Νέα

Θέλξη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 395
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.340
Like
72.622
Πόντοι
12.756
ρε τρυποκαρυδε χειροτερη φωτο δεν ειχες να ανεβασεις ρε γιατρε? :S
σαν μαγισσα μεσα δασος ειναι σ αυτη ελεως ρε γιατρε :headbang: :headbang:

Γιατρε και ετσι μου κανει εμενα ... αν σου ερθει ετσι στειλ την προς τα κατω στο σπιτι μου  :grin:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.340
Like
72.622
Πόντοι
12.756
που εισαι ειπες γιατρε ακριβως? :grin:

Το ιατρειο μου βρισκεται στην Γλυφαδα ...αν ειναι για την συγκεκριμενη κορασίδα δέχομαι οποιαδήποτε ωρα της ημερας&νυχτας  και χωρις ραντεβού  :grin:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
Το ιατρειο μου βρισκεται στην Γλυφαδα ...αν ειναι για την συγκεκριμενη κορασίδα δέχομαι οποιαδήποτε ωρα της ημερας&νυχτας  και χωρις ραντεβού  :grin:
γειτονακι ειναι γιατρε θα στο στειλω πακετο :grin:
κατι ασχετο εμαθα σημερα γιατρε τωρα που ειπες για γλυφαδα
με ειπε φιλος που λες οτι νοικιαζει διαμερισμα 120 μετρα εκει προς 3500 λεει αληθεια γιατρε? :think:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.340
Like
72.622
Πόντοι
12.756
γειτονακι ειναι γιατρε θα στο στειλω πακετο :grin:
κατι ασχετο εμαθα σημερα γιατρε τωρα που ειπες για γλυφαδα
με ειπε φιλος που λες οτι νοικιαζει διαμερισμα 120 μετρα εκει προς 3500 λεει αληθεια γιατρε? :think:

γειτονακι ειναι η ρουφιανα αλλα μονο μια φορα την εχω πετυχει στο δρομο , τι σκατα με υποβρύχιο φευγει απο το σπιτι της   :headbang:...εχουμε δει μεχρι και την τελευταια τραγουδιαρα και δεν μπορουμε να δουμε αυτην..

οτι τιμη και να ακουσεις "παιζει" να ειναι αληθεια για εδω κατω , αναλογα το σπιτι το σημειο ( αν εχει θεα ) και τα μετρα ...αν ειναι εντελως καινουργιο μπορει να ζηταει τοσα , αλλα πρεπει να ειναι σουπερ λουξ αλλιως ειναι πολλα τα λεφτα και δεν θα το νοικιασει ποτε , αλλα εχει τρελες τιμες τωρα εδω κατω σε μεγαλα σπιτια , εχει κατι ρετιρε 180 μετρα με τζακια , παρκε πατωματα , μασαζια στις γουρνες , σκαλες εσωτερικες , κλιματισμους , γκαραζια και απεριοριστη θεα θαλασσα 1150 γιουρια ..

ο απεναντι μου νοικιαζει 220 μετρα με πισινα , γκαζον να παιζεις κανα 5χ5 , υπογεια γκαραζ , μεσα ειναι μουναρα το σπιτι ,5.000 , αλλα αν βρει θα το δωσει και με 4.000 ...


οτι θες εχει , και οτι θελει ο καθενας ζηταει ...αλλα νομιζω οτι ο δικος σου ζηταει πολλα ή σου λεει παραμυθια ..


Ενα θα σου πω γιατρε για να καταλαβεις τι εχει γινει εδω κατω , οι πουτανες κανουν πιατσα στα 50 μετρα απο τον κεντρικο δρομο της Γλυφαδας στην παραλιακη , εκει δεν ειχε πουτανες ουτε οταν ηταν η Αμερικανικη βαση εδω κατω.....Σε λιγο θα μας βαρανε τα κουδουνια οι πουτανες σαν και αυτους που μοιραζουν φυλλαδια τα πρωινα .. :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.340
Like
72.622
Πόντοι
12.756
γειτονακι ειναι γιατρε θα στο στειλω πακετο :grin:
κατι ασχετο εμαθα σημερα γιατρε τωρα που ειπες για γλυφαδα
με ειπε φιλος που λες οτι νοικιαζει διαμερισμα 120 μετρα εκει προς 3500 λεει αληθεια γιατρε? :think:

3500 / 120m = 29 ευρω το τετραγωνικο  :new_shocked:  δεν υπαρχει αυτη η τιμη , εκτος αν νοικιαζει την Ακροπολη ο δικος σου ... :2funny: τα σπιτια σε αυτη την τιμη ειναι μετρημενα στα δακτυλα του ενος χεριου..εκτος αν ο δικος σου μαζι με το σπιτι δινει και καμια 5αρια κοριτσια και 5-6 τρανσακια μεσα στην τιμη που μενουν μαζι σου μονιμα και κανουν φουλ προγραμμα  :2funny:

ταβανι τα 22 ευρω/τετρ. ειναι και αυτο μιλαμε για παλατια , με 15ευρω/τετρ ειναι τα πολυ καλα , ολα τα αλλα πιο κατω ..
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
θα νοικιάζει μαγαζί, όχι σπίτι
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
3500 / 120m = 29 ευρω το τετραγωνικο  :new_shocked:  δεν υπαρχει αυτη η τιμη , εκτος αν νοικιαζει την Ακροπολη ο δικος σου ... :2funny: τα σπιτια σε αυτη την τιμη ειναι μετρημενα στα δακτυλα του ενος χεριου..εκτος αν ο δικος σου μαζι με το σπιτι δινει και καμια 5αρια κοριτσια και 5-6 τρανσακια μεσα στην τιμη που μενουν μαζι σου μονιμα και κανουν φουλ προγραμμα  :2funny:

ταβανι τα 22 ευρω/τετρ. ειναι και αυτο μιλαμε για παλατια , με 15ευρω/τετρ ειναι τα πολυ καλα , ολα τα αλλα πιο κατω ..
γιατρε σε εχει βαρεσει και εσενα το τσατ σπαμ στο κεφαλι δικε μου :grin: :grin:
ενοικιαστης ειναι ο δικο μου ρε οχι ιδιοκτητης
ετσι μου ειπε εγω να σου δωσω να καταλαβεις δεν εχω ιδεα ουτε που πεφτει ουτε πως ειναι η γλυφαδα :grin: :grin:
και επισης σου ειπα οτι το κορμι ειναι δικο μου γειτονακι(ειναι το πατρικο της στην περιοχη που μενω)οχι δικο σου στην αθηνα :grin:
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Δεν συνίσταται για μικρόσωμους τέτοια 2μετρο μουνί...
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
2μετρο τουμπανο....ΤΡΟΜΕΡΗ...καμια σχεση με τα υπολοιπα σαχλοκοντοπουτανα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom