Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
267
Πόντοι
0
Ακομα σε αυτη τη φαση ειναι η Νικολ. Σχετικα αρρενωπη σε προσωπο, καλο σωμα, πολύ καλη συμπεριφορα και πολύ καλη στο ενεργητικο γαμησι.
Πηγα περσι και περασα εξαιρετικα
 

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Ρε σεις μου φαίνεται παράξενο που δεν υπάρχει αγγελία και δεν γράφονται και πράγματα εδώ πέρα για μια παλιά καραβανα της πιάτσας. Ξανθιά αδύνατη με ωραίο βυζί και μέτριο εργαλείο. Κάθεται στην διασταύρωση πάνω από το ροκαδικο χωρίς αμάξι. Δεν γνωρίζω όνομα αλλά την έχω πάρει μια φορά πριν 2 χρόνια και μια πριν κανένα μήνα.Και τις δύο φορές πέρασα υπέροχα. Τιμή πολύ λογική και γουσταρε τόσο πολύ το γαμησι που δεν ήθελε να τελειώσω. Θέλει πάρα πολύ να με πηδήξει και ο πουτσος της είναι κάγκελο αλλά μόνο ενεργητικός είμαι δεν την αφήνω. Παρ όλα αυτά και φιλιά με γλώσσα και με εγλυφε παντού με καυλωνε φουλ. Τελικά τι παίζει με την κυρία;  :think:
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1
Οι Θεσσαλονικείς από Elena Sunrise είστε ευχαριστημένοι; Δεν βρίσκω πολλές αξιολογήσεις και αναρωτιέμαι. Φαίνεται πολλή δυνατή
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
86
Like
128
Πόντοι
0
Νικόλ Αντωνίου η Izabella?? Τι προτείνεται; ως προς το ενεργητικό κομματι και το παρουσιαστικό
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
Ρε σεις μου φαίνεται παράξενο που δεν υπάρχει αγγελία και δεν γράφονται και πράγματα εδώ πέρα για μια παλιά καραβανα της πιάτσας. Ξανθιά αδύνατη με ωραίο βυζί και μέτριο εργαλείο. Κάθεται στην διασταύρωση πάνω από το ροκαδικο χωρίς αμάξι. Δεν γνωρίζω όνομα αλλά την έχω πάρει μια φορά πριν 2 χρόνια και μια πριν κανένα μήνα.Και τις δύο φορές πέρασα υπέροχα. Τιμή πολύ λογική και γουσταρε τόσο πολύ το γαμησι που δεν ήθελε να τελειώσω. Θέλει πάρα πολύ να με πηδήξει και ο πουτσος της είναι κάγκελο αλλά μόνο ενεργητικός είμαι δεν την αφήνω. Παρ όλα αυτά και φιλιά με γλώσσα και με εγλυφε παντού με καυλωνε φουλ. Τελικά τι παίζει με την κυρία;  :think:

όντως φίλε έχεις δικιο για την συγκεκριμένη.πολύ δυνατή σε εμφάνιση αλλα κ εγώ δεν θυμαμαι το ονομά της(ισως επειδη δεν παίζει καθόλου σε αγγελιες-μου κάνει εντυπωση). πολύ γυμνασμένη, βυζί τουμπανάκι,γλωσσοφλα φουλ΄και για τους μερακλήδες αρκετά καλή πούτσα. και τις 2 φορές ήθελε να γαμήσει αλλα δεν... απλα την δευτερη και τελευταία φορά που βρεθηκαμε άρχισε κ αυτη τα γνωστά κόλπα με τα ακάποτα της περιοχής και απο τότε ενω την έχω πετύχει έξω, δεν πλησιάζω.γενικά προσοχή γιατι πλέον όλες έτσι κάνουν...
 

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
Νικόλ Αντωνίου καμία κριτική??
με ρωτησε και αλλος η αληθεια ειναι. εχω χρονια που την επισκευτηκα. αρκετα τιμια επιλογη θα ελεγα. φοβερο σωμα, γυμνασμενος, καλα προσοντα και προσωπο που σιγουρα δεν το λες κακο. δεν ξερω σε τι φαση ειναι τωρα αλλα τοτε αξιζε σιγουρα. επισης παρα πολυ ευγενικη που πλεον σπανιζει
 

Koiken

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2019
Μηνύματα
29
Like
12
Πόντοι
0
Μάγκες κάποια ενεργητική που να δίνει γλωσσοφιλα;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
φωτα??
Φιλες κολλητες..ενεργοπαθητικες...ποιο ωραιες απο οτι στις φωτο.Παρα πολυ ακριβες για τις υπηρεσιες που προσφερουν.Δεν ειναι ελληνιδες δεν μιλανε ελληνικα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Φιλες κολλητες..ενεργοπαθητικες...ποιο ωραιες απο οτι στις φωτο.Παρα πολυ ακριβες για τις υπηρεσιες που προσφερουν.Δεν ειναι ελληνιδες δεν μιλανε ελληνικα.
δεν υπαρχει λογος τοτε
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.960
Κριτικές
34
Like
7.729
Πόντοι
3.886
Παιδιά η Ιωάννα σταματησε;;Δεν βλέπω πουθενά αγγελία της..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom