Νέα

Θα βγάλει παρέλαση ο Λεμονής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα julio_the_impaler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω από που βγήκε η βρώμα ότι το παιχνίδι είναι στημένο και θα χάσει ο Ολυμπιακός. :think:
Πολλοί Ολυμπιακοί έβγαιναν χτες στα ραδιόφωνα και έλεγαν αυτό το πράγμα. Τι είναι αυτό τώρα, κόλπο των μπούκηδων για να μην πέσουν όλοι στο 1-Χ του Ολυμπιακού;
Η συνωμοσιολογία είναι το αγαπημένο είδος συζήτησης στο Καφενείο "Η Ελλάς"
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Όντως ένα, σορρυ μου ξέφυγε.

Η φιλοσοφία σας μάρανε για το συγκεκριμένο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Don't worry mate, ένα ψυγείο 10 κυβικά έχω γεμάτο μπύρες.

Γιουυυυυχχχχχχχοοοοοουυυυυυυυυυυυυυ Σκοτεινούλη,
ούτε στα χθεσινά πμ δεν απαντάς ε?
Don't worry mate, ένα ψυγείο 10 κυβικά έχω γεμάτο μπύρες.

Γιουυυυυχχχχχχχοοοοοουυυυυυυυυυυυυυ Σκοτεινούλη,
ούτε στα χθεσινά πμ δεν απαντάς ε?


Σε αυτή την κοτσάνα που μου στειλες:΄΄Βρε μπας και θέλετε το Καραϊσκάκη για έδρα?
Κατάλαβαίνετε σιγά σιγά οτι το Δεσποινιώ δεν θα σας κάνει γήπεδο και ψάχνεσται, ε?΄΄

δεν έβρισκα κάτι να απαντήσω.Στείλε κάτι πιο συζητήσιμο κ θα σου απαντήσω ΣΙΓΟΥΡΑ και ανάλογα.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Βάλε όμως και τα δικά σου γραφόμενα περί κίτρινου Πειραιά να δέσει το γλυκό βρε αδερφέ  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Α, ναι, έχεις απόλυτο δίκιο. Πράγματι χαρακτήρισα κάφρους την "7". Τώρα, το γεγονός ότι στη συνέχεια χρησιμοποίησες τη φράση για "εμάς τους κάφρους" οφείλεται -προφανώς- στο ότι είσαι και 'σύ στην "7"; Τότε κακώς έχω ανοίξει κουβέντα μαζί σου, γιατί μπορεί στη φρασεολογία σου να είσαι πράγματι κόσμιος, αλλά σε σχέση με τη νοοτροπία ανήκουμε σε δύο διαφορετικούς, πολύ μακρινούς ο ένας από τον άλλο, κόσμους.
Ναι στην 7 πηγαινα γιατι εκει γουσταρα να πηγενω και να φωναζο για την ομαδα μου.
Α και εχω μαθη να μην κρινω τους αλλους με βασει το απο ποια θυρα βλεπουν εναν αγωνα, αλλα αυτο ισχυει στον δικο μου κοσμο οχι στον δικο σου.
 

Επισκέπτης
Ναι στην 7 πηγαινα γιατι εκει γουσταρα να πηγενω και να φωναζο για την ομαδα μου.
Α και εχω μαθη να μην κρινω τους αλλους με βασει το απο ποια θυρα βλεπουν εναν αγωνα, αλλα αυτο ισχυει στον δικο μου κοσμο οχι στον δικο σου.
μην ασχολεισαι αλλο με τον ταραμα ρε φιλε..γνωστο πλεον το παιχνιδακι του καθε πικραμενου..
 

Επισκέπτης
Βάλε όμως και τα δικά σου γραφόμενα περί κίτρινου Πειραιά να δέσει το γλυκό βρε αδερφέ  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
καλα ρε φιλε δεν το ξερεις οτι ο πειραιας & τα χανια ειναι κιτρινομαυρα???τι πρεπει να γινει δηλαδη για να το παραδεχτεις???καθε ημερα δεν κυκλοφορουν χιλιαδες κατοικοι των παραπανω πολεων με την κιτρινομαυρη κατασαρκα???μηπως δεν ξερεις οτι ξεσηκωνουν τους αλλους φιλησυχους πολιτες καθε τρεις & λιγο με τους πανυγηρισμους τους οποτε δηλαδη το αρθρο44 παιρνει το ενα πρωταθλημα πισω απο το αλλο σε ολα τα σπορ???αντε πηγαινε σε κανενα οφθαλμιατρο επιτελους.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Άσε ρε pleasure απο εκεί έρχομαι.
Μου έδωσε ένα μπαστουνάκι και μου είπε να πάρω και σκύλο.
Τι να εννοεί ο κερατάς ? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Andras37Athina...Δεν σου αρεσε το παιχνιδι του παντου με την Ρεαλ?Θεωρεις πως ο Ρομπινιο τον εκανε γιογιο ή σταθηκε επαξια απεναντι του?
 

TSABATMAN

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
18
Πόντοι
0
ολοι ενωμενοι για τη νικη αποψε.Andras37Athina οφειλω να παραδεχτω οτι σε παρεξηγησα .ως ενα σημειο εχεις δικιο αλλα ο λεμονης ειναι αυτος που συνδεεται με ολα τα επιτυχημενα αποτελεσματα του θρυλου που σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση δεν ειναι τυχαια.ειναι θεμα δουλειας.και το ξερω πολυ καλα γιατι ....ειμαι ο ΠΑΝΤΟΣ ..χχαχαχααχαχααχχα
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Andras37Athina...Δεν σου αρεσε το παιχνιδι του παντου με την Ρεαλ?Θεωρεις πως ο Ρομπινιο τον εκανε γιογιο ή σταθηκε επαξια απεναντι του?
Ποιος Ρομπινιο ρε ο Andraw37Athina εχει παιξει μπαλα και εχει τον Παντο για πλακα.
 

Επισκέπτης
λέω να στείλω για στήριγμα σήμερα στον σερ Τάκη τον Κωνσταντίνο Μητσοτάκη να του ευχηθεί καλή επιτυχία.
 

Souter

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά SOS. Ο κόουτς κοιμίσης ξεκινάει τον καλό στρατιώτη Πάντο στην αριστερή πλευρά της άμυνας. Καλά, πότε θα σταματήσουν οι μαλάκες να μπερδεύουν το συναισθηματισμό του να ηρωοποιείς τον κάθε Πάντο, Αμανατίδη, Καραταϊδη κλπ. με το γεγονός πώς ορισμένοι παίκτες δεν είναι για να τους βάζεις με αντίπαλο ανώτερο του Λεβαδειακού. Καλά, δε θυμάται κανείς στην κωλο-ομάδα πώς στο μάτς-εφιάλτη στο Άνφιλντ, η Λίβερπουλ έπαιζε συνέχεια από την πλευρά του Πάντου;

Ελπίζω ο Κοιμίσης να ξυπνήσει και να παίξει με: Πατσατζόγλου δεξιά, Τοροσίδη αριστερά, Άντζα και Ζέβλακοφ στο κέντρο, Μενδρινό, Στολτίδη και Λεντέσμα στα χάφ και Γκαλέτι, Λούα-Λούα (άντε για να πάω πάσο και με τους φίλους μου που μου είπαν πώς είναι εξαιρετικά παράτολμο να ξεκινήσει ο Νούνιες αριστερός μεσοεπιθετικός) και Κοβάσεβιτς.

Υ.Γ.: Παιδιά, εκτιμώ τη φιλοτιμία ενός παίκτη και παραδέχομαι τον Πάντο γιατί δίνει όλη του τη δύναμη στην ομάδα, αλλά σόρρυ, στο ένας με έναν, τον έχω και εγώ ακόμη.

Φίλε δεν δε έχω δει να παίζεις ενδεχιμένως και να τον έχεις τον Πάντο στο ένας με έναν.Πάντως σχετικά με το ματς στο ανφιλντ που όντως μας είχε κάνει γιογιο ο χαρι κιούελ από τα αριστερά,εκεί δηλ. που αμύνεται το δεξί μπακ να σου θυμίσω ότι στο β αμιχρονο επαιζε ο ρέζιτς δεξί μπακ και όχι ο Πάντος.Σίγουρα είναι άμπαλος ο Τάσος αλλά άλλο πράγμα να μπορείς να παίξεις άμυνα,δεν νομίζω ότι έχει κανείς μας την απαίτηση να βοηθάει την ομάδα μπροστά.Άμυνα ξέρει να παίζει πάντως ο Παντος!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
O ΘΡΥΛΟΣ σημερα θα παιξει για τα αδερφια 8-2-81!!!!!
 

Επισκέπτης
που εισαστε σημερα κοτουλες???ελατε να μας πειτε τις παπαριες σας για τον ΤΑΚΑΡΟ..μην μας αφηνετε αλλο σε αγωνια..κο-κο-κο..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
λοιπον λαπλας κουραγιο φιλε...δεν εχεις υπνο αποψε...εχεις τρελαθει...πω πω τι κριμα ρε γαμωτο...σε σκασαμε ε?
 

Επισκέπτης
Λαμπριάκος περσι:ΣΙΓΑ ΜΩΡΕ ΠΟΙΟΣ ΕΦΥΓΕ?Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ?ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΝ ΛΕΜΟΝΗ ΛΕΜΕ..
στα παπαρια μας τι λεει ο καθε πικραμενος καραγκιοζακος ρε βλακα..εσενα παντως σου εχει σκισει τα βαρδουλα μεσα στο λαγουμι σου πετωντας σου 4 βαρβατα καυλια οποτε δεν δικαιουσαι να μιλας..
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
γιαυτο του λειπει το δοντι?επειδη τον εχυσε με δυναμη περσι ο ΠΑΠ?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
γιαυτο του λειπει το δοντι?επειδη τον εχυσε με δυναμη περσι ο ΠΑΠ?


Δηλαδή Την στιγμη που ο Παπαδοπουλος εβαλε γκολ μεσα στο Καραισκακη

πως λες να ενοιωσαν οι οπαδοι του Ολυμπιακου που ηταν μεσα στο γηπεδο? :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom