Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
270
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
oμορφοπαιδο 45 χρονων ειμαι απο τα 22 ασχολουμαι με τον χωρο..αν διαφωνεις με αυτα που λεω δικαιωμα σου αλλα εχεις πολλα ψωμια και στον χωρο και στο σαιτ για να με φτασεις...εγω στον χωρο εκτος απο αυτα που γραφω τις κριτικες μου δουλευω και πολυ υπογεια...Πρωτος ανακαλυψα την αννυ γκολντ πρωτος την αμαντα..εσυ τι στον πουτσο κανεις;

Χαχαχ μπράβο φίλε είσαι μπουρδελιαρης με πτυχίο . Το τι είσαι στη ζωή σου μπορώ να το υποθεσω από αυτά που γραφεις  . Θεωρεις κατόρθωμα καημένε μου που κανεις κριτικες πρωτος για βιζιτες . Εγώ πάλι είμαι real life τύπος με ζωή και δουλειά βαρβάτη και δεν έχω ανάγκη να προμοτάρω καμία βίζιτα για να με κεράσει γαμησακι . Οποτε ότι γράφω είναι καλοπροαίρετο για να γλιτώσει κανένας μεροκαματιάρης τα λεφτά του

Τώρα αν εσυ εσείς δώσει κανα 5000ρο στο κομοδίνο που προμοτάρεις καημένε μου , λογικό να σου προσφέρει και κάποιες καλύτερες υπηρεσίες . Πια σε συνήθισε .

Καλα για τον βάτραχο δεν μου πάει η καρδιά ούτε να τρολαρω . Για pet είναι .
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Χαχαχ μπράβο φίλε είσαι μπουρδελιαρης με πτυχίο . Το τι είσαι στη ζωή σου μπορώ να το υποθεσω από αυτά που φραφεις . Εγώ πάλι είμαι real life τύπος με ζωή και δεν έχω ανάγκη να προμοτάρω καμία βίζιτα . Οποτε ότι γράφω είναι καλοπροαίρετο για να γλιτώσει κανένας μεροκαματιάρης τα λεφτά του

Τώρα αν εσυ εσείς δώσει κανα 5000ρο στο κομοδίνο που προμοτάρεις καημένε μου , λογικό να σου προσφέρει πια και κάποιες καλύτερες υπηρεσίες . Πια σε συνήθισε .
ελα μικρε να σου τοο κανω 20ρικα γιατι μαλλον δεν σε κοβει.προμοτορας ποτε δεν ειμουν δεν ειμαι και δεν θα ειμαι..παζαρια ποτε δεν εχω κανει ουτε εκανα ουτε θα κανω.
Ερωτηση κρισεως..θελεις να βγαλω φορα παρτιδα τα μυνηματα που μου εστειλες παλιοτερα;μαθε να σεβεσαι...αν δεν σεβεσαι καλυτερα μαζεψου.
Οταν θελουμε πληροφοριες εισαι μεγαλε και δασκαλε και δημοσια ειμαι προμοτορας και μπουρδελιαρης..Α οταν θα βρεθω με την ιωαννα θα σε καλεσω για να σου πε η ιδια ποσο καιρο χουμε να βρεθουμε..
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
270
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Και επειδή βρε τελειωμένε μπορεί να έτυχε να σου ζητήσω πληροφορίες για κάποια τι πάει να πει ; Ότι είσαι ντε και καλα αξιόπιστο άτομο ; Ναι μη ξεχάσεις να με ειδοποιήσεις ποτε θα βρεθείς με την άλλη. Άλλη έννοια δεν έχω χαχα
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Και επειδή βρε τελειωμένε μπορεί να έτυχε να σου ζητήσω πληροφορίες για κάποια τι πάει να πει ; Ότι είσαι ντε και καλα αξιόπιστο άτομο ; Ναι μη ξεχάσεις να με ειδοποιήσεις ποτε θα βρεθείς με την άλλη. Άλλη έννοια δεν έχω χαχα
Εγινε φιλαρακι..εισαι απλα ανοητος...Μια δεκαετια στο σαιτ κανεις δεν τολμησε να γραψει οτι ειμαι προμοτορας και το εγραψες εσυ...Ολα αυτα γιατι δν εχουμε την ιδια αποψη για την ιωαννα...Ενημερωτικα δεν εχω γραψει κριτικη για ιωαννα.Εγραψα για μια παρτουζα που εκανα με την ιωαννα και την αννυ γκολντ.
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ απο την εμπειρι που ειχα θεωρω την ιωαννα καλυτερη στο ενεργητικο.Οταν θα γραψω οτι κανει παπαδες στο παθητικο τοτε ευχαριστως να με πεις προμοτορα.
Α και κατι αλλο μην διανοηθεις να μου στειλεις κανα μυνημα για καμια πληροφορια.
Απο δω και περα απλα δεν υπαρχεις..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
η ιωαννα ειναι γαμω τ παιδια μην τσακώνεστε τσαμπα !!!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
βατραχε οπως συμφωνουμε για την ιωαννα ετσι διαφωνουμε ΚΑΘΕΤΑ για την βιβιαν...Εχεις πει την αποψη σου εχω πει την δικη μου ο κοσμος αποφασιζει.Εμεις αυτοπου καναμε ηταν να ενημεροσουμε γιατι αισθανομασταν οτι κανουμε το σωστο.Ουτε προμοτορα σε ειπα ουτε σου ειπα οτι τ κανεις τζαμπα με την ιωαννα και το αντιστροφο.Αλλα ρε συ εδω θελουνε μασημενη ετοιμη τροφη.Απο το 1997 ειμαι στον χωρο και δεν εχω δωσει δικαιωματα.Ο αλλος μου κλεγεται για το 50ρικο.Ποσα πενηνταρικα εχω ξοδεψει εγω για να μπορω να εχω αποψη ειναι αλλου παπα ευαγγελιο και να σου την λενε και απο πανω.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
μουτρο πραγματικα κ αν θες πηστεψετο αν δεν θες οχι την ιωαννα εχω να την δω πανω απο δυο χρονια ........τωρα που ηταν αθηνα ηθελα πολυ ν την δω αλλα επειδη ειμαι πολυ μακρια και μεγαλωσα ποια και δεν εχω την υδια ορεξη μ τοτε δεν μπρεσα να παω ....μακαρυ την επομενη γιατι πραγματικα γουσταρω ......τωρα ολα τ αλλα ειναι σχετικά και μενα προμοτορα μπορει να μ πεις αλλα η αποψη μου δεν αλλαξε ποτε ειναι σταθερη για καποια ατομα ....
 

Pootie-tang

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2011
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
Θέλω να καταθέσω πως είναι υπέροχο το γεγονός πως Al, Λάγνος, βάτραχοι και λοιποί, εμφανίστηκαν ξανά στο threat. Πήγα σε παλιές εποχές. Ευχαριστούμε κύριοι
 

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Μη μαλώνετε παίδες οκ υπάρχει διάσταση απόψεων, απλά κεσύ ρε clever παραείσαι εριστικός και απόλυτος
στις απόψεις σου κ -αν μου επιτρέπεις φίλε μου- βγάζεις λάθος συμπεράσματα για τρίτους
(το έχεις κάνει κ στο παρελθόν με άλλο συνάδελφο εδώ μέσα)
Οκ βίωσες μια (προφανώς μία, γτ δεν σε κόβω για μαλάκα να ξαναπήγες) υπεράτυχη κ υπεραποτυχημένη συνεύρεση με τη λεγάμενη.
Νταξ αυτό δεν καθιστά απαραίτητα τη συγκεκριμένη πεταμένα λεφτά ή κοροϊδία προς τους απανταχού συναγωνιστάς.
Διαφωνώ μαζί σου, αλλά θα τοποθετηθώ παρακάτω που θα δεις τα αρνητικά της για τον γράφοντα.

Εσύ λάγνε από την άλλη συνεχώς νιώθεις την ανάγκη να αυτοπροβάλλεσαι και να διατυμπανίζεις το πόσο παλιός είσαι στο χώρο
κ ότι είσαι γνώστης κλπ κλπ και αυτό ισως κουράζει κάποιους -όπως τον κλεβερουαν- κ τους κάμει πιότερο εριστικούς απότι θα πρεπε.

Ωστόσο δράττομαι κεγώ ο δόλιος της ευκαιρίας να καταθέσω την άποψή μου για τη συγκεκριμένη.
Το ότι είναι η ομορφότερη και ό,τι πιο κοντινό σε Αληθινή Γυναίκα (αν εξαιρέσεις τη μάνικα κ την αντρουά φωνή της) είναι γεγονός.
Είναι το ίδιο καλή και στους δύο ρόλους εφόσον σε γουστάρει ή της κάμεις το κλικ.
Το πρόσωπο της είναι πανέμορφο, το κορμί της αδύνατο και νορμάλ (αγύμναστο).

Προσωπικά με ξενέρωσε επειδή την τελευταία φορά που πήγα μαζί της έδινε αρκετή σημασία στο γαμωκινητό
κ δεν είχε πετσέτα καθαρή να μη γαμήσω τα σκαμπό μου κ ταρχίδια μου μέσα...
Στα παπάρια μου αν δεν είχε άλλη καθαρή. Όταν δέχεσαι πελάτη φροντίζεις να έχεις πετσέτα καθαρή, αλλιώς δεν τον χρεώνεις
ή του λες τύπε αι εμ νοτ αβάιλαμπλ...Παροχή υπηρεσιών κάμεις, οφείλεις να την εκάμεις σωστά.

Κατά τα λοιπά η Ιωάννα είναι η απόλυτη τρανς στην Ελλάδα.
Σε θεόμουνα άλλοι συγχωρούν ατοπήματα όπως τα παραπάνω, εμένα με χαλάνε όμως κ ρίχνω άκυρα κ γιαυτό δίνω,
όποτε μου το επιτρέπουν τα οικονομικά κ ο χρόνος κ οι γκαύλες μου, τα διπλά και τα τριπλά σε αλλοδαπές ως τις αναγκαστικά εναπομείνασες
για εμάς τα αρρωστάκια επιλογές.





 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Σε θεόμουνα άλλοι συγχωρούν ατοπήματα όπως τα παραπάνω, εμένα με χαλάνε όμως κ ρίχνω άκυρα κ γιαυτό δίνω,
όποτε μου το επιτρέπουν τα οικονομικά κ ο χρόνος κ οι γκαύλες μου, τα διπλά και τα τριπλά σε αλλοδαπές ως τις αναγκαστικά εναπομείνασες
για εμάς τα αρρωστάκια επιλογές.

Πάντως αυτά τα 2, δλδ να παίζουν με το κινητό, και ιδιαίτερα να μη έχουν καθαρές πετσέτες (ή και χώρο αχούρι) μου έχει τύχει και με κάποιες αλλοδαπές, φίλε form. Κι κει είναι ακόμη χειρότερο, γιατί παίρνουν ένα σκασμό λεφτά.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
οταν μια τρανς εχει διφορούμενες κριτικές, καλό είναι να ψάχνουμε αλλού.. σημαίνει ότι οι υπηρεσιες της ειναι καλές όταν καυλώνει αυτή.. προτιμάτε τις επιλογές με τις περισσότερες καλές κριτικές για σιγουριά.. εδώ έτσι κι αλλιώς ότι κι αν πει ο οποιοσδήποτε, είτε λέγεται βάτραχος, είτε τραβεστολάγνος, είτε γλυκομούτσουνος, είναι απλά προσωπικές εμπειρίες.. κι εμένα μου πρότεινε ο φίλος μου ο λάγνος μια σαλονικιά τρανς και πέρασα άσχημα.. αυτό όμως δεν τον καθιστά αναξιόπιστο.. απλά έτυχε.. έτσι ειναι φιλαράκια μου αυτό το χόμπι.. θέλει αρετή και τόλμη το τραβελοκυνήγι :P
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
υπαρχουν πολλα ωραια μωρα κ σ αλλες κατυγοριες αναδιαστηματα βρυσκω και χωρις ενα σκασμο λεφτα ...αλλα μην ξεχνας οτι αυτες οι κοπελες εχουν μεταβει σε αλλο φιλο και αυτο θ τ στυγματιζει για μια ζωη .....και συγα 50 ευρο χρεωνουν οι ποιο πολες ουσιαστικα αερα...
σε σχεση μ 100 200 που περνουν τ ξενα.....με μ γαλη διαφορα πρωτιμο ελληνιδες τελος
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
υπαρχουν πολλα ωραια μωρα κ σ αλλες κατυγοριες αναδιαστηματα βρυσκω και χωρις ενα σκασμο λεφτα ...αλλα μην ξεχνας οτι αυτες οι κοπελες εχουν μεταβει σε αλλο φιλο και αυτο θ τ στυγματιζει για μια ζωη .....και συγα 50 ευρο χρεωνουν οι ποιο πολες ουσιαστικα αερα...
σε σχεση μ 100 200 που περνουν τ ξενα.....με μ γαλη διαφορα πρωτιμο ελληνιδες τελος
καλά κάνεις και πας όπου γουστάρεις και θεωρείς εσύ καλύτερο, όταν ομως γραφεις μια κριτική δεν είναι ανάγκη να λες στους άλλους τρεχάτε να προλάβετε, είναι αστέρι, είναι τέλεια, ειναι απίθανη... γράφεις την εμπειρία σου, λες πως πέρασες κι αφήνεις τους άλλους να κρίνουν..
 

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Πάντως αυτά τα 2, δλδ να παίζουν με το κινητό, και ιδιαίτερα να μη έχουν καθαρές πετσέτες (ή και χώρο αχούρι) μου έχει τύχει και με κάποιες αλλοδαπές, φίλε form. Κι κει είναι ακόμη χειρότερο, γιατί παίρνουν ένα σκασμό λεφτά.

Συμφωνώ φίλε κ επαυξάνω. Δεν εννοούσα ότι αυτές είναι καλύτερες, απλά αρκετές απο αυτές ειναι σχετικά μουνάρες κ επαγγελματίες. Έχει και πολλές
αλλοδαπές που δε σεβονται τα φραγκα που σκαμε
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
καλά κάνεις και πας όπου γουστάρεις και θεωρείς εσύ καλύτερο, όταν ομως γραφεις μια κριτική δεν είναι ανάγκη να λες στους άλλους τρεχάτε να προλάβετε, είναι αστέρι, είναι τέλεια, ειναι απίθανη... γράφεις την εμπειρία σου, λες πως πέρασες κι αφήνεις τους άλλους να κρίνουν..
κριτικές αν θημαμε καλά έχω λίγες κ έχω κριθεί κ δεν μ νιαζει κ όλας ...αυτά που πιστεύω λέω ...τώρα αν θεωρώ ότι πέρασα μετρια κάπου ή απλά καλά δεν γράφω τίποτα ....
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Καλησπερα συναγωνιστες, επιστρεφω θεσσαλονικη μετα απο περιπου ενα χρονο και βλεπω αρκετες αγγελιες με αυτο το παιδι ξερουμε αν λεει τιποτα σαν παθητικη;
απο κοντα ειναι πιο ωραια..με πολυ καυλιαρικο μουτρακι...αλλα κοστολογει τον εαυτο της πολυ ακριβα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Θέλω να καταθέσω πως είναι υπέροχο το γεγονός πως Al, Λάγνος, βάτραχοι και λοιποί, εμφανίστηκαν ξανά στο threat. Πήγα σε παλιές εποχές. Ευχαριστούμε κύριοι
μπα... Με τον κατηφορο που έχει πάρει το σαϊτ νομίζω ότι όπως εμφανιστήκαμε έτσι θα εξαφανιστουμε και πάλι...
Και πολύ φοβάμαι οριστικά αυτή τη φορά.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom