Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
εσυ μη πεταγεσαι αμεσως να πεταξεις χολή.. για το οτι δεν μιλουν ελληνικα το ειπα, οχι για το οτι ειναι ακριβες... εξ αλλου σηκωνουν πολυ παζαρι σαν ανατολίτισσες... απο 100 μου το ξεκινησαν, στα 60 το κλεισαμε
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Δεν πετάω χολή.
Φάνηκες να μην έχεις πρόβλημα με το συγκεκριμένο ποσό.
Ευέξαπτο σε βρίσκω τελευταία τύπε  :S
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
εσυ μη πεταγεσαι αμεσως να πεταξεις χολή.. για το οτι δεν μιλουν ελληνικα το ειπα, οχι για το οτι ειναι ακριβες... εξ αλλου σηκωνουν πολυ παζαρι σαν ανατολίτισσες... απο 100 μου το ξεκινησαν, στα 60 το κλεισαμε
Δεν πετάω χολή.
Φάνηκες να μην έχεις πρόβλημα με το συγκεκριμένο ποσό.
Ευέξαπτο σε βρίσκω τελευταία τύπε  :S
εξ ανατολης και γω εχω στανταρακι μ 30 ευρο και σ αλλους χρεωνει 150 τ θεμα ειναι να σε καυλωνει κ ολας αυτο γιαυτο τ ειπα το αστο καλητερα
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
επειδή πήγα στην Μόνικα προχθές, έχω να πω ότι τα άξιζε τα λεφτά της... αν εξαιρέσεις από θέμα εμφάνισης ότι είχε λίγο κοιλίτσα, στις επιδόσεις της πήρε άριστα
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
επειδή πήγα στην Μόνικα προχθές, έχω να πω ότι τα άξιζε τα λεφτά της... αν εξαιρέσεις από θέμα εμφάνισης ότι είχε λίγο κοιλίτσα, στις επιδόσεις της πήρε άριστα

Πράγματι, δεν ήταν και η σούπερ-ντούπερ συνεύρεση που έχω κάνω στη ζωή μου, αλλά αξίζει επίσκεψη κατά τη γνώμη μου. Έχει λίγο συμπεριφορά σαν αματούρι, αλλά έχει καλές επιδόσεις.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
Πράγματι, δεν ήταν και η σούπερ-ντούπερ συνεύρεση που έχω κάνω στη ζωή μου, αλλά αξίζει επίσκεψη κατά τη γνώμη μου. Έχει λίγο συμπεριφορά σαν αματούρι, αλλά έχει καλές επιδόσεις.
προτιμώ το αματερ, απ το προφεσσιοναλ παντως
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
επειδή πήγα στην Μόνικα προχθές, έχω να πω ότι τα άξιζε τα λεφτά της... αν εξαιρέσεις από θέμα εμφάνισης ότι είχε λίγο κοιλίτσα, στις επιδόσεις της πήρε άριστα
Ποια είναι η μόνιμα;σορρυ που ρωτάω.απο πιάτσα;
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1

tslov3r

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
109
Like
4
Πόντοι
1
Ρε σεις μου φαίνεται παράξενο που δεν υπάρχει αγγελία και δεν γράφονται και πράγματα εδώ πέρα για μια παλιά καραβανα της πιάτσας. Ξανθιά αδύνατη με ωραίο βυζί και μέτριο εργαλείο. Κάθεται στην διασταύρωση πάνω από το ροκαδικο χωρίς αμάξι. Δεν γνωρίζω όνομα αλλά την έχω πάρει μια φορά πριν 2 χρόνια και μια πριν κανένα μήνα.Και τις δύο φορές πέρασα υπέροχα. Τιμή πολύ λογική και γουσταρε τόσο πολύ το γαμησι που δεν ήθελε να τελειώσω. Θέλει πάρα πολύ να με πηδήξει και ο πουτσος της είναι κάγκελο αλλά μόνο ενεργητικός είμαι δεν την αφήνω. Παρ όλα αυτά και φιλιά με γλώσσα και με εγλυφε παντού με καυλωνε φουλ. Τελικά τι παίζει με την κυρία;  :think:

Λογικά εννοεις την Κάρμεν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom