Νέα

Θα βγάλει παρέλαση ο Λεμονής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα julio_the_impaler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
αφιερωμενο λαπλας...
 

Συνημμένα

  • 20051208DERBY_s.jpg
    20051208DERBY_s.jpg
    61,1 KB · Εμφανίσεις: 24
  • 20051208GOALNEWS_s.jpg
    20051208GOALNEWS_s.jpg
    32,9 KB · Εμφανίσεις: 20

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
ολοι ενωμενοι για τη νικη αποψε.Andras37Athina οφειλω να παραδεχτω οτι σε παρεξηγησα .ως ενα σημειο εχεις δικιο αλλα ο λεμονης ειναι αυτος που συνδεεται με ολα τα επιτυχημενα αποτελεσματα του θρυλου που σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση δεν ειναι τυχαια.ειναι θεμα δουλειας.και το ξερω πολυ καλα γιατι ....ειμαι ο ΠΑΝΤΟΣ ..χχαχαχααχαχααχχα
χαχαχα, έχεις χιούμορ
 

PanosK32

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
λαθος τιτλος : παρέλαση παει ο τάκαρος βάζελο και αεκάκι !!
Ελλας,Ευρωπη,Ολυμπιακος !! παρτε το χαμπαρι !!
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Φίλε δεν δε έχω δει να παίζεις ενδεχιμένως και να τον έχεις τον Πάντο στο ένας με έναν.Πάντως σχετικά με το ματς στο ανφιλντ που όντως μας είχε κάνει γιογιο ο χαρι κιούελ από τα αριστερά,εκεί δηλ. που αμύνεται το δεξί μπακ να σου θυμίσω ότι στο β αμιχρονο επαιζε ο ρέζιτς δεξί μπακ και όχι ο Πάντος.Σίγουρα είναι άμπαλος ο Τάσος αλλά άλλο πράγμα να μπορείς να παίξεις άμυνα,δεν νομίζω ότι έχει κανείς μας την απαίτηση να βοηθάει την ομάδα μπροστά.Άμυνα ξέρει να παίζει πάντως ο Παντος!
Στο Άνφιλντ έπαιζε δεξί μπάκ ο Πάντος και η ομάδα έμπαζε από 'κεί. Στο Β' ημίχρονο, ο Μπάγεβιτς απέσυρε το Γ.Χ. Γεωργιάδη, ο οποίος κάθε άλλο παρά φημιζόταν για τις αμυντικές του αρετές και έβαλε δεξί χάφ το Ρέζιτς, προκειμένου να δίνει βοήθειες και πίσω. Δεδομένου ότι ο Ρέζιτς ήταν ένα μουλάρι δίδοπο, επήλθε η ολική κατάρρευση.
Χαίρομαι που συμφωνείς πώς είναι άμπαλος ο Πάντος, πράγμα που σημαίνει πώς μιλάω με ένα φίλαθλο που κόβει το μάτι του. Θα διαφωνήσω, όμως, πώς δεν υπάρχει απαίτηση να βοηθάει μπροστά. Στο σημερινό ποδόσφαιρο είναι το "α" και το "ω" οι πλάγιοι χάφ με τους πλάγιους μπακ να εναλλάσσονται σε άμυνα, επίθεση. Ο πλάγιος μπάκ πρέπει να ξέρει να επιτίθεται όταν του βγεί μπαλιά εμπρός και ο πλάγιος χάφ, που καλείται να αναπληρώσει το κενό του πίσω, πρέπει να ξέρει να αμύνεται.   
Τώρα, αναφορικά με το κατά πόσο ξέρει να παίζει άμυνα... Έχει τύχει ποτέ να δείς αγώνα από το γήπεδο; Εκεί φαίνονται όλα. Από την τηλεόραση μπορείς να δείς ελάχιστα. Ο Πάντος έχει μόνο ψυχή, φιλότιμο, ευσυνειδησία, επαγγελματική συνέπεια και σοβαρότητα και είναι άξιος συγχαρητηρίων και επαίνων για όλα αυτά. Αλλά απλά, είναι -όπως είπαμε- άμπαλος. Στο ένας προς έναν, αδύναμος. Τεχνική, ανύπαρκτη. Μεταβίβαση μόνο στα λίγα μέτρα. Θέσεις και στήσιμο μέσα στον αγωνιστικό χώρο, εξωπραγματικές. Αντίληψη του παιχνιδιού, λές και είναι 16 χρόνων πρωτάρης, έστω και αν πλέον πάει για βετεράνος. Τι να λέμε τώρα. Είναι αναμενόμενο για κάθε διοίκηση εδώ στην Ελλάδα, αντί να πληρώνει γερά χρήματα για να έχει έναν ποιοτικό μπάκ αντάξιο μίας ομάδας πρωταθλήτριας στη χώρα της και πρωταγωνίστριας στο Τσάμπιονς-Ληγκ, να θέλει να ηρωοποιεί στα μάτια της εξέδρας τον κάθε Δον Κιχώτη Καραταϊδη, Αμανατίδη και Πάντο. Αλλά αυτά, είναι για τους "Τσουκαλάδες", που κινούνται μεταξύ τυφλού φανατισμού και ταπεινών υπηρεσιών υπό τη μορφή φωνασκιών-τραμπουκισμών για λογαριασμό των εκάστοτε διοικούντων. Εμείς οι υπόλοιποι, ας σκαμπάζουμε κάτιτι από ποδόσφαιρο.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ο κόουτς-κοιμίσης (επαναλαμβάνω) πρέπει να ξεκινήσει με Νικοπολίδη, Ζέβλακοφ δεξιά, Τοροσίδη αριστερά, Άντζα και Σέζαρ σέντερ μπακς, Μενδρινό δεξί αμυντικό χάφ, Στολτίδη αριστερά αμυντικό χάφ, ανάμεσά τους στον κάθετο άξονα και λίγο πιο μπροστά ως κεντρικό αμυντικό χάφ με πιο δημιουργικό παίξιμο το Λεντέσμα, δεξί μεσοεπιθετικό το Γκαλέτι, αριστερό μεσοεπιθετικό το Νούνιες και φουνταριστό τον Κοβάσεβιτς.Αν δεν είναι εντάξει ο Σέζαρ, δεξιά ο Πάτσα, κέντρο οι Άντζας και Ζέβλακοφ και αριστερά ο Τόρο. Κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού, αναλόγως των συνθηκών, οι αλλαγές ή και οι εναλλαγές μπορεί να είναι:Λούα-Λούα αντί του Κοβάσεβιτς στην κορυφήΛούα-Λούα αντί του Νούνιες στα αριστεράΕναλλαγή στις θέσεις και στους ρόλους ανάμεσα σε λεντέσμα και ΣτολτίδηΕνδιαφέρον θα ήταν να δούμε επίσης και ένα 3-5-2, που μπορεί να εναλλάσσεται κατά περίπτωση και σε 5-3-2.Κεντρικά μπακ οι Σέζαρ-Ζέβλακοφ και ελεύθερος ο Άντζας, δεξιός μπακ-χάφ ο Πάτσα, αριστερός μπακ-χάφ ο Τόρο, τρία αμυντικά χάφ οι Μενδρινός (δεξιά), Στολτίδης (δεξιά) και ανάμεσά τους και λίγο πιο μπροστά ο Λεντέσμα και επιθετικοί οι Γκαλέτι ως περιφερειακός και Κοβάσεβιτς ως κρούσης.

Παιδιά SOS. Ο κόουτς κοιμίσης ξεκινάει τον καλό στρατιώτη Πάντο στην αριστερή πλευρά της άμυνας. Καλά, πότε θα σταματήσουν οι μαλάκες να μπερδεύουν το συναισθηματισμό του να ηρωοποιείς τον κάθε Πάντο, Αμανατίδη, Καραταϊδη κλπ. με το γεγονός πώς ορισμένοι παίκτες δεν είναι για να τους βάζεις με αντίπαλο ανώτερο του Λεβαδειακού. Καλά, δε θυμάται κανείς στην κωλο-ομάδα πώς στο μάτς-εφιάλτη στο Άνφιλντ, η Λίβερπουλ έπαιζε συνέχεια από την πλευρά του Πάντου;Ελπίζω ο Κοιμίσης να ξυπνήσει και να παίξει με: Πατσατζόγλου δεξιά, Τοροσίδη αριστερά, Άντζα και Ζέβλακοφ στο κέντρο, Μενδρινό, Στολτίδη και Λεντέσμα στα χάφ και Γκαλέτι, Λούα-Λούα (άντε για να πάω πάσο και με τους φίλους μου που μου είπαν πώς είναι εξαιρετικά παράτολμο να ξεκινήσει ο Νούνιες αριστερός μεσοεπιθετικός) και Κοβάσεβιτς.
Υ.Γ.: Παιδιά, εκτιμώ τη φιλοτιμία ενός παίκτη και παραδέχομαι τον Πάντο γιατί δίνει όλη του τη δύναμη στην ομάδα, αλλά σόρρυ, στο ένας με έναν, τον έχω και εγώ ακόμη.

Αυτά τα ποσταρισματα δεν είναι δικά σου ρε φίλε????
Τι  έχεις να πεις που ο κοιμήσης κοουτς συνδέει το όνομα του με μια άλλη μεγάλη επιτυχία του Θρύλου μας ????
Ξέρεις πολλους ξύπνιους κοουτς να μάζευαν 11 βαθμούς σε όμιλο με Ρεαλ Βεντερ και ΛΑτσιο ????
Μήπως ξέχασες ότι από την βεντερ που ο Θρύλος έβαλε 6 γκολ και δέχτηκε 1 ο βαζελος έφαγε ΠΕΝΤΑΡΑ????

Για τον Παντο τι να πούμε??? Νομίζω ότι επέτυχες διάνα !!!!
Αφού εσύ τον Έχεις αλλά ο Ρομπινιο δεν τον έχει ούτε οι παίχτες της Βερντερ μάλλον πρέπει να πάρουν εσένα στην Ρεαλ η την Βερντερ!!!!

Βολέψου τώρα με PLAYSTATION

Και μην βιαστεις να πεις για θυρα 7 και τσουκαλαδες γιατι παω γήπεδο 15 χρόνια και έχω διαρκειας στα Επίσημα 3 χρονια!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ «ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ»
 

supermarios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Αυτά τα ποσταρισματα δεν είναι δικά σου ρε φίλε????
Τι  έχεις να πεις που ο κοιμήσης κοουτς συνδέει το όνομα του με μια άλλη μεγάλη επιτυχία του Θρύλου μας ????
Ξέρεις πολλους ξύπνιους κοουτς να μάζευαν 11 βαθμούς σε όμιλο με Ρεαλ Βεντερ και ΛΑτσιο ????
Μήπως ξέχασες ότι από την βεντερ που ο Θρύλος έβαλε 6 γκο
Αυτά τα ποσταρισματα δεν είναι δικά σου ρε φίλε????
Τι  έχεις να πεις που ο κοιμήσης κοουτς συνδέει το όνομα του με μια άλλη μεγάλη επιτυχία του Θρύλου μας ????
Ξέρεις πολλους ξύπνιους κοουτς να μάζευαν 11 βαθμούς σε όμιλο με Ρεαλ Βεντερ και ΛΑτσιο ????
Μήπως ξέχασες ότι από την βεντερ που ο Θρύλος έβαλε 6 γκολ και δέχτηκε 1 ο βαζελος έφαγε ΠΕΝΤΑΡΑ????

Για τον Παντο τι να πούμε??? Νομίζω ότι επέτυχες διάνα !!!!
Αφού εσύ τον Έχεις αλλά ο Ρομπινιο δεν τον έχει ούτε οι παίχτες της Βερντερ μάλλον πρέπει να πάρουν εσένα στην Ρεαλ η την Βερντερ!!!!

Βολέψου τώρα με PLAYSTATION

Και μην βιαστεις να πεις για θυρα 7 και τσουκαλαδες γιατι παω γήπεδο 15 χρόνια και έχω διαρκειας στα Επίσημα 3 χρονια!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ «ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ»
+1 Απλά μη συγκρίνεις ποτέ διαφορετικές χρονιές
 

Επισκέπτης
Στο Άνφιλντ έπαιζε δεξί μπάκ ο Πάντος και η ομάδα έμπαζε από 'κεί. Στο Β' ημίχρονο, ο Μπάγεβιτς απέσυρε το Γ.Χ. Γεωργιάδη, ο οποίος κάθε άλλο παρά φημιζόταν για τις αμυντικές του αρετές και έβαλε δεξί χάφ το Ρέζιτς, προκειμένου να δίνει βοήθειες και πίσω. Δεδομένου ότι ο Ρέζιτς ήταν ένα μουλάρι δίδοπο, επήλθε η ολική κατάρρευση.
Χαίρομαι που συμφωνείς πώς είναι άμπαλος ο Πάντος, πράγμα που σημαίνει πώς μιλάω με ένα φίλαθλο που κόβει το μάτι του. Θα διαφωνήσω, όμως, πώς δεν υπάρχει απαίτηση να βοηθάει μπροστά. Στο σημερινό ποδόσφαιρο είναι το "α" και το "ω" οι πλάγιοι χάφ με τους πλάγιους μπακ να εναλλάσσονται σε άμυνα, επίθεση. Ο πλάγιος μπάκ πρέπει να ξέρει να επιτίθεται όταν του βγεί μπαλιά εμπρός και ο πλάγιος χάφ, που καλείται να αναπληρώσει το κενό του πίσω, πρέπει να ξέρει να αμύνεται.   
Τώρα, αναφορικά με το κατά πόσο ξέρει να παίζει άμυνα... Έχει τύχει ποτέ να δείς αγώνα από το γήπεδο; Εκεί φαίνονται όλα. Από την τηλεόραση μπορείς να δείς ελάχιστα. Ο Πάντος έχει μόνο ψυχή, φιλότιμο, ευσυνειδησία, επαγγελματική συνέπεια και σοβαρότητα και είναι άξιος συγχαρητηρίων και επαίνων για όλα αυτά. Αλλά απλά, είναι -όπως είπαμε- άμπαλος. Στο ένας προς έναν, αδύναμος. Τεχνική, ανύπαρκτη. Μεταβίβαση μόνο στα λίγα μέτρα. Θέσεις και στήσιμο μέσα στον αγωνιστικό χώρο, εξωπραγματικές. Αντίληψη του παιχνιδιού, λές και είναι 16 χρόνων πρωτάρης, έστω και αν πλέον πάει για βετεράνος. Τι να λέμε τώρα. Είναι αναμενόμενο για κάθε διοίκηση εδώ στην Ελλάδα, αντί να πληρώνει γερά χρήματα για να έχει έναν ποιοτικό μπάκ αντάξιο μίας ομάδας πρωταθλήτριας στη χώρα της και πρωταγωνίστριας στο Τσάμπιονς-Ληγκ, να θέλει να ηρωοποιεί στα μάτια της εξέδρας τον κάθε Δον Κιχώτη Καραταϊδη, Αμανατίδη και Πάντο. Αλλά αυτά, είναι για τους "Τσουκαλάδες", που κινούνται μεταξύ τυφλού φανατισμού και ταπεινών υπηρεσιών υπό τη μορφή φωνασκιών-τραμπουκισμών για λογαριασμό των εκάστοτε διοικούντων. Εμείς οι υπόλοιποι, ας σκαμπάζουμε κάτιτι από ποδόσφαιρο.
συνεχισε μεγιστε αναλυτη να ποσταρεις ακαθεκτος τις σοφιστιες σου..καθε παρεα χρειαζεται τον κλοουν της..πες μας & για τον κυργιακο που τοσο πολυ θελεις-ευχεσαι να ερθει στον ΘΡΥΛΟ μας,να κανουμε & κανενα εμετο..
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Είναι μάταιο νομίζω να συνομιλώ με ανθρώπους που θεωρούν το Λεμονή σαν ένα προπονητή αντάξιο μίας ομάδας της ιστορίας και του κύρους του Ολυμπιακού και τον καλό στρατιώτη Πάντο, παίκτη που όχι μόνο δεν υποβιβάζει συνολικά το ρόστερ της ομάδας, αλλά είναι κατάλληλος για να μετέχει και στην ενδεκάδα.

Επιπλέον, ο μέσος νοήμων μορφωμένος άνθρωπος μπορεί (αν θέλει) να αντιληφθεί τα σχήματα λόγου που λειτουργούν καθ' υπερβολή. Σαφέστατα δε μπορώ να 'χω σε έναν προς ένα κανέναν Πάντο, όπως και κάθε άλλο αμυντικό που παίζει σε επαγγελματικά επίπεδα. Απλά, χρησιμοποιώντας σχήμα λόγου καθ' υπερβολή, προκειμένου να τονίσω την εκτίμησή μου, ότι ο Πάντος είναι άμπαλος, έγραψα πώς μέχρι και 'γώ τον έχω σε ένα-προς-έναν.

Τελικά, από όλη την κουβέντα, εκείνο που μου προκάλεσε την πιο μεγάλη εντύπωση είναι πώς στην ευχή ο pleasuregiver εκφράζεται και απευθύνεται ως χειρότερος και από αλήτη και δεν παίρνει από τους mods ούτε ένα Warned!

"ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ"
(για να καταλάβετε και κάτι, διατυπωμένο στη διάλεκτό σας) :dancing:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Εντάξει ρε.. ο Πάντος δεν έγινε ξαφνικά.. Καφού!Τον ξέρουμε εδώ και χρόνια και φαίνεται οτι αυτόν τον καιρό είναι απλά σε μεγάλη φόρμα.Όσο για το Λεμονή πιστεύω οτι τον βοήθησαν οι καρπαζιές των προηγουμένων ετών τότε που έπαιζε ανοιχτά και τον έκαναν τον Ολυμπιακό π***άνα στην Ευρώπη.. τώρα όμως είδατε ε?με 3 αμυντικά χαφ είναι πίσω.. δε το λέω υποτιμητικά (μην αρχίσετε την γκρίνια) ..έτσι κι'αλλιώς και ο βάζελος έπαιζε με πολύ αμυντικό σχήμα το 2001 που έπαιρνε τα αποτελέσματα.Απλά τονίζω οτι έβαλε μυαλό και μαζεύτηκε λίγο φέτος......
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Είναι μάταιο νομίζω να συνομιλώ με ανθρώπους που θεωρούν το Λεμονή σαν ένα προπονητή αντάξιο μίας ομάδας της ιστορίας και του κύρους του Ολυμπιακού και τον καλό στρατιώτη Πάντο, παίκτη που όχι μόνο δεν υποβιβάζει συνολικά το ρόστερ της ομάδας, αλλά είναι κατάλληλος για να μετέχει και στην ενδεκάδα.

Επιπλέον, ο μέσος νοήμων μορφωμένος άνθρωπος μπορεί (αν θέλει) να αντιληφθεί τα σχήματα λόγου που λειτουργούν καθ' υπερβολή. Σαφέστατα δε μπορώ να 'χω σε έναν προς ένα κανέναν Πάντο, όπως και κάθε άλλο αμυντικό που παίζει σε επαγγελματικά επίπεδα. Απλά, χρησιμοποιώντας σχήμα λόγου καθ' υπερβολή, προκειμένου να τονίσω την εκτίμησή μου, ότι ο Πάντος είναι άμπαλος, έγραψα πώς μέχρι και 'γώ τον έχω σε ένα-προς-έναν.

Τελικά, από όλη την κουβέντα, εκείνο που μου προκάλεσε την πιο μεγάλη εντύπωση είναι πώς στην ευχή ο pleasuregiver εκφράζεται και απευθύνεται ως χειρότερος και από αλήτη και δεν παίρνει από τους mods ούτε ένα Warned!

"ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ"
(για να καταλάβετε και κάτι, διατυπωμένο στη διάλεκτό σας) :dancing:
Φίλε δεν μπορείς να έχεις διαφορετική άποψη από τον "Πρωταθλητή" και από την γραμμή που περνάνε τα μέσα μαζικής ενημέρωσης σε κάποιο θέμα!Τα υπάκουα στρατιωτάκια θα σε βρίσουν και θα σε κοροιδέψουν όταν βρουν ευκαιρία!Αν βέβαια ο Ολυμπιακός χάσει το πρωτάθλημα θα είναι οι ίδιοι που θα τα χώνουν στον Λεμονή ή στον κάθε Πάντο!Δεν μπορούν να δεχτούν ότι υπάρχει και αντίθετη άποψη και να την σεβαστούν! :think:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Είναι μάταιο νομίζω να συνομιλώ με ανθρώπους που θεωρούν το Λεμονή σαν ένα προπονητή αντάξιο μίας ομάδας της ιστορίας και του κύρους του Ολυμπιακού και τον καλό στρατιώτη Πάντο,
Επιπλέον, ο μέσος νοήμων μορφωμένος άνθρωπος μπορεί
Οπότε θέλεις φιλόσοφε της Τηλεόρασης και φίλαθλε του καναπέ
να συγκρίνουμε και Σπουδές και Επαγγελματική καταξίωση
αστα φίλε μας τα είπαν και άλλοι αυτά
Αν θέλεις Όμως Απάντησε μου σε ένα Ερώτημα !!!!!
Πόσες φορές τον Χρόνο βλέπεις τον Ολυμπιακό στο Γήπεδο?????
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Οπότε θέλεις φιλόσοφε της Τηλεόρασης και φίλαθλε του καναπέ
να συγκρίνουμε και Σπουδές και Επαγγελματική καταξίωση
αστα φίλε μας τα είπαν και άλλοι αυτά
Αν θέλεις Όμως Απάντησε μου σε ένα Ερώτημα !!!!!
Πόσες φορές τον Χρόνο βλέπεις τον Ολυμπιακό στο Γήπεδο?????
Εγώ; Φίλαθλος του καναπέ; Βρε, κάθε Κυριακή μαζί δεν είμαστε στην εξέδρα; Εσύ δεν είσαι εκείνος ο μελαχρινός, σπυριάρης, με το λιγδό μαλλί, που είσαι μονίμως βραχνός και βαστάς στο ένα χέρι τσιγάρο και στο άλλο το κασκώλ;
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ώπα! Δε μιλάει. Τον έπιασα. Αυτός είναι! Ο σπυριάρης, ο λίγδης, ο μελαχρινός, με τη βραχνή φωνή, το κασκώλ και το τσιγάρο με την καύτρα να πέφτει. Ο τύπος με τη φαβορίτα και το μακρύ νυχάκι που βγάζει νευρικά τα κακαδάκια απ' τη μύτη και γρομπαλάκια κερί απ' το αυτί. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Καμμία απόκριση. Σιωπή. Εμ, βέβαια, 5.00 μ.μ. πήγε. Η σύνηθης ώρα που σχολούν οι υπάλληλοι. Που θέλουν και διαρκείας στην "επισήμων", μη :shit:ω...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Tακαρε φυγε για να δουν ασπρη μερα οι Εφημεριδεσ,οι τσατσοι,οι Βαζελοχανουμηδες,και ο ΝΤΟΥΣΑΝ........
ΟΥΣΤ απο δω !!!!
ΥΓ;Πολυ καυλα η μεταφραστρια!!!!
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Για τον Φερέρ είστε σίγουροι ότι θα βγάλει την σεζόν;
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.imageshack.gr/images/kkzmtz1zyujjzndgzojm.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Καλά να 'σαι μέτριος ως κόουτς και άτολμος ως πρόσωπο
Καλά να 'ναι η ποιότητα των παικτών σου πολύ ανώτερη από το δικό σου επίπεδο
Καλά να δέχεσαι να σου βάζουν καπέλο
Καλά να 'σαι εντελώς αμμόρφωτος
Καλά να μη μπορείς κάν να αρθρώσεις λόγο σε μία συνέντευξη Τύπου
Καλά να πουλάς φρόνημα στους τυφλά φανατικούς για να σε στηρίζουν

Σε έναν οδοντίατρο για να σου γεμίσει τα κενά ανάμεσα στα δόντια, δε μπορούσες να πάς Χριστιανέ μου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom