάντα είναι καλή για πρωτάρη. Το ότι είναι όμορφη το διάβασα και κυρίως το είδα στις φωτογραφίες της. Στις υπηρεσίες αν αξίζει ήθελα να μάθω
αξιζει, να πας
Και βέβαια αξίζει!!!
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
μεγαλη φολα η βενεζουελα.... περασα εχτες απο το σπιτι της και μονο που δεν με εδειρε... η πρωτη της κουβεντα απτην πορτα "where is my money'' λες και της χρωστουσαμε λεφτα ενα πραγμα... κατσε μωρη να μπουμε μεσα και μας τα ζητας... της λεω οκ με το που βγαζω τον παρα ,τα 2 πρασινα... μου λεει σημερα μονο παθητικη... 2 κιντρινη καρτα και περιμενω την επομενη για να ριξω κοκκινη και να φυγω... της λεω οκ παθητικη σε θελω... ξεντυνομαι και πανω στην ξενερα με βλεπει και με λεει "you are not ready?'' και σαν να μου ελεγε βιασου να σε ξεπεταξω.. κατσε μωρη.. πιπα δεν μου εκανες ακομα καλα καλα δεν σε ειδα καν... τι περιμενες να τον βγαλω να σε χυσω? παιδια την κοπανισα εννοειται πηρα τα λεφτα πισω... πολυ τουπε για το τιποτα.. απο προσωπο παιρνει 8/10 απο κωλο 5/10 απο σωμα 7/10 εργαλειο δεν ειδα βεβαια.

Συναγωνιστή εννοείς αυτή?
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81

Centr1no_Duo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
Ξέρουμε αν η Νικολέτα έχει κόψει τα υδραυλικά?

 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0
μεγαλη φολα η βενεζουελα.... περασα εχτες απο το σπιτι της και μονο που δεν με εδειρε... η πρωτη της κουβεντα απτην πορτα "where is my money'' λες και της χρωστουσαμε λεφτα ενα πραγμα... κατσε μωρη να μπουμε μεσα και μας τα ζητας... της λεω οκ με το που βγαζω τον παρα ,τα 2 πρασινα... μου λεει σημερα μονο παθητικη... 2 κιντρινη καρτα και περιμενω την επομενη για να ριξω κοκκινη και να φυγω... της λεω οκ παθητικη σε θελω... ξεντυνομαι και πανω στην ξενερα με βλεπει και με λεει "you are not ready?'' και σαν να μου ελεγε βιασου να σε ξεπεταξω.. κατσε μωρη.. πιπα δεν μου εκανες ακομα καλα καλα δεν σε ειδα καν... τι περιμενες να τον βγαλω να σε χυσω? παιδια την κοπανισα εννοειται πηρα τα λεφτα πισω... πολυ τουπε για το τιποτα.. απο προσωπο παιρνει 8/10 απο κωλο 5/10 απο σωμα 7/10 εργαλειο δεν ειδα βεβαια.
υπάρχουν δύο Βενεζουέλες. Σε ποια αναφέρεσαι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom