Νέα

Θα βγάλει παρέλαση ο Λεμονής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα julio_the_impaler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Τα βλέπω τώρα και γελάω :2funny:....τελικά 25ης Μαρτίου :think:...28ης Οκτωβρίου :think:???Του 2007 :think:...του 2008 :think:...του 2009 :think:???Ακόμα περιμένω απάντηση απο τον συνάδελφο που το άνοιξε :uglystupid: :idiot:......
ΥΓ1--->Για γέλια ρε παιδιά......για γέλια..... :2funny: :2funny: :2funny:
ΥΓ2--->Μόλις γύρισα απο μπουζούκια και είμαι...φτιαχμένος(όχι πιωμένος...) :dancing:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Τα βλέπω τώρα και γελάω :2funny:....τελικά 25ης Μαρτίου :think:...28ης Οκτωβρίου :think:???Του 2007 :think:...του 2008 :think:...του 2009 :think:???Ακόμα περιμένω απάντηση απο τον συνάδελφο που το άνοιξε :uglystupid: :idiot:......
ΥΓ1--->Για γέλια ρε παιδιά......για γέλια..... :2funny: :2funny: :2funny:
όποιος το άνοιξε πες δε γαμιέται οκ. το καλύτερο γέλιο έχουν τα σχόλια απο χανουμοβάζελα.
τουλάχιστον να έβαζαν το όριο Χριστούγεννα, να το κουβεντιάσουμε λίγο

ΥΓ2--->Μόλις γύρισα απο μπουζούκια και είμαι...φτιαχμένος(όχι πιωμένος...) :dancing:
πήδηξες κιόλας ή για πάρτυ σου πήγες? ρωτάω γιατί έχω βίτσιο, το ξεκαθαρίζω πάντα στις κάμπιες, μασάζ και μπουζούκια μόνο αν γαμήσω μετά
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
πήδηξες κιόλας ή για πάρτυ σου πήγες? ρωτάω γιατί έχω βίτσιο, το ξεκαθαρίζω πάντα στις κάμπιες, μασάζ και μπουζούκια μόνο αν γαμήσω μετά
Με παρέα ήμουν....αλλά ήταν και η δικιά μου κοντά...και έτσι δεν εκμεταλεύτηκα τον χαμό απο πιπινάκια μέσα στο μαγαζί...και είχε κάτι πολύ καλά κομμάτια..... :rockon:
ΥΓ--->Ρεεεεεεεεεε....πότε θα φύγει ο Τάκης????? :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Με παρέα ήμουν....αλλά ήταν και η δικιά μου κοντά...και έτσι δεν εκμεταλεύτηκα τον χαμό απο πιπινάκια μέσα στο μαγαζί...και είχε κάτι πολύ καλά κομμάτια..... :rockon:
ΥΓ--->Ρεεεεεεεεεε....πότε θα φύγει ο Τάκης????? :jerking: :jerking: :jerking:
οι πελατες που ανοιξαν το θρεντ,κο-κο-κο τωρα..μονο νεα φιντανακια στον οριζοντα να γραφουν & αυτα τις χαζομαρες τους..α ρε κωλοτουμπες..πολυ πλακα εχετε τελικα..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
οι πελατες που ανοιξαν το θρεντ,κο-κο-κο τωρα..μονο νεα φιντανακια στον οριζοντα να γραφουν & αυτα τις χαζομαρες τους..α ρε κωλοτουμπες..πολυ πλακα εχετε τελικα..
Το κακό είναι πως κάποιοι μπαίνουν μέσα με άλλα nick....ανοίγουν ένα άσχετο θέμα και μετά μιλάνε με το κανονικό τους....αν δείς κάτι τέτοια θέματα τα ανοίγουν κάποιοι με πολύ λίγα μηνύματα.....μιλάμε για τον π@$τσο εντελώς.....
 

Επισκέπτης
Το κακό είναι πως κάποιοι μπαίνουν μέσα με άλλα nick....ανοίγουν ένα άσχετο θέμα και μετά μιλάνε με το κανονικό τους....αν δείς κάτι τέτοια θέματα τα ανοίγουν κάποιοι με πολύ λίγα μηνύματα.....μιλάμε για τον π@$τσο εντελώς.....
ρε δεν ειπαμε???γραψαρχιδιν εναλλαξ με  πριξαρχιδιν πρωι-μεσημερι-βραδυ.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • paparazzi_farmako_.jpg
    paparazzi_farmako_.jpg
    168,9 KB · Εμφανίσεις: 56

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ο κόουτς-κοιμίσης (επαναλαμβάνω) πρέπει να ξεκινήσει με Νικοπολίδη, Ζέβλακοφ δεξιά, Τοροσίδη αριστερά, Άντζα και Σέζαρ σέντερ μπακς, Μενδρινό δεξί αμυντικό χάφ, Στολτίδη αριστερά αμυντικό χάφ, ανάμεσά τους στον κάθετο άξονα και λίγο πιο μπροστά ως κεντρικό αμυντικό χάφ με πιο δημιουργικό παίξιμο το Λεντέσμα, δεξί μεσοεπιθετικό το Γκαλέτι, αριστερό μεσοεπιθετικό το Νούνιες και φουνταριστό τον Κοβάσεβιτς.

Αν δεν είναι εντάξει ο Σέζαρ, δεξιά ο Πάτσα, κέντρο οι Άντζας και Ζέβλακοφ και αριστερά ο Τόρο.

Κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού, αναλόγως των συνθηκών, οι αλλαγές ή και οι εναλλαγές μπορεί να είναι:
Λούα-Λούα αντί του Κοβάσεβιτς στην κορυφή
Λούα-Λούα αντί του Νούνιες στα αριστερά
Εναλλαγή στις θέσεις και στους ρόλους ανάμεσα σε λεντέσμα και Στολτίδη

Ενδιαφέρον θα ήταν να δούμε επίσης και ένα 3-5-2, που μπορεί να εναλλάσσεται κατά περίπτωση και σε 5-3-2.
Κεντρικά μπακ οι Σέζαρ-Ζέβλακοφ και ελεύθερος ο Άντζας, δεξιός μπακ-χάφ ο Πάτσα, αριστερός μπακ-χάφ ο Τόρο, τρία αμυντικά χάφ οι Μενδρινός (δεξιά), Στολτίδης (δεξιά) και ανάμεσά τους και λίγο πιο μπροστά ο Λεντέσμα και επιθετικοί οι Γκαλέτι ως περιφερειακός και Κοβάσεβιτς ως κρούσης.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Αστον τον νουνιες τον Γκαντεμη εξω κοουτς γιατι αυτος μου βγαζει μια γκαντεμια...
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Έχει πολύ καλά στοιχεία ως παίκτης βρε σύ, trust me, απλά ψάχνει να του δοθεί η "χρυσή ευκαιρία". Αν είχε αντίδια ο κόουτς-κοιμίσης θα του την έδινε αυτή την ευκαιρία στο πλέον σημαντικό μάτς. Εκεί καταλαβαίνεις, εάν βρήκες έναν καλό παίκτη, ή, έαν τον πάς για σούτ υπό τη μορφή δανεισμού σε καμιά ισπανική, ιταλική, γερμανική, αγγλική ομάδα πρωτοδεύτερης κατηγορίας. Εξάλλου, εάν δε σου έχει αποδώσει στα πρώτα 45' βάζεις το Λούα Λούα.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Έχει πολύ καλά στοιχεία ως παίκτης βρε σύ, trust me, απλά ψάχνει να του δοθεί η "χρυσή ευκαιρία". Αν είχε αντίδια ο κόουτς-κοιμίσης θα του την έδινε αυτή την ευκαιρία στο πλέον σημαντικό μάτς. Εκεί καταλαβαίνεις, εάν βρήκες έναν καλό παίκτη, ή, έαν τον πάς για σούτ υπό τη μορφή δανεισμού σε καμιά ισπανική, ιταλική, γερμανική, αγγλική ομάδα πρωτοδεύτερης κατηγορίας. Εξάλλου, εάν δε σου έχει αποδώσει στα πρώτα 45' βάζεις το Λούα Λούα.
Δεν θα θελα να πειραματιστει ο Λεμονης στο αυριανο ματς με την Βερνετρ φιλε μου...Ας κανει τα πειραματα του στο ''ντερμπι'' με την ΑΕΚ..Αυριο να μας λειπουν τα πειραματα..
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Δεν θα θελα να πειραματιστει ο Λεμονης στο αυριανο ματς με την Βερνετρ φιλε μου...Ας κανει τα πειραματα του στο ''ντερμπι'' με την ΑΕΚ..Αυριο να μας λειπουν τα πειραματα..
για σκέψου να είχε βάλει το γκολ στο εκτός με ρεάλ, ίσως τώρα να του είχε γυρίσει η ψυχολογία.
χρειάζονται και τα πειράματα, βλέπεις και τον άλλον πως λειτουργεί στην πίεση
 

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
η παραδοση λεει οτι οταν οι ελληνικες ομαδες επαιζαν για 2 αποτελεσματα παντα εχαναν..παιζει να  την πατησουν οι γαβροι...πολυ πιθανο το ενδεχομενο
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Παιδιά SOS. Ο κόουτς κοιμίσης ξεκινάει τον καλό στρατιώτη Πάντο στην αριστερή πλευρά της άμυνας. Καλά, πότε θα σταματήσουν οι μαλάκες να μπερδεύουν το συναισθηματισμό του να ηρωοποιείς τον κάθε Πάντο, Αμανατίδη, Καραταϊδη κλπ. με το γεγονός πώς ορισμένοι παίκτες δεν είναι για να τους βάζεις με αντίπαλο ανώτερο του Λεβαδειακού. Καλά, δε θυμάται κανείς στην κωλο-ομάδα πώς στο μάτς-εφιάλτη στο Άνφιλντ, η Λίβερπουλ έπαιζε συνέχεια από την πλευρά του Πάντου;

Ελπίζω ο Κοιμίσης να ξυπνήσει και να παίξει με: Πατσατζόγλου δεξιά, Τοροσίδη αριστερά, Άντζα και Ζέβλακοφ στο κέντρο, Μενδρινό, Στολτίδη και Λεντέσμα στα χάφ και Γκαλέτι, Λούα-Λούα (άντε για να πάω πάσο και με τους φίλους μου που μου είπαν πώς είναι εξαιρετικά παράτολμο να ξεκινήσει ο Νούνιες αριστερός μεσοεπιθετικός) και Κοβάσεβιτς.

Υ.Γ.: Παιδιά, εκτιμώ τη φιλοτιμία ενός παίκτη και παραδέχομαι τον Πάντο γιατί δίνει όλη του τη δύναμη στην ομάδα, αλλά σόρρυ, στο ένας με έναν, τον έχω και εγώ ακόμη.
 

TSABATMAN

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
18
Πόντοι
0
ρε φιλε εκτος απο τεραστιος προπονητης εισαι και μεγαλος παιχτης για να εχεις και τον παντο στο ενας εναντιον ενος.σερ αλεξ φεργκιουσον αν αποψε ο τακης περασει με τον παντο αριστερα θα τον παραδεχτεις?αφου δεν τον εχεις παραδεχτει με τα δυο διπλα.Αν θεωρεις αυτον κοουτς κοιμηση εσυ θα εισαι ο κοουτς σπιρτουλης
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Τα δύο διπλά ήταν τόσο συγκυριακά, όσο συγκυριακό ήταν πώς μέχρι φέτος δεν είχαμε κάνει κανένα διπλό.

Ο Λεμονής, έχει δείξει ικανότητες ως κόουτς, αλλά όχι αρκετές για μία ομάδα του επιπέδου καιτων απαιτήσεων του Ολυμπιακού. Το πρόβλημα που έχει, είναι κυρίως ψυχολογικό. Είναι ψυχικά ανεπαρκής για τον Ολυμπιακό, εξ ου και φαίνεται άτολμος και κοιμίσης σε συνθέσεις, αλλαγές, συστήματα κλπ.

Φέτος, έγινε ένα συνολικότερο αγωνιστικό remaking της ομάδας, πάνω σε ένα άλλο πρότυπο, όχι εκείνο που απαιτούσε μία ολόκληρη ομάδα να είναι χτισμένη πάνω σε ένα Ριβάλντο, αλλά σε μία ομάδα που θα βασίζεται σε περισσότερους παίκτες, έστω όχι της αξίας και της ιστορίας ενός Ριβάλντο.

Αν περάσει απόψε ο Θρύλος, δεν πρόκειται να αλλάξω άποψη για το Λεμονή. Η άποψη της μίας βραδιάς είναι για τους κάφρους της "7", όχι για έναν άνθρωπο που έχει παίξει και έχει παραολουθήσει μπάλα όσο δεν έχουν κάνει άλλοι σε δύο ζωές.

Υ.Γ.: Ήμουν και είμαι στα 38 μου ένας καλός παίκτης ερασιτεχνικού επιπέδου και το ότι ακόμη και 'γώ έχω χαλαρά το Πάντο στο ένας-προς-έναν το χρησιμοποίησα για να υπερτονίσω το βαθμό της ποιοτικής ανεπάρκειάς του.
 

Επισκέπτης
Τα δύο διπλά ήταν τόσο συγκυριακά, όσο συγκυριακό ήταν πώς μέχρι φέτος δεν είχαμε κάνει κανένα διπλό.

Ο Λεμονής, έχει δείξει ικανότητες ως κόουτς, αλλά όχι αρκετές για μία ομάδα του επιπέδου καιτων απαιτήσεων του Ολυμπιακού. Το πρόβλημα που έχει, είναι κυρίως ψυχολογικό. Είναι ψυχικά ανεπαρκής για τον Ολυμπιακό, εξ ου και φαίνεται άτολμος και κοιμίσης σε συνθέσεις, αλλαγές, συστήματα κλπ.

Φέτος, έγινε ένα συνολικότερο αγωνιστικό remaking της ομάδας, πάνω σε ένα άλλο πρότυπο, όχι εκείνο που απαιτούσε μία ολόκληρη ομάδα να είναι χτισμένη πάνω σε ένα Ριβάλντο, αλλά σε μία ομάδα που θα βασίζεται σε περισσότερους παίκτες, έστω όχι της αξίας και της ιστορίας ενός Ριβάλντο.

Αν περάσει απόψε ο Θρύλος, δεν πρόκειται να αλλάξω άποψη για το Λεμονή. Η άποψη της μίας βραδιάς είναι για τους κάφρους της "7", όχι για έναν άνθρωπο που έχει παίξει και έχει παραολουθήσει μπάλα όσο δεν έχουν κάνει άλλοι σε δύο ζωές.

Υ.Γ.: Ήμουν και είμαι στα 38 μου ένας καλός παίκτης ερασιτεχνικού επιπέδου και το ότι ακόμη και 'γώ έχω χαλαρά το Πάντο στο ένας-προς-έναν το χρησιμοποίησα για να υπερτονίσω το βαθμό της ποιοτικής ανεπάρκειάς του.
τραβα κανε παρεα με τον vasos λοιπον που εχει & αυτος τα ιδια κομπλεξ του αποτυχημενου ποδοσφαιριστη & ασε ολους εμας να χαιρομαστε που τον εχουμε στην ομαδαρα μας..τυχαιο και το 1-4 με τους λαγους???το 6-0 με το αρθρο 44???το 6-2 με την λεβερκουζεν???ολες οι υπολοιπες ανεπαναληπτες στιγμες ευτυχιας που μας εχει χαρισει???κανε μας την χαρη μωρε & τραβα να διευθυνεις καμμια ομαδουλα στο pro..ποιος σου ειπε οτι εχουμε ορεξη να μας κανεις καθε τρεις & λιγο τα νευρα τσαταλια με την εμπαθεια που βγαζεις εναντιον του ΤΑΚΑΡΟΥ???
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Να ξεκαθαρίσω κάτι φίλοι; Δεν πρόκειται να εμπλακώ σε συζήτηση με κανένα αγράμματο μπαγλαμά καφενειακού τύπου, συνεπώς θα μου επιτρέψετε να απαντώ και να συμμετέχω επιλεκτικά στη συζήτηση. Ο.κ.; :sunglasses:
 

afouts1

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Προς αποκατάσταση της αλήθειας, να υπενθυμίσω ότι στον αγώνα με την Λίβερπουλ, ο Μπάγεβιτς πέρασε τον Ρέζιτς, για όποιον θυμάται, δεξιά και το πάρτυ δεν είχε τελειωμό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom