Νέα

Θα βγάλει παρέλαση ο Λεμονής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα julio_the_impaler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Να ξεκαθαρίσω κάτι φίλοι; Δεν πρόκειται να εμπλακώ σε συζήτηση με κανένα αγράμματο μπαγλαμά καφενειακού τύπου, συνεπώς θα μου επιτρέψετε να απαντώ και να συμμετέχω επιλεκτικά στη συζήτηση. Ο.κ.; :sunglasses:
κι' εμεις επιλεκτικα θα σε κραζουμε ρε κομπλεξαρα που θεωρεις οτι "εχεις" τον ΠΑΝΤΟΥΡΟΥ,οποιονδηποτε επαγγελματια παικτη & θελεις να σε παρουμε & στα σοβαρα..κακομοιρη..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Να ξεκαθαρίσω κάτι φίλοι; Δεν πρόκειται να εμπλακώ σε συζήτηση με κανένα αγράμματο μπαγλαμά καφενειακού τύπου, συνεπώς θα μου επιτρέψετε να απαντώ και να συμμετέχω επιλεκτικά στη συζήτηση. Ο.κ.; :sunglasses:
Να ξεκαθαρίσω κάτι φίλοι; Δεν πρόκειται να εμπλακώ σε συζήτηση με κανένα αγράμματο μπαγλαμά καφενειακού τύπου, συνεπώς θα μου επιτρέψετε να απαντώ και να συμμετέχω επιλεκτικά στη συζήτηση. Ο.κ.; :sunglasses:


Μα γιατί το λές αυτό;;;;βλέπεις κανέναν τέτοιο;;;;μπουα,χ,α,χα,χα,χα,χα,χα
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Αν περάσει απόψε ο Θρύλος, δεν πρόκειται να αλλάξω άποψη για το Λεμονή. Η άποψη της μίας βραδιάς είναι για τους κάφρους της "7", όχι για έναν άνθρωπο που έχει παίξει και έχει παραολουθήσει μπάλα όσο δεν έχουν κάνει άλλοι σε δύο ζωές.

Υ.Γ.: Ήμουν και είμαι στα 38 μου ένας καλός παίκτης ερασιτεχνικού επιπέδου και το ότι ακόμη και 'γώ έχω χαλαρά το Πάντο στο ένας-προς-έναν το χρησιμοποίησα για να υπερτονίσω το βαθμό της ποιοτικής ανεπάρκειάς του.
Με αυτα που διαβασα και εμενα για να ειμαι ειλικρινης ο vasos μου ηρθε στο μυαλο.
Τωρα το οτι εχεις παιξει μπαλα και εχεις δει περισοτερη μπαλα απο εμας τους καφρους σε κανει να πιστευεις οτι ξερεις κατι παραπανω απο τον Λεμονη ωστε να δινεις και συμβουλες για το πως πρεπει να κατεβη η ομαδα?
Ισως αλλωστε ποιος ειναι μωρε ο Λεμονης? που εχει παιξει αυτος μπαλα για να ξερει περισοτερα απο εσενα?
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Προς αποκατάσταση της αλήθειας, να υπενθυμίσω ότι στον αγώνα με την Λίβερπουλ, ο Μπάγεβιτς πέρασε τον Ρέζιτς, για όποιον θυμάται, δεξιά και το πάρτυ δεν είχε τελειωμό.
Ως χάφ. Μπακ; Ποιος ήταν; Ο Πάντος. Εξ ου και η ομάδα έμπαζε από την αρχή από 'κεί. Ο Μπάγεβιτς, έβαλε τον επίσης λίγο Ρέζιτς για να καλύψει τα κενά του Πάντου, με αποτέλεσμα να επέλθη τρικυμμία.

Κοίταξε, δε θέλω να αδικήσω τον Πάντο. Η ευψυχία του, ο ζήλος, η αυταπάρνησή του είναι παραδειγματικές για κάθε ποδοσφαιριστή, ειδιά νέο, αλλά απλά ο άνθρωπος δεν ξέρει μπάλα. Όποιος πηγαίνει γήπεδο και βλέπει πανοραμικά ΟΛΟΚΛΗΡΟ τον αγωνιστικό χώρο, βλέπει πώς το παιδί όχι μόνο έχει αδυναμία να μαρκάρει αντίπαλο, να κόψει, ή να συντελέσει δημιουργικά στην ανάπτυξη από τα πλάγια, αλλά ώρες-ώρες δε γνωρίζει κάν πώς πρέπει να κινηθεί ή να σταθεί γενικότερα μές στον αγωνιστικό χώρο.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Καλο θα ηταν να μπει εδω ο Τακης και να του πουν οι προπονηταρες του σαιτ ποιον να κατεβασει στο γηπεδο ωστε να παρουμε το τσαμπιονς λιγκ για πλακα. :headbang:
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Με αυτα που διαβασα και εμενα για να ειμαι ειλικρινης ο vasos μου ηρθε στο μυαλο.
Τωρα το οτι εχεις παιξει μπαλα και εχεις δει περισοτερη μπαλα απο εμας τους καφρους σε κανει να πιστευεις οτι ξερεις κατι παραπανω απο τον Λεμονη ωστε να δινεις και συμβουλες για το πως πρεπει να κατεβη η ομαδα?
Ισως αλλωστε ποιος ειναι μωρε ο Λεμονης? που εχει παιξει αυτος μπαλα για να ξερει περισοτερα απο εσενα?
Σου απαντώ, γιατί είσαι κόσμιος, αν μη τι άλλο, στο ύφος που απευθύνεσαι.
Κάφρο δε χαρακτήρισα κανέναν. Οι κάφροι εμφανίζονται εμπρός από μόνοι τους και φωνάζουν δυνατά την περίπτωσή τους. Αυτό εξάλλου φάνηκε και εδώ, μόλις πριν.
Δεν έχω την παραμικρή ιδέα τι σημαίνει vasos, αλλά εγώ δεν έχω κανένα σαράκι να με τρώει. Έπαιζα από μικρός έως σήμερα μπαλίτσα για την υγεία, την άθληση και το μεράκι μου και απλά, στα ερασιτεχνικά χωράφια είμαι ένας καλός μεσοεπιθετικός, τίποτα περισσότερο. Κατά τ΄αλλα, έχω δουλέψει τόσο σκληρά πάνω σε σπουδές, επιστήμη, καρριέρα, οικογένεια που δεν έχω καμία κρυφή τρυπούλα ή ελλειμμα, να μου βασανίζουν την ψυχή.
Σε ότι αφορά το Λεμονή ως κόουτς, αυτή τη στιγή είναι ακριβώς ότι υπήρξε ως παίκτης. Ολυμπιακάρα, αλλά δεύτερος σε ποιότητα. Μπορεί με το πέρασμα των χρόνων, να βελτιωθεί ο άνθρωπος. Μακάρι.
Τέλος, διεκδικώ το δικαίωμα να έχω άποψη, ακριβώς γιατί έχω παίξει και παρακολουθήσει χρόνια και χρόνια ποδόσφαιρο.
 

Επισκέπτης
Τέλος, διεκδικώ το δικαίωμα να έχω άποψη, ακριβώς γιατί έχω παίξει και παρακολουθήσει χρόνια και χρόνια ποδόσφαιρο.
αποψη και βεβαια μπορεις να εχεις,χωρις ομως να απαξιωνεις συνεχως ειτε τον τακη,ειτε τον παντουρου..οσο το κανεις,τουλαχιστον απο εμενα θα ακους τα μπινελικια που σου αξιζουν..γκεγκε???
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Σου απαντώ, γιατί είσαι κόσμιος, αν μη τι άλλο, στο ύφος που απευθύνεσαι.
Κάφρο δε χαρακτήρισα κανέναν. Οι κάφροι εμφανίζονται εμπρός από μόνοι τους και φωνάζουν δυνατά την περίπτωσή τους. Αυτό εξάλλου φάνηκε και εδώ, μόλις πριν.
Τέλος, διεκδικώ το δικαίωμα να έχω άποψη, ακριβώς γιατί έχω παίξει και παρακολουθήσει χρόνια και χρόνια ποδόσφαιρο.
Ο καθε ενας μπορει να εχει αποψη αυτο δεν σημαινει οτι η αποψη σου ειναι σωστη γιατι αν ηταν κριτηριο για το αν εισαι σωστος το οτι εχεις παιξει μπαλα ε τοτε ο Λεμονης κατι παραπανω θα ξερει απο εσενα και απο εμενα.
Για το πρωτο σκελος να σου πω οτι αναφερθηκες στους καφρους της 7.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
[move] :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: Και επι γης ειρήνη  :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: [/move]

Ηρεμία αδέρφια. Λίγες ώρες έμειναν.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κατάλαβα. Έπεσα σε γνωστό, διαγεγνωσμένο περιστατικό γιατρέ μου, ε;
Κατάλαβα. Έπεσα σε γνωστό, διαγεγνωσμένο περιστατικό γιατρέ μου, ε;


Ανίατο χρόνιαααααα φιλαράκι μου.Ανίατο χρόνια.Προσπάθησαν πολλοί αλλά επί ματαίω.Του είπαν πολλοί την θεραπεία αλλά ΄΄αυτός΄΄ δεν την δέχεται.Μην ασχολείσαι,αλλά έπεσες διάνα,όσο κανείς άλλος.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Ανίατο χρόνιαααααα φιλαράκι μου.Ανίατο χρόνια.Προσπάθησαν πολλοί αλλά επί ματαίω.Του είπαν πολλοί την θεραπεία αλλά ΄΄αυτός΄΄ δεν την δέχεται.Μην ασχολείσαι,αλλά έπεσες διάνα,όσο κανείς άλλος.
Νταρκ σημερα αραξε στην πολυθρονα να απολαυσεις τσαμπιονς λιγκ. :grin:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Γιατί ετοίμασαν κάτι?
Δεν το άκουσα :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Για το πρωτο σκελος να σου πω οτι αναφερθηκες στους καφρους της 7.
Α, ναι, έχεις απόλυτο δίκιο. Πράγματι χαρακτήρισα κάφρους την "7". Τώρα, το γεγονός ότι στη συνέχεια χρησιμοποίησες τη φράση για "εμάς τους κάφρους" οφείλεται -προφανώς- στο ότι είσαι και 'σύ στην "7"; Τότε κακώς έχω ανοίξει κουβέντα μαζί σου, γιατί μπορεί στη φρασεολογία σου να είσαι πράγματι κόσμιος, αλλά σε σχέση με τη νοοτροπία ανήκουμε σε δύο διαφορετικούς, πολύ μακρινούς ο ένας από τον άλλο, κόσμους.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Don't worry mate, ένα ψυγείο 10 κυβικά έχω γεμάτο μπύρες.

Γιουυυυυχχχχχχχοοοοοουυυυυυυυυυυυυυ Σκοτεινούλη,
ούτε στα χθεσινά πμ δεν απαντάς ε?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Don't worry mate, ένα ψυγείο 10 κυβικά έχω γεμάτο μπύρες.

Γιουυυυυχχχχχχχοοοοοουυυυυυυυυυυυυυ Σκοτεινούλη,
ούτε στα χθεσινά πμ δεν απαντάς ε?
Don't worry mate, ένα ψυγείο 10 κυβικά έχω γεμάτο μπύρες.

Γιουυυυυχχχχχχχοοοοοουυυυυυυυυυυυυυ Σκοτεινούλη,
ούτε στα χθεσινά πμ δεν απαντάς ε?


Δεν είχα να απαντήσω κάτι στο ΕΝΑ p.m που μου στειλες.

΄΄Το Λακωνίζειν εστίν φιλοσοφείν΄΄
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
αποκλειεις να εκανε τα κονε με 2 διπλα με ανταλαγμα την 2η θέση???εδω στηθηκαν ιταλικα πρωταθλήματα σοτν ομλο του οσγπ θα κολλήσουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom