Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Mpougiampesas

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2013
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Καλησπερα και χρονια πολλα . Μηπως εχει κανεις εμπειρια ?

Ειδα μια κριτικη ενος αξοπιστου συναγωνιστη πριν καποιες σελιδες ομως το τοτε λινκ εχει ληξει και δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι το ιδιο προσωπο .
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.945
Κριτικές
2
Like
5.928
Πόντοι
1.056
Καλησπερα και χρονια πολλα . Μηπως εχει κανεις εμπειρια ?

Ειδα μια κριτικη ενος αξοπιστου συναγωνιστη πριν καποιες σελιδες ομως το τοτε λινκ εχει ληξει και δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι το ιδιο προσωπο .

Αυτή είναι η Νάταλι που αναφέρει ο συναγωνιστής Jimmy1912 ακριβώς απο πάνω
 

youandme

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
η Νάταλι κοντά στον σταθμό. Υπάρχουν αγγελίες στο kanesex με το ψευδώνυμο Bella trans ή κάπως έτσι. Υπομονετική, καλή στην δουλειά, καλη στύση και με μέγεθος όσο πρέπει για πρωτάρη
Βγαίνει στην πιατσα; κι αν ναι που ακριβως και κατα τι ωρα;; φαινεται πολυ δυνατο μωρο. Εχει μηπως και κανενα προφιλ στι fb να την βρουμε;
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Δεν γνωρίζω αν κάνει πιάτσα. Να στείλω το τηλέφωνο σε μήνυμα;
 

Christw793

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
41
Like
12
Πόντοι
0
Στείλε το σε μενα.. Είναι εντάξει άτομο?
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Επίσκεψη σε 2 όσο ήμουν θεσσ/κη για λίγες μέρες για γιορτές.
Στην Αμάντα, πολύ όμορφο μωρό, και στη Monica Hadid , επίσης σούπερ δυνατό μωρό (ευχαριστώ τον lycienr που μου έδωσε πληροφορίες).
Καλή χρονιά να έχουμε!
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Γεια σας αλανια..τι κανετε>>>ειμαι Θεσσαλονικη και θα ηθελα να κανω σεξ με μια καλη τρανεξουαλ. Ειχα επικοινωνησει με τη Ιωαννα Μανδρελη αλλα δεν εβγαζα ακρη..και για να βρεθουμε επρεπε να λυσουμε το Κυπριακο (οποτε ακυρο). Αυτη που μου αρεσει πολυ ειναι η Nikol Παπαδοπουλου που δουλευει και στο TS bar. Εχετε να προτεινετε τπτ συναγωνιστες?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Γεια σας αλανια..τι κανετε>>>ειμαι Θεσσαλονικη και θα ηθελα να κανω σεξ με μια καλη τρανεξουαλ. Ειχα επικοινωνησει με τη Ιωαννα Μανδρελη αλλα δεν εβγαζα ακρη..και για να βρεθουμε επρεπε να λυσουμε το Κυπριακο (οποτε ακυρο). Αυτη που μου αρεσει πολυ ειναι η Nikol Παπαδοπουλου που δουλευει και στο TS bar. Εχετε να προτεινετε τπτ συναγωνιστες?
αμαντα
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Γεια σας αλανια..τι κανετε>>>ειμαι Θεσσαλονικη και θα ηθελα να κανω σεξ με μια καλη τρανεξουαλ. Ειχα επικοινωνησει με τη Ιωαννα Μανδρελη αλλα δεν εβγαζα ακρη..και για να βρεθουμε επρεπε να λυσουμε το Κυπριακο (οποτε ακυρο). Αυτη που μου αρεσει πολυ ειναι η Nikol Παπαδοπουλου που δουλευει και στο TS bar. Εχετε να προτεινετε τπτ συναγωνιστες?
Πριν κάνα 2 χρόνια η Νικολ δούλευε με αγγελία αλλά με άλλο όνομα κ στις φωτογραφίες δεν έδειχνε πρόσωπο.
Τωρα που την ανεφαιρες, ξέρεις αν ξανά άρχισε να δουλεύει με ραντεβού;
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
η νικολετα από το τσ14 κανει ραντεβού? το ωραιοτερο πλασμα της πολης….  αν γνωριζει καποιος ας μας δωσει καμια πληροφορια...
 

RedBleb

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μελαχρινή τρανς ψιλή, αδύνατη με ωραίο σώμα, δεν θυμαμαι όνομα, κάνει πιάτσα επί της οδού σταθμού συνέχειας της πολυτεχνείου στην "σταση τερμα" κάθεται πάντα. Με μαύρες ζαρτιέρες και μαύρα ρούχα. Ξέρει κανείς πως την λένε και το τηλέφωνο της? Το δωράκι της ήτανε πάντα στα 20 ευρώ.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Η χαντίτ με την φίλη της είναι ότι πιο πρόχειρο κυκλοφορεί, εκτός αυτού δεν έχουν δικό τους σπίτι (γαμάς σε σπίτι φίλων, μη τρομάξεις αν σε πήρε κανένα κινητό) και ποτέ προφυλακτικά. Είσαι σίγουρος ότι πήγες μαζί της και πέρασες περίφημα; Η δε Αμάντα από τα αντιανδρογόνα που παίρνει όταν την συνάντησα ήταν σα κεφτές, καλό τυπάκι αλλά όχι και «μωρό»,  χαλαρώστε με τις σάλτσες.
και πως γαμαει ρε μουτρο που λενε ????
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Η χαντίτ με την φίλη της είναι ότι πιο πρόχειρο κυκλοφορεί, εκτός αυτού δεν έχουν δικό τους σπίτι (γαμάς σε σπίτι φίλων, μη τρομάξεις αν σε πήρε κανένα κινητό) και ποτέ προφυλακτικά. Είσαι σίγουρος ότι πήγες μαζί της και πέρασες περίφημα; Η δε Αμάντα από τα αντιανδρογόνα που παίρνει όταν την συνάντησα ήταν σα κεφτές, καλό τυπάκι αλλά όχι και «μωρό»,  χαλαρώστε με τις σάλτσες.

Μια χαρά πέρασα φίλε μου μαζί της και σίγουρα χρησιμοποιήσαμε προφυλακτικό. Δεν θα πήγαινα με κάποια άνευ ποτέ, θα σηκωνόμουν να φύγω. Ειδικά με τρανς.
Δεν ξέρω αν η Αμάντα παίρνει αντιανδρογόνα και δε με αφορά τι κάνει, δε λέω ο καθένας έχει τα δικά του γούστα, πάντως σε καμία περίπτωση δε θα τη χαρακτήριζα κεφτέ.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
ολα καλα ολα ωραια τ φαρμακα δε καταλαβα γιατι λενε οτυ τ περνει ??????μαλων μαλακιες ...να μ λεγαν οτι παιρνει ορμονες θα ελεγα μπορει!!!!
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
ολα καλα ολα ωραια τ φαρμακα δε καταλαβα γιατι λενε οτυ τ περνει ??????μαλων μαλακιες ...να μ λεγαν οτι παιρνει ορμονες θα ελεγα μπορει!!!!

Τα αντιανδρογόνα και ορμόνες προκαλούν προβλήματα στύσης, ή και πρόβλημα στο τελείωμα (χύνουν λίγο ή με πολύ δυσκολία). Η κοπέλα κάθε άλλο παρά πρόβλημα στύσης είχε, και χύνει αρκετά. Τα γούστα του καθενός είναι σεβαστά, δεν λέω, σε άλλον μπορεί να αρέσει η οποιαδήποτε κοπέλα, σε άλλον όχι, ok, αλλά δεν καταλαβαίνω που στο καλό ξέρει ο άλλος αν κάποια τρανς παίρνει οτιδήποτε. Γκόμενά του είναι; 
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Όλες οι τρανς που θέλουν να είναι θηλυκές παίρνουν οιστρογόνα. Τα αντιανδρογονα είναι δευτερεύοντα και κυρίως για αυτές που χάνουν μαλλιά (όπως η Αμάντα που φοράει περούκα). Το κακό με τα αντιανδρογονα είναι ότι σε μερικά άτομα αυξάνει πολύ τα ποσοστά λίπους (ειδικά στην περιοχή της κοιλιάς), ουσιαστικά σε στρογγυλεύει. Η απουσία στύσης είναι συχνό φαινόμενο ειδικά σε αυτές που τα παίρνουν για χρόνια, διότι μειώνουν την ορμόνη διυδροτεστοστερόνη η οποία είναι υπεύθυνη για την στύση, την ποσότητα σπέρματος, τις τρίχες στο σώμα, τα αρρενωπά χαρακτηριστικά και όλως παραδόξως την φαλάκρα. Ακόμα και οι Βραζιλιάνες κάνουν κύκλους ορμονών, τις σταματάνε όταν δουλεύουν συνήθως για να επανέρχεται η στύση τους (γη’ αυτό σε πολλές φωτογραφίες τους θα δείτε ότι παντού έχουν μια μικρή στρώση τριχών, είναι γιατί οι ορμόνες τεστοστερόνη και διυδρουεστοστερόνη επιστρέφουν σε νορμάλ αντρικά επίπεδα). Κάποιες δε παίρνουν τίποτα αλλά έπαιρναν παλιά. Φυσικό δυάρι στήθος δε μεγαλώνει χωρίς ορμόνες. Ελπίζω να σας κάλυψα.
αυτα ομως δεν μπορεις να τ παιρνεις συνεχως  και η περησοτερες τρανς δεν εχουν φυσικο στηθος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom